Frizbi oprema

Azu · 254681

aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #600 : 05 Julij 2011, 12:05:08
Kako močnega :)

AIR ali Competition standard uniči 90% psov skoraj takoj, XTRA so že bolj obstojni in se jih ne uniči tako hitro. Niso pa tudi ne zelo obsstojni, za temi pa smo že v razredu Super HERO ali JAWZ, ki pa držijo, pa držijo, pa držijo....


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #601 : 05 Julij 2011, 15:36:38
Super Hero imaš lahko na tekmovanjih? Jaz sem dobila sedaj takega krokodila, da mi hero xtra uniči takoj.  :-[

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #602 : 05 Julij 2011, 16:57:35
Ne vem kaj naj naredim, pravijo da jawzi niso najbolj fajn za freestyle, ker so težki. Superhero je po dveh tednih že naluknjan :-\ Bom najbrž kupila še kakšnega xtra in si skušala zapomnit koliko časa zdrži ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #603 : 05 Julij 2011, 17:05:35
Super Hero imaš lahko na tekmovanjih? Jaz sem dobila sedaj takega krokodila, da mi hero xtra uniči takoj.  :-[

Lahko, vse HERO, Hyperflite, Dog Star in Fastback frizbije lahko imaš, ne glede na model.

Samo če Super HERO uniči takoj, potem skoraj neznam pomagat  :-\ to je eden najmočnejših frizbijev!!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #604 : 05 Julij 2011, 17:06:37
zoe superhero bi ti moral bolj dolgo zdrzat, si ziher da mas na njemu luknje??  ??? Stoposto pa zdrzi veliko dlje kot Xtra.. Pri nama je bil xtra unicen po treh metih, superhero ima luknje samo eden od enega pretiranega vlecenja s frizbijem, od metov ni pa nobene luknje.. Pa ima Cosmo kar se frizbija tice zelo mocan ugriz.. 

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #605 : 05 Julij 2011, 17:07:55
Sigurno je naluknjan :) Najbrž ga je tako hitro naluknala, ker sva se veliko igrali igro vlečenja. Ob samem lovljenju ni taka pošast ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #606 : 26 Oktober 2011, 13:43:04
Po ugodni ceni prodamo Hero Xtra Distance frizbije (s tiskom AWI tekmovanja v Mariboru).
Barve:
rumeni
1 rdeč
3 roza
Slika sledi!
Cena 5€!
Naročila na: [email protected]



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #607 : 26 Oktober 2011, 13:46:20
slika:



skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #608 : 13 December 2011, 22:59:51
Prodam nekaj platnenih frizbijev, ki sem jih kupila od Jakuba na Češkem:

http://www.dogshop.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=66_76&products_id=200

Vzela sem več, ker jih ne dobiš pri nas. So zelo uporabne za trening--mehki so in letijo počasi, zato nekateri psi jih raje in lažje ulovijo v zraku kot plastičen frizbi (lahko potem postopoma narediš prehod na plastične, da jih navadiš). Tudi za vlečenje so dobri.


Jean, me zanima, če imate slučajno na voljo še kakšen frisbi te vrste, da bi ga odkupila? nikjer nisem zasledila trpežnih platnenih frisbijev. trenutno imam enega iz mr. peta, ki je res zanič, saj se je strgal že po enem dnevu.
Najprej sem psički metala super hero (se mi zdi), gumijast frisbi...probala sem vse tehnike možne :) pa je frizbi sploh ne zanima. ko sem ji dala teden nazaj platnenega, ji je bil dosti bolj všeč...zato bi rada probala še s kakim bolj trpežnim platnenim, če obstaja. pa ti frisbiji dobro letijo?

Lp, Katja



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #609 : 13 December 2011, 23:34:46
Teh nimam več, žal. Ne letijo prav dobro, so pa čisto ok za trening/zabavno igranje. Lahko probaš Flippy floppy, ki jih ima Aleš (aleshor) na CaninSport. Meni so sicer češki boljši, a jih težko dobiš. Flippy floppy je tudi vredu. Mogoče ima še kdo tukaj kak predlog.



skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #610 : 14 December 2011, 01:24:05
Škoda. Ja potrebovala bi nekaj vzdržjivega a obenem mehkega (očitno jo plastika res zelo moti) in da dobro leti, da psička sploh ugotovi, da ga je fajn lovit.
Mimogrede, vem da ne spada v to temo, a je možnost k vam priti na kakšno individualno uro frizbija, mogoče bi mi znala kako pomagati, kako motivirati psa za lovljenje? Bi vas kontaktirala po mailu...



