avto za psa

5rca · 43152

AgitatoR

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 12 November 2006, 16:34:48
_lily_, hvala za nasvete. Pri meni to ne bo prvi rabljeni avto, tako da že vem, kaj je treba gledati pri avtomobili. Vsekakor se mi zdi bolje kupovati pri kakšnem posredniku, ki ti nudi vsaj nekaj garancije, kot pa pri posamenziku na način videno-kupljeno. Bomo vse sprobali, imamo že kar izkušnje s tem.  :)

Bo pa verjetno nasvet prišel za koga, ki še ne ve, kako kupovati avto.  :)

Pri posredniku so v 95% prevrteni kilometri. Pa tudi tista garancija je bolj tako. Velika večina jo sploh ne daje. Tisti, ki pa jo jo pa zelo redko tudi na papirju.



AgitatoR

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 12 November 2006, 16:42:51
No, mi smo na koncu izbirali med naslednjimi avtomobili (mi je bilo že vseeno, kako velik je, samo da je karavan):

RENAULT:
LAGUNE
MEGANI
 
FIAT:
MAREE 
PALIO
 
FORD:
FOCUS
MONDEO
 
HYUNDAI:
LANTRA
 
KIA:
CLARUS
 
MAZDA:
626

NISSAN:
PRIMERA
 
OPEL
ASTRA
VECTRA
 
PEUGEOT:
306
406
 
SEAT
CORDOBA
 
ŠKODA
FAbia
Octavia:

SUBARU:
Legacy
 
SUZUKI
Baleno
 
VW:
GOLF III
GOLF IV
PASAT
POLO

Vsi modeli seveda karavani. :) In na koncu so najbolj v poštev prišli Opelčki. No, danes gremo pa pogledat tegale lepotca:
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=966126#   :P

Drzite pesti, da se bomo lahko kaj zmenili z njimi (avto lahko kupim šele naslednji teden, ko mojega prodam pa ko pride plača).

Megan, palio, 306, Golf, Polo in Cordoba - isti avto in Fabia so sigurno premajni avto oz. imajo premajhen kufer za tvoje potrebe.



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #92 : 08 December 2006, 20:59:41
5rca a lanko ti pišeš razločno in razumljivo da vemo kaj si napsiala >:( >:( >:(

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #93 : 08 December 2006, 21:05:50
5rca a lanko ti pišeš razločno in razumljivo da vemo kaj si napsiala >:( >:( >:(

Kaj?  ??? ??? ???


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #94 : 08 December 2006, 21:09:53
Citiraj
5rca a lanko ti pišeš razločno in razumljivo da vemo kaj si napsiala

Kaj je pa teb?!   ??? ??? ???

lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #95 : 08 December 2006, 21:13:27
Sem šla nazaj pogledat pa jo mogoče zmoti, ker povezave niso več vidne (pač avtomobile so prodali). V tem primeru pa ne morem nič pomagat. Bi morala spremljati zadevo, ko  smo se o tem menili, da bi vedela, zakaj se gre. Sploh sem pa napisala seznam avtomobilov, tako da mislim, da jih lahko sama poišče po netu.  ;)


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #96 : 08 December 2006, 21:26:56
Tudi jaz sem šla nazaj gledati, pa nisem nič videla nerazumljivega.  ???



boni

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 03 Junij 2007, 14:12:37

In vem kar za troje različnih družin,ki so ga ravno zaradi nezanesljivosti in kvarljivosti prodali.  ;)


Lp

Mi imam xsaro picasso in moram povedati, da je odličen avto, ima velik prtljažnik, pred sovoznikovim sedežem celo hladilnik, pod nogami (uzadi) ima še dodatne predale, v vratih v prtljažniku maš še dodatne predalčke, clo tako košaro (na koleščkih) dobiš zravn za v prtlažnik ;-) . Boni, ki scer sovraži vožnjo in ji  je vedno slabo, skoči prostovoljno v avto in sploh ne teži. Mislim, da je super avto, posebaj če imaš psa! Sm tko no  ;)



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #98 : 11 Junij 2007, 13:35:28
Ford S-max , :)  :o ja zakon za psa...



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 11 Junij 2007, 13:47:31
avto leta 2007, ata, mama, sestra,moz, otroci,pes,klima,avtomatski menjalnik,GPS,prikljucek za hladilno torbo,kjer je box je vse preobleceno , extra za psa...dodatna mreza za psa....klima spredaj,klima vzadaj...klima pri psu :) ...+ kufri :) odlicen na cesti...in  :o samo smeji se ti, ko se peljes :) ....brum brum pozdrav vsem  :D



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #100 : 11 Junij 2007, 16:09:52
Chrysler Voyager , res super avto. Sploh za nas ko imamo dva psa in veliko potujemo po svetu. Velik, dovolj prostora za oba psa in za vso našo prtljako. Pa še drag ni tako zelo in poguri res minimalno goriva. Uglavnem super avto za velike družine s psi( čeprav smo pri nas samo trije+ psa :P).

Lp, ;)



ahasver

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
  • živim z dogami in za doge
Odgovori #101 : 19 Junij 2007, 10:36:43
Tu je en dober ;D

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1497792


 ;D Zaradi menjave prodam - možno tudi z box-om.



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 21 Junij 2007, 17:01:30
ahasver: kaj ste vi iz bistrice mogoce...