Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915161

babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #990 : 28 Maj 2007, 21:11:42
Kje je pa Person?! Kako gre njegovemu Plutu? ???



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #991 : 29 Maj 2007, 11:26:43
Bo prav, če bom nekaj časa jaz tak posrednik? Person je zeelooo malo na računalniku zadnje čase.  :-\ Pluto je že veeelik. :o Ga bom kaj pofotkala ob priliki, je pa zelo priden, vsaj zame, ker roke ne grize, tud prej to ni delal. Zdaj je zaposlen s češnjami-obožuje jih. Pa uči se puzat po tleh zaenkrat zna sedi, tačko, petko, prostor+kmalu bo puzal. Mali je fenomenalen. Pa očitno je familiji lajanje. Je kr vokalen.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #992 : 29 Maj 2007, 11:37:07
Super Čara...hvala za informacije! Joj oprosti ker vprašam...kaj si mislila s tem puzat?  ??? Si res ne predstavljam kaj bi to bilo!
Ti ga kar pofotkaj, pri teh njegovih trikcih pa prepevanju  :P

Pozdravi Persona!
Lp!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #993 : 29 Maj 2007, 11:46:34
Super Čara...hvala za informacije! Joj oprosti ker vprašam...kaj si mislila s tem puzat? ??? Si res ne predstavljam kaj bi to bilo!

Lp!

Da se pes plazi po tleh ;)




babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #994 : 29 Maj 2007, 12:45:58
Hvala, Ninci!
sem si predstavljala neki tazga ja, sam nism bla sigurna pa raj prašam... :-[



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #995 : 29 Maj 2007, 13:03:30
Naša Nala tko puza da je direkt za v vojsko  :o To vedno dela, kadar se hoče prikradit k mački haha.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #996 : 29 Maj 2007, 13:10:30
Naša Nala tko puza da je direkt za v vojsko  :o To vedno dela, kadar se hoče prikradit k mački haha.

Evo zdaj lahko izkoristiš za naučit, da plazi na komando ;)

Lp nina



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #997 : 29 Maj 2007, 13:15:38
Imaš prav, bomo probal ;) Tako kot bomo probal še tisoč drugih stvari. Trenutno pa sem najbolj hvaležna za njeno spanje in tole veliko šalco kave, ker se mi drugače lahko še utrga. Tamala je utelešen hudiček  ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #998 : 03 Junij 2007, 20:38:45
Cosmo


Didi (malo slabša fotka, pa vseeno)


CAC Hrušica

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #999 : 04 Junij 2007, 00:15:53
Kako ste se odrezali?



Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1000 : 04 Junij 2007, 09:41:58
Kako ste se odrezali?

Sestrice in bratci v razredu najmlajših zelo perspektivno (Luna, Didi, Cosmo).
Luno bo treba še na-trenirati - problemi z ukazom stoj in z dvigovanjem repa(vendar ua prvo našo razstavo se je kar dobro odrezala).

Tudi ostali Hoikerji so bili uspešni.  :) :) :)

Bravo.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1001 : 04 Junij 2007, 20:26:56
hej

No, da se jaz porocam kako bilo vceraj. Vreme super, druzba se boljsa  ;D (Bella*Luna hvala za sencko ;) )  Kot ze receno sta dva bratca (Catch in Cosmo) ter sestrici (Didi in Luna) dobili zelo perspektivno. Vendar me je moja zverinica vceraj totalno razocarala. Ceprav tocno ve, kako se stoji (zmozen je stat tudi 5 minut skupaj), ve kako je treba tec v ringu, ve da takrat ne sme gledat za drugimi kuzki, ampak on je vceraj pocel tocno to, kar ve, da ne sme. Bil je totalno nemogoc, nic ni ubogal, v sodnico je skocil, se je hotel bozati, ne pregledovati (mogoce je bilo krivo tudi to, da jo pozna ze od prej, ker ga je ze velikokrat bozala), namesto da bi stal se je usedel, vstat skoraj ni hotel nazaj, uglavnem bila je ziva groza. Meni pa nerodno ko sto mater. Ne vem, ali je imel pac samo slab dan, mogoce je bila kriva vrocina (bili smo na vrsti ob enih ko je sonce najbolj mocno sijal, in pa okoli stirih v BISu), ampak zdaj bova vsak teden vadila, da se avgusta v Trbovljah (ko pade ze v razred mladih in med hudo konkurenco) malo bolj izkaze, in pokaze kaj dejansko zna.

