Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915524

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #900 : 04 Maj 2007, 08:29:05
IPO je tudi Iskanje Pogrešanih Oseb ;). Mi drugače delamo z Rumbo reševanje.
Pa še ena fotka bučmanov:

Kje so učke?


Lp nina



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #901 : 04 Maj 2007, 09:26:15
Nina, krasna slika!
Čigav pa je tisti ležalnik zadaj  :o ? Smartov ???  :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #902 : 04 Maj 2007, 09:29:17
Nina, krasna slika!
Čigav pa je tisti ležalnik zadaj  :o ? Smartov ???  :)

Od naše princese ;) Iz tele teme ;)

Lp nina



babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #903 : 04 Maj 2007, 11:29:13
Posrečena slika, Nina!  ;D
Tisa Gaja je pa res prava princesa...ful je luštna!  :P



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #904 : 04 Maj 2007, 11:35:29
Od naše princese ;) Iz tele teme ;)

Lp nina
:-[ moram bolj pogosto pregledovat teme.  :-* mali princeski in tvojim pesjanom!


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #905 : 04 Maj 2007, 17:00:52
Ovčka, Didi...(se opravičujem če sem še koga spustila)... a pridete konec maja na razstavo v Portorož?   ;)

Lp!



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #906 : 04 Maj 2007, 19:13:08

ninci huda fotka:)

Ovčka, Didi...(se opravičujem če sem še koga spustila)... a pridete konec maja na razstavo v Portorož?   ;)

Lp!

midve z didi ne prideva... Mam v planu Hrušico, pol pa cez poletje nic, ker naju ne bo doma, pol pa prideva oktobra na Brdo pri Ljubljani, kjer se mi zdi je razstava samo za retrieverje... Ampak ne me za besedo drzat, ker se nisem se nic pozanimala, samo vem da sem bila lani na prizoriscu, da sem se med pricakovanjem malo uvajala v svet razstav  :D

Potem gresta RO? Sej drugače maš še flyball pa sledenje oz tisti lovski preizkusi pa IPO. :)

Mucika nic ne bova sle od tega... O RO sploh ne razmisljam, ker je nasa trenutno prevelik firbec in jo zanima vse ostalo razen mene... me ma poln kufr ker se skoz neki z njo ukvarjam, pa ji grem pomoje ze rahlo na zivce... Bosta A pa BBH kr dovolj... Itak bom pa potem vidla, kako gre tamali... Najprej hocem da obvlada osnove potem bo pa že cas pokazal svoje  :)  Za flyball pa sploh nisem se slisala  :-[ :-[

Lep dezeven  >:( pozdrav



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #907 : 04 Maj 2007, 19:30:49
Ovčka, Didi...(se opravičujem če sem še koga spustila)... a pridete konec maja na razstavo v Portorož?   ;)

Nas tudi ne bo v Portoroz (me ima, da bi prisli samo pofirbcat, ampak verjetno ne bo zneslo).. Drugace je naslednja Hrusica, potem konec avgusta pa Trbovlje.

didi drugace je klubska razstava 13.10. na Brdu. Si dobila v Radgoni prijavnico, malo pobrskaj po papirjih :P

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #908 : 04 Maj 2007, 19:40:23

Ovcka vem da sm jo uzela ja, sam bog ve kje je zdej:) ampak bom najdla, pa se bom prjavla:) zdej vem se datum, pa sm sploh vesela:) fala mala
A vidva bosta prsla na Brdo?

