5. PeSjanarsko srečanje

Sunshine_1 · 211608

Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
: 25 Junij 2006, 16:59:27
No danes je bilo 4. pesjanarsko srečanje, jaz pa že mislim na novo  :-[ No ker me danes ni bilo me zanima, če je v planu že 5.  ;D Kje bo, kdaj...

Lp

Res že  nekam hitro a vseeno...  :-[


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 25 Junij 2006, 17:05:45
Jaz kljub temu, da Srečanja še dolgo ne bo navijam za Varpolje. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #2 : 25 Junij 2006, 17:06:21
No danes je bilo 4. pesjanarsko srečanje, jaz pa že mislim na novo  :-[ No ker me danes ni bilo me zanima, če je v planu že 5.  ;D Kje bo, kdaj...

Ni še nobenih dogovorov - se ne da kar prehitevati.  ;)
Ampak kakor jaz vem, se bo po tem srečanju, razpasel pogovor za novega in ideje bodo kar hitro letele. Bi pa rekla, da bo novo srečanje tam jeseni enkrat (september, oktober). I guess.  8)

Tosy: nikogar še ni nazaj, ker ga vsi še žurajo na veliko (po mojem). Na zadnjem, ko je bil dež in mraz smo štartali od tam šele okoli 3eh popoldne (večina). Danes, ko je lepo...se zna zavleči pa do večera.  ::)


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 25 Junij 2006, 17:14:13
Jao...Jaz pa mogla iti ker se je mami neznansko mudilo po drugih opravkih. :-X

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #4 : 25 Junij 2006, 18:23:24
Bi pa rekla, da bo novo srečanje tam jeseni enkrat (september, oktober).

Glede na to, da je bilo 4. okrog 60 dni po 3. srečanju, bi pa 5. lahko bilo okoli 20. avgusta  ;D :P
Aja, nekaj predlagam...naj bo izbrani kraj blizu avtobusne ali želežniške postaje, da bomo lahko ta bogi tud prišli  :-[ Ne saj se hecam...sicer je pa še veliiko časa  ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #5 : 25 Junij 2006, 18:53:09
pomoje najbolje, da se dobimo septembra ali pa oktobra. lokacija pa mi je vseeno. v varpoljah je blo super :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #6 : 25 Junij 2006, 19:31:17
Navijam za september,oktober (podobno kot lani ;)).Lokacija pa...Varpolje so the best,pa Ribno tudi ni slabo :D.
Sem bila pa jaz doma ob 3h pa sem samo čevlje preobula in šla naprej :-\.Zdaj grem pa spat :P.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #7 : 25 Junij 2006, 19:37:19
Ja, jaz sem tudi za september in oktober...in za Varpolje... :)
Sicer pa, Butterfly, če bo slučajno srečanje v Varpoljah in boš mogoč brez prevoza lahko greš komot z nami. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #8 : 25 Junij 2006, 20:09:02
Hvala Tosy..ma jaz upam, da mi bo uspevo prit zraven staršev, drugač pa se ti pridružim  :) ne smem več prehitro govorit, ker se očitno res lahko v zadnjem trenutku vse na glavo postavi.... :-X

Ps. Jaz sem tud za Varpolje

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #9 : 25 Junij 2006, 20:11:29
Jaz navijam za september (imam skoraj vse vikende zapolnjene v oktobru). Varpolje mi je ful všeč, samo bi raje videla, da bi sedaj imeli bližje Ljubljani. Mogoče kar v Črnučah?  ::)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #10 : 25 Junij 2006, 20:12:12
Doma sem  :D Savinja je itak kul.  :P Neon pa super vlečni pes po Savinji  :P :P Jaz sem za Varpolje, ker mam 5 minut do KD-ja :D



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #11 : 25 Junij 2006, 20:19:10
Bomo že zdaj začeli z glasovanjem, ali kaj? Hehe. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #12 : 25 Junij 2006, 20:24:07
Po mojem bi bilo fer, da bi bilo naslednje srečanje nekje zahodno od Ljubljane ali pa v okolici Ljubljane. Slovenija vzhodno od Ljubljane zdaj vodi že 3:1  :-\

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #13 : 25 Junij 2006, 20:33:32
Meni je načeloma vseeno - Varpolje ok, Ribno tudi... Karkoli načeloma ustreza (tam do max 1,5 ure vožnje).


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 25 Junij 2006, 20:45:19
 ::) ne morem pomagat da je vzhodni del Slovenije bolj luškan  ::) gremo na koroško al pa na Ribno  8) al pa raj varpolje  :P



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #15 : 25 Junij 2006, 20:48:58
::) ne morem pomagat da je vzhodni del Slovenije bolj luškan ::)

To pa sploh ni res!  8)

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #16 : 25 Junij 2006, 20:57:15
Lahko bi bili za spremembo kje drugje - bolj na jugu Slovenije?



