Pasji piknik- 24. junij 2006

Rinchy · 17056

Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #60 : 06 Julij 2006, 14:57:36
Štiri tačke se vrtijo samo na programu Tv pika.Štiri tačke pa so jutri na sporedu ob 21.00  :) Za Tv slovenija pa v napovedniku ne piše nič.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #61 : 06 Julij 2006, 15:02:37
Potem pa se je napovedovalka na radiu zeleni val "krasno" zmotila in to pomeni da bom jaz morala za posnetkom brskat po netu, ker ne lovimo TV Pika na našem koncu  >:( ::) Pa že tako sem se veselila, zdaj pa ne bo nič! Hvala Nina, napovedovalko naj pa koklja brcne  ;) :P


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #62 : 06 Julij 2006, 15:07:20
Lahko vseeno gledaš,če bo,ampak dvomim,ker še nikoli niso bile 4tačke na tv slovenija.  :-\ Ampak bi lahko bile,ker mislim da imajo ta program samo Telemah uporabniki(nisem pa 100%).


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #63 : 06 Julij 2006, 15:13:58
Možno da se je koklja tudi zmotila in povedala napačno TV postajo pa ni niti opazila ::), že to me je malo zmotilo ker nisem zasledila ure kdaj naj bi bila oddaja predstavljena na TV postaji. Mah si bomo pa z netom pomagal. Bi rada za naše posnela, da ga vidjo kolk je bil fante priden gor ampak res, sicer se je kamermanu nekaj izmikal, pa se je človeku potem le nasmehnila sreča in se mu je naš facon pustil posneti se je lepo vlegel, sam učk pa ni nobenemu razen Bolhici uspelo ujeti tisti dan  :D :P Pa še to najbrž zato da bi se ji zaradi Kane priljubil, naš namreč pada na take velike punce  :D ;D :o :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #64 : 06 Julij 2006, 15:32:20
Lahko vseeno gledaš,če bo,ampak dvomim,ker še nikoli niso bile 4tačke na tv slovenija.  :-\ Ampak bi lahko bile,ker mislim da imajo ta program samo Telemah uporabniki(nisem pa 100%).



Imamo ga tudi uporabniki T2 :P

Lp nina



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #65 : 06 Julij 2006, 16:02:46
Imamo ga tudi uporabniki T2 :P

Lp nina
no fino  8) ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #66 : 08 Julij 2006, 14:19:59
Možno da se je koklja tudi zmotila in povedala napačno TV postajo pa ni niti opazila ::), že to me je malo zmotilo ker nisem zasledila ure kdaj naj bi bila oddaja predstavljena na TV postaji. Mah si bomo pa z netom pomagal. Bi rada za naše posnela, da ga vidjo kolk je bil fante priden gor ampak res, sicer se je kamermanu nekaj izmikal, pa se je človeku potem le nasmehnila sreča in se mu je naš facon pustil posneti se je lepo vlegel, sam učk pa ni nobenemu razen Bolhici uspelo ujeti tisti dan  :D :P Pa še to najbrž zato da bi se ji zaradi Kane priljubil, naš namreč pada na take velike punce  :D ;D :o :P
Žal nebi mogla pokazat.Namreč tvojega pesjančka mislim na ni pokazalo niti enkrat  :-\ Drugače pa se je na posetku videlo kar nekaj znanih obrazov.Pasji sošolci,Lana,Rinin očka in lastniki,krimovci,člani bernskega kluba..itd
Se mi pa zdi,da tudi Katota nisem nikjer vidla.So kazali samo odrasle kraševce in tisto pri izboru: psi nad 40cm.

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #67 : 08 Julij 2006, 16:41:02
Posnetek je bil tudi pri Sožitjih.Največ je kazalo Lano in njen dog dance,pa kraševce in še malo ljudi.Drugače pa pomoje je bil Kato,ker je tam 1 mladiček skakal ???.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #68 : 08 Julij 2006, 16:43:35
Posnetek je bil tudi pri Sožitjih.Največ je kazalo Lano in njen dog dance,pa kraševce in še malo ljudi.Drugače pa pomoje je bil Kato,ker je tam 1 mladiček skakal ???.
Ja,ja sej za ta posnetek vemo.Drugač jaz govorim o prispevku v 4tačkah,ki je bil včeraj  ;)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #69 : 08 Julij 2006, 16:48:24
Upsssss :-[.Se opravičuje,šele zdaj opazila :-[.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #70 : 09 Julij 2006, 10:18:57
V Sožitjih je bilo včeraj bolj obširna reportaža o pikniku na Gradišču. Videlo se je S1b-a na kar nekaj posnetkih, Satinko tudi, pa seveda naše kraševce (tudi Katota  ;D), pa kazalo je vojaške pse... Če je še kdo na posnetku naj kar pove, da ga pogledamo. :o Tisto potem, ko Vidic govori o družnih psih pa kar preskočte, ker je tako neumno, da ne morem verjet. ??? Aja, pa mene so ravno ujeli, ko sem letala za vozičkom od bernca, da sem jagodo dobila. :o :D

Povezava je tukaj:
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rplayer

Zgoraj se klikne na "arhiv" in potem poišče "sožitja" (so po abecedi oddaje) in tam se odpre arhiv oddaj.