Pa polet bi blo fajn, da b se enkat tm pr ns mal oglasl s colnickom, da se nasedva mal pozabavata, ker se ceu poletje drugac namo vidl :(


lp

p.s. Kuko pa kej jajcka?  >:D



babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #909 : 04 Maj 2007, 20:19:07
škoda  ;) no upam da mi bo ratalo vas priti kam drugam pogledat... srečno!!  ;D

Barbara & Taj



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #910 : 04 Maj 2007, 20:38:20
didi prideva na Brdo, ja.  ;) Glede poletja pa, se ne vem kako bo z morjem letos.. Mozno da bomo samo v Porecu. Ti se sporocim.. Aja, jajcka so pa uredu, so se cist usedla v vrecke, sam vcasih se ven skocijo, pa mene prestrasjo, k pol tko cudn zgleda, kot da ma stir ne dve  :P

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #911 : 05 Maj 2007, 07:20:39
škoda  ;) no upam da mi bo ratalo vas priti kam drugam pogledat... srečno!!  ;D

sigurno se bomo kje ulovil:) pa hvala:)

Mozno da bomo samo v Porecu. Ti se sporocim..

no sej to je pa dost blizu... se bova pa magar midve kej oglasle :)k didi se bo zmesal polet dva mesca na morju brez pasje druzbe :)

Aja, jajcka so pa uredu, so se cist usedla v vrecke, sam vcasih se ven skocijo, pa mene prestrasjo, k pol tko cudn zgleda, kot da ma stir ne dve  :P

No lepo da so se umirila... Bos pol še mene naucila, kako se jih pravilno pošlata :) :)

lp



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #912 : 06 Maj 2007, 19:38:32
Evo, prva velika zadeva je za nami. Danes smo izbrali našo prelepo zlato prinašalko. Odločitev je bila zares zelo težka, kaki 2 uri in pol smo bili tam in na koncu smo se končno odločili. Tako je srčkana , da bom komaj zdržala še teh nekaj dni do konca maja, ko jo bomo pripeljali domov. Jupiiiiiiiiiiiiiii  :o



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #913 : 06 Maj 2007, 21:46:21

Bella stella jooooooj kako te razumem, da si ze vsa na trnih.. tudi jaz sem bila... Pa vse te priprave na prihod novega druzinskega clana, nakupovanje, prebiranje literature... In seveda sanjanje o tem, kako bos malo kepico stisnla k sebi...
Men je blo tok lepo, k je bla tamala micena, pa j bla vsa navihana, pa zgublena, ter hkrati najvecji firbec dalec naokoli... :)  ti mesci ki so ze za mano, so bili res simpaticni... In tudi tebi zelim cimvec takih trenutkov :) :)

lp



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #914 : 06 Maj 2007, 21:57:55
Bella stella kako pa bo ime vaši pasji lepotici :)?

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #915 : 07 Maj 2007, 10:20:35
CACIB Sarajevo, 5. 5. 2007





Tango (Nice Brad Happy Company) - PRM, rBISJ



Aaron (Hoiker's Around The Clock) - CAC, rCACIB

(vse kar sem si zapomnila rezultatov :-[)

Pa še nekaj slikc:





CAC Sarajevo, 6. 5. 2007



 :)



JH





BIS par


BIS veteran


Tango - BOG

Nisem ostala do konca razstave, tako da upam, da se oglasi še Lana in sporoči kako je bilo ;)

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #916 : 07 Maj 2007, 11:06:08
didi hvala :D Sem res čist zmešana, samo nanjo mislim od včeraj, kako sem jo imela v naročju in kako me je lizala. Tok kot se pa veselim nje pa ne vem kdaj sem se česa tako zelo veselila  ;D
Sem pa videla tvojega bratca Catcha včeraj ;) Kok je zrastel od zadnjič aaa, ornk velik dec je.

Tiya: njeno rodovniško ime je moj nick na forumu, sicer ji bo ime Nala (iz risanke Levji kralj).



*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #917 : 08 Maj 2007, 22:22:26
Poglejte si čistokrvno zlato prinašalko  :o



Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #918 : 09 Maj 2007, 08:36:30
A nima malo kratkih ušeskov?    :-[

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #919 : 09 Maj 2007, 15:00:23
Hehe ::)
No, sam meni je vseeno cortek :P

Be happy :)


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #920 : 09 Maj 2007, 15:34:51
seveda je - vsak štirinožec je!   ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #921 : 11 Maj 2007, 17:22:06
Tiya: njeno rodovniško ime je moj nick na forumu, sicer ji bo ime Nala (iz risanke Levji kralj).
Zdaj mi pa nekot ni čisto jasno ... ti si ta nick imela že kar neki časa preden si sploh izbrala svojo psičko.
A potem si ti lahko rekla, kakšno ime naj ima v rodovniku tvoj kuža?

