Vizualna Opozorila

trigi · 8592

trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
: 21 Avgust 2005, 14:10:42
Živjo

Verjetno ste opazili da je "nekdo" na tem forumu že dobil svoje prvo opozorilo, ki pa je vidno vsem na forumu.
Tako se bomo izognili temu da bi kdo rekel da ni vedel da je opozorjen ;)

Sama opozorila so začasna (razen če ne določim drugače ;) ) in imajo 4 nivoje.
1 nivo : opozorilo (ni nič drugega kot samo vizualno opozorilo in ponavadi traja 3 dni)
2 nivo : na verigi (uporabnik ki je dobil opozorilo tega nivoja mora skozi postopek odobritve za vsako poslano sporočilo, normalno trajanje je 7 dni)
3 nivo : z nagobčnikom (zaradi ekstremnega vedenja je uporabnik dobil prepoved govora za dobo vsaj 7 dni - zadnji poseg pred izklučitvijo iz foruma)
4 nivo : je permanenten, torej velja za vedno (razen če se koga usmilim ;) ) in povzroči izločitev uporabnika iz foruma.

Ali je uporabnik opozorjen nakazuje barvna lučka pod njegovim imenom (zelena, rumena, rdeča ali celo črna) s tem vsi veste če je uporabnik "sumljivega porekla" :)

Ob tej priložnoti pozivam vse da uporabnike ki se ne obnašajo kulturno naznanijo meni ali Nini ali pa če je le možno, jih enostavno ignorirajte.... seveda dokler ne začnejo govoriti kaj pametnega.

LP, Črt



Mini Pes

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 31 Avgust 2013, 16:17:49
Živijo,
mene pa nekaj zanima. Enkrat sem srečala neko slepo osebo, pa me zanima, kar tako, kako je to pri slepih glede na to, da ne vidijo lučke?
Hvala za odgovor.