"Plašč" za psa

Mašy · 88107

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
: 02 Avgust 2006, 10:42:14
Naslov teme lahko glavni tudi spremenite... ;)

No, s temle plaščkom je mišljeno tole oziroma nekaj podobnega.

Imam namreč nekaj vprašanj, ker bi mogoče kupila enega, saj ko peljemo psa ven in če malo dežuje (za sprehod počakamo da ne pada, ampak lulat in kakat pa vseeno gremo kljub rahlemu dežju) sta potem hitro mokra in nam je Tys enkrat že zbolel, čeprav ju notri obrišemo in sta potem na toplem najmanj toliko časa da se do konca posušita. Pa tudi pozimi bi kdaj fino prišlo, da jima ni toliko hladno na snegu ko zganjata vse mogoče norčije.
Ampak ne vem koliko to pomaga? A je v redu ali kmalu kje premoči? Smo že premišljevali o nakupu pa je šlo potem kar v pozabo.
Mogoče kdo ve kje se to prodaja in kje je nekako najkvalitetnejše?

Čimveč informacij, da vem če se splača kupit in kje bi bilo v tem primeru najbolje iskat.

Lp in hvala za odgovore!



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #1 : 25 Avgust 2006, 17:48:39
Sicer nimam bokserja, ampak ti bom vseeno odgovorila. Za našega tamelega uporabljamo takle plašček:

Ko zunaj dežuje ali sneži in ko je seveda mrzlo mu ga oblečemo, se zelo dobro obnese. Plašček tudi ne premoči, če dežuje ali sneži. Kupila sem ga v Tukano( lansko leto, ampak jih še imajo), imajo pa za različne velikosti psov.
Sicer tale naš plašč ni ravno lep, ampak nam pride zelo prav. Za Lona pa plašča nimamo, ker ga tako ne potrebujemo.

Lp,  ;)



PIKA36

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 06 November 2006, 20:46:50
Pozdravljeni ljubitelji psov. Sporočam vam novo stran pasjih oblačil.
www.pasjaoblacila.si
Na tej strani lahko najdete plaščke za male in velike pasme, bolj in manj tople, kot tudi dežne plaščke oz. palerine za velike pse, da bodo njihovi sprehodi po dežju in snegu prijetni, topli in psi predvsem suhi.

Materiali so zelo mehki in zato udobni za psička, modeli pa ralični in grejo v korak z modo, tako da se lahko po zelji tudi mi v stilu oblecemo s svojim psičkom. Npr., možno je dobiti šal in kapo iz istega termoflisa kot plašček za psička, ali jakna, klobuki, torbice in podobno.

Stran bo v kratkem dopolnjena z novimi modeli in ponudbo, ki sem jo zgoraj omenila.
Vabim vas k ogledu! ;D
_________________



Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 06 November 2006, 20:59:35
Tudi Lena ma plašček. Uporabljamo ga na treningih, ko čakava da prideva na vrsto za delo, ali ko je zunaj in miruje, pa če je res kak dež in je nuja it ven. Na sprehodih ga pa ne upirabljam, ker se ogrje in ni potrebe. Pa tud razvadit je nočem preveč.

http://lena.moj-album.com/album/63315/?os=3135587


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #4 : 11 November 2006, 13:48:54
Tudi Rut ima novi plašček. Je ravno pravi za mojega hiperaktivnega yorkija in za njegovo norenje v snegu. Lani sva šla enkrat brez plaščka na sneg in domov sem ga pripeljala kot eno veliko kepo.  :o

http://www.moj-album.com/slike/1112940/zxUO1epmZ1yd9sFh.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1112940/fcRXTktdAt4WRR1r.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1112940/0jQtgQjTILqnwkL0.v.jpg


Lp, Tjaša



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #5 : 11 November 2006, 20:30:38
a kapuco ima tud  :o :D ;D ;D?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 11 November 2006, 20:38:06
a kapuco ima tud  :o :D ;D ;D?

Deteljica poglej malo na tej strani: http://www.dogi-fashion.de/catalog/index.php?cPath=22 ene so prav originalne ;D

Lp nina



tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #7 : 11 November 2006, 21:01:16
a kapuco ima tud  :o :D ;D ;D?

Veš da! Saj veš kako je nadležno, ko pozimi sneg ''brije''.  ;D



kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 21 November 2006, 02:07:47
To sicer nima veze s prvim vprašanjem ma vseeno. Sem gledala te plaščke na www.pasjaoblacila.si pa sem še vedno malo šokirana. 12tisoč tolarjev za pasji plašček?

V tujini je cena 10-20€.


Jaz za bokserja nimam še nič smo pa že razmišljali. Mops pa že ima en puloverček in že gledam za kaj nepremočljivega pa nikakor ne najdem :(  Kar je po dolžini ok mu je preozko.



