Nogomet

Lisa · 76022

tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #270 : 29 Junij 2008, 23:04:18
Španci so zmagal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! :D

LP,
    Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #271 : 29 Junij 2008, 23:35:13
Espana campeone!  :D

Zaslužena zmaga Špancev, tako sem skakala ob golu. Torej postava je bila tako kot sem pričakovala, Torres pa tudi po mojih pričakovanjih. Nekako sem slutila, da bo eksplodiral danes... Kako on igra v dvobojih ena na ena je neverjetno. Res fantastično. V skokih preskoči Mertesacherja ( 198 cm! ), laufa, se trudi... Pohvale Cassilasu ( najboljšemu vratarju na svetu... joj sem ljubosumna na madridiste.. :-[ ::)) Odlična igra skozi celo prvenstvo, res zasluženo tudi kapetan repke. Sredina kot ponavadi brez napak, lepa kombinatorika ( no nebom sedaj o tem razpredala, je že Verdenik dovolj povedal... ;D) Skratka vse v presežnikih...  :D

Pred prvenstvom si nisem mislila, da lahko zmagajo. Nasploh mislim da nobeden ni pričakoval. Najbolj sem bila skeptična glede trenerja, ampak s tako ekipo niti nemoreš biti slabši...(pohvale tudi trenerju seveda...  :D)

Mah, nevem kaj naj rečem, vesela sem, ker je končno neko zasluženo zmagal... :o :D ( v finalu mislim...)


Papa




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #272 : 30 Junij 2008, 07:44:36
Superca! Zaslužena zmaga Špancev! Igrali so konstantno dobro skozi celo prvenstvo! ta ekipa ima definitvino potencial.

Končno el nino!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #273 : 30 Junij 2008, 08:29:21
Osuplivo velik punc nas gleda nogomet. :D

LP,
     Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #274 : 30 Junij 2008, 08:44:34
Jaz itak gledam skoraj vse športe, sem iz take družine :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #275 : 30 Junij 2008, 10:08:35
Čestitke Špancem :o :D Res si zaslužijo, sem prav vesela da so zmagali, čeprav navijam za Nemce. Nemčija je itak lahko presrečna, da so drugi, kajti letos so igrali veliko slabše kot npr. pred dvema letoma. No, zdaj pa že komaj čakam na svetovno prvenstvo 2010 8) :P Ajmo Nemčija ::) :-*

Lp



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #276 : 15 April 2009, 12:18:24
A je kdo gledal včeraj tekmo med L'poolom in Chelsea? to je bil pa res the best nogomet zadnjih let. Predstava za v anale. Kako so se borili do zadnjega piska!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/