Drugace je pa bratranec od nasih tamalih Nice Brad Happy Company (Tango) osvojil najprej PRM, BOB, potem junior BOG, BIS junior III, in pa BIS III :o (upam, da sem si vse prav zapomnila). 

Lp..

 

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #1002 : 04 Junij 2007, 20:34:04
Ovčka: je tud on vedel, da je nedelja in čas za razvajanje...  :P se ti bo že naslednjič odkupu!  :)
sicer pa vsem čestitke!



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1003 : 04 Junij 2007, 21:51:57
Zdaj pa lahko tudi jast svečano razglasim, da imam doma "majhno" zlatko Rivo. ;D. Punca je res suprska, živa kot poper, v gobček da vse, kar je dovolj majhno, da lahko zgrabi, ne kaže pa nobenega zanimanja za stvari, ki so bile namenjene njej (zakaj bi uničevala "svojo lastnino" če je okli nje toliko copat, rož in trave, ki nobenega ne moti ::) ). Drugače pa je res krasna in ljubka  8) . Slikam pa jo lahko samo ko zaspi ali se ukvarja z odejico, drugače pa lauf skozi in skozi....
Kaj več pa jutri.
Uživajte ;D

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Urssky

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
Odgovori #1004 : 05 Junij 2007, 07:13:27
*sara*, čestitam!!!  :o



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #1005 : 05 Junij 2007, 07:29:56
Oj!
*Sara*, Pa si jo le dobila!  ;D Veliko sreče...

Lp,Tjaša



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1006 : 05 Junij 2007, 07:38:56

*sara* veliko veselja in uzitkov z malo kepico  :o

kako je blo na razstavi je pa itak Ovcka ze povedala:) je ne bom kopirala:) smo ga pri nas isto sral v ringu:)
edin hvala Bella*Luni za sencko in Ovcki in njeni druzbi za pomoc pri prenasanju stvari :-[


lp, didi



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #1007 : 05 Junij 2007, 12:32:02
*sara* jupiiiii supercaaa! Sem vesela, da se imate fino. Upam, da je vaša kaj manj trmoglava kot naša Nala ;) Kmalu prilepi kako slikco ;)



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #1008 : 05 Junij 2007, 17:43:11
Ja tele Hoikerčke je puberteta začela metat. ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1009 : 05 Junij 2007, 18:04:08
Ja tele Hoikerčke je puberteta začela metat. ;D

Tudi puberteta ima malo prstov vmes, ja :P

*sara* cestitke za malo kepico, ter veliko uzitkov z njo ti zelim ;D

Pa se ena slikica iz razstave (potem ko je med skupinskim slikanjem CELO stal  ::) )



Ostale pa na http://deklca.moj-album.com/album/8028952/

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1010 : 06 Junij 2007, 18:56:37
Pa se ena slikica iz razstave (potem ko je med skupinskim slikanjem CELO stal  ::) )


Super slikce Ovčka  :)
Med njimi najdete celo dve  ;) na katerih je Luna v svoji pozi: na riti  ::) ::) ::) namesto da bi stala (med vajo)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #1011 : 06 Junij 2007, 19:44:48
Ste imeli tudi vi težave pri vzgajanju malih vražičkov? Meni se zdi, da moja čiiistoo popolnoma nič ne reagira na fuj. Na trenutke v dnevu je tako težka, da mislim da bom znorela. Res ne vem al so vsi mladiči takšni, ampak tale je res živ hudič. Non stop mi pobegne na en del vrta kjer je veliko rož, zemlje, polžev in ostale "svinjarije" in od tam je na noben način ne morem ven dobit. In potem mi požre tam po tleh čist vse kar vidi. Pa ji lahko stokrat rečem fuj, pa ji nosim tja igračke da jo zamotim, pa poslastice pa vse in kar nič. Da ne omenjam kakšna je ko se valja v vsem tistem, vsak dan bi jo lahko skopala. In pol jo tkole zaprem kazensko v box, ampak če bi jo vsakič bi bila 10x na dan v njem. Kakšen predlog?



