Nogometno svetovno prvenstvo 2006

Marko · 166051

Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #480 : 12 Julij 2006, 11:36:23
In zdaj se bo začela še rokometna, reveži bomo do konca poletja totalno zmozgani od navijanja ;D :D :o

hahaha :D :D sej zato pa so navijači ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #481 : 12 Julij 2006, 13:11:18
 ;D ;D..rokomet me ne zanima toliko(čepav sem ga tudi trenirala ::)),mi je bolj všeč nogomet,ampak če ne bo drugega bom tudi to gledala.. ::) ;D

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #482 : 12 Julij 2006, 13:19:27
Vidiš Lisa pri meni je pa ravno obratno obožujem rokomet in nisem ravno fan nogometa ampak na svetovnem prvenstvu pa že moraš navijat ane :o ;) :D se že spodobi ne glede na to da med letom sfališ vse tekme! ;) :o :D ;D ::) Aja pa košarka tam tud ne manjkam, takrat je bolje da sama navijam ker drugače vsi okoli mene takrat znorijo, še posebaj kadar je rokomet na TV, ko sem rekla da moram enkrat si zopet vse skupaj v živo ogledat, da me ne bodo spustil, ker se bojijo ampak ne zame temveč za sodnika in tuje igralce, pravjo da se jim lahko še kej pripeti če bom dobila občutek da ne špilajo tako kot morem. :o :D ;D ::) Čeprav tud naše nadiram kva se tok počas po igrišču vlečejo :P ;D :D :o ;) ::) Se huje sliši ko je v resnici, res pa je da se ob vsakem golu ali košu derem, da potem še teden dni brez glasu naokrog hodim. :o :D ;D ;) ::) 8)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #483 : 12 Julij 2006, 14:47:51
Hahaha  ;D ;D,Satin si me tok nasmejala... ;DKošarka mene še manj povleče...sem zvest navijač nogometu...uf..komaj čakam ligo prvakov... ;D

Kdo pa je po vaše najboljši mladi igralec sp-ja,in kdo je najboljši igralec?

Pri meni je:
Mladi igralec:Lionel Messi  :-*
Igralec:se še odločam  ;D

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #484 : 12 Julij 2006, 15:12:08
Uh ah težka odločitev glede igralca prvenstva Zinedine Zidan, za mladega igralca pa priznam sploh nisem kej prevč gledala na to, me vprašaj ko bo rokomet na sporedu ;)
Sem vesela da sem te nasmejala si ena redkih, ker ostali ki so takrat v moji bližini se ne smejejo sam gledajo kam sem povštre pospravla, mama pa sam dela Andreja pssssssssssssssst, pa dej no bodo mislni da te iz kože dajemo, andreja pri svojih letih bi bla pa res lahko mal bolj resna, Andreja mislim da je sosed s hruške padu,.......... ;) ;D :D :o pa še mal decibelov glasnosti dodaj :D :o ;D ::) 8)


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #485 : 12 Julij 2006, 15:49:47

Meni je tudi messi od mladih igralcev, nosplošno pa Fabio Cannavaro, ker je vedno bil na pravem mestu ob pravem času ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #486 : 12 Julij 2006, 16:34:43
Messi je car...hehe  ;D :-*...toliko kakor ma on hitrosti.. sembila navdušena nad njegovo igro takoj,ko sem ga videla igrati,pa še v mojem najljubšem klubu igra.. :) :-*...Sicer pa je nagrado za najboljšega mladega nogometaša dobil Lukas Podolski  :-\,nominirani pa so bili:Lionel Messi,Cesc Fabragas,Cristiano Ronaldo,Luis Valencia,Tranquilo Barnetta.
Verjetno bi tudi jaz nagrado dala Fabiu Cannavaru. :)

papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #487 : 12 Julij 2006, 16:35:42
Jaz pa C. Ronaldu!  :D

lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #488 : 12 Julij 2006, 16:42:46
Pa še..kateri igralec je za vas največje razočaranje,pa kateri selektor in katera reprezentanca?  >:D
Moj je bil navečje razočaranje:
Igralec:Ronaldinho,ki ni pokazal praktično nič,kar smo od njega pričakovali.. :'( :-\
Selektor:Jose Pekerman.. >:( >:((nasrečo je odstopil  :D)
Reprezentanca:Češka,Brazilija... :-\

Hehe,pa še vprašanja za ženski del foruma..Kdo vam je oz. so najlepši nogometaši..?  ;D
Jaz jih imam kar nekaj... se še odločam za najlepšega... :) ;D

papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #489 : 12 Julij 2006, 16:46:36
C. Ronaldo jasno najlepši  :P  ;D

