Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915449

Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #930 : 13 Maj 2007, 18:39:44
Kakšna lepa slikca  :-[ kok je luškana tale tvoja lubica. Igračka je pa tud fletna :D
Sicer pa pri nas potekajo priprave res v polnem zagonu. Ta vikend smo naredili kočo sami in prebarvali stene. Zdele sem zmučena k cunja. Nakupljeno mam pa tud že zelo veliko, pa še kej bom sigurno tudi kupila. Kar ne morem se upret vsem luštkanim stvarem :D



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #931 : 15 Maj 2007, 09:51:08
Heee heee Bella Stela, pa nam nisi nič povedala, da so slikice mladičkov na netu:

http://www.monte-gerass.com/index_slo.html

Zdaj te pa mam  ;)




Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #932 : 15 Maj 2007, 10:20:10
Haha, no sj ste jih kar sami našli ;) Katera je naša ti pa po pravici ne znam povedat, ker so si tukaj preveč podobni. V resnici bi jo pa takoj našla ;) Imam pa nekaj svojih slik.
Samo še dober teden juhuhu :D



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #933 : 17 Maj 2007, 11:00:48

Vse najboljše Cosmo, Didi in Luna  :-*



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #934 : 17 Maj 2007, 15:38:44

Zlatko od moje prijateljice...  :o ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #935 : 17 Maj 2007, 19:29:58
Cestitke Didi, Luna in Cosmo za ponosnih 8 mesecev!  ;D

**Jackie** lep je  ;)

Mene pa zanima, koga vse bomo se videli v Hrusici? Kaj pa mali Pluto, se bo ze preiskusil v razstavljanju?  ;)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #936 : 17 Maj 2007, 19:56:18
Cestitke Didi, Luna in Cosmo za ponosnih 8 mesecev!  ;D


Čestitke  :P ;D :) jaz sem se pa spraševala le zakaj je danes Luna tako pridna???  ;) Danes sem imela kolegico na obisku z dojenčico in na srečo ni skakala v voziček, le povohala ga je.

Didi - sosed(ki ima labradorko) rekel, da psički - ki se prične goniti najprej lulika nabrekne(menda prvi znak), pol pa začne tečti kri - po kapljicah.

Ja Hrušica - Kdo še pride?  ;)
Sem ravno danes kupila tisto čudo - razstavno vrvico  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #937 : 17 Maj 2007, 20:14:20
Cestitke Didi, Luna in Cosmo za ponosnih 8 mesecev!  ;D

**Jackie** lep je  ;)

Mene pa zanima, koga vse bomo se videli v Hrusici? Kaj pa mali Pluto, se bo ze preiskusil v razstavljanju?  ;)

Lp..

hmmm to tud mene zanima, če ga je prijavil. :-\ Do 10.5. je bil zadnji rok prijave, ne?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #938 : 20 Maj 2007, 12:00:46
Idea bo dobila bratce in sestrice  :o.
Oče:CH RITZILYN CHNANCELLOR
Mama: LORMAR CRYSTAL STAR

Če koga zanima... več informacij o leglu na : 040 813 626 (Matjaž).

Lp nina



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #939 : 20 Maj 2007, 12:05:12
A ne bratrance in sestrične?  :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #940 : 20 Maj 2007, 12:23:17
A ne bratrance in sestrične?  :-[

Ne. Tole sta kakor vem Ideania mama in oče, kombinacije je ponovoljena, tako da bodo kar mlajši bratci in sestrice ;)

Bratranec je pa od Persona Pluto ;)

Lp nina



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #941 : 20 Maj 2007, 21:37:51
živjo!
Z veseljem lahko povem, da bom tudi sama kmalu postala lastnica male zlate kepice! ;D Danes smo bili na obisku pri vzreditelju, ki nam je res vse lepo razložil, opisal nego, potrebe in vse, kar ti kužki potrebujejo, nakoncu pa še svetoval malo buco po imenu Monte Geras Baby from the River, In čez dober teden pride že k nam. Priprave so u polnem teku, in Vsi jo že komaj čakamo.
Kaj več o buci pa ko jo dobimo (še 1 teden....kako se bo vleklo ::))
Uživajte!

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #942 : 20 Maj 2007, 21:41:38
O sestrica od Stelline Nale. ;D



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #943 : 20 Maj 2007, 21:43:51
*sara* iiii a je punčka al fantek? Bo imela tvoja kepica sestrico veš ;) Naša je Bella stella iz psarne Monte gerass. Jst sm že tok živčna, tok se mi vleče tja do petka. Vsak dan sam neki sanjarim o njej hehe. No zdj je pa res še malo časa, pa bo naša :D
S kje pa si ti?



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #944 : 20 Maj 2007, 22:40:49
Bella_stella, sej je napisala, da je punčka. ;)



rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #945 : 21 Maj 2007, 08:41:07
Ne. Tole sta kakor vem Ideania mama in oče, kombinacije je ponovoljena, tako da bodo kar mlajši bratci in sestrice ;)

Bratranec je pa od Persona Pluto ;)

Lp nina

Ja, Idea je že dobila bratce in sestrice!  :o ;) Trije fantki in štiri punčke.
Tako da komaj čakamo da jih gremo gledat.

Drugače pa z veseljem sporočam, da je včeraj Idea bila druga na PNZ-ju. Zgubili sva samo eno piko in to pri vodljivosti (ker me je enkrat malo potegnila proti vodi). Drugače pa je bilo vso aportiranje in obnašanje na strel v nulo.  :D  :-*
Hkrati pa je naredila tudi vzrejni pregled.


Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #946 : 21 Maj 2007, 09:50:49
Bella_stella, sej je napisala, da je punčka. ;)

Ja vidla zdej :D Sm čist zmešana že :D

rosa-čestitke!



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #947 : 21 Maj 2007, 12:50:28
rosa cestitke tebi in Idei  ;D Se to me zanima, kdaj ste zacele vaditi za PNZ? Koliko je bila Idea stara takrat?

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #948 : 21 Maj 2007, 13:37:26
15 mesecev.  ;) S tečajem smo začeli meseca marca.
Pač PNZ se lahko dela samo od devetih mesecov pa dp drugega leta starosti psa. Časovno je omejeno.


Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #949 : 21 Maj 2007, 14:06:09
Bella stella supersko da je na tem forumu tudi sestrica od moje!  mi smo z Dobravelj pri Ajdovščini, 15 minut vožnje do vzreditelja ;D. Je pa res zakon vzreditelj, vse pošlihtano, pa tudi njegovi psi so prav zlati. Kdaj pa jo ti dobiš?

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #950 : 21 Maj 2007, 15:09:09
Ja gospod Benjamin je res super človek. Pol boste pa res blizu vi :D Mi smo sicer z okolive Ljubljane ;)

Mi jo gremo iskat v petek :D Komaj čakam uiiiii  :o



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #951 : 23 Maj 2007, 14:36:10
Še nakj slik Bena.








majča

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
Odgovori #952 : 23 Maj 2007, 15:23:15
Iiiiiiiiiii, res je lep :-*
Pa vidim, da ima tudi zdrave učke (to takoj opazim, ker imamo mi probleme že od prvega dne) :)

Be happy :)


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #953 : 24 Maj 2007, 12:49:19

Kaj je to PNZ?  :-\

Drugač pa a so zlatkoti primerni za agility?

Didi in Ovčka - Luna pridno trenira za na razstavo, je pa full muhasta  ;) samo na hrano pa kar gre....he heee.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #954 : 24 Maj 2007, 13:31:00
Bella*Luna PNZ je Preiskus Naravnih Zasnov, katerega morajo opraviti retrieverji, ce zelijo opraviti vzrejni pregled (za pozitivno ocenjen vzrejni pregled mora opraviti stiri "teste": telesna ocena, vodna preiskusnja - preiskus naravnih zasnov, preiskus streloplahosti, slikanje kolkov). Tako vsaj sem prebrala; ce sem napisala kaj narobe, naj me kdo prosim popravi.  ;)
Zlatkoti so primerni za agility, ampak ponavadi ne dosegajo super fajnih rezultatov, ker niso tako hitri, kot kaksni borderji. Ampak za samo rekreacijo, je pa tudi agility dober :)
Me veseli, da Luna pridno trenira, tudi midva bova pocasi morala spet zaceti malo vaditi, da ne bo na razstavi cisto podivjan  ;) Kako ji gre pa kaj stoj? Smo ze bolj pridni, ali se se vedno zmeraj ulezemo?

Bella stella in *sara* pa bo koncno le petek ane  ;D Zelim vama mnogo uzitkov z vasima puncama, pa verjetno se vsi priporocamo za kaksne slikice.  8)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #955 : 24 Maj 2007, 13:34:14
Ovcka hvala  :-* Res sem že čisto na trnih, jutri je končno ta dan ki ga čakam že zelo dolgo. Slikce zagotovo bojo, brez dvoma ;) Bom tudi odprla svojo temo od naše kepice, tako da boste imeli skoz kaj za brat.



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #956 : 24 Maj 2007, 14:12:53
moje čakanje pa se je podaljšalo....moramo počakati,da še enkrat razkužimo pesjak in to pomeni, da je pred mano vsaj še 1 teden čakanja... :'(. no ja, bom pa večkrat šla pogledat tamale ;D. Bella stella, kaj tvoja je 2 al 1 na intrnetni strani? Joj si srečka, da jo boš že jutri doma mela...  ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #957 : 24 Maj 2007, 14:24:46
*sara* zakaj čakate? Pa sj je najbrž ne boste kar takoj dali v pesjak ne? Pri nas je pesjak sicer končan, je res velik z notranjim in zunanjim delom (bom pokazala slikce da si boste lahko predstavljali), ampak jo bomo imeli sigurno nekaj časa lepo v hiši, da se navadi na vse. Imamo tako leseno škatlo, v kateri bo spala, sicer pa bomo noreli okoli hiše itd.

Katera je s slik na internetu ne vem, sem gledala vse ampak žal ne morem razločit. Imam svoje slikce, ko smo izbirali. Smo bili pa tretji na vrsti, torej smo izbirali med 5 punčkami :)

Koliko časa pa vi predlagate, da je psička notri v hiši z nami, predno jo preselimo ven v pesjak za čez noč itd? Jo bom postopno navajala nanj, tako da ne bo kar takoj čisto presenečena kaj je sedaj to.



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #958 : 24 Maj 2007, 14:34:26
ne, ne bo šla takoj v pesjak, samo moramo razkužiti tako pesjak kot njegovo okolico da ne bi bilo kaj od prejšnjega psa (veterinar svetoval), zato bomo raje počakali, da bo gotovo vse v redu, da ne mala kaj stkne (sicer ne vem kaj, samo bolje preventiva)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #959 : 24 Maj 2007, 14:37:33
A je bil prejšnji pes bolan?
Pomojem da res ni nobenga problema kar se tega tiče. Sj je ne bi kar takoj dajal tja... Po želji, bo pa še en teden pa je. Jst čakam že 2 meseca!! To je huje ;) Kako ji bo pa ime?