Hokej

aska · 78746

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #180 : 16 November 2007, 08:45:50
No, potem pa super.  :D  :D :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #181 : 17 November 2007, 20:03:46
Petrca tudi jaz definitvno ne grem več na sedišče. Ljudje tam mislijo, da so prišli v gledališče. Groza  >:(.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #182 : 09 April 2008, 10:27:39
Sam sem velik hokejski fan, kakopak navijam za jesenice, ker pa vidim, da imate tudi temo o nogometu, sem se odločil odpreti še temo o hokeju.

No, pa še en komad sem šel pred sezono posnet v studio, na željo navijačev:
http://youtube.com/watch?v=JlxaDeCbRoI

Vem, da je to precej moški šport, ampak siguren sem, da ga tudi ženske spremljate... ;D



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #183 : 09 April 2008, 10:54:22
Seveda da ga :) In ceprav smo iz Lj navijamo za Jesenice ;)



Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #184 : 09 April 2008, 11:09:20
hehe... glede na to, da je mož Jeseničan se ve na kateri strani tribun stojimo pri nas doma  :P  :P

Black is beautiful ... and it goes with everything!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #185 : 09 April 2008, 11:13:10
Sam sem velik hokejski fan, kakopak navijam za jesenice, ker pa vidim, da imate tudi temo o nogometu, sem se odločil odpreti še temo o hokeju.

No, pa še en komad sem šel pred sezono posnet v studio, na željo navijačev:
http://youtube.com/watch?v=JlxaDeCbRoI

Komad poznamo.  8) 8) 8) Se mi je zdel tvoj nick znan pa nisem bila prepričana, če si isti.  :D Čeprav mislim, da sem hov-hov avto videla parkiran pred halo.  :-\ :D

Vem, da je to precej moški šport, ampak siguren sem, da ga tudi ženske spremljate... ;D

 >:( >:(  :D :D  ;) ;)

PS: tema drugače že obstaja  :D :D


andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #186 : 09 April 2008, 11:16:23
Hihi, hov hov je vedo tam... ;D

Temo sem pa očitno spregledal.


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #188 : 09 April 2008, 21:16:43
Čeprav spremljam redno tudi letos hokej, se še šele sedaj po dolgem času oglašam spet tukaj :-[ Zaenkrat Jeseničanom dobro kaže in par zmag že dosegli so v končnici :o :o. Enako jim tudi danes kaže zaenkrat dobro, saj vodijo po končani drugi tretjini za 2:1 :o :o Upam, da jim uspe :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #189 : 09 April 2008, 21:41:44
Bravo Jeseniški Uspelo jim je 4:0 po tekmah osvojiti 6. naslov Slovenskega državnega prvaka (skupno pa že 29.)


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #190 : 10 April 2008, 08:14:53
Ja sem bila včeraj na tekmi in se veselila  :o :o. Škoda da ni bila zmaga v domači dvorani in konec tedna. Ker tako nisem mogla iti na slavje, ki je bilo pomežaklo :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #191 : 10 April 2008, 08:15:47
Aja pa še to - to ni samo moški šport  :P.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #192 : 10 April 2008, 08:25:50
Jaz sem gledala doma.  :( In se "smejala" komentatorjem. Kje dobijo te "strokovnjake"? Groza...  ::) ::)

Ampak glavno, da smo zmagal.  :o :o :o


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #193 : 10 April 2008, 08:26:24
Aja pa še to - to ni samo moški šport  :P.
Ja res je :P :P.. Si se pa veselila vsaj v Tivoliju zmage. Jaz sem si pogledala prenos samo preko TV in še tega naknadno, ko je bil prenos pač na TV ;) Da o komentarorju ne govorim, pravi obupno je komentiral :-\

Ampak glavno, da smo zmagal.  :o :o :o
Ja edino to je važno :o :o :o :o


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #194 : 10 April 2008, 09:17:23
Mah ja prav patetični so ti reporterji - kot na primer komentarji o tretji tekmi, da je bila olimpija boljši nasprotnik. groza, a ni dojel, da je bilo vsaj 2 od 3 tretjin nekdo zunaj. Tako, da je bilo vse skupaj malo nerealno ocenjevati.

