Nogomet

Lisa · 76011

Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #60 : 21 September 2006, 08:21:40
Ja, ampak poraz Reala je vseeno razočaranje.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #61 : 21 September 2006, 20:03:05
Mah saj imaš prav,ubistvu je razočaranje,če pogledamo postavo Reala proti Lyonu.. :o :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #62 : 21 September 2006, 20:12:49
ja za Realovce in njihove navijače je to res veilko razočaranje, samo meni pa je prav včeč, da jih je Lyon premagal ;D ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #63 : 23 September 2006, 19:13:58
Čez par dni bodo tekme spet na vrsti..da ne komentiram Prve Tv,ker skozi Manchester United prenašajo... :-\ :(..upam,da bo uspelo pogajanje vsaj za Špansko ligo... :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #64 : 27 September 2006, 14:07:47
Man. United premagal Benfico z 1:0.Za razliko je Real Madrid igral zelo dobro in premagal Dinamo in Kijeva 5:1.  :)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #65 : 27 September 2006, 18:02:29
Škoda, da nista zmagala Benfica in Dinamo..lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #66 : 28 September 2006, 13:47:50
Barcelona je igrala 1:1 z Werderjem...nažalost je Puyol v 56 min. zatresel napačno mrežo,in sicer svojo lastno... :-\ ::)..ampak je izid v 89 min. zvišal Messi.  :) 8)
Eto'o se je poškodoval v 65 min.  :'( okravanje bo trajalo 3 mesece.

Inter izgubil proti Bayernu 2:0.Na tekmi sta rdeči karton dobila Grosso in Ibrahimović,poškodoval pa se je Stanković.Vsi trije so igralci Interja.

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #67 : 01 December 2006, 14:28:56
Tema je dobesedno umrla.  ::)..

Vsi favoriti skupin so si skoraj ze zagotovili napredovanje,španski Barceloni pa gre hudo za nohte.Potem,ko so izgubili napadalca Eto'o-ja,se je poškodoval še Leo Messi  :-\ :(.Vzbodbudno je to,da bo Ronaldinho čez čas dosegel staro formo,oz. jo je že  :).Torej,obvezno morajo premagati Werder,čene pa lahko rečejo napredovanju v 1/8 finala samo 'adios'.(seveda sem prepričana,da ga bodo premagali  :D)
Tekmo bo prenašala Prva Tv z začetkom v torek ob 20.45.  :)

papa


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #68 : 11 Maj 2007, 10:41:06
No za koga kej navijate v finalu - jaz sem za Milan :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #69 : 11 Maj 2007, 16:49:22
Bravo Bugz :) :) Tudi jaz navijam za Milano ;D. So tako in tako moji večni favoriti :P


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #70 : 11 Maj 2007, 17:43:33
Seveda bo zmagal Milan!  ;D Liverpool nima kaj iskati.  :P 8) 8) Pa sej do tekme je še velikooo časa. ;) Do srede 23. maja.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #71 : 11 Maj 2007, 19:44:44
No nas je že več za Milančane :o. Itak, da bodo zmagal :o :P


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #72 : 11 Maj 2007, 20:48:27
No za koga kej navijate v finalu - jaz sem za Milan :)
Težka izbira... Med dvema kluboma, ki ju ne prebavljam, bo treba izbrati manjše zlo... :-\ V tem primeru je to še vedno špansko-tujska legija od Liverpoola... Nekako so mi manj antipatični od penzijonistov iz Milana... :P Še zmeri mi pa ni jasno, zakaj vsi navijajo za Milan? Resno...
Drugače pa sem pa že od nekdaj za Chelsea in Inter... Sam kaj ko so oboji izpadli malo prehitro... >:(  :'(

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #73 : 11 Maj 2007, 21:18:06
Heh jz pa za Liverpool  :P, gremo Gerrerd!!!!!!!!!!!!!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #74 : 11 Maj 2007, 22:24:10
Še zmeri mi pa ni jasno, zakaj vsi navijajo za Milan?
Kaj tukaj ni jasnega ???. Milančani so zakon :P. Igrajo super in si pač zaslužijo to novo dobljeno lovoriko(zmago) :P :o ;D


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #75 : 11 Maj 2007, 22:32:18
Kaj tukaj ni jasnega ???. Milančani so zakon :P. Igrajo super in si pač zaslužijo to novo dobljeno lovoriko(zmago) :P :o ;D
Ja...res so izvrstni... ::) Igra gre približno takole: igrajo "all defensive"(pač Italijani) z dolgimi žogami do "target man-a", torej do Kakca... In pol on naredi z žogo, kar pač že naredi... Ker je ful dober igralec, da pol ponavadi gol... In to je to... Aja, pa Milan je verjetno edina ekipa, kjer se namesto plač obračunavajo penzije... :D
Eh, še zmeri je L'pool manjše zlo...
Sem pa upala na finale ManUtd : Chelski... Pa nič od tega... >:(

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #76 : 11 Maj 2007, 23:01:47
Ja...res so izvrstni... ::) Igra gre približno takole: igrajo "all defensive"(pač Italijani) z dolgimi žogami do "target man-a", torej do Kakca... In pol on naredi z žogo, kar pač že naredi... Ker je ful dober igralec, da pol ponavadi gol... In to je to... Aja, pa Milan je verjetno edina ekipa, kjer se namesto plač obračunavajo penzije... :D
Eh, še zmeri je L'pool manjše zlo...
Sem pa upala na finale ManUtd : Chelski... Pa nič od tega... >:(
A dej dej :P..Milančani so zakon in bodo premagli te Liverpolčane v nulo ;) :P ;D..Ma kake penzije, plače dobivajo :P ;D :o


