Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915039

Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1380 : 04 December 2007, 18:08:06
Woooow, to je pa enkraten uspeh! Čestitke!!! :D

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1381 : 04 December 2007, 18:43:47
Cestitke ter pozdrav vse, ki ste bili med pogresanimi ...

Moj ta mali Pluto pozdravlja  leto dni starejsega slavljenca ... tko da cestitke :)

PS: P^2 je tle, da deli svojo sreco in dobro vo
jo z drugimi ... ostalo naju ne zanima prevec. ;)

Zej pa upam, da ne bo slucajno kdo kej narobe prebral, da bi bilo kej vroce krvi, ker tej me naj Ninvi kr zi zdej za usetle.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


babsy_ka

  • *
    • Prispevkov: 316
    • Točke: 0
Odgovori #1382 : 04 December 2007, 20:51:53
Bravo Tango....!  :o

Mi smo pa danes uživali sonček in se odpravli na malo daljši sprehod...
Še en utrinek s sprehoda:




Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #1383 : 08 December 2007, 10:21:57
Oi!
Mi lahko kdo napiše kake "podatke" o goldiju?
(podatke iščem za sošolko..ker bo imela plakat o goldijih.)
Hvala za odg.

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1384 : 08 December 2007, 10:27:24
Urša mogoče ti bo tole v pomoč ;)

http://www.pesjanar.si/index.php/2007/927



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1385 : 08 December 2007, 10:34:34
Pa če vpišeš v brskalnik: www.najdi.si & potem "zlati prinašalec" ali pa kar www.google.com in nato "golden retriever", bi se znalo tudi kaj uporabnega najt ;)

Tukaj sem pa samio zate dal še link od standarda, klikni točno tukaj
No, pa še slovenski prevod točno tle

Itak je pa v zgornjem članku bolj kot ne vse enako, ker je bil copy & paste.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #1386 : 08 December 2007, 11:03:54
Hvala obema

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1387 : 08 December 2007, 23:32:53
hej

Tale tema malo prevec pociva, pa jo bom mickeno ozivela z uspehi nasega bratrancka Tangota :P

In sicer, pred 14imi dnevi je bil na razstavi na Nizozemskem, kjer si je v konkurenci 15ih psov v razredu mladih prisluzil oceno Odlicno 2, kar je super uspeh!!  ;D Ta vikend sta pa z Viktorjem obiskala se razstavo v Avstriji, kjer je v soboto osvojil Odlicno 1, PRM in BOB ter s tem zakljucil Ch J Avstrije!!!  :o :o Zdaj je nas bratranec pri starosti 16 mesecev mladinski prvak Slo, BiH, Cro, Rom, Vdh in Avstrije!!!  :o :o :o Cestitke za super uspehe Tango in Viktor!!!  ;D ;D ;D

Lp..

Hudoooo!  :o
Bravo Viktor in zlati Tango  :) :) :)

Čestitke tudi vama Ovčka in Cosmo za narejen PNZ - upam, da nisi huda ker sem objavila to novico.  ;)

Mi se pa gonimo  ::)  No, ne mi  ;) naša Lunca ima menstruacijo - prva gonitev, upam da čimprej mine  >:(



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1388 : 09 December 2007, 09:38:58
Čestitke tudi vama Ovčka in Cosmo za narejen PNZ - upam, da nisi huda ker sem objavila to novico.  ;)

Mi se pa gonimo  ::)  No, ne mi  ;) naša Lunca ima menstruacijo - prva gonitev, upam da čimprej mine  >:(

Hvala za cestitke :D In ne, ne zamerim za novico, vsaj meni ni treba toliko pisati :P (vec si lahko preberete v moji temi)
No, pa ste koncno docakali prvo gonitev. Koncno!  :o

