POMOČ NUJNO! POBIJANJE MAČK!

Blue · 13035

Kurja vas

  • *
    • Prispevkov: 92
    • Točke: 1
Odgovori #30 : 05 November 2006, 21:42:45
Da ne bo pomote, sem proti vsakemu pobijanju živali, če se le da sem pripravljen kakorkoli pomagati ampak kako naj rešim tako težavo: sosedova mačka, ki se pri nas počuti bolje kot doma, prinese k nam 8 mladičev. Po 21 dnevnem prizadevanju, lepljenju plakatov, oddajanju malih oglasov, nam je uspelo oddati 4. Sami jih ne moremo imeti, že našega prejšnjega so nam verjetno pokončali sosedje, ker je hodil na njihov vrt, čez par dni pa odhajamo na 3 tedenski dopust. Kaj naj storim?

 Na društvu proti mučenju živali odgovorijo, da naj se malo bolj potrudimo in da je nezakonito, če jih damo evtanazirat, da nas lahko tožijo; v zavetišču odgovorijo, da nimamo šans, ker so polno zasedeni in da itak sprejemajo samo živali iz ljubljanske občine, mi pa nismo iz Lj. Sem zdaj zločinec in morilec, ker sem jih vseeno peljal na veterino, da so jih evtanazirali? Z veseljem bi obdržal njiihovo mamo, ki je bila pri nas kot doma in smo jo imeli radi, ko pa smo prišli nazaj z dopusta je ni bilo več med živimi. Tudi, če bi obdržal mladiče in jih dal kastrirati, kdo bo skrbel zanje, ko ni nikogar doma?  Ali je morda bolj humano, da se nekontrolirano potikajo naokrog izpostavljeni prometu in primitivnim sosedom?

 Mačjih mladičev je na žalost preveč, lahko vam pokažem trop, ki živi v opuščenem vikendu  sredi gozda, neka gospa "skrbi" zanje in jim vsake toliko dostavlja nekaj hrane. Ali mislite, da je boj za preživetje med njimi prijetna stvar, igra in mačje užinanje? Precej bolj kruto je, kot si marsikdo predstavlja...

Kako naj pomagam živalim, če se zanje ne zmenijo ne lastniki, ne država, ne občina, ne druge ustanove, ki so za to zadolžene in ustanovljene? 



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #31 : 01 December 2006, 15:47:26
moja sošolka si tok želi ene mucke pa ji starši ne kupjo. pa če bi tista ženska dala to eno mucko njej  bi bla ona presrečna pa še ubit je nebi blo treba (mucke).
 :-* :-* ;)



Lp.    maja

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #32 : 02 December 2006, 22:10:48
zakaj to delajo??? :'( boge mucike   tko k je že majcek rekla lucy si ful želi mucke sej samo ko vid muco ji oči skor da ne ven iz jamic skočijo!!! :Pče bi pa muciko dobila bi ji pa srce vn skoču... ampak js se bojim da ona ne bi znala skrbet  za mačko ker je skos uzuni s prijateljicami :) tkoda ne bi mela ravno dovolj časa zanjo po mmoje



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #33 : 20 Avgust 2009, 21:53:52
Kaaaj? ??? >:(Take ljudi bi blo treba ubit na enak način,pa naj trpijo. >:D

love animals4everandalways