Kako začeti s frisbijem?

Azu · 57010

Kayya

  • Gost
Odgovori #90 : 11 Marec 2012, 19:08:38
Kdaj pa? Jaz ne morem med prvomajskimi počitnicami oz. od 20. aprila.



ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 11 Marec 2012, 19:24:00
Kaj kdaj pa? Za čaš še ni čisto nič določeno, govorim pa glede parcele za vadbo.  ::)


Kayya

  • Gost
Odgovori #92 : 11 Marec 2012, 20:07:09
Mislim, kdaj. ;) Ne vem če je določeno če se po mejlu (če sem prav razumela)  pogovarjate. ;)



ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 11 Marec 2012, 20:22:47
Čas ni še določen, odvisno kdo ima kdaj čas...  :o


Kayya

  • Gost
Odgovori #94 : 11 Marec 2012, 20:46:18
aja. no, moj podatek ze imate. :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #95 : 12 Marec 2012, 11:22:04
V kolikor vas bo dovolj za (vsaj) eno skupino, tečaj bomo lahko imeli. :) Instruktorici bosta jaz in Veronika Valentin, tečaj bo potekal v okviru Športnega društva Flipsi, kar pomeni dodatne ugodnosti za tečajnike, ki se bodo včlanili v klub.

Smo v kontaktu z asjaquinny, vse podrobnosti bomo objavili takoj, ko bodo znane. :)

lp
Jean



ajsaquinny

  • *
    • Prispevkov: 50
    • Točke: 0
Odgovori #96 : 12 Marec 2012, 18:57:15
 :) Zaenkrat nas je mislim da 5. Vsekakor pa se še kdo najde.


Kayya

  • Gost
Odgovori #97 : 13 Marec 2012, 14:24:21
Ajša lahko na ZS, kdo? jaz nas naptejem 4....



44martina44

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
  • I ♥ my dog and cat
Odgovori #98 : 30 Julij 2012, 12:51:04
naša psička pa se je kr sama naučila lovit frizbi  :o
rada lovi žogce pa sem ji enkrat za hec vrgla frizbi......
Zdaj že dobro lovi čeprav ni glih primerne pasme.
Pa tut če kupim frizbi za pse ga zgrize.. zdej pa novga preizkuša...
http://www.hov-hov.si/index.php/PASJI-FRIZBIJI/Frizbi-Hero-Super-Hero/flypage.tpl.html?pop=0

Svojo žival imej rad kot sam sebe ;D

Tačka & Nala = Moj lajf :)


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #99 : 31 Julij 2012, 11:46:41
Zdaj že dobro lovi čeprav ni glih primerne pasme.

Moja mesanka, 45 kg, cez 60 cm plecne ;)

Foto: Neja Cesnik

Obozuje frizbi, pasma pa definitivno ni border ali kaj bolj frizbijaskega ;)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #100 : 31 Julij 2012, 17:38:02
Naklikana frizbijašica (rollerje bi lovila, frizbije, sploh skoke smo pa naklikali). :) Razen če zelo grdo vržem, ulovi vse. :-*


NLT - na začetku veliko rolerjev, cufanja s frizbijem, menjava frizbi-hrana/igrača/drug frizbi; zdaj (skoraj 2 leti) že lepo lovi v zraku krajše mete (jih mečem čepe, da so rez nizki in lahko sledi) in uvajava besedo 'pazi' (glej gor).

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


kokica52

  • *
    • Prispevkov: 113
    • Točke: 0
Odgovori #101 : 02 Avgust 2012, 09:28:46
no, tudi jaz sem hotela elly naučit v zrak skočit za frisbi.ampak smo sklenili, da se bo najprej naučila skakati za palicami.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #102 : 02 Avgust 2012, 11:42:36
Tole glistico pa ni bilo potrebno nič naklikati za skokce ;). Na frizbi je en norc od samega začetka odkar je pri meni ;D Ima pa smolo, da nisem ravno najboljši metalec frizbijev :-[


Slikci sicer ful slabi, ker metati in fotkati pač ne gre ravno preveč skupaj :-[

lp


marko88

  • Gost
Odgovori #103 : 02 Oktober 2013, 09:44:43
Mi smo tudi pred približno enim mesecem začeli z frizbijem... Najprej sem kupila en frizbi z gume potem pa malo tršega. Zdajle pa nameravam kupiti frizbi HERO. Kakešn pa se najbolše obnese (odporen na ugrize, lahko je za free style (če sem prav napisala) ali pa tudi za long distance....) Imam pa pisčko pasme sibirsky husky (Quinny), ki se ji ko vidi frizbi čeisto "utrga"!. Najraje ima rollerje.  ;D Zraven Quinny imam pa še  eno leto in pol starega kužka pasme coton de tulear in mu je frizbi tudi čisto cool. Nameravam pa se udeležiti kakega frizby seminarja z Guccijem (cotonom). A kdo ve kdaj bo kakšen seminar na primorskem?

Hvala in Lp. Ajša  ;)

Hvala za komentar, drugače pa dobre slike, dobro lovijo tele frizbije :)



hov-hov

  • *
    • Prispevkov: 417
    • Točke: 0
Odgovori #104 : 18 Marec 2014, 12:56:20
Tudi jaz sem se odločila da bom z Dakom začela z frizbijem. Trenutno se učiva prinašanja(žogica,palica) pa nama gre kar v redu,ko bova pa to natrenirala pa gremo na frizbi.Sem mu že enkrat pokazala "človeški" frizbi in je bil zainteresiran. Me pa zanima kakšen frizbi bi priporočali,sem brala že v veliko temah da je dober Jawz,ampak jih je več vrst. Kater frizbi Jawz je torej priporočljiv za začetnike?Dak je pes ki vse uniči,ampak naj bi bili vsi Jawzi trpežni. :)



Asha_

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #105 : 18 Marec 2014, 13:50:58
Jaz ti priporočam Jawz Hyperflite. To je absolutno edini frizbi, ki pri moji psici zdrži dlje (očitno ima močan ugriz).
Tudi Hero - superhero 235 je bil vredu, ampak se je uničil bistveno prej kot jawz.

Kar se tiče vseh Hero frizbijev, pa so bili po par metih preluknjani. Ne vem, mogoče se da to psa naučit, da lepše prime frizbi. :)