Naše živali

ninci · 29630

chayka

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 20 Julij 2005, 12:20:25
no pa da še jaz predstavim moje živalice:

FIDO:dolgodlaki nemški ovčar, rodovniški, 18.3. je dopolnil 5 let, je zelo požrešen(ima 56 kg ;D), ne mara samcov, ima zelo rad dolge sprehode, njegova najljubša igračka je žoga ter njegova ''sostanovalka'', dobro se razume tudi z hrčico, mačk ne prenese.

CHAYA:je mešanka, je zelo zberčna glede hrane in tudi ne je rada, zelo rada ima pse, rada ima dolgeeee sprehode skupaj z fidijem, kadar je zunaj na dvorišču preganja ptiče ter ''pozdravi'' vsakega ki pride mimo hiše, ko je v hiši rada lovi muhe ter opazuje ribe

KELLY:rjava hrčica, stara je približno leto in pol, rada ima oba psa, še rajši pa se sprehaja zunaj po travi ali v moji sobi, je zelooo požrešna in debela(parkrat se je zataknila že v tunelu v kletnki ;D)

BIBA IN KOKA:sta dve zlati ribici

Lp,Ana
P.S. anaa imaš enako kletko za hrčka kot jaz ;)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #31 : 20 Julij 2005, 21:38:12
Pa,da še jaz predstavim naš živalski del družine:

Rina: je bernska planšarska psička ki je 7.6.2005 upihnila svojo prvo svečko.Ima opravljen ISP-A-pes spremljevalec.Je (še) kar ubogljiva,čeprav ima včasih slabe dneve in nebi ubogala nič.Odpokljic ji kar dosti nagaja,ampak nama gre že bolše.Trenutno je "prebavila" 2. puberteto....in ker odhaja gredo za njo tudi posledice....neubogljivost.Sa j pravim,na boljše gre ;).

Rina

Shely- je črna kratkodlaka hrčica ki je stara 2leti in pol,tako da od nje ne pričakujem več dolgega življenja,čeprav upam,da bo še dolgo med nami :)



To sta dve naši kosmatinki,Shely je čisto moja,Rina pa je od vseh ;)

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #32 : 23 Julij 2005, 10:35:24

Shely- je črna kratkodlaka hrčica ki je stara 2leti in pol,tako da od nje ne pričakujem več dolgega življenja,čeprav upam,da bo še dolgo med nami :)

Shelly se je začela poslavljati od nas :(.Včeraj zvečer je samo ležala sredi kletke imela zaprte učke in hitro dihala.Danes zjutraj se je premikala tako,da se je tresla....hrane ne je več,razen solato.Ima pa ves čas zaprte učke in če ji postaviš kaj pred smrček zelo dolgo išče.....pa tudi zelo hitro se ustraši..sem se jo dotaknila in se je ful prestrašla....tako da nevem,če bo preživela še eno noč :'( :'(


Pozdrav,

Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #33 : 23 Julij 2005, 11:17:03
O boga Shely.Sočustvujem s tabo.Tudi sama sem izgubila že 3 hrčke... :'( :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #34 : 23 Julij 2005, 22:44:53
Ja,zgleda da ji življenje niha.Trenutno je vsa živahna,dotiki je ne motijo,ima odprte in (spet) sijoče oči...teče po kletki gor dol :D.Tako je bilo baje tudi prejšni teden,ko me ni bilo doma.Bo že nekak :)

LP,
vesela Nina ;D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #35 : 25 Julij 2005, 19:19:02
Ja upam da bo vse okej .  ;) Sama še nisem pretrpela igzube ljubljenčka , tako da si niti podrazno ne morem predstavljati kako bi se počutii vi



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #36 : 25 Julij 2005, 20:11:11
Rincy tudi jaz stiskam pesti za malo Shelly.Ne želim,da doživiš isti kot sem jaz pred 2-ma dnevoma :'(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lanyca

  • Gost
Odgovori #37 : 03 Avgust 2005, 16:23:14
Lana je bila 6.6. 05. stara 1 leto. Je čistokrvna zlata prinašalka brez rodovnika.je zelo prijazna, igriva in pametna. kupila smo jo v Hrastniku od 45000 do 50000 sit ne spomnim se točno.
zelo rada ima otroke. Je najboljša psička na svetu.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #38 : 04 Avgust 2005, 11:27:03
čvek rincy in Lanyce je bil prestavljen: Čvek



