Frizbi oprema

Azu · 255986

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #450 : 16 Maj 2008, 10:28:55
hej

Kako se vam kaj obnesejo Hero Xtra? Moja dva od treh imata po dveh dneh uporabe vsak po tri/stiri luknje  :-[ Ne vem, ali ima moja zvau premocen ugriz al kaj?  ::) Kakorkoli ze, letijo res super, ampak naslednje nabavim raje spet Jawze, tisti so (razen prask) se vedno kot novi  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #451 : 16 Maj 2008, 10:39:01
Jaz redno uporabljam Hero Xtra ze vec kot pol leta. So luknje/ugriz, ampak ne vpliva na letalno sposobnost, in jih redno brusim robove, da ne pride do poskodbe pri psu.



maja72

  • Gost
Odgovori #452 : 16 Maj 2008, 10:47:04
Jaz sem zelo zadovoljna; Hero Extra uporabljam vsak dan za precej metov, pa zaenkrat ni nobene luknjice ali kake druge deformacije. Za ogrevanje imam Jawze, potem pa mečem Hero Extra kot del nekakšne mini koreografije. Najini živali sta podobne konstitucije in jaz sem za svojo mislila, da ima močan ugriz, ampak res ni luknjic. A veš, kaj po moje zna vplivati - jaz frizbije mečem tako, da jih mora takoj spustiti, torej čisto brez prinašanja. Mogoče Cosmo luknjice naredi takrat, ko nese in malo požveči vmes  ::)? Bajk prime in takoj spusti; jaz sem ga namenoma učila, ta je za "catch" takoj "drop". Zna tudi prinesti, ampak s frizbiji prinašanja načeloma ne delava ...



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #453 : 16 Maj 2008, 11:00:39
JMogoče Cosmo luknjice naredi takrat, ko nese in malo požveči vmes  ::)?

Luknje je mogoce naredil zadnjic, ko je prvic ene par dolgih metov ujel - sem mu vrgla tako, da so bolj pocasi leteli, in mu je uspelo.. Ko pa nese nazaj proti meni ne pregrizuje in ne zveci (to ve ze iz aporta da ne sme), ampak samo lepo narahlo drzi. Res pa je, da po enih stirih/petih metih, ko je bogi revez brez kondicije ze zmatran, je hotel malo grizti frizbije, tako da mogoce mu je takrat uspelo na hitro naredit te luknjice  ??? No, sam ce Jean pravi da bojo leteli se vedno uredu, pol me tako nima kaj skrbet  ;)

Aja, imam pa drugo komando za prinest frizbi in prinest aport - da ne bo vsega po vrsti pomesal  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #454 : 16 Maj 2008, 11:17:56
Ovčka, jst bi rekla da ima Cosmo malo močnejši ugriz ja...
Moj tudi preluknja Xtra, ampak jih imam vseeno veliko. Uporabljam jih da se bom naučila boljše metat (tehniko) in vrjetno jih bom uporabila če bom šla na evropsko (kertam ne smemo uporabljati jawze). Vsekakor kakšna luknica ni problem. Pri meni se je še veliko slabše obnesel competition standard frisbee.

lp



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #455 : 16 Maj 2008, 14:16:25
V Hoferju bodo imeli od ponedeljka naprej neoprensko obleko s kratkimi hlačami in rokavi debeline 3mm za 30€.

http://www.hofer.si/si/html/offers/ponudba_od_ponedeljka_19_05_2008.htm

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #456 : 16 Maj 2008, 19:45:16
To sem tudi jst videla že včeraj, ampak mi je tole 3mm nekam malo :-[ ??? pa definitivno bi bila smešna če bi takole oblečena v pajac okol hodila :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #457 : 16 Maj 2008, 20:54:31
 ;D ;D Sej pomoje daš potem navadna oblačila čez, ali ne?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #458 : 16 Maj 2008, 23:23:49
Ma ja, samo poleti maš težko tok plasti oblačil ;D
Drugače mi je pa vseen, sam da ne boli  ;D
Zato me skrbi da je 3mm premalo :-[



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #459 : 26 Junij 2008, 23:54:35
Danes sem odkrila novo frisbee trgovino  :o :o

http://www.dogfrisbeeshop.be/

Cene so izredno ugodne.

Hocem Hero Superswirl.  :-*




petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #460 : 30 Junij 2008, 15:42:36
Se mi zdi, da je tole trgovino pred meseci omenila maja72, ko so jo zanimali DVD-ji o frizbijih  :P.


Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #461 : 30 Junij 2008, 16:29:33
Jaz redno uporabljam Hero Xtra ze vec kot pol leta. So luknje/ugriz, ampak ne vpliva na letalno sposobnost, in jih redno brusim robove, da ne pride do poskodbe pri psu.

Jean, Pax mi je v enega od Jawz-ov naredil dve luknjici, pa me zanima s čim lahko ta ostra dela pobrusim, da si ne bo porezal jezika?