Lp


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #71 : 09 Julij 2006, 10:31:33
A bo po TV tudi ponovitev???

Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #73 : 09 Julij 2006, 10:48:09
Kraševec je pes, ki je v okras vrtu in hiši  ???  :-X No comment. On pa res kdaj tako ven vrže, da bi bilo bolje, če bi se v jezik ugriznil in bil tiho.

Lp nina



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #74 : 09 Julij 2006, 10:52:22
Ja, pa družni psi niso nevarni že po izgledu. ??? Sploh ne vem, kje on take pobira.
Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #75 : 09 Julij 2006, 10:55:57
Ponovitev je v torek ob 10:30 se mi zdi. Preveri za ziher.

Ponovitev je ob 10:15. :) Jaz bom morala takrat gledat, ker mi na netu ne dela. :-\

Lp



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #76 : 09 Julij 2006, 10:59:26
Hvala! :) Moram pogledat  :P

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #77 : 09 Julij 2006, 11:09:32
Ja, pa družni psi niso nevarni že po izgledu. ??? Sploh ne vem, kje on take pobira.
Lp

 :oJa tale cvetka je tudi dobra ja, ljudje naj si izbrirajo za v urbano okolje majhne pse, ker so po izgledu nenevarni. ::) Bi bil čas da bi se on na take intervjuje vsaj malo pripravil, ker tole njegovo pametovanje ne naredi nič dobrega.

Da ne govorim o tem, da je rekel Tone Košmrlj, da je z majhnim psom pol manj dela kot z pol metra velikim ::) :-X Pustimo tistega pol metra ??? pa naj mi razloži v čem se razlikuje skrb za njegovo pekinezerko od skrbi za mojega goldna recimo. Razen če ima pekinezerko navajeno na mačji wc, potem pa priznam je z njo manj dela, ker ni treba hodit na sprehode ::)


Lp nina



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #78 : 09 Julij 2006, 11:20:53
S psom je veliiiiiko več dela kot z mačko. Naj  poskusi (kdor je rekel, da je z mačko več dela kot s psom) pa bo videl  ::)

Lp


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #79 : 09 Julij 2006, 11:33:02
S psom je veliiiiiko več dela kot z mačko. Naj  poskusi (kdor je rekel, da je z mačko več dela kot s psom) pa bo videl  ::)

Lp

Odvisno, kakšno mačko imaš ;) :P Jaz sem imela doma nekaj časa najdenčka-igral si se z njim 3 ure (mu metal žogice, miške...), pa mu še ni bilo dovolj. Moja psica bi bila po 3 urah že koma :-[ Se pravi, da pri tem konkretnem mačkonu, je bilo več dela z njim kot s psom. S trenutnim mačkonom nimam nič dela, ker se sam igra (meče miške naokoli) in še ven hodi. In pride nazaj čisto koma :D

Večji pes-več dela... Hja, odvisno kdaj. Če se pogovarjamo glede krtačenja ali pa umivanja, ko pride pes blaten iz sprehoda, to popolnoma drži! Ker velikega psa kopaš 15 min, potem pa še enkrat toliko pomivaš kopalnico :D :D

Drugače se pa strinjam, da je Vidic pri nekaterih izjavah bil preveč pogumen :-X in "pameten". Ne vem, kaj ima zadnje čase proti velikim psom >:(



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #80 : 09 Julij 2006, 11:50:19

Drugače se pa strinjam, da je Vidic pri nekaterih izjavah bil preveč pogumen :-X in "pameten". Ne vem, kaj ima zadnje čase proti velikim psom >:(
Veliki psi so pač VSI agresivni ni kej.Najbol da jih kar odpeljemo uspavat,pa si kupmo tamale pse  >:( VIdic včasih res kakšno tko neumno ven useka,da te kar glava boli.Samo zadnje časa se to ponavlja v vsakem njegovem prispevku,odgovoru... :-\

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #81 : 09 Julij 2006, 16:15:57
jaz sem se zelo nasmejal ko sem gledal posnetek :D, res je slabo odgovarjal... pa tista je bla huda k je reku da ni blo nobenga psa v avtu! Ni res, bilo je ziher ene 5-6 avtov v katerih so bile kletke z zaprtimi psi, so si mi kar zasmilili  :'( :(. Drugače sem pa videl katota, prinašalca od lane, mojga siba  ;D in pa seveda larsa ki je na enem posnetku vlekel satin hehe ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?