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #17 : 25 Junij 2006, 21:08:14
Kaj pa ribno? Tam je pa meni lokacija najbližja tja grem lahko 100%... hmm moj predlog torej ribno :)


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #18 : 25 Junij 2006, 21:12:56
Meni je bilo na obeh lokacijah zelo všeč, ampak bi lahko naslednjič šli kam drugam, saj smo tukaj na forumu iz vseh koncev Slovenije.



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #19 : 25 Junij 2006, 21:18:26
Ja to pa res... :) Ljubljana?

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #20 : 25 Junij 2006, 21:31:50
Danes ko smo se peljali na srečanje je seveda debata že tekla o naslednjem, čeprav niti z tem takrat še nisva opravila in j bilo nekaj živčnosti č bo vse kot je treba, če bo dovolj hrane itd. no vse je bilo kot mora ideja za naslednje srečanje je pa res, da bi malo zamenjali lokacijo. Mislim, da do septembra tako ali tako ne bo nič, ker vas večina itak ni doma... in bi se težko uskladili.

Pustimo času čas... kakšen mesec ali dva počivanja ;), ker sem jaz danes tako zmatrana... da če me vprašate bom rekla, da ne grem več na nobene srečanje ;D ::)

Lp nina



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #21 : 25 Junij 2006, 21:35:43
Hehe, nas ostalih bo tako ali tako v tem času razgnalo od radovednosti. Jaz sem v glavnem za vse zanimivo. Samo da kjer koli že bo kdarkoli že bo...bo vsaj PeSjanarsko srečanje.,.. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


majchi_na

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 26 Junij 2006, 09:39:28
kaj pa enkrat poleti nekje na obali ob morju?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #23 : 26 Junij 2006, 09:48:30
kaj pa enkrat poleti nekje na obali ob morju?

Na slo. obali je to nemogoče.  ::)

Lp nina



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #24 : 26 Junij 2006, 11:21:23
Ali na kakšni divji plaži, kjer ni ljudi...saj jih je nekaj v Slo  ???
Morje je že fajn  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 26 Junij 2006, 11:24:59
Ali na kakšni divji plaži, kjer ni ljudi...saj jih je nekaj v Slo  ???
Morje je že fajn  ;D

Mesečev zaliv recimo... predstavljaj si divje kopalce, 25 spuščenih psov in 40 lastnikov... se ti zdi izvedljivo? Meni osebno ne :-\

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #26 : 26 Junij 2006, 12:07:33
Kaj bi komplicirali z obalo. Poleti je sam še bolj vroče po kopanju v morju je treba (vsaj nekatere) pse spirat, prav tako mi ne uživamo če smo celi slani. Pa še prostor najti  ::)

So mi Varpolje 1A nekaterim pa so predaleč. Ampak prostor je specialen. Kaj pa recimo kako drugo kinološko društvo? Kjer je prostor ograjen in je mogoče tudi tako da se da lahko gibljemo izven ograde. približno tako kot varpolje, želja je še malo vode zraven. Pa malo senčke. Pa če poiščemo eno KD ki oddaja prostor v najem v okolici Ljubljane bo večini folka kar ugajalo. Samo tako idealnih razmer kot je v Varpolju najbrž ni  ::) ;D :-[

Sem pa za september ko v šoli še ne težijo pa je še zasilno vreme (ponavadi, upam)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #27 : 26 Junij 2006, 16:30:34
Kaj pa recimo kako drugo kinološko društvo? Kjer je prostor ograjen in je mogoče tudi tako da se da lahko gibljemo izven ograde. približno tako kot varpolje, želja je še malo vode zraven. Pa malo senčke. Pa če poiščemo eno KD ki oddaja prostor v najem v okolici Ljubljane bo večini folka kar ugajalo. Samo tako idealnih razmer kot je v Varpolju najbrž ni  ::) ;D :-[

Pred dvema tednoma je imel SKR piknik v KD Duplica, kjer je tudi zelo lepo 8). Zraven je seveda tudi voda.

Slike




Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #28 : 26 Junij 2006, 16:40:05
uuu sliši se super. Tega kraja se nebi branila pa še ni tako daleč od LJ. Edino med vikendi je sranje ker ni vlakov, so pa avtobusi na eno uro in če se ne stlačijo pesjanarji lih vsi na enga bodo šoferji še navdušeni  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #29 : 26 Junij 2006, 17:04:55
Takole nekako zgleda delček KD-ja, kjer se nahaja voda :)