Lisice

T.M.T · 22056

ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #30 : 19 November 2005, 12:07:48
me je ful strah po gozdu hpdit sama s psoma. zdej grem čez travnik pa mal po asvaltu....v gozd pa malkrat edin če je oči zdravn ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #31 : 06 December 2005, 19:16:12
evo en dokaz


A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #32 : 06 December 2005, 19:43:27
Kuuuul  ;D Mislim fajn je slišat, da mamo mi (slo - no saj itak jih je..) tud kaj medvedov..sam vem pa da za sosede od medvedov ni glih najbolj luštno  :P ::)

Dobra slika, saj nimaš nč proti, če si jo shranem a ne ?  ;)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #33 : 06 December 2005, 19:44:59
ne ti jo kar shrani ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #34 : 06 December 2005, 19:46:24
Aja ta glavno pa pozabim   ::) No mi tudi živimo tik ob gozdu (tj. par korakov od gozda), sicer medvedov ni..lisic tudi bolj malo. Je pa nam tudi že zmanjakalo par muckov (ko sem bila še manjš, pa so bili muci ponoči zunaj, na senu - sedaj se itak ne bi več zgodilo kaj takega  ;D), ena nam je celo zajca odnesla (pravzaprav ubila, pa pustila ???), ki si je skopal luknjo iz ute na prostost  :'(

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #35 : 06 December 2005, 21:37:05
evo en dokaz




o jezuuus ... jz če bi vidla kje kake stopinje, bi bežala ko norc, pa se zaklenla u bajto, pa je ne bi zapustila nkol več,  :-[ :-[ :-[



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 06 December 2005, 21:39:22
take ma sib majkemi lol...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #37 : 06 December 2005, 21:40:20
V tem primeru se izkaze kako dobro je imeti pasmo ki brez vecjih problemov obracuna z lisico, nikoli ne bezim in se zaklepam. :P



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #38 : 06 December 2005, 21:43:18
Saj pred lisico se ne bo nobeden zaklepal..pa če spustiš psa na medveda, pa pes najebe, mislim da potem ni nič boljš  :-\ ::)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #39 : 06 December 2005, 21:45:48
poglej stopinje, če so tole stopinje od lisice sem pa bicikl!!!!!!  ;D



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #40 : 06 December 2005, 21:48:51
Ne vem glih komu je bilo to namenjeno..saj je vseeno, mislim pa, da je vsem jasno, da je to medi  :-* ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 06 December 2005, 21:51:50
hmm proti medvedu ni pomoči če ga srečaš razen če žrtvuješ psa in sam zbežiš stran... hmm glede lisice je pa tko da jo enkrat brcneš v rebra pa je ni več  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #42 : 06 December 2005, 22:42:18
Saj pred lisico se ne bo nobeden zaklepal..pa če spustiš psa na medveda, pa pes najebe, mislim da potem ni nič boljš  :-\ ::)

Ne ce imas tole ;Dhttp://webzoom.freewebs.com/bullykutta/che1.jpg, http://www.moloss.com/brd/eh/g005/pics/s12b.jpg.

Mal bol porihtano. :P



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #43 : 06 December 2005, 22:58:15
nekje sem brau v novicah da je eden norc spustu pitbulla na črnega medveda in da ga je medved z enmu šusem ubiu....ne morš primerjat psa in medveda... sploh ne bi smel primerjat ker se mi zdi mučenje in nesmisel, ko vidim kako psi trpijo zaradi blesavih lastnikov...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #44 : 07 December 2005, 13:53:16
ja točno tko, psa pa ne moreš primerjat z velikianskih medvedaaaaam  >:( pa sploh, kdo ima toliko srca, da bi psa žrtvoval?? jz že ne !!!!!  :-*



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #45 : 07 December 2005, 14:04:34
ja točno tko, psa pa ne moreš primerjat z velikianskih medvedaaaaam  >:( pa sploh, kdo ima toliko srca, da bi psa žrtvoval?? jz že ne !!!!!  :-*

se podpišem pod tole ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #46 : 07 December 2005, 14:42:36
*matei*...to je zame že dobesedno mučenje.

Če je divja svinja razklala lovskega psa...na prafaktorje...ne bi tvegala ne s ptibulom in ne s čivavo za medveda :-X!!!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #47 : 07 December 2005, 14:51:36
ja točno tko, psa pa ne moreš primerjat z velikianskih medvedaaaaam  >:( pa sploh, kdo ima toliko srca, da bi psa žrtvoval?? jz že ne !!!!!  :-*


Ja tud ne ! Se lahk tud podpišem ;D , ( tk k Urša prau  ;) )

Evo :

Kdo ima toliko srca , da bi psa žrtvoval ?? jz že ne !!!!!  Jst tud ne  ! ! !