~Lunca~

  • Gost
Odgovori #39 : 05 Avgust 2005, 19:26:03
No pa da še jaz predstavim najbolj zabavnega in najbolj živahnega člana naše družine,gospodiča pasme bernski planšarski pes,po imenu Deep.Je rodovniški,njegovo pravo ime pa je Alottus From Orsinaś land.Star je eno leto in osem mesecev.2x sva bil že na razstavi.Ma zelo dober značaj,in meni je najlepši bernski.
Drugače pa sem imela že 4 hrčke:3 ruske in pa 1 zlatega.Vsi so žal že preminuli,vendar zakopani na mirnem kraju,da lahko počivajo v miru.
Sp.stran: http://www.freewebs.com/alottus/



Papa



Lanyca

  • Gost
Odgovori #40 : 17 Avgust 2005, 17:39:28
Aha pozabila sem na najbolj srčkanega mucka Denija-oprosti Deni :-*- Je bel in precej velik muc je zelo ljubek. Rad se igra s miškami seveda igračkami in rad lovi miši in ptiče. :D ;) :)Najraje spi na mojem pauštru in prede. No zdaj čakm ša na Kittiy in Tomija črnega in črnobelo muco. Zdi se mi v redu kominacija bel muc črn muc in črnobela muca.Ha ha ;)



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #41 : 18 Avgust 2005, 22:11:06
Še jaz...

Ime mi je Živa in sem kužika pasme waimeranski ptičar.lLetos 17.6 sem upihnila drugo svečko.
Živim v Trzinu s svojo gospodarico Evo.Rada hodim na dolge sprehode,rada plavam,kradem hrano in jezim moje ostale krdelnike.
Opravljen imam A tečaj se pa pripravljam na B-BH.

en pasji pozdrav.............
                                    živa&eva



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 18 Avgust 2005, 22:48:33
No da še jaz predstavim svoja peseka in psičko!!
Blade je skoten 1.2.2004 in je pasme american pitbull terrier!!Je dober prijatelj in pravi crkljanc!!Obožuje muce in psičke,sam samce ne mara!!

Kitana je skotena 1.2.2005 in je isto pasme american pitbull terrier!!!

Have a nice day !!!!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #43 : 18 Avgust 2005, 23:40:47
Seba, mi bi videli malo Kitano :) :) Slikce, slikce :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 19 Avgust 2005, 09:02:18
Kitana! ;D

Have a nice day !!!!


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 19 Avgust 2005, 09:03:41
Pa še Blade!! ;D

Have a nice day !!!!


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #46 : 19 Avgust 2005, 09:34:30
Fulll sta luškana :) :) :-*

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #47 : 19 Avgust 2005, 11:02:39
Ful sta luštna  ;). Če sem prav prebrala je Kitana iz zavetišča  ??? Kako pa se je znašla taka mala pikica tam?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #48 : 19 Avgust 2005, 13:01:34
o kakšna lepotca.....Če povem po pravici mi je Kitana lepša ampak tudi bladeu nič ne manjka :) :) :) :)LEPOTCA!

LP

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #49 : 19 Avgust 2005, 16:36:01
Prišel je čas, da še jaz predstavim svojega psa, neupam si trditi da so vsi njegovi predniki enake pasme (apbt), ampak po mojih kriterijih moj psiček zelo ustreza standardom pasme, za razliko nekaterih ostalih apbt wannabejev.

Ime mu je Maj, 1.8.2005 je dopolnil eno leto, ima 28kg in še nabira maso, je vse razen pasje hrane 8) 8), je zelo prijazne še posebno rad ima otroke, do katerihje tudi zelo strpen, do psičk je zelo toleranten, kakor tudi do večine psov, čeprav se je na žalost pred 14 dnevi stepel, ampak zaenkrat še ni opaznih spremeb pri odnosu do samcev, je tudi zelo scrkljan, kar malo preveč in tudi zato je zelo trmast ar se tiče odpoklica, ostalo mu gre kar solidno od tačk.
Ima zelo veliko srečo, da mi je prvi padel v oči, kajti 2 bratca in 2 njegovi sestrici so umrli zaradi kretenizma lastnika njihove mame, verjetno bi šel tudi Maj po njihovi poti kajti bil je med šibkejšimi mladički (2kg, 2 meseca), kot morda nekateri veste je bilo okoli njega že veliko polemik po ostalih pasjih forumih, glede njegovega zdravstvenega stanja, prehrane, no vsem tistim kokošim sem dokazal da lahko kljub rosnim letom na noge spraviš tako shirenega psa kot je bil Maj........
.........sedalje je ves slinast, se goni vaška kokešpanjelka :D