Sicer pa Cisse naj naj (lepši)  :P od nogometašev

Pa Henry tudi lušten, pa še igra dobro  :P

Beckham mi pa ni toooooooook lep  ;D

Lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #490 : 12 Julij 2006, 17:25:08
Meni so luškani oz. lepi:Kaka,Cicinho,Torres,Messi :-*...mogoče mi je luškan Robinho,C. Ronaldo. Bom pa sigurno še kakega najdla.. ;D ;D ;D

papa


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #491 : 12 Julij 2006, 18:11:57
uh ta bo teška kakšen Robinho (ima takoo mil obrazek, da bi ga pojedel), pol mi je neverjetno privlačen Nelson Dida pa Sylvain Wiltord pa še kateri bi se našel!
Skratka očitno imam fetiš na nigere :-[ :-[ če pa so tako dobriii


Najbolj razočaral pa me je definitivno Ronaldinho :-\ od katerega sem pričakovala vsaj 2 gola ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #492 : 12 Julij 2006, 18:20:37
Mene Beckham ne privlači.. ::) pa nasploh Angleži,nevem ker pravijo,da imajo najlepšo ekipo,meni ni nobeden lep ::)...jst mam najraje mlade..hehe..Imajo od 19 do 24 let.. ;D :D

papa


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #493 : 12 Julij 2006, 22:30:02
Zidan je povedal kaj je bil vzrok za 'napad': http://24ur.com/naslovnica/novice/spnemcija2006/20060712_3077378.php

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #494 : 12 Julij 2006, 23:00:02
Meni so pa najlepši Beckham, Owen, Gerrard (vsi anglija) in Kewell (avstralija)  :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #495 : 13 Julij 2006, 08:14:48
Dejal je še, da se za udarec opravičuje, a da ga ne obžaluje.

Vsaj opravičil se je, to mi je všeč! Če je res kar pravi Zidane je blo res grdo od Materazzija, da mu je to rekel!

Za odvzem nagrade "Zlata žoga" pa se mi zdi zelo nesramno, Zidane si je to zaslužil z igro in ena napaka ga ne sme stat nagrade!
( po drugi strani pa bi mu lahko bila to šola za -naslednjič? - aja to je bila zadnja tekma :D )


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #496 : 14 Julij 2006, 07:34:19
En dan me mi gor pa že pl zamudim, kot reprezentanca some razočarali Brazilci ne vem kaj so letos kar nekeja spali, SCG je bila totalna katastrofa, od igralcev so me razočarala nekaterru brazilski nnogometni velemojstri kot sta Ronaldinho in Ronaldo,....  >:( :-\ ::) jah upam da se bodo do naslednjega prvenstva vzeli v roke. Še najbolj sem bila razočarana nad sodniki, ki bolj ali manj večino prvenstva niso vedeli kako bi sodili!
Ja najbolj luštkani in simpatični nogometaši ah velik del ste jih že punce gor naštele, ej Me'SheLLa kako so čokoladkoti dobri aneda! :o 8)


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #497 : 19 Julij 2006, 09:11:29
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10031020607131622460

Spodaj imate naslov "opravičilo brez obžalovanja" kjer se spet pojavi nov članek in potem je tako tudi naprej.

Sicer pa sem na mail dobila filmčke kako so tisti udarec videli Nemci, kako Francozi, kako Italijani, kako Američani in kako novinarji. Enim se je prav dalo urejati posnetek, kaj vse se niso spomnili.

Lp



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #498 : 19 Julij 2006, 23:00:36
Mašy,ali mi lahko prosim pošlješ filmček?  :)

Mah ja saj glede sodnikov,je brezzveze zgubljati besed :-\,upam da bo sojenje na drugem prvenstvu boljše... :)

'Črno čokoladkoti' pa meni nasplošno niso preveč lepi.. ::) Padam bolj na 'belo čokolado'  ;D ;D ;D.

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #499 : 19 Julij 2006, 23:11:50
Ja tud med belo čokoladkoti so bili nekateri dobri, sicer pa imam rada Milky Way tak da se na obeh straneh kaj najde :P ;)
No zdaj se pripravljam na rokometno prvenstvo, moji bodo znoreli jaz pa bom po vsej verjetnosti na dopust odšla z minimalno glasu, še tisto malo kar mi ga bo ostalo (hripavosti namreč :P) bom pa na dopustu izgubila, še dobro da nameravam malo več dopusta vzet, da bom lahko vsaj šepetala če že oronk nam mogla govort :P ;) :o ;D ko bom spet vstopila med delovni svet :P :D ;D :) ;)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #500 : 21 Julij 2006, 18:26:27
Torej,kazni so znane:Zidane dobil prepoved igranja na 3 tekmah ;D ::)(čeprav je že zaključil kariero),Materazzi pa na 2 tekmah.Se mi zdi kar pravično,da je kazen dobil tudi Materazzi. :)
Žalil je pa njegovo mamo in sestro vendar poudarjajo,da žaljenje ni bilo rasistično obarvano.

papa

p.s na Kanalu A in Slo 2 ponavljajo tekme.. :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #501 : 22 Julij 2006, 08:15:36
Zidanu so naložili kazen še z 7500 franki,prostovoljno pa se je javil,da bo tri dni delal v programu fife za otroke in mladostnike. :)

papa

p.s Mašy,hvala za filmčke  ;D :).