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #9 : 21 November 2006, 17:23:02
Sem gledala te plaščke na www.pasjaoblacila.si pa sem še vedno malo šokirana. 12tisoč tolarjev za pasji plašček?
V tujini je cena 10-20€.
Meni se to ne zdi pretirano  ??? Seveda ni malo in nikakor poceni, če je pa kvaliteten izdelek je cena kar sprejemljiva.
Tudi v tujini niso vsi plašči po 10€  ::) mogoče so res tisti obični in univerzualni kao iz prozorne plastike, ampak čim greš nekaj bolj zahtevnega ali lepšega iskat, so cene tudi okoli 30€ - 50€  8) Če si pa celo malce bolj zbirčne narave ali iščeš nekaj zelo funkcijonalnega so pa cene ohoho temu primerne  ;)


kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 21 November 2006, 23:30:59
Ma ja vsak po svoje. Jaz sem gledala tudi že take po 150€. Pač kot pri ljudeh. Kar sem pa kupila je pa odlične kvalitete in pol manj cene. Nikakor iz prozorne plastike. To je tko kot lahko poiščeš za nas kvalitetno majčko za 5 tisoč tolarjev ali pa za 30. Ne vem če je ta za 30 res toliko bolj kvalitetna, ima pa prepoznavno znamko.



Sinchy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 1
Odgovori #11 : 26 December 2006, 17:14:19
Pozdravljeni,

mene pa zanima,kje bi se dalo kupiti plašček za mladička višavčka? Ker v vseh trgovinah, kjer sem bila, imajo prevelike....:(

Hvala in lp



mefisto

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 4
  • Neapeljski mastifi CARSO DEL DOLAR
Odgovori #12 : 27 December 2006, 09:24:38

 :) no kmalu bodo na dom začeli prihajati pasji Neckermani, Quelle,....nič narobe, čeprav mislim, da zdrav, ogret pes tudi na zimskem sprehodu plašča ne potrebuje. Seveda so izjeme mali kosmati psi, da si ne poškodujejo in umažejo kožuha.

Jaz sem se letos za Marsov plašč poslužila kar ene velike nepremočljive podložene vetrovke, ki sem jo malo predelala ( popravkov je tako malo, da se jih lahko lotite tudi brez šivalnega stroja )



kapuco sem odrezala in jo prišila na zadnji del, da pokriva zadnji del hrbta do repa, v spodnji del rokavov sem napeljala elastiko, v prejšnji pasni del sem poleg originalno napeljane elastike napeljala še eno bolj močno, da mu lepo stisne okoli trupa.
Plašč se obleče čez šape, zapenja se z že od prej originalno zadrgo, ki sem ji pri vratu dodala še dve vrvici.


Pri večini tovarniških plaščev me je vedno motilo, da niso toplotno zaščitena tudi prsa, pa tudi trebuh je navadno preveč odprt.


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #13 : 27 December 2006, 09:28:24
Hehe super plašček :P
Jaz sem vedno razmišljala kakšen bi bil Bugz v plaščku - sej ne da bi ga rabil ampak tako me je zanimalo...
Pol sem pa vidla da imajo za majhne pse zelo lepe plaščke za velike pa mi še noben ni bil všeč.

Se bo treba doma kej lotit..hehe

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


mefisto

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 4
  • Neapeljski mastifi CARSO DEL DOLAR
Odgovori #14 : 27 December 2006, 09:50:52
Nugz,

za "samo pogledat" kako izgleda, ga lahk tudi v kak star pulover oblečeš.

Namesto kopalnega plašča po kopanju ;D :P ( ima mojo staro pižamo oblečeno )



Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 27 December 2006, 23:32:40
tudi jaz se strinjam, da ogret pes ne rabi plašča...ampak dokler se pa ne ogreje, je pri nas res mrzzzlo in se tresemo in ne vem kaj :D tko, da jaz moji psički oblečem plašč, dokler se ne ogreje, potem ji ga pa snamem. pa načeloma ni važno, kako mrzlo je zunaj. če pa stojimo (npr pozimi med kidanjem), ga ima ves čas oblečenega. sem pa vedno govorila, da se mi zdi to skrajno brez veze, da psa oblačiš in smešno in čisto nepotrebno ;) zdaj pa pokažem plašček in prav prišiba do mene ;D



asa

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 31 Januar 2007, 12:24:09
POZDRAVLJENI!

SPOROCAM VAM, DA PRI NAS IZELUJEMO PLASCKE ZA VASE KOSMATINCKE. PLASCKE IZDELUJEMO PO NAROCILU, KAJTI TAKO PONUDIMO MOZNOST TUDI VAM, DA NEKAKO SODELUJETE PRI IZDELAVI, SAJ LAHKO PROSTO POVESTE SVOJE ZELJE GLEDE BARVE, MATERIALOV, MODNIH DODATKOV,...IZDELANO IMAMO TUDI ZE ZIMSKO KOLEKCIJO PLASCKOV POIMENOVANO "MALE ZVEZDE". KER PA SMO RAVNO ZACELI DELOVATI, BO NASA SPLETNA STRAN NA VOLJO OD 02.02.2007 DALJE. 