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #922 : 11 Maj 2007, 19:30:36
A potem si ti lahko rekla, kakšno ime naj ima v rodovniku tvoj kuža?

Person ce se dovolj zgodaj odlocis za psa, ti lahko vzreditelj ponudi opcijo, da si rodovnisko ime sam izberes. Tako kot smo si ga lahko mi. Sam pac, mora biti na tisto crko, katero po vrsti je leglo. In kolikor vem, je to od tega vzreditelja drugo leglo, tako da je Bella Stella ravno "trofla" crko B  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #923 : 11 Maj 2007, 20:08:16
meta super slikce :o


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #924 : 11 Maj 2007, 20:19:01
Person ce se dovolj zgodaj odlocis za psa, ti lahko vzreditelj ponudi opcijo, da si rodovnisko ime sam izberes. Tako kot smo si ga lahko mi. Sam pac, mora biti na tisto crko, katero po vrsti je leglo. In kolikor vem, je to od tega vzreditelja drugo leglo, tako da je Bella Stella ravno "trofla" crko B  ;)

Ja, tudi Idea je bila moja izbira. Seveda odvisno od vsakega posameznega vzreditelja.  ;)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #925 : 11 Maj 2007, 20:52:24
Kul, tega nisem vedel, sem pa zdaj sklepal po pisanju.
Heh, ime od mojega je pa itak tolk super, da sem čisto zadovoljen :)
Sej drugače, če bi to tudi jaz vedel, bi lahko najbrž tudi jaz izbiral, ker sem ga spremljal mislim da od 3. dne od takrat, ko je prispel na svet ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #926 : 11 Maj 2007, 20:54:25
Tudi pri meni je bilo tako, da sem lahko izbrala rodovniško ime...samo ker se nisem mogla odločit, je pomagala vzrediteljeva žena in tako je nastalo  MMH's Eyvwiin. 8)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #927 : 11 Maj 2007, 21:06:01
Pa saj pravzaprav tako ni pomembno... to bolj mi kompliciramo...  ::)

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #928 : 11 Maj 2007, 21:10:46
Na forum sem se prijavila mislim da takoj po tistem, ko smo izvedeli, da bomo dobili našo lepotico. Nekaj dni po kotitvi smo bili pri vzreditelju in na voljo so bila imena, med njimi tudi Bella stella, za katerega smo se odločili. Zdi se da sem tukaj že en čas - vleče se mi k strela, ker komaj čakam še teh 14 dni, da jo končno dobim domov.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #929 : 13 Maj 2007, 11:31:15
Bella Stella saj bosta ta dva tedna hitro minila. Kaj mi, ko smo se zmenili za pesjana ze kaksne tri tedne preden je psicka kotila, tako da smo bili cisto na trnih, ce sploh bo izmed mladickov kaksen samcek. In potem po kotitvi, pa se dva meseca cakanja, da smo ga lahko odpeljali domov. No, zadnji mesec smo ga sli redno vsak vikend pogledati (vsega skupaj ene 6x :o), tako da je potem le hitro minilo.

Glede rodovniskega imena; tudi jaz sem grozno komplicirala okrog tega, zdaj pa vidim da niti ni tako pomembno. Glavno da je mali pri hisi  ;D

Na prejsnji strani je bilo govora od igrack. No, tale nas Hippo je zelo odporen, in pri zivljenju ze od vsega zacetka..  :o



In dokaz, da ga imamo radi


Danes popoldne imamo pa srecanje dveh sestric Didi in Lune, ter bratca Cosmota. Slikce norenja sledijo..  ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album