                                                                                                 Podpis : Jure


Lanyca

  • Gost
Odgovori #48 : 07 December 2005, 15:03:58
Ja HALOOO valda, da ne jaz ne bi nobenega psa pustila na medveda pa kar koli že je za pasme, pa kak je močan,...
Saj mamo radi svoje pse, mislim *matei* a bi ga ti kar spustil?! :o :o >:( :o >:( :( :o :-\ :-X

Še jaz se podpišem zraven bo vsaj več podpisov proti spuščanju psov k medijem. ::) :)
Evo: Larisa
Lp



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #49 : 07 December 2005, 16:23:16
*matei*...to je zame že dobesedno mučenje.

Če je divja svinja razklala lovskega psa...na prafaktorje...ne bi tvegala ne s ptibulom in ne s čivavo za medveda :-X!!!

Sem morda kje napisal da bi spustil svojega psa na medveda, saj nisem neumn. Kaj lahko naredi 25 kilsko scene proti medvedu ;).
Sem pa prilepil link na katerem so psi ki imajo dovol poguma in moci da se lahko po robu postavijo rjavemu medvedu. Se posebaj primeren za to je pes v pvem linku (progasti), ki ima 80kg in glavo v velikosti medvedove, polege tega ima spretnost pitbula. ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #50 : 07 December 2005, 17:05:44
ja pša še vseeno ni veliko možnosti da pes zmaga ... medved jih ma 2đ al pa 3× več kot on pes ... HALOOOOO!!!!!



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #51 : 07 December 2005, 17:37:56
lool to je neumnost... medvedova šapa ima takšno moč da z enmu šusem ubije psa... res pa so določeni psi izurjeni za borbo z medvedi v večjih skupinah in še to proti medvedu ki ima naprimer omejeno gibanje oziroma zvezan gobec itd... v vsakem primeru je to bedarija, ker je pravo mučenje živali(ne samo psov tudi medveda) :(

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #52 : 07 December 2005, 17:50:56
No , da vam še nekaj povem ( čeprav ne spada v to temo :-\ ) no ampak , ko se že ravno pogovarjamo o borbah psov z divjimi živalmi  ::) ...... , no kaj pa CC-ji , ko so se borili v arenah z levi in tigri   :o :o :o ! In veliko jih je zmagalo  ;D !


lp Jure


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 07 December 2005, 17:53:11
Lumpija še vedno ni :'(.Za ceste bolj malo verjamem,ker nisme ničesar opazila pa okoli so bolj majhne vasi in so ceste malo prevozne...jaz še vedno upam...upanje umre zadnje.

Zakaj pa mačka ven spuscas , ce ves da so lisice pa to .. ??



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 07 December 2005, 17:55:54
ja točno tko, psa pa ne moreš primerjat z velikianskih medvedaaaaam  >:( pa sploh, kdo ima toliko srca, da bi psa žrtvoval?? jz že ne !!!!!  :-*

Lahko pa da se kaksen pes sam zrtvuje .. kao branjenje lastnika .. ;)

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4593.0.html
Podobna tema .. pa je par psov omenjenih not ..



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #55 : 07 December 2005, 18:01:00
jure trije psi na enega je čisto drugega..dvomim da je na svetu pes ki ima jajca oziroma je dovolj močan da premaga 200 kilskega tigra... AM so bili tudi uporabljeni za lov na polarne medvede, ki so največje zveri na svetu pa tudi dvomim da ga je lahko premagu AM sam brez pomoči človeka in drugih psov...




http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #56 : 07 December 2005, 18:05:40
Ne narobe si me razumu S1b , ne trije ... ::) EN CC na enega leva ;D ! Ne trije CC-ji na enega leva  :) !


lp Jure


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 07 December 2005, 18:15:54
Aja, Elvir, amm, dogosi so bli v argentini namenjeni in so se uporabljali za lov na pume(tut velika macka) .. ;) no pa divje prasce ..



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #58 : 07 December 2005, 18:20:20
yure...tko ti povem da ma lev tolk velko glavo da gre lahk ceu CC not... so miti, so legende,so resnice sam težko verjamem da bi lev izgubil proti psu ne glede na pasmo v enakovrednem pretepu kar pomeni da lev ni npr. ranjen,na verigi, zvezan gobec, več psov na enga leva... umm sej ni važn sam da se dans ne dogaja tega  :) aja pa mal smo off topic ane  ::)



lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #59 : 07 December 2005, 18:22:11
ja maš prov ja....te boje sovražim ko se psi spravijo na enega leva pa podobno..

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]