Nogomet

Lisa · 76461

Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #240 : 26 Junij 2008, 23:08:56
Ole ole ole!  :D
Danes Španci super, v obrambi stabilno, v sredini odlično, v napadu tudi, čeprav se mi je zdel velik 'hendikep' ko se je poškodoval Villa, ampak sta ga Torres in potem Guiza odlično nadomestila. Upam da bo nared do finala. Odlična igra danes Fabregasa, Xavija in za moje pojma v 2. polčasu tudi Inieste. Kot sem že prej omenila so vsi obrambni igralci delo opravili zelo korektno. Veliko je bilo globinskih podaj, dinamike in lepo izpeljanih akcij ( to velja predvsem za 2. polčas, ko so Španci vajeti igre prevzeli v svoje roke - oz. bolje rečeno noge  ;D) Pohvale tudi Casillasu, no itak se že ve da je klasa igralec...
Uspelo jim je nevtralizirati Aršavina. Brez njega pa vemo kakšna je Rusija...

Tako sedaj jih čakajo Nemci, predvsem jim bo zelo težko ob prekinitvah, ker Španci v obrambi niso visoki in mislim da bi to znalo predstavljati velik problem. Bodo pa na drugi strani s svojo hitro igro probali po tleh z hitrimi podajami prebiti nemško obrambo...



papa  :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #241 : 27 Junij 2008, 02:34:32
Ole ole ole ole bravo Španci in veselo k zmagi naproti :o :o :o


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #242 : 27 Junij 2008, 08:40:21
Superca! Zelo dobra igra Špancev, najbolj sta me navdušila Fabregas in Xavi.

V nedeljo pa še Nemce  :o.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ata

  • *
    • Prispevkov: 990
    • Točke: 0
Odgovori #243 : 27 Junij 2008, 08:47:02
Da se popravim:

to ni več napačna napoved  8) :P ::)

To je popolnoma napačna napoved >:(

Jaz se tako več ne grem... :'( >:(, niti Rusi niso več tisto, kar so bili...

Bom začel trenirat flamenko, no ja, saj tudi to ni napačno  :P, pa še kastanjete si bom nabavil.

DA NE BI KDO STAVIL NA ŠPANCE!!!    Prej raje poglejte moje napovedi :( - vedno napačne ;)

Bolj črno kot belo, ampak lepo ...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #244 : 27 Junij 2008, 08:57:46
ja ata tudi mene so Rusi včeraj kar razočarali. V drugem polčasu ni bilo ne duha in ne sluha o kaki smiselni igri iz njihove strani :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #245 : 27 Junij 2008, 09:00:54
ja ata tudi mene so Rusi včeraj kar razočarali. V drugem polčasu ni bilo ne duha in ne sluha o kaki smiselni igri iz njihove strani :).
Se strinjam ;D Se je videlo, da so bili Španci daleč boljši in zaslužili bi si, da še v finalu zmagajo :o :o


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #246 : 27 Junij 2008, 10:46:48
Tooo zdaj pa lepo z španci v zmago 8)

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #247 : 27 Junij 2008, 12:24:33
finale Nemčija : Španija

Jeej, moja napoved se je uresničila. Zdaj pa naj se še tale: Nemčija bo zmagala :P 8)

Lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #248 : 27 Junij 2008, 12:53:48
Nemčija bo zmagala :P 8)
Ne bo, ker Španci mnogo bolje igrajo. Nemcem pa sreča ne bo vedno na njihovi strani. Njihova slaba igra me ni niti enkrat na em prvenstvu prepričali, da si to zaslužijo ta naslov. Zato Španija go go go in ne razočarajte me, ker si zaslužijo zmago še kako! So od vseh na vseh tekmah prikazali najboljšo igro in si naziv res zaslužijo. Dejmo Šanija :o


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #249 : 27 Junij 2008, 13:02:06
Jaz zmagovalca niti slučajno ne bi upala napovedati. Oboji imajo enako možnost, kljub temu, da so Španci večino tekem odigrali res dobro. No njihova igra proti Italjanom me ni navdušila.

Nemci so le Nemci.

Tudi Rusi so zadnji dve tekmi odigrali navdušujoče, pa je bilo včeraj zelo klavrno.

Je pa žoga okrogla, nogomet pa tak šport, da tudi če si boljši, ni nujno, da zmagaš. In vsaka tekma je zgodba zase, drug nasprotnik, druge priprave, taktika, motivacija,...

Oboji so prišli tako daleč, da je za pričakovati tesen obračun.

Čeprav si želim, da bi Španci tako briljirali kot včeraj. Vedno pa se mi ob takih tekmah poraja vprašanje ali je neka reprezentanca brilijirala, ker je bila druga tako slaba,.... in so jim enoastavno vsilili svoj način igre.