Drugace pa Viktor v kratkem dobi novega clana druzine, ki mu je ime Figaro (Blue Sky Happy Company). Vec informacij tukaj. Mali je (sodec po slikah) pravi lepotec, tako da, komaj cakam, da ga vidim v zivo!  ;D ;D Cestitke Viktor za novega clana!  ;)
Aja, pa se na vcerajsnji razstavi v Nemciji sta Tango (Nice Brad Happy Company) in Lasse (Karvin Avalanche) dosegla izjemne uspehe! Tango je v razredu delovnih osvojil Odlicno 1, CAC, CACIB in BOB  :o :o :o Lasse pa v razredu veteranov Odlicno 1, CAC in BOB!  :o :o Cestitke za super uspehe!!!  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1389 : 09 December 2007, 10:18:57
Samo, da se dodam nekaj besed na prejsnje vcerajsnje razstavne rezultate. Ravnokar sem govorila z Viktorjem, in je povedal, da je bilo na razstavi preko 100 zlatkotov, in da so njegovi psi dobesedno pometli z vso evropsko konkurenco (kar se vidi po rezultatih)!!! Premagali angleze, nemce, italjane, belgijce, nizozemce, itd..  :o :o :o :o :o :o  Uglavnem, super!  ;D ;D ;D ;D ;D

Pa se rekel je, naj v njegovem imenu cestitam vsem, ki smo vceraj opravili PNZ! Torej, se enkrat cestitke Catchu (Hoiker's Catch the Victory Gerass) in Cosmotu (Hoiker's Cosmic Adventure), Viktor je ponosen na vaju :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1390 : 09 December 2007, 15:36:02
Bravo vsem ..super ste  :D  :D (še posebej Cosmotu, našmu tatku Lassu in "Rivinemu " Catchu)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1391 : 13 December 2007, 22:34:42
hej

Ravnokar sem opazila, da ima nas Viktor nov izgled njegove spletne strani, tako da.. KLIK  ;D

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Bella*Luna

  • *
    • Prispevkov: 155
    • Točke: 0
Odgovori #1392 : 14 December 2007, 09:17:12
hej

Ravnokar sem opazila, da ima nas Viktor nov izgled njegove spletne strani, tako da.. KLIK  ;D

Lp..

Super  ;D



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1393 : 14 December 2007, 11:25:06
Lepa spletna stran! Že sama vstopna stran je luštna :)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1394 : 14 December 2007, 13:45:13
Ja res je lepa, sm tudi jas danes u šoli opazla  ;)  ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1395 : 14 December 2007, 14:03:20
hej

Ravnokar sem opazila, da ima nas Viktor nov izgled njegove spletne strani, tako da.. KLIK  ;D

Lp..

Dizajn je super ... je pa trenutno par stvari ... recimo nepravilen prikaz strani v IE7 ter FireFox ... za IE 6 predvidevam, da deluje normalno.
No, IE za WindowsMobile tudi malo sfali ...

Drugače je pa na vstopni strani slabo dodelana animacija obeh zastav ter ni nastavljeno, da bi lahko kliknil tudi na zastavico.
Itak, pa bom tud te napake sporočil Viktorju, pač da ne bo sam Lani Plutija frizerala, da bo mini usluga pač vrnjena.

Aja, drgač pa mislim da nekoga mau teta puberteta matra al pa pogreša pravega lastnik ::)

(slike pa raje nem prilepil ... VIP jo lohka dobi drgač)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1396 : 14 December 2007, 15:59:29
Dizajn je super ... je pa trenutno par stvari ... recimo nepravilen prikaz strani v IE7 ter FireFox ... za IE 6 predvidevam, da deluje normalno.
No, IE za WindowsMobile tudi malo sfali ...

Drugače je pa na vstopni strani slabo dodelana animacija obeh zastav ter ni nastavljeno, da bi lahko kliknil tudi na zastavico.
Itak, pa bom tud te napake sporočil Viktorju, pač da ne bo sam Lani Plutija frizerala, da bo mini usluga pač vrnjena.

Aja, drgač pa mislim da nekoga mau teta puberteta matra al pa pogreša pravega lastnik ::)

(slike pa raje nem prilepil ... VIP jo lohka dobi drgač)

A si med vsemi temi kritikami ki si jih naštel sploh opazil tudi kakšno dobro stran te strani ali pa si ogledal pse itd. ali samo kako stran deluje, v čem ne deluje, kaj manjka itd.?  ::)




Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1397 : 14 December 2007, 16:06:56
Sem pa ja napisal, da je dizajn super ... a ne?

A ni to čisto dovolj?

