Živalski vrt in pes

ninci · 27148

AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #60 : 29 Avgust 2016, 18:39:43
No in smo mi tudi obiskali zoo, z dvema malima kepicama (nemški lovski terier). Sta bili super pridni, nobenih težav.



Pa ste mogli plačat in imeti knjižico?   ???

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #61 : 29 Avgust 2016, 19:08:19
Vstopnina za pse je določena v ceniku. Za knjižico pa mene v lj zoo ni še nihče nikoli vprašal.



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #62 : 29 Avgust 2016, 19:13:24
Vstopnina za pse je določena v ceniku. Za knjižico pa mene v lj zoo ni še nihče nikoli vprašal.

Ful ti hvala, Keka :D

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


Keka

  • *
    • Prispevkov: 274
    • Točke: 1
Odgovori #63 : 29 Avgust 2016, 19:36:21
Evo, sem šla preverit, če je cena še ista kot je bila - je, 2 evra za psa. Pa seveda mora bit na vrvici :D Govorim seveda za ljubljanski živalski vrt ;)



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #64 : 29 Avgust 2016, 20:58:58
Evo, sem šla preverit, če je cena še ista kot je bila - je, 2 evra za psa. Pa seveda mora bit na vrvici :D Govorim seveda za ljubljanski živalski vrt ;)

Hvala, sem šla tudi sama preverit.  :) Mene bi , če bi šla sama s psom vse skupaj prišlo 9 evrov. Ni nevem kako drago, poceni pa tudi ni. Šla bi predvsem zaradi psa, da spozna druge živali in tako ;). Mislim, da bi se zabavala. Seveda pa po tem, kar sem videla v živalskem vrtu v München-u vidim, da se ju ne da primerjat (razumljivo, saj je zoo v münchnu eden izmed najboljših :)). Tam je fajn ker majo živali lepo travco pa vodo take kanale okoli. Voda je globoka, takoda je nekakšna meja za živali, in potem ni ograje. No, ograje zlo malo vidiš, samo pri dobrih plavalcih  ;). Ptice majo pa tako mrežo pa letijo okol :) Še netopirji letajo nad tvojo glavo :) Zlo lepo...ni primerjave.. kar je logično...tam ne dobiš občutka, da so živali zaprte, izgledajo bolj svobodne in zadovoljne. Da ne boste mislili da govorim da je boljši, samo zaradi večje pestrosti živali (pingvini, severni medvedi in še kaj). Ampak tut naš zoo je it za pogledat, vsake 10-20 let mogoče ;D

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.


GHT

  • Gost
Odgovori #65 : 30 Avgust 2016, 15:21:04

Pa ste mogli plačat in imeti knjižico?   ???

Živjo,
tako kot so že ostali povedali smo morali plačati vstopnino za psa - 2€.
Knjižic pri nas niso zahtevali, jo pa imej vseeno sabo.



AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #66 : 02 September 2016, 17:57:07
Živjo,
tako kot so že ostali povedali smo morali plačati vstopnino za psa - 2€.
Knjižic pri nas niso zahtevali, jo pa imej vseeno sabo.

Ok, fulful hvala GHT

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.