Nogomet

Lisa · 76024

Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
: 27 Julij 2006, 21:57:40
No ker ste bili tako pridni v temi o svetovnem prvenstvu,odpiram novo temo še za Ligo prvakov,ki se hitro približuje.Torej,tukaj lahko klepetate o vsem,kar se dogaja v Ligi prvakov... :)

Kdo je vaš favorit za to sezono in za kateri klub navijate?
Jaz navijam za eno in edino FC Bardelono,ki je tudi moj favorit.  :-* :D

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1 : 27 Julij 2006, 22:37:13
Lisa super, da si odprla novo temo :) Sem tudi sama za Barcelono.  Nikakor pa nisem za Real Madrid in angleške ekipe, niti ne tolko za francoske. Drugače najbolj navijam za Milano, mi je blo kar hudo, ko si nisem enkrat, ko sem se potepala po Italiji (kamor največrkat zaidem) kupila dresa od Neste. Sem, si rekla ,da ga bom naslednjič  ;D  Imam še nekje doma še en posnetek enega finala, kjer so Milančani  slavili v ligi prvakov :P ;D  ;D ;D  Res kmalu se začne in spet bo veselo ;D
lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2 : 27 Julij 2006, 23:36:17
No punce sicer se bom trudila da bom spremljala kako tekmo v ligi prvakov, da se bom lahko vsake toliko oglasla tu, drugače pa ne se bat bompridno brala temo in bila tu prisotna če ne z besedo pa vsaj z duhom :P ;) :D ;D Tudi to nekaj šteje ne! ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #3 : 27 Julij 2006, 23:52:47
Jap Satin dobrodošla tudi tukaj, samo ne mi žalit preveč Milančanov ;) ;D ;D..lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 28 Julij 2006, 06:50:07
Hehe..Ja,Satin kar pridno spremljaj pa bo ;D :D.Jaz sicer potem za Barcelono navijam tudi za druge španske klube,samo za Real Madrid ne.Sicer pa je Gorica učiraj oddigrala 2. kolo predtekmovanja in že izgubila  ::).
Me pa zelo zanima,kako bo šlo zdaj Realu,ker so nakaj novih igralcev kupili...
Mani gredo najbolj na živce italijanski klubi ::),sam jih ne bom preveč žalila. ;) ;D
So pa nekaj govorili,da naj bi Barcelona kupila Henry-ja,Chelsea bi rada Eto'o-ja in tako naprej...pa seveda sta oba igralca rekla,da ne bi šla nikamor... :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #5 : 28 Julij 2006, 07:28:40
Ja sej Realu tudi ne bodo pomagale okrepitve, kaj jim čjo zvezdniki, ko pa ni potem povezane igre, a le igre posameznikov ;) ;D
Poleg španskih sem tudi za Portugalske ekipe...lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #6 : 28 Julij 2006, 07:59:32
Jah,se strinjam.. :)..jst gledam pa za dres Barcelone št. 19 (Messi) :)
Ronaldinho je izjavil,da bi kariero rad končal pri Barceloni... :) :D


papa


Me`SheLLa

  • *
    • Prispevkov: 67
    • Točke: 1
  • ...moja lubica...
Odgovori #7 : 28 Julij 2006, 08:32:16
Kratko in jasno: BARCELONA

Če bo Ronaldinho nadaljeval s tako igro ne vrjamem, da bo kariero zaključil v Barci :-\ :-\


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 28 Julij 2006, 09:00:20
Ronaldinho je super igralec,v Barceloni igra bolj ofenzivno,kot je igral v reprezentanci in verjemen,da bodo tudi v tej sezoni Ronaldinho,Eto'o in Messi super napadalni trojček,ki bo dosegel veliko golov. ;D :) Barca Ronaldinha ne bo dala kar tako,ker vedo da je še zmeraj eden najboljših nogometašev na svetu :),tudi če je bila njegova predstava na sp-ju slaba.

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #9 : 28 Julij 2006, 09:14:32
Barca naj kar čuva na tale trojček in novih uspehov jim ne bo manjkalo ;D


Lanyca

  • Gost
Odgovori #10 : 28 Julij 2006, 12:00:58
Jaz sem oz. bom tudi za Barcelono. :)
Kdaj se pa začne, a jeseni enkrat če sem prav slišala? :)

lp



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #11 : 28 Julij 2006, 12:16:32
Lige prvakov pa jaz ne spremljam, recimo pa, da navijam za angleške klube  :P

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 28 Julij 2006, 13:03:35
Aha,ja jeseni. :) Skoraj prepozno.. :-\ ::) vsaj zame.  ;D
Hehe Zoe,to smo skoraj že pričakovali od tebe.. ;D ;D

papa



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #13 : 28 Julij 2006, 16:24:27
Barca si je okrepila obrambo,kupila je Zambrotto in Thurama.Real Madrid je kupil Cannavara,Emersona in Van Nisteroija. :)..

papa


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #14 : 28 Julij 2006, 20:34:11
O super za Barco, ki je dobila zelo dobre okrepitve :) :) :)
Pa kaj zaboga, da  je Cannevaro ravno v Real Madrid odšel ??? :'( Naj bi še ta šel v Barco, to bi bilo že fantastično ;D ;D Aja pozabljam še na Nesto, če bi tudi ta slučajno v Barco prišel,  potem pozabim na Milano in samo še za Barco navijam ;) ;D ;D ;D

lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 28 Julij 2006, 20:53:58
Cannavaro je šel za trenerjem Capelom.Mislim,da se ne obetajo nobeni novi prestopi. :)
Tako da Aska,ne še pozabit na Milan. ;D ;)

paap


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #16 : 28 Julij 2006, 21:20:19
Lisa bom pač za dve ekipi še naprej držala fejst pesti, sej tudi v tem je nekaj dobrega, tako ali ena ali druga na koncu uspe - no želeje so takšne, kakšen bo pa razplt bomo pa še videli ;) :) Samo, da mi Italjanska zveza ne prekriža prste in lepo pri miru Milančane pusti v ligi, ker ta ekipa je bila res dobra, no vsaj zame. Komi čakam, da se vse skupaj začne...lp

