Madžarski kratkodlaki ptičar - vižla [Rövidszőrű Magyar Vizsla]

Taja_the_vizsla · 385624

Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Hehehe :P  Amm...ne ampak imam toliko dela s svojimi mladički (beagli) da za vižlice sploh nimam časa :P
Jih grem jutri pogledat pa jih malo poslikam  ;) ;)  So pa taki hiperaktivci in požeruhi.. :) Samo da malo pocmokaš (kot naredijo če je hrana) se takoj vsujejo iz boxa.. :) :) :)

Ajka je bila zelo boga! Dvakrat je dobila mastitis...drugič se je zelo poslabšalo...antibiotiki niso prijeli (oz. so dali napačne) in se ji je vse zagnojilo...zdaj ji bodo najvrjetneje morali amputirati sesek če ne bo že sam prej odpadel..  :-\ :-\ Ji pa gre že na boljše!
Še vedno je na voljo nekaj mladičkov!!

LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Sem našla nekaj slik!! :) :P

Evo...male vižlice stare 4 tedne :)






LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Lepo, lepo. Ampak, če me občutek ne vara sem te slike že videl na enem drugem forumu. Pa sem jih kljub temu z veseljem pogledal.
Bi bilo pa vseeno fajn videti še kakšne (da ne bom dobil občutka, da imate še star fotoaparat pa vam je škoda filma ;D - šala mala).

Pa lp

PS. Kako to misliš "zgledajo kot podgane" >:D - saj veš o čem govorim a ne.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Ja, res je.. :) Slike sem potegnila iz foruma lov, ki jih je objavil fantov stric  :P
Bom slikala, obljubim...jutri jih letim pogledat, tako da dobite slike proti večeru  ;)
Glede podgan.. :D Ne dobesedno...ampak so zelo simpatični...rjavčki z dolgimi repki :P

LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


invisible

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 0
  • Green Mubev FB Buffy
Kaj so lušni, cukrčki mali :-*

Nina


koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Le v kašen svet me peljejo?



invisible

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 0
  • Green Mubev FB Buffy
Oooo čestitke za novega člana koma. Predvidevam, da je od Spirit of hunting. Kater(a) pa je?

Nina


koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Ja, Mala Me. Pa še ena slika s poti.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Ooo glej jo glej jo našo punco :)  Koma nisem vedela, da jo vi vzamete :) Žal imam toliko dela s svojim leglom, da sem bila pri fantu bolj malo ;) No pa saj boste sedaj vi slikali in objavljali slike ;)
Pridite še kaj na obisk, da se še mi spoznamo :):) ;)
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Hojla

Ja, Mala Me. Pa še ena slika s poti.

Čestitke za novo članico, fajn pasmo ste izbrali ;) Pa kok dobr se drži na tejle fotki, čist vižlast :D

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Ja, res je krasna psička. Pa ne samo to. Je pravi hišni mojster za vse. Spozna se na štromarijo, vrtnarijo, čevljarsko obrt, tekstil, notranje dekoriranje stanovanja (ona odloča kje bo kaj stalo ali pa tudi ne). Skratka ni da ni. Pravi multipraktik  >:D.
Ampak je fajn  ;D.

Lp



koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Pa ovratnico nismo kupili na Japonskem, kljub temu, da se tako sveti. Ja te odsevne nitke delajo čuda.

Lp



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
A je to oranžen Rogz? Mi ga tud mamo. ;) Po parih letih na soncu, v vodi pa tudi v pralnem stroju se ne bo več tako svetila. Ovratnica, namreč :P

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
koma, na to se boste morali navaditi :P Ko dobiš psa, je kar naenkrat vse pospravljeno! :o Hehe
Lepo, da uživate z njo ;) Prilepite še kakšno sliko ;)
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Še slikce naše punce. :) Najstarejše od Spiritov. ;D




frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0



No, zdej pa bo  :)



koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Frutika, ni kaj lepa je lepa. Ampak tud naša ni od muh  :D.

Evo še dve sliki. Na prvi se skriva, ko kaj ušpiči (me prav zanima kam se bo skrila čez par dni ko bo večja). Na drugi se pa malo spoznavamo z jezerom

Pa lp



koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Pa še druga.



frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Seveda je tudi vaša prava lepotička.  :) Vaša je tist cartljivček, ane? :D No, zdej bo tut moja :P Na kateri konec ste jo pa odpeljali?



CowTarina

  • *
    • Prispevkov: 401
    • Točke: 3
Uf kako leti čas, mladički so že v novih domovih. Ful luštni punci!

Navihanost in iznajdljivost pa pride s pasmo v paketu  :P

Uživajte s svojimi pomarančnimi žvercami.  :)


koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Vaša je tist cartljivček, ane? :D No, zdej bo tut moja :P Na kateri konec ste jo pa odpeljali?

Hojla

Ja tista je. Velenje. Pa vi?

Drugače pa si "upa" že do popka v vodo. :)

Lp



frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Jes jo mam pa kar v Ljubljani. Sva pa veliko tut v celjskih koncih, ker imam tam družino, Meggie pa še enega pasjega prijatelja.  ;)



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Oo tud Meggie je tukaj na forumu! :) Super... Zame je bila ona najlepša in najboljša v vseh pogledih...me je kar malo mikalo, ampak imam trenutno na srečo zdajle še preveč dela z svojimi mulci :P ::)
A imeni psičk ostajata enaki ali ima katera že "novo" ime? :) Se kdo namerava udeležiti kakšne razstave oz. delati agility / reševanje,...??
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Jaz sem kar ime Meggie obdržala, ker mi je zelo všeč.  ;D Lara, če si kdaj v Ljubljani, jo pridi kaj pogledat (da se končno spoznamo :)). Te bova zelo veseli. Pa hvala za kompliment. ;) Ps: Sem pogledala na bolhi tvoje kužije pa so tooolk luškani.  :)



koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Ko so vse stvari na svojem mestu.




Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Hehe, kako imate lepo pospravljeno :P
Ja, frutika, lahko se zmeniva :) Pa pripeljem naše mulce pa še "tastare koke" Ajko in mojo Boni :)

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


frutika

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Super  :) Piši mi na zasebno ali mail, ko boš imela čas. Evo še dve sliki naše Meggie, ki nam tako hitro raste... ;)


Tukaj prosi, če se lahko gre na posteljo pocartat :)


Utrinek njenih hiperaktivnih trenutkov ;D








koma

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Hojla

Mala Me v cvetju.




Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Super lepe sta! :)  Pa da ne bodo same babe na forumu...prilepim še eno sliko njunega bratca Machota, ki je ravno pri meni na "obisku" :P :P
Je še edini, ki je ostal in išče lastnike...ali pa ostane kar doma... ::) ::) :P Bomo še videli hihi ;)




Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


*Gina*

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0


Evo par fotk Bliska. Bliska je posvojila moja kolegica in hkrati soseda, po tem ko mu je probala najti dom, pa ji je pesjanar preveč k srcu prirasu tako da je zdaj njen  ;D. Rod. mu je ime Brin Kranjčan. Iz življenja zunaj na ograjenem vrtu ali na ketni sedaj kraljuje na kavču v stanovanju, seveda pa to šele zvečer, ker je treba čez dan skoz noret  :D. Smo vsi zaradi njega postali bolj aktivni in smo iz laganih sprehodov prešaltali na kolesarske izlete in rolanje  :D.