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #611 : 14 December 2011, 08:33:53
Mimogrede, vem da ne spada v to temo, a je možnost k vam priti na kakšno individualno uro frizbija, mogoče bi mi znala kako pomagati, kako motivirati psa za lovljenje? Bi vas kontaktirala po mailu...

Lahko, ni problem. Mail je [email protected]. Imam nekaj flippy flopperjev in lahko probamo z njimi.



skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #612 : 15 December 2011, 11:37:28

no, super, se bom oglasila!



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #613 : 16 December 2011, 16:59:44
Drugače pa ni greh poskusit tudi s Hyperflite SofFlite frizbijem - je izredno mehak in tudi moj višavc, ki ni pristaš trde plastike pod zobmi, ga lovi brez problemov.  ;)  plus, uporabljala sem ga tudi za cufanje, uvajanje v frizbi z borderko, pa se ni uničil.  :)

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #614 : 14 Januar 2012, 09:40:20
Testiranje novega modela Hero Super Aero:
http://pvybe.com/disc-dog-training-2/superaero-field-test-and-disc-review/

Kot poročajo, je odličen. Leti kot bolj lahki frizbiji (fastback, Hero Air/Xtra), obenem je obstojen in odporen na ugriz kot so Superhero, Jawz, Eurablend. Komaj čakam, da dobim svoje!  :)



Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #615 : 16 Januar 2012, 12:27:16
no, super, se bom oglasila!


Skat :), mene pa tudi to zanima... mogoce pa se lahko pridruziva se midve z Zumo? Ona sicer nima problemov z motivacijo, pač pa z vsem drugim :S
 lp t

htttp://www.sky-lab.si


skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #616 : 19 Februar 2012, 15:48:11

Ja, Zumzum, komot bi šle skupaj!

Hvala vsem za nasvete! No, jaz sem pa ugotovila, kateri frizbi odgovarja Lavi...to je ta...http://www.amazon.com/Aerobie-Dogobie-Frisbee-Disc/dp/B004FSAX78.
Je lahek, mehak in lepo leti kljub temu, da je iz gume. Ker ostali gumijasti padejo takoj na tla, sploh, če imaš psa, ki ga moreš spodbujat, da se požene za njim! :) Mislim, da bi bila Lava veliko bolj navdušena nad ovčkami, frizbi je res ne gane! Sicer ga lovi in prinese, vendar s podkupnino in nikoli ji to ni super žurka. Ma kaj čmo! :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #617 : 20 Februar 2012, 09:32:02
Testiranje novega modela Hero Super Aero:
http://pvybe.com/disc-dog-training-2/superaero-field-test-and-disc-review/

Kot poročajo, je odličen. Leti kot bolj lahki frizbiji (fastback, Hero Air/Xtra), obenem je obstojen in odporen na ugriz kot so Superhero, Jawz, Eurablend. Komaj čakam, da dobim svoje!  :)
Super in fino je to vedeti :o. Tako, da mogoče, nekoč kakšnega kupim za mojega Sparkolinčka, ki jih res obožuje. Pravi norc na frizbije :) Samo jaz slab metalc :-[ :-[ Aska prej pred prihodom novega pesjanarja jih je tud (kratek cajt), sedaj se fino dela :-[ in je niti za malo ne zanimajo več :(


ewchy

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
Odgovori #618 : 16 Marec 2012, 09:45:58
Če kdo potrebuje frizbije jih lahko dobi po ugodni ceni  :)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=12061.msg495010#new


Zarja

  • Gost
Odgovori #619 : 27 Maj 2012, 14:10:57
Prodam 2 nerabljena frizbija "Fastback Chomper" http://www.gottagogottathrow.com/discgolf/fastback-chomper-disc-pi-2041.html, vsak po 5€. Imam pa še ogromno rabljenih frizbijev, če kdo rabi :) Če koga zanima, več na ZS :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #620 : 21 Junij 2012, 14:28:34
Pri pospravljanju sem ugotovila, da imam več frizbijev, kot jih dejansko potrebujem, zato prodam višek po ugodni ceni, in sicer:

5x Hero Xtra Distance po 5€
10x Fastback po 4,50€
5x Fastback Night Glow po 4,50€
5x Competition Standard Lite po 4€
7x frizbijev raznih modelov (Hero, Fastback), ki sem jih dobila na tekmah, po 3,50€

Vsi frizbiji so popolnoma novi in nerabljeni.