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #462 : 30 Junij 2008, 17:51:15
jean, tudi jaz bi iz te trgovine naročila frizbije in torbe (skupaj s cacy)...samo zaenkrat še čakamo mail z njihove strani, ker meni ni jasno, kako je to takooooo poceni.... ::)

če ugotoviš zakaj oziroma, če plačas res samo toliko, potem bom jaz definitivno naročila...  ;D


urška - jean je nam večkrat predlagala kakšen brusni papir (šmirgl) :)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #463 : 02 Julij 2008, 23:09:44
Jaz sem lansko leto, decembra, naročala v tej spletni trgovini in sem bila zelo zadovoljna.

to je to, kar se cen tiče, cene so vse z davkom, edino poštnina se potem še na koncu doda... pošiljajo pa preko klasičnega airmaila.

takrat, ko sem jaz naročala, sta bili samo 2 možnosti za plačilo in sicer bančno nakazilo in paypal.

lp nina


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #464 : 03 Julij 2008, 06:24:11
in torbe
Kakšne pa so te torbe?


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #465 : 03 Julij 2008, 08:26:46
Se mi zdi, da so mišljene tele torbe za prenašanje frizbijev naokrog.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #466 : 03 Julij 2008, 08:37:09
Se mi zdi, da so mišljene tele torbe za prenašanje frizbijev naokrog.
Hvala :)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #467 : 04 Julij 2008, 18:55:02
Sem našla še eno stran, s še večjo ponudbo kot jo ima www.dogfrisbeeshop.be :)

Oziroma, dogfrisbeeshop.be (oziroma lastnik, ali kakor koli že - so povezani) ima posebej stran namenjeno raznim klubom (na žalost so tudi nakupi omejeni samo na klube). Je zanimivo za pogledati in malo povprašati, kakšni so sploh pogoji za nakup oziroma, kaj oni smatrajo za klub. So pa cene nižje kot v dogfrisbeeshop-u.

še link:
http://www.flyingdiscworld.eu/


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #468 : 04 Julij 2008, 21:10:04
n+n, hvala za odgovor!  :)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #469 : 04 Julij 2008, 22:33:35
ni problema :)

aja, še tole... jaz sem takrat, ko sem naročala (dvd + 3 frizbije) plačala 5,50EUR poštnine in se mi zdi, da imajo kar za vse pač enotno ceno poštnine, ne glede na to kaj in koliko naročiš, tako da tudi za kakšne manjše nakupe ni panike. (ne me pa držati za besedo, ker nisem 100%)

lp nina


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #470 : 06 Julij 2008, 18:46:45
Prodam 3 nove Hero Sonic frizbije--primerne za manjsega psa. Cena 6 EUR. Kdor zanima, naj mi pisi ZS.



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #471 : 19 Julij 2008, 14:50:30
Hej

Mene pa zanima kakšne imate izkušnje s frizbijem Hyperflite Competition Standard?

Kakšna pa je razlika med Hyperflite Competition Standard-om in Jawzom? :-[

Hvala in Lp ;)

...sledi svojim sanjam


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #472 : 19 Julij 2008, 14:56:43
Dina najbolj ti priporočam jawza, ker se na njem ne poznajo lukje od zob in praskanja. Imam enega, mislim da celo Hyperflite Competition Standard pa so takoj luknje nastale pa praske. Potem pa sem kupila jawza, pa je testiran na Ajki in Žaku in se na njemu čisto nič ne pozna. Poleg tega je mehkejši in ga ima Ajka veliko rajši.  ;) Pa še leti boljše.  ;D

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #473 : 19 Julij 2008, 15:10:00
ČPri Rivi je competition standard v 2 seansah ostal cel in brez prask..to ap je nevem, ali zaradi njejnega rahlega ugriza ali zato ker se nismo nič vlekle. Ko pa sem samo 2x vrgla bratrančevi nemški ptičarki mi ga je drugič prinesla na zobu..je naredila  luknjo skozi in skozi in ga je lepo imela na kočniku  ::)  :-X. Mi2 uporabljava platnene frizbije (od Jakuba) in Superherote. Bom rekla da so superhero v redni uporabi cca 5 mesecev in še prav taki kot smo jih dobile, le da je slikca že mal zdrsana zarad pranja ::)  :D, drgač pa priporočam 100%

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #474 : 19 Julij 2008, 15:46:41
Hyperflite Competition Standard je ob Marshallovi uporabi že ves luknjast in pogrižen, medtem ko je Jawz ob sedaj tedenski uporabi še vedno kot nov. Pa ga včasih kar pošteno zagrabi, tko da ti tudi jaz priporočam Jawza  ;)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #475 : 19 Julij 2008, 17:10:38
Jawza že imao in razmišljamo o nakupu še kakšnih dodatnih frizbijev, ker ji eden ni več dovolj ;D Kateri (poleg Jawza, za katerega vem, da je super) je naslednji na vaši top lestvici? :D

...sledi svojim sanjam


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #476 : 19 Julij 2008, 17:30:15
Jawzi so meni najboljši. Sicer pa Dina obstajajo tudi različne barve.  ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #477 : 19 Julij 2008, 17:44:22
Jawz je po kvaliteti in vsemu primerljiv in podoben s superhero. Ampak mislim da se superhero (še) ne dobi pri nas  :'(  ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #478 : 19 Julij 2008, 17:48:32

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #479 : 19 Julij 2008, 18:33:39
točno tega  :D  :o  :o. Nisem vedela da se dobi tudi tle. Novost?

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...