Madžarski kratkodlaki ptičar - vižla [Rövidszőrű Magyar Vizsla]

Taja_the_vizsla · 385654

pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
oja smo sklenili kompromis.pančo je spal pri trebuhu tako kot vedno,z malo zverinco smo si pa delile povšter,tak da smo bili vsi zadovoljni.mi je pa baraba mala pravkar se odločila rože presajat,in je že razmetala zemljo iz tegla....



italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Živjo... ;D
Evo jaz sem govorila z majo turk in mi je rekla da bo probala dobiti snežano...
Danes zjutraj pa mi je gospa snežana napisala sms in se mi zahvalila za ponujeno pomoč in povedala da so psički vsi že oddani ;D ;D :o
Tako da ne bodo slabo končalii ;D ;D
Tudi če pa nebi bili bi pa vzeli vse tri mi tako da ni problema ;) ;) ;D

larra, hvala za informacijo!
res sem vesela, da se je za te kužke vse dobro končalo. po dolgem času en happy end  8)
uživajte s svojimi lepotci! tile kužki so mi zares nadvse lepi!
sem imela pred kratkim priložnost tudi v mb srečati eno 6 mesecev staro psičko, ki prihaja iz prekmurja.
lp




Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
italjanček...tudi mi smo srečni in nam je kar malo odleglo... ;D ;D KO sem fantovemu fantu omenila...da se z psički ne bo dobro končalo če se jih ne posvoji pa je rekel da naj kar vse 3 nam pripelje :P ;D
Pančo, me veseli da ste naredili kompromis...kajti če bi ostalo kot na tisti sliki bi zelo težko prišla do postelje ;D ;D :D :Plep večer še naprej  ;D ;D

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
mi se vedno vse zmenimo,edina sreča je ta,da je ta trenutna zverinca tolk mala,je bila pred kratkim stvar povsem drugačna,ko sem čuvala ruskega terierja,to ti pa je zverina ob katrei sem bila stlačena kot riba v konzervi.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Živjo živjo... ;D ;D
Kako smo kaj...? Nobeden nič skoraj ne piše razen mene in pančota.. :) ???
Naj kdo še kakšno sliko propopaa.. ;D
NO jst pa sem danes dobila mojo težko pričakovano beaglico Boni ;D Mala je pravi cuker :) :) Živa pa tud kot  >:D  :P
pripopajte kakšno slikoo... ;) ;)

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #215 : 01 September 2008, 15:08:55
V petek sta se Ginny in Pančo ponovno srečala. Zgleda, da je slava oba popolnoma prevzela, saj en drugega sploh nista obrajtala ::) ;D

Je pa Pan še zmeraj tak fajn kuža :-*. Meta, če boš mela kdaj dost tega Lojza, ga kar k meni pripelji :D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 01 September 2008, 21:19:37
Nadja mislim,da bo tale Jože res slej kot prej pri teb končal,čene drugače pa vsaj za kak teden.Mogoče se bo nalezel mal Avstralske živahnosti.Al ni čist nič karakter kot jaz,kot se sploh nebi z mano družil.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #217 : 02 September 2008, 18:48:24
Hihi, Ginny pomoje ne bi mela nič proti družbi. Mogoče bi se še kaj pametnega naučila od Pančota.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 02 September 2008, 20:49:28
To pa ja.Od Panča letijo pa res same pametne ideje,belesti v fehtarjenju.Danes se je že mal regeneriral,šotorjenje glih ni po njegovem okusu,postelja je zakon. Pa še vsred noči ne dobi novih cimrov,ki ga vržejo pokonci.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #219 : 04 September 2008, 21:51:50
To pa ja.Od Panča letijo pa res same pametne ideje,belesti v fehtarjenju.Danes se je že mal regeneriral,šotorjenje glih ni po njegovem okusu,postelja je zakon. Pa še vsred noči ne dobi novih cimrov,ki ga vržejo pokonci.

Bogi Pančo, kako je moral trpeti na Taboru ;D ;D

Sta pa spet zvezdi. V novem Magu je članek o Zagorju, kjer sta omenjena kar 2x :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #220 : 05 September 2008, 15:27:57
Ni kaj zvezda je rojena. Še mal pa ga pošljem v Hollywood. Morem pa začet cajtenge brat, da mu bom sledila.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #221 : 09 September 2008, 17:43:23
 ;D ;D



Pančo, action man:


Več v albumu (Pana ni na vseh, tako da je treba malo pobrskati :))

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #222 : 09 September 2008, 19:41:26
Hehee noroo :o ;D ress sta dobraa ;) :)
Ajka bi tud rabla kej takga da se mal zmatra ampak pomoje bi sam gledala kje so ptički ;D
Je tud čist nora na mojo Boni pa kadar sta skp ni nikol miru ker se skoz igraza in "ravsata" ;D Razen seveda ko je ajka v vodi boni ne upa,.. :P

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #223 : 09 September 2008, 21:39:44
Kako kislo faco ima!  :o :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


pančo

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #224 : 10 September 2008, 11:57:27
ojej kolk slik,morem že kar po spominu pobrskat za vse te dogodke.Pančo je pa...Pančo!!!