Poleg novih frizbijev, imam tudi stare/rabljene Hero Xtra, ki ne letijo več dobro pri daljsih metih, so pa primerni za trening s psom (krajši meti/flipi, rolerji, vlečenje, itn). Jih prodam po 1€.

Prevzem je možen na agility tekmi v soboto 23.6.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #621 : 22 Junij 2012, 11:45:39
Jean, a vse te frizbije boš imela jutri na agi tekmi z sabo? Mogoče kakega ali 2 od tistih rabljenih odkupim ti. Bo pa moj norček na frizbije tudi z mano ;) Mogoče me pa prepričaš, da raje kakega nerabljenega ;)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #622 : 22 Junij 2012, 13:31:43
Bom imela vse, lahko sama izbiraš, katere boš vzela, po želji. ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #623 : 22 Junij 2012, 14:11:52
Super, se vidmo jutri in kaj izberem :)


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #624 : 23 Junij 2012, 09:07:29
Imam psico težko celih 5 kg s konkretno Pasjim ugrizom  :) Tavečja je imela čisto navadne Praxis. So zdržali spodobno dolgo - do takrat ko jih je mala enkrat ugriznala  :D Ker jih moji psi obožujejo za čisto zabavo in praznjenje baterij sem mali kupila neke puppy majhne. Da ne omenjam njihove kratke dobe  ::)

Kakšne naj iščem? Morajo biti majhni (ker če ne mi psica težko prinese nazaj zaradi zračnega upora ;)) in TRPEŽNI. Nebi dajala spet po 10-12 eur za frizbi ki mi bo zdržal 5 minut.  :-\ Ali je bolje kar navadne platnene. Uporabljamo jih res samo za zlaufat se in za popestritev igre.

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #625 : 23 Junij 2012, 10:06:23
Jaz imam za mojega 6kg mikrota za navadno sproščanje Jaws Pup. Se super obnese! Tudi po slabi uri vlečenja med borderjem in palčkom je bila škoda minimalna. Ne leti pa več dobro (je pa v uporabi že 5 let). :)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #626 : 24 Junij 2012, 15:27:48
Še imam frizbije. Prevzem bo možen na agi tekmi 7.7.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #627 : 24 Junij 2012, 15:36:34
Še imam frizbije. Prevzem bo možen na agi tekmi 7.7.
Super :)


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #628 : 05 Julij 2012, 16:28:04
Oj. Hvala Azu za odgovor. Sem podrobno pogledala - imamo navadnega hero pup.
Da ne omenjam da je po praktično parih uporabah ko švicarski sir. Dolžina meta meni ni pomembna je pa fajn, če res ni čist zbit takoj ko ga dobi :D Mah bomo pa reskirali za enga Jawsa. Kakšna kava manj zame pa več aktivnosti zunaj pa bo to to  ;) če dobro pomislim je to bolj zdrava izbira tudi zame  ;D

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #629 : 11 Julij 2012, 12:45:48
Pri pospravljanju sem ugotovila, da imam več frizbijev, kot jih dejansko potrebujem, zato prodam višek po ugodni ceni, in sicer:

5x Hero Xtra Distance po 5€
10x Fastback po 4,50€
5x Fastback Night Glow po 4,50€
5x Competition Standard Lite po 4€
7x frizbijev raznih modelov (Hero, Fastback), ki sem jih dobila na tekmah, po 3,50€

Vsi frizbiji so popolnoma novi in nerabljeni.

Poleg novih frizbijev, imam tudi stare/rabljene Hero Xtra, ki ne letijo več dobro pri daljsih metih, so pa primerni za trening s psom (krajši meti/flipi, rolerji, vlečenje, itn). Jih prodam po 1€.

Prevzem je možen na agility tekmi v soboto 23.6.

Nimam več Night Glow, ostale modele pa imam še.

Poleg frizbijev imam Flipsi majice za prodat:
ženski XS--zelene, oranžne
ženski L--zelene
moški M--oranžne
moški L--oranžne, rumene, modre
moški XL--oranžne
M XXL--modre
M XXXL-oranžne

Cena 10€.

Potencialni kupci naj me kontaktirajo po emailu (ne ZS): [email protected]