 


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #17 : 29 Julij 2006, 08:28:32
Milančani ostajajo v prvi ligi in bodo tudi letos igrali v Ligi prvakov. :) Sploh ne dvomim v to,da katera od teh ekip ne bi uspela...seveda bo zmagala Barcelona  :D ;D.
Pri Realu Madridu pa govorijo,da bodo probali ga vrniti na stara pota(prvak Španije in Liga prvakov) ;D..kar močno dvomom,da jim do uspelo.. ::)

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #18 : 29 Julij 2006, 13:43:28
Torej,za prihodnost Barce se nam skoraj ni treba bati,do leta 2010 so pogodbo podaljšali:Eto'o,Puyol,Ronaldinho,Deco,Xavi,Valdes,Messi in Marquez...torej,ključni igralci.. :D :)
Henrik Larsson je zaključil svojo kariero,zato so kupili novega Švedskega napadalca Gudjohnsena(Iz Chelsea). :)

papa



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #19 : 29 Julij 2006, 18:17:17
Jaz sem tudi fun Barcelone, všeč so mi tudi Topničarji :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #20 : 31 Julij 2006, 19:31:44
Govori se,da naj bi Kaka zapustil Milan in odšel v Real Madrid.Pravijo tudi,da naj bi si že izbral številko 17,ki naj bi jo vosil na Madridskem dresu...ampak to so le besede,počakajmo,če bo res kaj iz tega. :)

papa


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #21 : 31 Julij 2006, 19:56:21
V real se seli van nistelroj (se opravičujem zaradi pisave).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #22 : 31 Julij 2006, 20:16:57
Ufa pa ne no, pa ja ne v Real Madrid :(.Kaka naj gre tudi v Barco, pa še Nesta naj gre tja in lahko tudi  van nistelroj (Alba sem od tebe prekopirala)..No tam v Realu je že tako preveč zvezdnikov, ki igrajo vsak zase in še daleč ne kot ekipa pač pa kot že enkrat omenila kot posamezniki in potem posledično ni prave lepe igre, tudi letos jim želim čimprejšnji izpad iz lige prvakom - ufa sem hudobna ;) ;D ;D..lp


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #23 : 01 Avgust 2006, 18:46:24
Jah vedeti je treba, da bo po vsej verjetnosti šel Ronaldo, ki itak ne more slediti tempu tekem. Je napadalec in van nisterloj je edina pametna zamenjava. Tudi Zidane ne bo več igral, nimajo več Figa, ki je zacvetel v Italiji. Mogoče se bodo pa spucali teh prevelikih zvezdnikov, pa bo boljše.
Očitno ni vse v tem, važen je duh moštva ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #24 : 01 Avgust 2006, 22:39:56
O s tem se pa popolnoma strinjam s tabo Alba, važen je duh in ne igra zvezdnikov, no vsakega posameznika..lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #25 : 02 Avgust 2006, 12:15:16
Sem sklerozna.. :-[..Ševa odhaja iz Milana v Chelsea-o.Roberto Carlos odhaja iz Reala.Tako da,so že malo 'spucali'.Van Nistelroij je podpisal(po mojih podatkih) tri letno pogodbo.
Aja pa še:Navijači Reala na marajo Ronalda,tako da bo verjetno šel.. ::)
Sem pa tudi jaz mnenja,da je duh ekipe najpomembnejši...Mislim,da ga je zelo lepo videti pri Barci,saj igrajo igralci za ekipo,ne za zase,pa tudi s trenerjem odlično sodelujejo... :) :D

Ok.mene tako daje navijanje,da sem prišla celo na zamisel,da bi si nekaj belih majic navijaško obarvala ::)..jah kaj čmo.. ;D

papa


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #26 : 02 Avgust 2006, 12:22:08
Jaz tudi navijam za Barcelono  :D

P.S. a ni baje Cisse iz Liverpoola odšel???  :(

Lp


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #27 : 02 Avgust 2006, 12:38:29
Zaenkrat še ni odšel.Me je pa prav ganilo,ko sem zdaj gledala filmček,ko se je Messi poškodoval pa ga je trener objel...  :-*..kakor da bi gledala limonado. ...pa še tako glasbo so zraven predvalajali....
Henry podaljšal pogodbo z Arsenalom.

http://www.rtvslo.si/sport/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=1&c_id=29448 :o :o

papa


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #28 : 02 Avgust 2006, 13:53:54
Zdaj se lahko prepričamo,da je pomoje Barcina šola najboljša za mlade nogometaše.Barcelona je tako 'v zrak izstrelila' se enega mladega nogometaša 17 letnega mehičana Giovanija Dos Santosa.Barcini ugledniki ga tako že primerjajo z Lionelom Messi-jem,ki je tudi tako bliskovito napredoval. :) Je hiter in dobro obvlada žogo.Bil je tudi razglešen za drugega najboljšega nogometaša sp-ja do 20. let.Takoj za Messi-jem.

papa

p.s smo da mi ne Messi-ja iz prve enajsterice izrine. :-\ ;D.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #29 : 02 Avgust 2006, 19:17:50
O najnovejša novička, Milančani ostajajo v Ligi prvakov :o ;D ;D ;D ;D ;D  Se v finalu srečajo z Barco - moj sanjski finale pač ;) ;D ;D...lp