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #225 : 11 September 2008, 16:16:41
Še ena action vižla - Taja ;D







lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 11 September 2008, 17:51:43
Tole smo pa mi na morju spoznal in je res ena fletna hiperaktivna pesjanka.  :o



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #227 : 25 September 2008, 18:40:34
Jaz pa sem v Mariboru spoznala tole vižlico,ki je pa bila strašno zaposlena :o :D


Najboljši bonboni na svetu ;D



digger

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 25 September 2008, 20:47:44
živjo!
tudi jaz sem ponosna lastnica postavnega psa diggra. ;D
zraven pa prilagam še nekaj fotk






Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 25 September 2008, 21:36:56
Digger, živjo ;D
Imaš lepega psaa :o ;D
Povej še kaj več o njemu za tiste, ki ga še ne poznamo...(rodovnik, se s čim ukvarjata...itd) :P
Lp

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


digger

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #230 : 26 September 2008, 13:34:46
Živjo!
Digger je star 2 leti in pol in ima rodovnik. Hodila sva v pasjo šolo kjer sva naredila izpit A in BBH z odlično oceno. Prihaja iz Slovaške iz psarne Danubius. Je zelo živahen, vedno poln energije in zelo obogljiv.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Živjo :)
Tukaj vidim, da se bolj malo dogaja... :-\
Prilagam par slikc naše Ajke ;)

Tukaj izgleda, kot bi imela kupiran rep =)




LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Zadnič sva s Taro na Golovcu srečali predstavnico te pasme. Psička je bila noro lušna, prijazna in neizmerno hiperaktivna!  :o ;D



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Živjo =)
Danes naj bi šli z Ajko na telesno oceno, ampak si je včeraj porezala tačko, tako da je šepala in potem nismo šli. Sedaj pa že leta in je vse po starem ::) :) :)
Tako da, po telesno oceno gremo prihodnji mesec v Bitnje =)
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


helca

  • *
    • Prispevkov: 144
    • Točke: 0
Ojla :)

Sem vaju pogrešala na telesni oceni. Gotovo je imela Ajka preveliko tremo, pa je zrihtala tako, da ji ni bilo treba na TO  ;) ;D
Sicer pa na oceni ni bilo nobene vizsle, je bilo pa veliko nemških kratkodlakarjev in so bili si zelo dobro oenjeni :)

Mislim pa, da imaš možnost telesne ocene tudi na specialni razstavi in vzrejnem pregledu ptičarjev v Hajdini-verjetno bo CowTarina znala točno povedat ;)



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Jah, ne da je imela preveliko tremo, bolela jo je tačka,... :-\
V petek je bila pri meni, da sem jo malo pripravljala na STOJ, ker ni znala čisto nič ::) :), potem pa sem jo z mojo noro psičko peljala na sprehod in spustila in zgleda da sta letele čez kakšne "glažoune", ker sta bili obedve porezani po tacah...  :( :-\ :-\ :-X
Ajka je hodila po treh tacah in tako jo ne morem peljati na telesno oceno... :-\
Saj pridemo nalsednji mesec v Bitnje, mislim da je okrog 28-ega =) ...moram prevert še ;)
Helca, pridi pogledat, če nimaš predaleč ;)
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Malo z zamudo ampak vseeno :) V ponedeljek 20.7. je bila naša Ajka stara 3 leta :o :o
Vse najboljše celemu leglu :) ;)





LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Zdravo!
Sporočam vas, da je v zavetišču v Murski Soboti rodovniška vižlica. Stara je komaj 3 mesece. Če koga zanima, naj kontaktira zavetišče. Psička je mirna, cartljiva.
LP
Nina



CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Hvala za sporočilo, bomo malo povprašali naokrog in objavili še na društveni strani. Se mi zdi da je tole tista vižlica, ki se je pred kratkim prodajala na bolhi  :-\ Jao, upam da čimprej najde nov dom, glede na to da je še mladiček.


CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Še odgovor na tole vižlico. Gre za psičko za katero smo že pred kratkim kontaktirali zavetišče. Psička ni rodovniška in ni stara 3 mesece ampak že skoraj odrasla in ima že nekaj časa zagotovljen nov dom. Tako da ne gre za novo psičko.  ;)