Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 921155

Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #810 : 10 April 2007, 11:23:41
Osebno bi šel raje v Suhodolnico kot pa v Ivarčko jezero :)
Ker ima pa Ivarčko jezero večjo stopnjo evtrofikacije zaradi stoječe vode (tako da plavanje med paglavci ni ravno najbolj prijetno) ... pa še kot mali dečki smo raje hodili po tej reki, kot pa da bi se kdaj zabrisali v Ivarčko jezero.

Ma po mojem občutku, bi znala biti oba kužana glede tega dokaj podobna ... drgač mi je pa malo žal, da sem sploh poimensko omenil ... sej je mala verjetnost, da kdo od njunih lastnikov to prebere, ker bi lahko mogoče to slabo razumel in bi razumel kot žalitev. Ker je itak od vsakega lastnika pes najboljši!

Mislim, da je veliko boljša izbira potok Barbara, zgornji del Suhodolnice, Mislinjski graben, potencialno tole jezerce v Doliču (ker pač ne vem, če bi lastniki bili veseli, da se pes tam kopa), ... ker itak ni nobene potrebe, da pes rine v prvo reko, ki jo vidi.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #811 : 10 April 2007, 14:05:42
Tudi mi smo uživali v sončnem ponedeljku - s Pupo sva dobili obisk, in sicer "mavrico" z našega foruma in njeno psičko Kalo :P
Imeli smo se ful fajn, nazaj grede pa smo srečali tudi Pupino retrieversko prijateljico Brino.
Veselje in razigranost na višku :o
V dokaz pa nekaj fotk:

Pupa & Kala
   

   

Še Brina...
   

Norenje :D
   

...in celo trenutek umirjenosti 8)
   

Več fotk pa na  http://maja21.moj-album.com/






Be happy :)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #812 : 10 April 2007, 14:07:13
Iii so lušni skupaj v pasji družbi. Prav veselje res :D Kje ste plavali?
Upam da bo tudi moja psička mela kej družbe ko pride za kak sprehod ;)



majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #813 : 10 April 2007, 18:56:47
Hehe, to smo pa kar na domačem terenu - v Borovnici---"reka" Borovniščica :o
Ja je fajn takole opazovati kosmatince, ko se zabavajo!

Be happy :)


Mavrica

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #814 : 11 April 2007, 12:41:58
O ja, je blo res veselo. :o Samo Kala se je na začetku delala fino, ampak potem sta jo Pupa in Brina s skupnimi močmi prepričale, da je treba mal po pasje zažurat   ;D Rezultat je pa viden na slikcah  :o


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #815 : 12 April 2007, 18:53:28
Buuu :)!

Hmmm, jst sm hotela prilepit sem nekaj slikc iz najinega potepanja na velikonočni ponedeljek, pa mi ni ratalo najbolje....Sm kopirala linke iz mojega albuma, pa očitno delam nekaj narobe...

Drugače smo jo pa mahnili v hribe, ker naš pesjanar naravnost obožuje pohode! Samo da vidi naju z očetom, ko nosiva nahrbtnik, je že cel zmešan. :)

Lp



If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #816 : 12 April 2007, 19:15:02
Sem poskušala še 1x dat slike gor, pa ne gre...Se opravičujem za tole pisanje :-[


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #817 : 12 April 2007, 19:45:44
V tretje gre rado  :o ;D

Evo zdaj je pa to - to :) (vsaj upam :-[)

Nekje na sredi poti:


Mi2 na vrhu Mrzlice (1122m)


 Po blatni kopeli se moj "zlati pujsek" martinčka na sončku:


Tiya in Tobi


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #818 : 12 April 2007, 20:16:48
Koook je dober :D

Pravi facon!!!

Be happy :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #819 : 12 April 2007, 21:06:56
Tiya na Mrzlici ste bili, pa nic povedali!! Pa tako blizu nas  :-\ Mi smo pa z naso mrcino v soboto bili na Kalu, ki se nahaja pod Mrzlico.  :)

Danes smo pa obiskali zivalski vrt, kjer je mali ze takoj na vhodu oblajal kanto za smeti, potem racke, potem pa se slona. No, potem je bil koncno srecen na dolgem sprehodu skozi cel zoo in sedaj precej utrujen od celodnevnega izleta spi kot top  ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #820 : 12 April 2007, 21:48:48
Viiiiiiiii, lej lej, nekdo se nahaja blizu naših koncev :D Ovcka s kod si? Jst sm iz Prebolda :) Drugače pa gre naš pesjanar vsako nedejo v hribe, največkrat je cilj vrh Golava (a veš kje je to?), dvakrat pa je osvojil že Mrzlico! In na sprehodih maximalno uživa.  ;D


