Tibet

Tosy · 1894

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
: 06 Junij 2006, 18:53:22
Ja, Tibet je država, na podlagi katere delam seminarsko in zelo prav bi mi prišli razni podatki. Vem, da jih v slovenščini ni ravno veliko, tako, da so tudi angleške strani dobrodošle. ;)

Tudi vse kvalitetne, velike slike bi mi še kako prav prišle, saj poleg .doc obilke rabim tudi predstavitev v .ppt (Power Point) obliki.

Za vsako pomoč bi bila zelo hvaležna. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #1 : 06 Junij 2006, 19:30:11
Tosy, moja sošolka je imela pri geografiji referat o Tibetu in ji bom rekla,  če ima še na compu ali pa vsaj liste in ti lahko pošljem/skeniram. ;)

lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 06 Junij 2006, 19:41:05
Ja super. ;)

Sicer pa imam časa samo še do petka, tako, da čimprej, če bi se dalo... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #3 : 06 Junij 2006, 19:42:30
Ok, se bom potrudila do jutri. ;)

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 06 Junij 2006, 20:43:32
Iskrena hvala! ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


lusy

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
  • Daška
Odgovori #5 : 24 Julij 2006, 20:36:50
a kdo pozna lucy ki ima tosy tibetansko španjelko
jaz pa sem njena sestrična

Saša


lusy

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 0
  • Daška
Odgovori #6 : 25 Julij 2006, 15:57:39
cija ej saša tu ??? kako si kaj

Saša


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #7 : 25 Julij 2006, 15:59:13
To je čisto izven teme... ;) Če me kaj rabiš piši na ZS, ne pa v temo o Tibetu...

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."