Zlati Prinašalec [Golden Retriever]

ninci · 915339

Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1470 : 25 December 2007, 21:35:02
Ma sej se u glavnem kr strinjamo z vsem ... sem tud sam pristaš dobrega utrjevanja osnov.

Sam se nisva čist dobro razumela, ker to da ga vlačiš sem pa tja, lih ni malenkost.
Jst bi ga na tvojem mestu po 2 opozorilih malo po gobčku ... pač tko ravno prav močno ... ker je moj včasih hotel biti podoben tvojemu ... pa ga je s to metodo hitro minilo.
Si ga enkrat okol gobčka, pa je pol še 2 uri hodil okol k da bi bil svetovni prvak v poslušnosti >:D

OK, če kdo misli, da sem nasilen ... je vseen boljš ga parkrat mahnit k pa da skoč nekam kar ni treba ... po možnosti podre kako starko al pa da pogleda, če podvozje od avtomobila še ni zarjavelo. ::)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1471 : 25 December 2007, 21:58:38
Ma sej se u glavnem kr strinjamo z vsem ... sem tud sam pristaš dobrega utrjevanja osnov.

Sam se nisva čist dobro razumela, ker to da ga vlačiš sem pa tja, lih ni malenkost.
Jst bi ga na tvojem mestu po 2 opozorilih malo po gobčku ... pač tko ravno prav močno ... ker je moj včasih hotel biti podoben tvojemu ... pa ga je s to metodo hitro minilo.
Si ga enkrat okol gobčka, pa je pol še 2 uri hodil okol k da bi bil svetovni prvak v poslušnosti >:D


Kaj to je bilo mišljeno zame? ???

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1472 : 25 December 2007, 23:27:06
Kaj to je bilo mišljeno zame? ???
Niet ... Ovčki ... ona je napisala, da delata baje kroge ... ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1473 : 25 December 2007, 23:38:17
Sej ne vem, ce bi to kaj koristilo.. Skor dva mesca sem prakticirala zavsak k je potegnil obracanje okol in hoja v drugo stran, ali ustavljanje. Nic. Zatezna ovratnica, nic, razen ocitajocih pogledov. Obdiranje, nic. Cukanje ko sem ga imela ze dost, nic. Tako da, tudi ce jih bo dobu po smrcku, pomoje mu je tok vseeno... Sedaj sem spet na istem, ko potegne, se ustavim in cakam da popusti, pa tako vsake par metrov. Kaksen dan se mi ze zdi da je uspeh, ampak se vse podre, ko gremo v mesto. Nimam druge, kot da nadaljujem tako, in upam, da bo prej odnehal kot jaz.. Ker pomoje je trma tu najvecji problem..

Ah, bo ze.. Saj je se otrok. Ko se bo malo zresnil, bo prec boljse, do takrat pa jeklene zivce, pa bomo preziveli :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1474 : 26 December 2007, 07:03:26
Po smrčku bi ga bolj bolelo kot pa če ga zateguješ ...

Sicer je pa tvoj pes, tko da delaj tako kot isliš, da je prav ;)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1475 : 26 December 2007, 09:08:34
Pri nama je pa pomagalo ustavljanje in še zdaj ko ma kak preblisk vlečenja na flexiju, se lepo ustavim, pol se pa gledava. Potem mu ni par sekund nič jasno, pa začne cvilt pa skakat okol mene, pol čez par minutk se pa lepo pred mene usede, ga dam na poleg pa gremo naprej. Pa to naredma ene 3x pa mam mir na sprehodu.

Je pa hudič, ker ma naš pesjanar čez tedn mal manj stroge lastnike, kot čez vikend. Pol pa mal pozabi, da so pravila zato da se upoštevajo ::)

Drugače pa moj pesjanar zdajle uživa nekje v hribih, sta z očetom spet začela pohodniško turnejo :) Tale sneg ga spravlja čist ob pamet ::)


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1476 : 26 December 2007, 09:34:52
Hehe, mi se pa tudi ravno vozimo na zasnezeno planino ... tko da bomo tud uzivali, hehe :)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1477 : 26 December 2007, 09:40:39
Nekateri pa "uživamo" v knjigah :-\ 

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1478 : 26 December 2007, 10:50:30
Mi pa takole uživamo v snegu:

Počitek po dolgem vohlanju in kopanju lukenj:)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1479 : 27 December 2007, 22:17:52
Ena prošnja...
ker se je moj računalnik zmislil da mi strani ne bo odprl,lahko mogoče kdo iz te strani http://www.ljubljana.slo-dogs.com prepiše časovni okvir, kdaj naj bi prišli na vrsto zp-ji na cacib Tromostovje? Hvala :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #1480 : 27 December 2007, 22:33:57
Naj ti bo ...