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #502 : 24 Julij 2006, 18:45:13
LoL. Jaz sem res psihična. V času finalne tekme sem na Lošinju tako dolgo skakala okrog češ kako bom lahko kaj takega zamudila, da so doma posneli tekmo, v Lošinju pa smo nabavili mini radio in poslušali. Navijala sem za Francoze (žalostno za Zidana), potem še en teden kot nora vse časopise in revije listala za kritike in ostalo...Đizus. ::) :-[

Če pa preberete v Oni Materazzijeve žalitve pa mislim da je bilo kar precej rasizma, žaljenja in kletvic in ne vem česa še. Prav ogabno za brati. Materazziju bi pa jaz tako ali tako dala konec nogometa sploh.:/

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #503 : 25 Julij 2006, 08:52:22
Hvala enako Tosy...hehe...še zdaj berem nogometne novice,če je kaj novega  ::) ;D
Mi je ful všeč ko ponavljajo tekme...samo komentatorji pa... ::)
Sedaj pa...čakamo ligo prvakov.. :D ;D

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #504 : 25 Julij 2006, 09:59:12
Jah punce se bomo morale sprijazniti da so pač Italijani zelo sposobni v svojem lezenju v riti nekomu >:D ::) ;), oni so itak vedno nedolžni samo poglejmo njihovo zgodovino (2. svetovna vojna), prosim nihče od tekmovalcev in sodnikov ni nič videl potem pa je že celotna italijanska reprezentanca (sklepam da tudi vsi navijači >:D :-X) videla kaj se je zgodilo in so začeli jokat od enega sodnika do drugega ::) 8) In ja če nekomu zmerjaš sestro in mater in pri tem še uporabiš ime naroda, ne to niso rasistične žaljivke, medtem ko če bi rekli umazani Italjani ali blentavi Lahi to pa bi bilo rasistično >:D :P ::) Jah kaj čmo italijanska hobotnica ima svoje lovke daleč stegnjene tudi v FIFI 8) :P Jah no uradno so prvaki, vendar zame osebno so velike zgube :o :P ;) Me pa prav zanima če bo tudi Materazzi imel jajca pa se bo prostovoljno javil za kakšno dobrodelno delo... >:D Ja sanja svinja o koruzi.... >:D :o Saj glede na njihovo pravdanje in umivanje ugleda v domači prvi ligi, je iz vsega tega razvidno da je denar dobil krila in se kar sam od sebe nakazoval na določene račune :P >:D ::) 8) 8) In kot bi rekel moj kolega Mario, veš Italijani smo zelo naiven narod... ::)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #505 : 25 Julij 2006, 11:45:06
Jah kaj čmo...no zame so zmagovalci tega sp-ja tako ali tako Španci in Argentinci. :D.Obe ekipi sta me navdušili z igro in po prikazanem sta zame najboljši :D :).

papa


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #506 : 25 Julij 2006, 12:01:25
Lisa jaz sem za to da se na takih prvenstvih dajejo še kakšni pokali za fer igro in kakšni pokali v smislu kisle citronke za ne fer igro, in za tisto kislo citronko mam že zmagovalca z veliko prednostjo pred vsemi ostalimi Italijanska reprezentanca, izročila bi jo pa Materazziju osebno skupaj z plaketo oz. priponko za najslabšega in najbolj nefer igralca prvenstva, krasna ironija ob osvojitvi prvenstva >:D >:D >:D :P :P


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3

Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #508 : 26 Julij 2006, 10:49:18

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #509 : 26 Julij 2006, 11:33:38
Lisa kaj sem rekla gnarček je dobil krila pa se je sam nakazoval na določene račune, da so določeni ljudje čez prste pa še kaj gledali na tekmah..... ;) :P >:D Mislim pa kaj je sodstvu da tega ne sprevidi... >:D Msilim pa saj se vsem obdolženim vidi njihova poštenost in naivnost, mislim saj so mo avreoli ki jim sijejo nad glavami čisto oslepili >:D ::)
Me pa prav zanima koliko gnarčka je spet dobilo krila za tole odločitev :o >:D, zgleda še vedno ne dovolj glede na to da se bodo pritožbe še vrstile :o ;) :D ;D >:D ::) 8)