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1398 : 14 December 2007, 19:25:35
Le kaj je blo danes v zraku v spodnji savinjski dolini :)? Naš pesjanar je biu cel dan nabit z energijo, jst kr nevem od kod se mu je danes jemalo!!! :o
Prvo je opravil svoj jutranji sprehod, potem je začel razgrajt v pesjaku že zgodaj dopoldne, ko ponavadi še sladko dremucka. Tak da smo ga meli na sprehodu, nato ni zdržal v koči in nam je obrnil pol hiše na glavo, popoldne pa sta jo z očetom mahnila še na njegov najljubši potep po gozdu. Ponavadi je potem vedn čist fertik, dans sva se še pa zdajle igrala zunaj in kakor mu ponavadi pozornost od igrače odvrne mačka, se danes sploh ni zmenil zanjo in mi je igračo celo sam nosil nazaj....

Jst nevem, mogoče so ga dajale prve snežinke ;)

Uživajte v snegu  :P

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1399 : 14 December 2007, 19:41:41
Nam se je tudi prejle mesalo zunaj, pa ceprav je snega samo za pokusino (recimo temu kaksen mm)  :P Komaj cakam jutri zjutraj, ce ga bo vsaj par centi, ze vidim kaksno veselje bo  :o ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1400 : 14 December 2007, 19:46:40
Fak, pol očitno sploh ni blo to sam u Savinjski dolini ... baje se je tale nalezljiva bolezen razširila tudi med hribovsko Koroško ...

Mah, cucki pač ::)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1401 : 14 December 2007, 20:02:26
BTW: Najin kolega iz Taiwan-a, pa psa hednla po desi strani:  :D
http://www.youtube.com/watch?v=zADCrvAchyw

Drgač ga pa kar uboga ... clo :)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1402 : 14 December 2007, 20:29:36
Ovcka nevem komu se danes bolj dopade, da je zunih sneži- meni ali mojemu pesjanarju!! Jutri bo norija na kvadrat ;D

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1403 : 14 December 2007, 21:12:26
Person drugace je levicarjem in invalidom dovoljeno vodenje psa na desni..  :P

Tiya pri nas je prejle zacel fuuuul padat, in mali vsake 5 minut hodi na okno gledat kok snega je ze zapadlo  :o :o :o Skoda, ker se men danes ne da vec na mraz, ampak bo zato zjutraj toliko vec veselja  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #1404 : 14 December 2007, 21:21:01
Person drugace je levicarjem in invalidom dovoljeno vodenje psa na desni..  :P


Res?? A potem velja to tudi na izpitu? Jaz sem levičarka,sam mi je useeno lažje vodit pa na levi  ;)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1405 : 14 December 2007, 21:30:55
Res?? A potem velja to tudi na izpitu? Jaz sem levičarka,sam mi je useeno lažje vodit pa na levi  ;)


To nam je povedal instruktor v mali in osnovni soli. Tako da, pomoje mora veljati tudi na izpitu. Naj pa tole potrdi kdo, ki mogoce vec ve o tem..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1406 : 14 December 2007, 22:23:45
Skoda, ker se men danes ne da vec na mraz, ampak bo zato zjutraj toliko vec veselja  ;D
Heh, zapeckarji Trboveljski :P
Midva sva pa ravnokar nazaj s snega :)

Ma ka pa ves, mogoc imajo pa druge standarde u Shanghaju in Taipeju :)
Itak ima desna stran tudi vsaj eno prednost.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1407 : 14 December 2007, 22:54:29
Samo, če imaš psa na desni, potem ne moreš v desni nositi tudi puške :-\ To je namreč razlog, da moramo pse voditi na levi strani ;D ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1408 : 14 December 2007, 23:35:51
Samo, če imaš psa na desni, potem ne moreš v desni nositi tudi puške :-\ To je namreč razlog, da moramo pse voditi na levi strani ;D ;D

lp
Jah, levičarji jo pa v levi nesejo :)

Ma ne, mislu sem, da če maš psa na desni, je pač pes stran od ceste, če hodiš kao po desni strani.
Ma sej vseen, itak nimaš puške ... al pa tud :)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1409 : 15 December 2007, 08:41:09
Heh, zapeckarji Trboveljski :P

Jah, tako je to, ko mraz pritisne, se raje doma na toplem stiskamo kot pa zunaj po snegu skacemo (vsaj lastniki)  :P Sicer sva pa vse nadoknadila zdajle zjutraj, in smo malo laufali na teh 5 centi snega, tako da, nismo nic zamudili vceraj  :P

Pa opazila sem, da je moja zverina zeeelo lepe kremaste barve (bolj kot lansko zimo)..  :o Na snegu to zelo pride do izraza.. Moram kasneje vzet fotkica sabo in ga malo pofotkat..  ;)


Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album