KROG / RING 18 - 13.1.2008 - Lorna HASTINGS - GB
ZLATI PRINAŠALEC (GOLDEN RETRIEVER)

M: 15
F:  19

10:00-12:00


Ka si pa tej preveč matrala bogi PC ... ja ja, sej vem kak je ponavadi odgovor: jst nisem nič delal  ::)

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1481 : 28 December 2007, 08:48:47
Hvala Person :) .
In ja, jast res nisem nič kriva 8)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1482 : 28 December 2007, 16:20:54
Se še spomnite kakšni so bili vaši zlatkoti ko so bili še majhni maaajhni..evola tle mal nostalgije, kakšna je bla moja bučka  :P
http://www.mojvideo.com/video-riva-igra/0c2577e3d6543d91366c

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1483 : 31 December 2007, 20:22:52
Srecno novo leto vsem lastnikom in njihovim zlatim spremljevalcem!!!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1484 : 31 December 2007, 20:32:04
***** V letu, ki prihaja naj vas ljubezen obdaja,
          doživite mnogo majhnih sreč in veliko veselja,
          to najina iskrena je želja,
          ter malo skrbi vseh 365 zlatih dni! *****



              Tiya & Tobson  ;)

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1485 : 01 Januar 2008, 20:40:34
Evola...pa smo se izkopali iz starega leta..


..in skočili v novega!!



SREČNO!

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


habibti

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #1486 : 02 Januar 2008, 14:29:51
Mi lahko poveste, kdo so vzreditelje Zlatih Prinasalcev v Slo? Morda kdo od vzrediteljev sodeluje na tem forumu?

Hvala!



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1487 : 02 Januar 2008, 14:59:22
2 vzreditelja pri nas:

http://www.hoikergoldens.si/

http://www.monte-gerass.com/

..kolikor mi je znano vzreditelja konkretno ne sodelujeta, smo pa gor lastniki kužkov ki so njihove vzreje  ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1488 : 02 Januar 2008, 15:46:26
Ojla!

Naša zverina se je za novo leto  naučila novga trikca. In sicer je imel čez praznike privilegij spati v hiši, zarad pirotehničnih sredstev in podobnih zadevc. In ker seveda ni dober samo hodnik, ampak je bolje spat v dnevni sobi, se je gospodič naučil odpreti vrata. Zdaj se elegantno nasloni nanje in z enim zamahom po kljuki je že noter, naša mami  pa v zraku :D

Ko bi bil tako dovzeten se naučit še kako bolj koristno stvar ::)


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1489 : 02 Januar 2008, 16:58:00
Hihi, bravo Tobi  :D :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #1490 : 02 Januar 2008, 20:26:09
Jep, predvčerejšnim je prišu sred noči k očetu pod postlo spat ::) Tak da se tale naša zverinca nima za pritoževat, da mu na najdaljšo noč v letu ni blo lepo :P


If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


habibti

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #1491 : 03 Januar 2008, 12:54:16
Sara, hvala!



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1492 : 03 Januar 2008, 13:53:46
np :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1493 : 03 Januar 2008, 13:57:16
Hei!
Da se še jaz malo javim in napovem, da bo vaš striček Aaron v Ljubljani plesal :) Tokrat bo za njega prvi pravi plesni nastop pred tako številno množico, tako da upam, da mu ne bo v glavo stopila kakšna čudna ideja ali pa goneča psička  :D


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1494 : 03 Januar 2008, 15:21:27
Hei!
Da se še jaz malo javim in napovem, da bo vaš striček Aaron v Ljubljani plesal :) Tokrat bo za njega prvi pravi plesni nastop pred tako številno množico, tako da upam, da mu ne bo v glavo stopila kakšna čudna ideja ali pa goneča psička  :D

Kdaj pa? V soboto ali nedeljo?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1495 : 03 Januar 2008, 15:56:04
Oooooo :D:D  super! Da vama bo šlo odlično pa sploh ne dvomim, glede na to kako razturata povsod kamor prideta ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1496 : 03 Januar 2008, 16:17:59
Rapgirl: oba dni :) Samo en dan bova plesala pred junior handlingom, en dan pa po (nevem pa še točno kako bo kateri dan).

Hihi,Sara iz tvojih ust v božja ušesa  ;D Hecam se, Aaron zelo rad nastopa, tako da mislim da bo z veseljem delal trikce. Zadnje čase imam edino probleme, da je tako navdušen nad njimi,da neprestano laja  :D


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1497 : 03 Januar 2008, 16:23:24
Super, potem vaju bomo oba dneva lahko obcudovali  :D :D  Ce bo pa lajal, itak se ga v tistem vrvezu ne bo slisalo :P Aja, pa zelim ti, da ti bojo letos predvajali tapravo musko   ;) :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1498 : 03 Januar 2008, 16:25:12
Hahaha LOL :D Sem že čisto pozabila,kaj se je lani zgodilo ja  :D Sva potem z LIzo vse improvizirali...
Letos bom pa naredila kar več kopij CD-Jev, pa razmišljam da bi še kaseto za vsak slučaj :P
Kdo od vas gre pa kaj razstavljat v Ljubljano?
Ovcka, vidva predvidevam, da prideta v mlade, kaj pa ostali?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1499 : 03 Januar 2008, 16:27:33
Midva prideva v soboto prvic v vmesne, v nedeljo pa v mlade.. Sestric na zalost ne bo, pride Nives samo malo pogledat  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album