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1012 : 06 Junij 2007, 19:49:59
Ma naša tudi samo na fuj ne reagira, sm pa dobila eno tehniko (ubistvu jo je tata dobil, jast pa jo prakticiram). Ko ji rečeš fuj jo odmakni pa pusti še nekaj časa v takem položaju (par sekund), ponovadi tako da se usede ali uleže, potem pa jo spusti, in avtomatsko bo še nekaj časa tako bila, potem pa jo pohvali ful pa kakšen pribolšek ji daj (jas ji dam kakšen košček posušenga kruha)...tako smo nardili nekakšno impro mejo, da ne lazi več v gredice in se še kar obnese. V pesjak pa jo zato ne zapiram (se bojim, da bi se ji potem zamiril, jo raje potem nekaj časa ignoriram ko skače okoli mene

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #1013 : 06 Junij 2007, 19:52:13
Tudi to sem že poskusla, pa ne pali. Čist totalno je podivjana in ko jo okregam k take dela še laja name. Neverjetna je.



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1014 : 06 Junij 2007, 19:56:30
Naša pa na ljudi ne laja praktično nič, se pa dostikrat srači na žogo ali kakšno duugo igračo, če jo ne more ujeti alpa se ji skotali, takrat jo sliši skoraj cela vas ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #1015 : 06 Junij 2007, 20:14:04
Mi smo imeli tud kar hude probleme s trmo (beri; če si mu reku fuj, je glih tisto pojedu al primu)... pa smo ga potem kazensko zapirali v  en prostor,ga pustili tam kako minutko dve, valda je cvilu pa praskal po vratih...ampak z vztrajanjem nam je uspelo, kasnej si mu sam nakazal tisti prostor oz. vrata pa je bil že vsa pocukran in pridn!
Je pa razvil nek svoj sistem protestiranja, če ga ignoriraš vzame kako piskajočo igračo in tolk trobi da ti skor živce spije...  >:(



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1016 : 06 Junij 2007, 20:31:26
LOL  :D

Bella stela... prve dni k smo jo mel doma, sm se js isto sprasevala ce j moj ps cist podivjan... sam nasa pač ni bla na roze, ker novembra jih pač ni v okolici, je pa ponorela ko je vidla casopis:) to j sou na prafaktorje:)
Morm pa rect da je nasa na fuj takoj reagirala... morta bit pozorne, da res uporabta taprav ton glasu, pa jakost je pomembna... mors bl na glas ji dat ukaz... ce pa ne pomaga jo pa s casopisom mal po rit... pa bo pomoje dojela pol:)
lajat se ja pa nasa zdej pr 8 mescih naucila:) sicer je mela pr ene 5ih mescih en tedn obdobje, da kdrkol je slisala brikete k so padal v njeno skledo je lajala od vesela ko nora... pa sm ji prepovedala pa ni nikol vec nikjer lajala... zdej k sm jo pa ucila glas, se j pa po ulc bl mene slisal kot pa nje... bogi sosedi:) no zdej k pa zna glas dat, pa tud k ji recem da more bit mrtva, ona kr laja... je cist navdusena... al pa k vid da mam ene nove pribolke v roki, na katere je cist nora, namest da bi me poslusala kaj hocem od nje kr glas daje...
no morm pa povedat da smo, odkar smo prisli z razstave, zacel tamalo pospeseno ucit... ker js sm bla cist prevec popustliva do nje, in je bla res razvajena... tko da zdej jo ucimo ko ji pokazem kje ma prostor, da tam ostane... in sm ji ravn ucer kupla novo lezisce, pa jo poslala tja gor na prostor, je pa zacela take zalostne face delat ko sm sla mal stran od nje, da sm se ji mogla prov smejat...  to tko ucke poves, pa glavo polozi na tacke, da res zgleda k da ji ze en tedn hrane nism dala, pa da sm jo lihkar pretepla... tamala obvlada kk se more revco narest:) ze ve kaj je ucas zapalil pr men... ampak zdej se ji pa ne pustim vec:) drug tedn pa zacnemo z razstavno pozo... da bo vedla da more tud po 10 minut stat pri miru ce ji tako recem:) zaenkat je pa se tahuj crnogorc... takoj ko lahko, rit vrze na tla:)

lp




babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #1017 : 06 Junij 2007, 20:49:22



didi

  • *
    • Prispevkov: 72
    • Točke: 0
Odgovori #1018 : 06 Junij 2007, 22:16:39

o hudo ej... tamal res raztura...  :o :o prov sladk je :)



Bela stella

  • *
    • Prispevkov: 887
    • Točke: 2
Odgovori #1019 : 06 Junij 2007, 22:33:24
didi upam da bo pri nas kmalu bolje! :D

Tale fant s filmov je pa luškan, sploh ko je bil še mladiček je prov faca. Samo res ne vem zakaj mora bit revež skoz oblečen  :-\