Argentinski Pes [Dogo Argentino]

sarci · 357424

Sanja

  • *
    • Prispevkov: 423
    • Točke: 2
  • Irish rocks!
Odgovori #120 : 15 Oktober 2007, 12:47:50
Maja čestitke; si je zaslužila.  :)


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #121 : 16 Oktober 2007, 10:26:06
Hvala ;)

Še ena slika


Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #122 : 17 Oktober 2007, 14:16:07
Desobediencia, čestitke!  :) :-*

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #123 : 17 Oktober 2007, 20:17:30
Hvala, v bistvu je treba čestitati lastnikom, jaz sem "babica" ;)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 25 Oktober 2007, 08:44:27
Živjo vsem, jaz nimam argentinske doge ima pa jo moj prijatelj. Včeraj je tekel pogovor o petem prstu na zadnjih nogah in me zanima, če ga doge res nimajo?
Res je malo čudno vprašanje ampak bom zelo vesela, če mi kdo odgovori  :o
Hvala, lep pozdrav Urša



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #125 : 25 Oktober 2007, 11:09:29
Ne, imajo jih samo na sprednjih tacah, razen če so že v leglu ostranjeni.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 25 Oktober 2007, 14:29:53
Najlepša hvala!!!  :o



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #127 : 29 Oktober 2007, 11:34:10
Guri, naš skandinavček


Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #128 : 01 November 2007, 18:30:06
Tole je bilo objavljeno v eni od od danskih revij, članek o sobivanju dojenčka in odraslega velikega psa (in nekaj o pasmi sami)












Krasne slike, ne?  ;)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #129 : 01 November 2007, 18:50:02
Kva so dobri na tazadni pa tamal res uživa.  ;D

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #130 : 02 November 2007, 11:58:12
 :D Madona so lušni :-*



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #131 : 02 November 2007, 12:05:15
Iiiiii, kake hude fotke!  :o :o :o

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #132 : 04 November 2007, 13:09:31
iiii aaaa  :o

leti, leti nekaj belega...



in to je Guami









http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #133 : 04 November 2007, 16:34:39
Poglej jo gazelco, lepe slike :)

Aja, Guaimi, ne Guami ;)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


PilotGirl

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 16 November 2007, 15:51:21
Definitivno, ste me prepricali, da bom glede na karakter in vse njene značilnosti nabavila novega člana za mojo sopotnico. Upam, glede na to, da sem imela ze dobermana in huskyja, da mi se bo ta trma, ki sem mogla imeti pri slednjem obrestovala. Vsekakor bove sle v solo.

Me pa zanima, kako je, ce imas doma pudlja Toyja, kako DA sprejme v svoje kraljestvo. Seveda bi bla DA mlajsa in prisla kasneje kod pudelj. Hvala za odgovor!

Nekaj postov nazaj sem zasledila, da so DA pripeljani tudi iz argentine. Mi lahko malo podrobneje napise postopek in mogoce se kaksne kakovostne rejce. Drugace se nom za slovenskega odlocila. Predvsem prisrcni so mi od Desobediencia, sploh samicka z monoklom. :)

Precudovite so ble!


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #135 : 16 November 2007, 20:57:34
Nekaj postov nazaj sem zasledila, da so DA pripeljani tudi iz argentine. Mi lahko malo podrobneje napise postopek in mogoce se kaksne kakovostne rejce.
Nič posebnega, čakaš, spremljaš interesantne kombinacije, se dogovoriš, plačaš in vzreditelj ti ga pošlje v Evropo :)
Seveda moraš biti pripravljena na to da mladič morda ne bo kar si pričakovala, da lahko v resnici ne (polno) sliši, da lahko ne bo poslan taprav mladič, da brez poznanstev ne boš dobila ravno top mladiča v leglu, da ga boš preplačala..argentinci :D 
Ker se mi zdi da s psico nekih bajnih vzrejnih planov nimaš in ne ciljaš na točno določene pse, ti glede takega uvoza svetujem dvojni razmislek.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


PilotGirl

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #136 : 16 November 2007, 22:49:04
Sem razmisljala tudi o rastavah in vzreji, predvsem vzreji. Povsej verjetnosti, jo bom od slovenskega vzrejca vzela. Glede vzreje sem zelo nova, ceprav dolocene reci ze vem, ker sem rihtala za toyja.

Ves kaj me zanima Desobediencia, katere preglede ti naredis pri svojih mladickih? Samo za posluh?