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #821 : 13 April 2007, 08:28:02
Tiya mi smo pa cez hrib, v Trbovljah  ;D Golava ne vem kje je, sicer pa z malim ne hodimo se veliko v hribe, ker bo star komaj 7 mesecev, tako da ce ze gremo, se najveckrat pripeljemo malo pod vrh, in potem se malo pesacimo.. Ko bo pa vecji, bomo pa malo bolj pogosto in intenzivno hribolazili  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #822 : 15 April 2007, 21:05:24

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #823 : 15 April 2007, 21:13:41
Uaa kok sta luštna :D Katera zverinica je tvoja? Koliko sta pa stara?



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #824 : 15 April 2007, 21:41:04
Ta mali je moj mali Pluto :)
Idea je pa njegova sestrična ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #825 : 15 April 2007, 21:46:02
Ja vsekakor upam, da se še vidimo...  Mali Pluto se je na koncu že kar opogumil.  Bo pa zanimivo srečanje ko bo večji, takrat bo pa situacija že malo obrnjena...  :P

Nisem vedela Čara. da si ti tudi forumerašica...  ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #826 : 15 April 2007, 21:46:45
Aa tvoj je tale lepotec mali. Fino da se tkole družte  ;) Pluto ima 3 mesece a ne? Koliko pa Idea?



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #827 : 15 April 2007, 21:49:27
Kdo pa sta starša Idee? Je iz kakšne psarne?



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #828 : 15 April 2007, 21:52:27
Idea je stara 16 mesecev... Oooo kako gre čas.

Sem ravno danes ugotovila, da sem že spet pol stvari glede mladičkov pozabila.  ::)

Idea ni iz psarne... Njen vzreditelj je Matjaž Bolka. Starša pa sta Lormar Crystal Star (mama) in Ritzilyn Chancellor (oče).

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #829 : 15 April 2007, 22:00:52
Od kje pa prihaja mali Pluto?



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #830 : 15 April 2007, 22:13:39
Jutri bo Pluto star točno 3 mesece. ;)
Prihaja pa iz Novega mesta.

Na začetku je bil mali res ful prestrašen ... potem pa je začel provocirati Ideo, hihi ;D

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #831 : 15 April 2007, 22:22:16
Vsakič ko vidim avatar na katerem je Pluto, si prav predstavljam, kako bom jaz imela našo lepotico na slikci ko bo še majhna :D S čim ga pa hraniš?



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #832 : 15 April 2007, 22:37:20
Hehe, sej bi že počasi bil čas, da bi počasi zamenjal avatarček z novejšim.
Hranim ga pa z Biomill-om. Naj bi bil OK. Z njim hranijo njegovo mamico, pa tudi celo leglo so hranili s to hrano.
Pa nima nobenih problemov s hrano ... sej bom kar potrkal ... tok tok ... da bi mu še naprej hrana ustrezala ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #833 : 15 April 2007, 22:42:35
Ja lahko bi nam postregel kakšno luštno slikco novo :D



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #834 : 15 April 2007, 23:13:07
No, pa sem kar Čarin trud objavil:








(sej obljubim, da čez kakšen teden spesnim Plutijevo galerijo)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #835 : 15 April 2007, 23:20:41
Jojj kok je luškan  tale tvoj Pluto :D Komaj čakam da bom še jaz lepla slikce sem ;)



majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #836 : 16 April 2007, 09:23:18
Res je luškan Plutonček ;)
Že kakšna dogodivščina z njim - ali pa kakšna njegova značilnost??

Be happy :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #837 : 16 April 2007, 15:16:03
Person ti je končno uspelo objavit slikce ;D!

Ja, tale tvoj Plutek je pa že pravi pasji gospodič :D Upam, da nam bodo prvomajski prazniki postregli z lepim vremenom in da vaju bomo lahko prišli obiskt v SG  :)

Uživajte v sončku!

Tiya

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #838 : 16 April 2007, 15:18:10
Bella_Stella kdaj pa ti dobiš svojo pasjo lepotičko? :)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #839 : 16 April 2007, 15:27:33
Person ti je končno uspelo objavit slikce ;D!

Ja, tale tvoj Plutek je pa že pravi pasji gospodič :D Upam, da nam bodo prvomajski prazniki postregli z lepim vremenom in da vaju bomo lahko prišli obiskt v SG  :)

Uživajte v sončku!

Tiya

Saj je moje objavil. Tiste ki so iz mojega aparata in na mojem albumu  :P Filmček si tudi pogledala?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!