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #77 : 12 Maj 2007, 12:27:14
Aska odvisno, jaz ne bi bila tako sigurna, je pa res, da vsi trije angleški klubi igrajo na zelo podoben način. Jaz sem upala na finale med Liverpoolom in MU-jem.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #78 : 12 Maj 2007, 14:18:04
Finale je kar pravi ;D, samo, da namesto Liverpola bi bila lahko katera druga ekipa :P


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #79 : 14 Maj 2007, 20:40:32
Upam na ponovitev L'poola iz finala v Carigradu in da zmagajo Milaniste... 8)Čeprav jst nisem grozen navijač Liverpoola ampak samo da premagajo Italjančke,ki mi gredo posteno na živce  >:D.

Drugače pa je najbolj zanimivo v španski ligi,kjer Real vodi  :'( :'(.Upam da se Barca zbere za zadnje štiri kroge premaga nasprotnike,Real pa mora vsaj enkrat kiksnit. 8)
Vamos Barca!

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #80 : 18 Maj 2007, 14:20:15
Zmagovalka pokala UEFA je Sevilla FC.Po enajstmetrovkah so s skupnim izidom premagali katalonski Espanyol s 5:3.Sevilla je postala druga za Real Madridom,ki ji je uspelo zmagati dvakrat zapored..

papa


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #81 : 23 Maj 2007, 21:53:04
Milan vodi. ;) Juhuuu! Ali bodo zdržali do konca.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #82 : 23 Maj 2007, 23:01:41
Juhej ;D 2:1 za Milano :o :o Bravo Milančani


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #83 : 24 Maj 2007, 10:30:32
No ne bom rekla, da so ravno zasluženo zmagali, ampak bila je pa zame lepa tekma.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #84 : 25 Maj 2007, 14:53:12
Joj škoda... :-\ Jah prvi gol prav v slogu Inzagija,od njega se zmirej nekaj odbije.. ::) in po možnosti je bila to druga "božja" roka..ne upam si trditi ali je bila res ampak... ::) Sem imela občutek(no ne samo jst ampak tu veliko drugih),da je sodnik bil malo bolj naklonjen Milanu..sicer pa čestitke za zmago.. :)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #85 : 26 Maj 2007, 10:14:11
Lisa, tekme žal nisem gledala, tako, da ne vem kako so eni in drugi igrali. A končen rezultat je le tak kot je ;D. In zmaga je vseeno v pravih rokah :P Triktrat hura za Milančane :o ;D


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #86 : 26 Maj 2007, 11:11:04
Ja sej...liga je končana,prvak je Milan...Kar je Gerrard napisal v svoji knjigi o Gattusu..je bilo nekaj v stilu tega:Mogoče zgleda robusten,a v resnici je samo majhen muc. ;D 8) >:D

Danes je še eno "finale" in sicer v španski ligi,ko se igra 35. kolo,mogoče bo danes že marsikaj odločenega...pustimi se presenetit.. :)

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #87 : 26 Maj 2007, 12:49:59
Ja pustimo se presenetiti :)


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #88 : 27 Maj 2007, 15:36:53
Oba favorita za naslov sta zmagala,Real je z 3:1 premagal Deportivo(prvi gol Reala je bil neupravičen,čeprav je zadel Ramos,vendar je predtem Ruud van N. igral z roko).Barcelona je z 1:0 premagala Getafe(strelec Ronaldinho,vendar je potem naredil nepotrebno napako in dobil rdeč karton)tekma je bila živo klanje,sodnik ni piskal ničesar  ??? >:(,Messi-ja so kmalu zaklali,mali je odigral dobro tekmo,bolj ko so prekrške nad njim delali,bolj je šprintal  :-*.Tako se bori za klub in če Barcini igralci ne bi bili tako ležerni peed zaključkom,bi bil naslov sigurno njihov..tako pa bo verjetno slavil Real,čerpav bo še zelo vroče na naslednji tekmi,ko bo igral z Zaragozo.. :)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #89 : 10 Junij 2007, 14:49:42
Pa to ne moreš verejti!  :o La liga loca do konca...Na lestvici ni spremembe,Real Madrid je igral proti Zaragozi in v 89. min. iztržil remi.Barcelona je igrala mestni derbi z Espanyolom,vodili so že z 2-1,oba gola je dosegel Messi,enega z roko  ::) 8),še en dokaz več da je novi Maradona(ampak samo v nogometnem svetu in ne privatnem   8)) in potem se zgodi.Najprej branilca barcelone lepo nastavita offside zanko,ampak potem ta štor od Oleguerja zamudi in pade gol v 90. min za izenačenje Espanyola.

Sprašujem se kaj je narobe z vodstvom Barce,saj bi lahko pripeljali super branilca v Blaugrano,ampak ne,oni raje dajo 5 mil. evrov več za napadalca,ki ga sploh ne potrebujejo  ??? >:(.In po možnosti bo ta napadalec Henry   :( :-\.Res sem razočarana,saj rabijo bočnega branilca kot kruh pašteto.

Lahko bi napisala še več,ampak se mi ne zdi vredno.Na vrsti je še zadnje kolo,upanje umira zadnje,ampak mislim ja je skoraj že vse odločeno. :'( Tisti,ki bo letos zmagal si tega ne zasluži...Pa naj bo to Real,Barca ali Sevilla.

papa