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #137 : 16 November 2007, 22:58:54
Edini test ki že pri mladiču kaj pomeni, torej slušni test.


Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #138 : 16 November 2007, 23:18:32
Sem razmisljala tudi o rastavah in vzreji, predvsem vzreji. Glede vzreje sem zelo nova, ceprav dolocene reci ze vem, ker sem rihtala za toyja.
Vzreja-zakaj?

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #139 : 18 November 2007, 17:35:35
Malo današnjih slik
















Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Srdjan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #140 : 18 November 2007, 18:06:59
Zivjo.

Kupil bi argentinsk dogo, nikjer pa nisem nasel legla, kje bi lahko omenjeno pasmo kupil  :( :(.Prosil bi Vas če kdo pozna ali ima kako informacijo kako se pride to tega psa bi bil zelo hvaležen. Vidim da nekateri forumaši imajo omenjeno pasmo , pa bi bil hvaležen če mi tudi oni povejo kako si prišli to psa. HVALA V NAPREJ



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #141 : 18 November 2007, 18:49:13
Ta trenutek na tem koncu (bivša juga) ni na voljo nobenega pametnega legla, razen če si pripravljen pogledat malo dlje?

Eno leglo je na Slovaškem, nevem pa če so slušno testirani.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Srdjan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #142 : 18 November 2007, 19:15:43
Ta trenutek na tem koncu (bivša juga) ni na voljo nobenega pametnega legla, razen če si pripravljen pogledat malo dlje?

Eno leglo je na Slovaškem, nevem pa če so slušno testirani.

Seveda da bi šel tudi dlje( CH, D, I, CZ, SL ...). Slišal sem da imajo v Švici dobra legla, samo nevem kako priti do info o njih. Našel sem pa ene reditelje na Dunaju. Mogoče kdo ve kaj o njih.



Srdjan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #143 : 18 November 2007, 20:39:06
Kaj prov nobeden nic neve? kaj pa vsaj tisti ki imate to pasmo ??? Prosim za kakršnokoli info. Našel sem pa to.



oglas izbrisan



Vaše mišljenje ??




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #144 : 18 November 2007, 20:44:11
Kaj prov nobeden nic neve? kaj pa vsaj tisti ki imate to pasmo ??? Prosim za kakršnokoli info. Našel sem pa to.



oglas izbrisan


Vaše mišljenje ??



Srdjan tale oglas je oglas preprodajalca za to je direktni link izbrisan. Oglas se glasi:
Mladič , samček star 20 tednov, vrhunske vzreje, z vso veterinarsko dokumentacijo.

Isti uporabnik ima še 16 drugih oglasov za različne popularne pasme ::)

Lp nina



Srdjan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #145 : 18 November 2007, 20:46:52
hvala nina za to informacijo. Danes sem dosti preiskal po netu pa nisem naletel na nic kar bi me pripeljalo do nakupa.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #146 : 18 November 2007, 20:53:24
Seveda da bi šel tudi dlje( CH, D, I, CZ, SL ...). Slišal sem da imajo v Švici dobra legla, samo nevem kako priti do info o njih. Našel sem pa ene reditelje na Dunaju. Mogoče kdo ve kaj o njih.
V Švici ni nič posebnega, od koga si pa to slišal?
Na Dunaju je Otto Schimpf oz. psarna Vom Knausserwald, s katerim imam v solastništvu Lucho. Malo ven iz Dunaja je kennel Di Diavolo Blanco ki trenutno nima legla, lahko pa povprašam če je kaj v planu. Leglo na Slovaškem bo za oddajo prihodnji mesec, gre za mladiče s super rodovnikom.

Oglas iz Bolhe ki si ga skopiral je oglas preprodajalca, dvomim da želiš psa od tam.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #147 : 18 November 2007, 20:55:12
hvala nina za to informacijo. Danes sem dosti preiskal po netu pa nisem naletel na nic kar bi me pripeljalo do nakupa.
Glej, na netu boš težko nabasal na direktne oglase, pač iščeš vzreditelje, pogledaš njihove strani, pse, rodovnike, kontaktiraš glede legel in to je to.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


Srdjan

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 18 November 2007, 20:59:21
mas mogoce kak link ??? Tudi najmanjša pomoč je vedno dobrodošla.

Desobediencia kakor sem zapazil imaš ti AD ali se pa motim.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #149 : 18 November 2007, 21:03:12
http://www.dogoargentino.dog.sk/

(leglo W)

Desobediencia kakor sem zapazil imaš ti AD ali se pa motim.

Preglej celo temo ;)




Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.