NASLOV SPLETNE STRANI PA JE
WWW.ROKSI.SI

LAHKO NAM TUDI PISETE NA
[email protected]

POKLICETE PA NAS LAHKO TUDI NA TEL.
031 254 031
041 240 071

PREPRICANI SMO, DA BOSTE ZARES PRIJETNO PRESENECENI NAD NASIMI IZDELKI,SAJ IZDELUJEMO ZARES ZELO TOPLE, LEPE PREDVSEM PA UNIKATNE PLASCKE!

VESELI BOMO VASEGA KLICA!!!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 31 Januar 2007, 12:30:12
Samo opozorilo Velike črke pomenijo, da se na ostale forumaše derete ::)

Lp nina



asa

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 31 Januar 2007, 12:55:23
Nas veseli, da ste nam povedali kakšna pravila imate glede pisanja. Če smo katerega izmed vas nehote s tem užalili, se vam iskreno opravičujemo!

Lep pozdravček!



Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #19 : 01 Februar 2007, 19:42:03
To niso pravila foruma, pač pa "elektronski bonton". velike črke pač označujejo vpitje ;)



lup

  • Gost
Odgovori #20 : 11 September 2007, 12:24:15
Zivio...tudi jaz sem ena tistih,ki ful rada kupuje plascke za svoje dve "žabi"  :)
In ker ravno zdaj isce za yorkico en plascek,ki bi segal tudi cez zadnje in sprednje tacke-za agility treninge (ko bo ze bolj mraz) in nase dolge sprehode,sem se odlocila da pisem sem v temo.
Imava pa en plašček,slike so spodaj,ki je moji ogromni yorkici premali...  :-\ Naredila mi je ga je gospa iz Anglije in to kar dva enaka-samo da je en vecji in poplnoma ustreza westyki.
Prodam ga za simbolično ceno 5€ ,postnina je ze vkljucena,primerna pa je za psa velikosti xsmall-se pravi civavo,pappilona,pritlikavega pinča,toy pudlja,...ali pa za kaksnega mladicka majhne pasme.



Za več slik in informacij pisite pod ZS na forumu!  ;)



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #21 : 11 September 2007, 13:23:42
Meni pa za prihajajočo zimo hodi po glavi tale stvarca

http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=108

mal bo treba še našparat, sam zgleda res kakovostno  :o



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 11 September 2007, 13:29:38
Meni pa za prihajajočo zimo hodi po glavi tale stvarca

http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_31&products_id=108

mal bo treba še našparat, sam zgleda res kakovostno  :o

Tole naj bi se nekaj pocenilo. Še čakamo na novo ceno od uvoznika ;)

Lp nina



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #23 : 11 September 2007, 13:33:36
o super! to pa je novica  :-*



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #24 : 11 September 2007, 19:57:39
Tudi Lona je malo povadila za zimo,da vam pokaže svoj plašček-flis. :o :P
Ampak letos razmišljava o novem,ker ta premoči-primeren je le ko malo prši.Tudi meni so ti od ruffwear zelo všeč in praktični(Lono je malo sram da ima tako punčkastega :-[).
Sem se pa nasmejala pasjim vozičkom na tisti strani,ki jo je omenila ninci...To pa se mi res zdi too much.






lup

  • Gost
Odgovori #25 : 13 September 2007, 10:47:28
Super    ;D

Zelo ji paše!
Jaz bom mojima "puncama" letos kupila tiste plašče,ki pokrijejo tudi tačke:



Na tak način,ker ko bomo v soli zaceli delati tudi pozimi in zunaj-se bo tole se kako prileglo,na agiliti treningih pa mislim,da ne bo potrebno ker se bo itak prej dobro ogrela  :)



andi

  • *
    • Prispevkov: 258
    • Točke: 1
Odgovori #26 : 13 September 2007, 11:30:10
Kosmatinčku srednje rasti podarim rdeč dežni plašček, ki se ga lahko nosi na obe strani; ena stran je dežna(rdeča), druga pa je bolj za šminkirat(karirasta).



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #27 : 13 September 2007, 14:10:00
cene opreme RUFFWEAR so se dobro pocenile. Kar poglejte ta zimski plašček je cena: 74 z davkom.
Prpričate pa se lahko tukaj http://topler.si/trgovina/index.php?act=viewProd&productId=170

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 13 September 2007, 14:22:17
To ni ista stvar ::)

Lp nina



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #29 : 09 Oktober 2007, 13:28:19
Jaz pa nujno iščem plašček za shih-tzuja, ki ni šminkerski, je predvsem uporaben in sicer nepremočljiv, brez flisaste podloge ali kakršnekoli podloge, in z rokavi tako na sprednjih in zadnjih nogah......pregledala sem ze pasje trgovine od roksi, pike, tukano, zootic...v glavnem vse velike in male v mojem okolišu in nič primernega.

Rabim malo več idej, koga še sploh lahko kontaktiram....

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)