Nutrience

*nastya_lony* · 5808

*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
: 14 Julij 2006, 20:02:32
Zanima me, če kdo hrani svojega psa z hrano Nutrience? Jaz sem jo Lonu kupila v ponedeljek, ker mu je zmanjkalo briketov in me zanima kakšne izkušnje imate s to hrano?

Lp, Nastja ;)

+1



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #1 : 15 Julij 2006, 05:53:27
Hrane ne poznam, me pa zanima zakaj si se sploh odločila poizkusiti to hrano? Cena? Kvaliteta? Dobro ime?

To je dobronamerno vprašanje, ne ga narobe razumet. :)


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #2 : 15 Julij 2006, 13:07:11
Hrane ne poznam, me pa zanima zakaj si se sploh odločila poizkusiti to hrano? Cena? Kvaliteta? Dobro ime?

To je dobronamerno vprašanje, ne ga narobe razumet. :)

V ponedeljek sem šla v Zootic, ker mu je zmanjkalo briketov, nameravala sem mu kupiti brikete Hills(sicer jih nima najrajši). Potem pa sem videla te brikete in sem mu za probo vzela 7.5 kg( cena za 7.5 kg je 5.990 SIT), ceno za 15 kg bom pa pogledala, ko grem naslednjič v Zootica, zdi se mi, da more biti tam okol 10.000-10.500 SIT..

Lp, ;)



Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #3 : 15 Julij 2006, 17:51:21
Nastya, glede na sestavine in sestavo izgleda čisto solidna super premium hrana. Predvsem je odvisno, če bo Lonu ustrezala (prebava, dlaka). Gresta jeseni še naprej v tečaj?


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #4 : 15 Julij 2006, 18:40:16
Moj pes je tudi enkrat slučajno zmazal 7,5-kilsko vrečo (če se prav spomnim) te hrane. V trgovini ni bilo Nutra, pa so potem moji kupili to. Ker doma ni bilo nič več Nutra, nisem delala nobenega prehoda in sem kar direktno dala Nutrience. Kljub temu ni dobil nobene driske pa tudi nobenih drugih težav ni bilo. Se pa spomnim, da je imela hrana zelo močan vonj.  :)

Lp

+1

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #5 : 15 Julij 2006, 18:50:37
Nastya, glede na sestavine in sestavo izgleda čisto solidna super premium hrana. Predvsem je odvisno, če bo Lonu ustrezala (prebava, dlaka). Gresta jeseni še naprej v tečaj?
Sicer še se nismo domo pogovarjali če grema ali ne, toda mislim da boma šla( po vsej verjetnosti) ;)

newfka : hrana pa ima res močan vonj ;)



newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #6 : 15 Julij 2006, 18:53:44
Malo sem pomešala zadeve....V bistvu je bilo tako, da je takrat jedel Bewi dog, potem pa smo želeli menjati na Nutro, moji so pa kupili Nutrience in sicer 3 kg Nutrience Derma (lamb&rice). Po temle smo pa šli takoj na Nutro. Tako imam napisano na enem drugem forumu, da ne poreče kdo, da lažem... :P

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #7 : 20 Julij 2006, 19:34:09
Cena 15 kg briketov je 10.400 SIT, sem šla danes v Zootica samo da sem pogledala ceno..Lon obožuje te brikete iz njegove posode zmanjkajo takoj, pa čeprav zaenkrat še je dvakrat na dan..

Lp, Nastya!



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #8 : 09 December 2006, 20:16:08
No po nesreci ;) bosta tudi nasa dva pojedla 3 kg vreco. Vzeli smo holistic z raco in rizem, sestava se mi zdi precej solidna :o (predvsem ima en kup ene zelenjave in zelisc), na zalost se na njihovi uradni strani prav nic ne znajdem :-\

Edino kar me "moti" je to, da vsebuje tudi ekstrakt sojinih proteinov in da je kolicina hrane na tezo precej velika :-\

battito animale


Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 08 Februar 2010, 15:04:52
Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje s temi briketi?

Sicer smo zdej na RC ampak je Ajša začela nekaj štrajkat.

Lp, Tina



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #10 : 08 Februar 2010, 15:41:43
izkušnje imam z sensitive skin (lamb&rice-roza vreča s shar pei-om) in se mi zdijo čisto super, tudi cena je ok.
se mi pa zdi, da ostale različice vsebujejo tudi pšenico, koruzo, kar meni na najbolj všeč, izkušenj z ostalimi okusi pa nimam...