še par fotk



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #50 : 19 Avgust 2005, 17:51:45
Ej vsi tile vaši APBT-jčki so super.
Seba a sta bila dejansko oba skotena 1.2 ?? Ali se za Kitano ne ve točno, pa si sam določil datum?? ::)

Sw€€tk@N: končno, dolgo smo čakali, da si nam uradno predstavil svojega Maja ;)

Lp nina




T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #51 : 19 Avgust 2005, 18:29:50
Sw€€tk@N: končno, dolgo smo čakali, da si nam uradno predstavil svojega Maja ;)

Ja Ninci res končno.Nikakor nisme pogruntala kakšnega psa sploh ima.

Seba:Blade je perfekten  ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #52 : 19 Avgust 2005, 20:28:49
evo še slikica moje pikice  ;D




seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 20 Avgust 2005, 11:51:11
Ej vsi tile vaši APBT-jčki so super.
Seba a sta bila dejansko oba skotena 1.2 ?? Ali se za Kitano ne ve točno, pa si sam določil datum?? ::)



Kitana je stara približno 6 mesecev in pade glih na februar!!!Pa sem ji dal kot Blade-ov roj.dan!!Blade pa je točno skoten 1.2.!! ;D A ni lepo ,če dva peseka skup praznujeta!!!La,la,la,la,la ;D

Have a nice day !!!!


chayka

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 22 Avgust 2005, 11:05:19
Seba:blade in kitana sta fulll srčkana



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #55 : 22 Avgust 2005, 14:55:47

doma imam mešanca pajota ki je zelo igriv a neposlusen

slike:




imam tudi Labradorca Arota. mama je z rodovnikom  oce pa je neznan.  aro je zelo poslusen in je zelo napadalen do drugih psov

sliki






in  mam tudi 2 mucka. ki sta prava  cukercka.

risko

oba skupaj







A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Lanyca

  • Gost
Odgovori #56 : 23 Avgust 2005, 10:41:05
No sem končno dobila mucki. Ampak ne tiste male, divje od blokov. :-X Ampak od enega gospoda, ki jih je oddajal, ker jih ima preveč. Ta mucka sta v nasprotju s tistimi iz blokov prijazna, pridna in predvsem zdrava. Noben nima nobene bolhe.  Stari pa sta 4 mesce; približno. No Kitty: je igriva, pametna,požrešna in je zelo lepa je črno- bele barve drugače ima pa zelo košat rep.
Loti: je prava mačja lepotica z gladko dlako in gladkim repom. Je zelo sramežljiva in plašna. Ima še manjše težavice s tem da ne hodi v mačji wc. Ravno zdaj, ko je šla namesto na mačji wc pod računalnik sem jo skregala in jo nesla v njen wc in ji z njeno tačko pokazala kako naj koplje. No zdaj je zelo užaljena in se skriva v škatli pa bo že prebolela, Kitty pa kuka v vsak kot podrla mi je že vse cd-je in podrla tisto mačjo škatlo, ki se kupi v živalski trgovini in ma še tisto za praskati. Drugače pa sta srčkani in prijazni muci. Malo se še bojita Lane, muc Deni pa se boji niju in je odšel ven. No držite pesti, da bodo postali prijatelji in da mucki ne bosta več počeli neumnosti. :) ;) :D
Lp lanyca :D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #57 : 23 Avgust 2005, 11:02:25
Hehe kok sme se smejala,ko si napisala,da je užaljena zaradi WCja ;D.

A bo kakšna slikica :)?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #58 : 23 Avgust 2005, 12:06:06
Lanya, zdaj pa ne pozabi peljati obe mucki sterilizirat  ;). Glede na to, da sta stari 4 mesece ju lahko peljep že zdaj :).

Pa slikica bi jaz tudi  ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lanyca

  • Gost
Odgovori #59 : 23 Avgust 2005, 18:46:20
Seveda ju bom sterlizirala. No ne jaz mislim ju bom peljala. Slikce pa ne moram dat, ker čakam, da pride mamin stric pogledat računalnik. Cd-ji sploh ne delajo ko ga dam noter mi piše samo naj vstavim dd pa je noter ne vem kaj mu je.