Upajmo, da Špancem to uspe.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #250 : 27 Junij 2008, 13:09:10
Upajmo, da Špancem to uspe.
Močno upam, da jim uspe :)


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #251 : 27 Junij 2008, 13:15:15
Najbolje da "ustvarimo" anketo-kdo je za nemce in kdo za špance :D

Jaz sem za Špance ;D

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #252 : 27 Junij 2008, 13:28:41
Urša mislim, da nas je večina za Špance ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #253 : 27 Junij 2008, 14:37:05
Mislim, da so se Rusi tako nepričakovano kar naenkrat znašli v vlogi favoritov na včerajšnji tekmi. Ko sem gledala še po drugih forumih so vsi napovedovali remi oz zmago Rusov. Tako da mislim, da Španci niso niti bili pod tako velikim pritiskom kot se je pričakovalo... Rusi pa so bili pod večjim pritiskom (Turki recimo niso bili tako...), saj so bili oz so senzacija Eura, tako da so imeli velika pričakovanja o uvrstitvi v finale.
Ah ja, sedaj sem malo zakomplicirala... ::) ;D

Mislim pa, da bo igra v finalu zelo izenačena, še posebej če bodo Nemci tako pritiskali kot proti Portugalcem ( Le kdo bi si mislil, da lahko tako dobro odigrajo..). Nemci niso naivna ekipa, v prvem polčasu proti Turkom niso imeli dobre igre, se je pa ta zelo popravila v 2., branili so se zanesljivejše in tako so prihajali tudi do več priložnosti.
Pa še to: Španci bodo v finalu igrali brez Ville. Tako bo verjetno začetna postava z močnejšo vezno linijo - s Fabregasom. Mislim, da bo v napadu igral samo Torres...


PAPA  ;D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #254 : 27 Junij 2008, 14:44:17
No jaz to, da bodo začeli z močno vezno linijo vidim kot velik plus, saj se je Fabregas včeraj zelo izkazal. Me pa zanima ali bo v začetni postavi Torres ali bo Guiza. Torresu nekako ne steče se mi zdi.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #255 : 27 Junij 2008, 15:45:08
Ja, res je velik plus, saj se je videlo, da je bila igra potem bolj kompaktna in zanesljivejša. Mislim, da bo v začetni postavi vseeno Torres, že res da bi bili lahko njegovi zaključki boljši, ampak je tudi res, da gredo na njega večinoma dolge, visoke podaje, ki so tudi težje za sprejeti, pa še okoli ima zmeraj 2 igralca. Je pa on tudi zame še zmeraj dolžnik tega Eura. Njegova preigravanja v teku, ko gre ena na ena so za moje pojma fantastična.  :)

Tako da mislim, da bo Aragones poskusil z Torresom, potem pa če mu ne bo šlo bo dal v igro Guizo.


papa


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #256 : 29 Junij 2008, 20:23:03
danes pa bo zanimivo 8)

Upajmo na Špance. ČE bodo pa Nemci zmagal pa tudi ne bom imela nič proti, samo... :)

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #257 : 29 Junij 2008, 20:49:32
Dejmo Španci :o Zmagajte :o :o


Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #258 : 29 Junij 2008, 21:22:00
Toooo španci vodijo 1 proti nič :P Dober je Torres ni kaj..

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #259 : 29 Junij 2008, 21:25:03
Jeeeeeeeeee bravo Španci :o :o :o Čestitke za gol in upam, da vsaj tako ostane do konca :o Dejmo Španci tako še naprej. :o :o  Španija, Španija , dajmo :o..lp


Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #260 : 29 Junij 2008, 21:38:55
Bravo El nino! :o Vamos España!


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #261 : 29 Junij 2008, 21:47:30
Jest sem pa v dilemi za koga naj navijam  :D Ko sem navijala za Nemce so zmagala, anslednji dan so zamgali spanci, sem tudi rekla da bojo, zdej pa ne vem za katere naj se odločim  :'( :D Sem bolj na strani Nemčije!  ;D ;D

Ajde Nemci izenačte!  >:D >:D


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #262 : 29 Junij 2008, 21:50:31
Jaz tut za Špance navijam...v *** z Deutschland. No sej niso slabi...sam španci majo bol hude tipe (na splošn) :P

LP,
     Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #263 : 29 Junij 2008, 21:52:13
men je pa po pravic povedan čist usen :D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #264 : 29 Junij 2008, 22:00:08
Španci zaenkrat super igrajo. Se dobro znajdejo, uspejo dobro preigrat Nemce, ampak še vedno so prisotne napakice, ki se jim lahko maščujejo nazaj. Upam, da se to ne bo zgodilo.

Sem zelo zadovoljna s Španci  :)
El niño je super, supermegahiter, supermegadober, supermegaluštn  >:D Še pričakujem kakšen gol iz njegove strani. Aja, pa še Xavi bi lahko kakšnega zabil ...

Casillas, po besedah reporterja, dejansko res BREZPOSELN  :o, čudovita obramba Špancev.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #265 : 29 Junij 2008, 22:05:06
Ja se strinam. Španci res dobro igrajo danes. Boljše od Nemcev... No kar bo pa bo.  :D :D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #266 : 29 Junij 2008, 22:28:40
Mislim, da lahko španski navijači začneMo odpirati šampanjec (no, sej ga nimam)  :P



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #267 : 29 Junij 2008, 22:53:47
jea španija je evropski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D :o :o :o

:)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #268 : 29 Junij 2008, 22:53:58
Španci so celo prvenstvo super igrali, Nemci so vedno po sreči naprej prišli. Absolutno so si Španci to zmago na koncu najbolj zaslužili in tudi res so igrali super. BRAVOOOOOOOOOOOO ŠPANIJA :o :o :o :o :o :o :o


Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #269 : 29 Junij 2008, 23:02:51
peee pe pe pe pe pe peeeee :o

jupi...če že ni Portgalska, če že ni Nizozemska....pa JE Španija! ;D