Ja moj možek je ostal brez glasu, jaz sem se malo šparala, ampak da pa ne bi zapela tiste 'Dvignime roke gor...' se pa ne morem upreti  :D. Je bilo pa smešno, ko so se med Jeseničane prištulili 4 Ljubljančani in se drli. So jih varnostniki celo tekmo spremljali z očmi in dajali komentarje v smislu - ti jih prav iščejo  :D.
Sva imela pa tudi malo strahu, da bi v primeru razprodane karte ostala brez sedeža, ker se nama je uspelo nekako pretihotapiti noter  :). No pa saj sploh nismo sedeli ;).

A je bil kdo na fešti na Jesenicah?

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #195 : 10 April 2008, 12:42:10
Ja tale reporter in danes v npr v žurnalu.24ur pišejo, da so pač Olimpijini igralci bili utrujeni, medtem ko Jeseničani več časa za počitek in treninge imeli, da se pripravijo na ta dvoboj. Več kot očitno je bilo preko komentatorja slišati za koga navija. Komentator bi moral biti nevtralen, kar ni bil. Res RTS ne zna izpirat pravih komentatorjev. Naj gredo s časom naprej. Še enkrat trikrat hura za Jeseničane :o


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #196 : 10 April 2008, 13:03:01
Ja tale reporter in danes v npr v žurnalu.24ur pišejo, da so pač Olimpijini igralci bili utrujeni, medtem ko Jeseničani več časa za počitek in treninge imeli, da se pripravijo na ta dvoboj. Več kot očitno je bilo preko komentatorja slišati za koga navija. Komentator bi moral biti nevtralen, kar ni bil. Res RTS ne zna izpirat pravih komentatorjev. Naj gredo s časom naprej.
Sej škoda edino, ko je bilo to res... 4 tekme v 4 dneh ipd. Kdo ne bo po tem utrujen? In ja Jesenice so dejansko imele veliko časa za pripravo na tekmo in za treninge... Zakaj že... Aja sej res...ker so izpadli že v četrtfinalu lige EBEL...  :P

Še enkrat trikrat hura za Jeseničane :o
Ja no sej... Imejte en razlog za veselje, ko ste pa že mogel Olimpijo gledat v finalu lige EBEL...  :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #197 : 10 April 2008, 13:04:03
Tistega na drugem mestu si nihče ne zapomni.  :P :P :P

Je pa itak logično, da bo olimpija iskala izgovore za poraz.  :P :P :P Revčki utrujeni...  >:D >:D Sami so si krivi.  >:D >:D


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #198 : 10 April 2008, 13:13:40
Tistega na drugem mestu si nihče ne zapomni.  :P :P :P
Tistega, ki izpade v četrtfinalu, pa še manj od nobenega...  :P

:P :P :P Revčki utrujeni...  >:D >:D Sami so si krivi.  >:D >:D
Ja zakaj so si že sami krivi? Ker so morali odigrat sam tekem v šestih dneh? Ja sej kaj pa je to? Sploh ni problem...  ::)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #199 : 10 April 2008, 13:17:47
Tistega, ki izpade v četrtfinalu, pa še manj od nobenega...  :P

Res. Ampak Jesenice so državni prvaki.  :P :P :P

Ja zakaj so si že sami krivi? Ker so morali odigrat sam tekem v šestih dneh? Ja sej kaj pa je to? Sploh ni problem...  ::)

Ker niso upali iti s tisto ekipo, ki je igrala v državnem prvenstvu celo leto, igrati v končnici pa so se morale tekme zarad njih prestavljat in se je zdaj mudilo zaradi svetovca. Lansko leto se začuda to ni zgodilo, ko so imeli Jeseničani ta problem.  ::) ::)


Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #200 : 10 April 2008, 13:39:05
Res. Ampak Jesenice so državni prvaki.  :P :P :P
No sej pravim... Neki pa lah imate, ko ste že mogel Olimpijo gledat v finalu lige EBEL...  :P

Ker niso upali iti s tisto ekipo, ki je igrala v državnem prvenstvu celo leto, igrati v končnici pa so se morale tekme zarad njih prestavljat in se je zdaj mudilo zaradi svetovca. Lansko leto se začuda to ni zgodilo, ko so imeli Jeseničani ta problem.  ::) ::)
Lani je bil pa mal drugač... Prvič Jesenic sploh ni bilo v finalu...  :P In drugič Jesenice so imele lani sam eno ekipo, ki je danes Jesenice Mladi. Samo problem je bil, da takrat niso imeli takšnega proračuna in so za Jesenice igrali tisti, ki niso igrali v EBEL, kar pomeni, da mogoce 5 znanih in vse ostalo katastrofa. Nakar so Jesenicani težili HZS, da naj jim dovoli v prvo ekipo dat igralce iz EBEL in HZS je to zavrnila, ker: 1) je transfer deadline potekel in 2) ker nihče od igralcev, ki so igrali v EBEL, sploh ni bil prijavljen za slovensko ligo. Rezultat je bil: finale Olimpija - Slavija.
Fora EBEL lige je, da klub ne sme igrati v nobenem drugem tekmovanju. Letos so pri nas priredili zadevo tako, da sta HDD HK Olimpija in HK Jesenice kluba, ki lahko prosto premikata igralce iz ekip za EBEL v člansko ekipo. Pri čemer se slovenskim klubom pridružita šele v playoffu. Tako da...  ::)

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #201 : 10 April 2008, 13:40:40
Ja, letos je blo itak treba priredit, ker se je šlo za olimpijo..  ::) ::)

No sej pravim... Neki pa lah imate, ko ste že mogel Olimpijo gledat v finalu lige EBEL...  :P

 :D :D :D Jesenice bi lahko rekle za lani: neki lohk mate, ko ste mogli gledat Jesenice v EBEL.  :D :D :D Kar tolažte se, da ne bo preveč bolelo...  :D :D  >:D >:D >:D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #202 : 10 April 2008, 13:48:15
Jst bom samo rekla, da če bi bilo obratno, bi bili na drugi strani isti izgovori...
Ne spremljam hokeja redno, vem kaj se dogaja, seveda navijam za Olimpijo, ampak nisem proti Jesenicam. Sem proti določenim igralcem Jesenic (oz. enemu) in ZELOOO proti obnašanju navijačev (tako ene kot druge strani!).
O hokejski zvezi pa sploh ne bi izgubljala besed.

Zmaga pa vedno boljši ;)



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #203 : 10 April 2008, 13:48:47
Ja, letos je blo itak treba priredit, ker se je šlo za olimpijo..  ::) ::)
Ja ja... Tako, točno to... Ti že veš...  ::)
Lani so bile Jesenice bv EBEL ligi. in ko so podpisali članstvo so se prostovoljno ODREKLI tekmovanju v slovenskem državnem prvenstvu. Torej, je naša HZS njihove želje po prestopu igralcev tretirala kot mednarodne transferje.
Letos so, na teženje Jesenic (in ne Olimpije, kot itak vsi mislite) priredili sistem tekmovanja. In kot vidimo je spet crap in če bi bile Jesenice na mestu Olimpije, bi spet poslušal jokcanje in vlačenje po medijih...
 ::)
:D :D :D Jesenice bi lahko rekle za lani: neki lohk mate, ko ste mogli gledat Jesenice v EBEL.  :D :D :D Kar tolažte se, da ne bo preveč bolelo...  :D :D  >:D >:D >:D
Hvala enako...  :P

Citiraj
Zmaga pa vedno boljši
Ja pa kaj še... In your dreams... ;) Pa to ne mislim tega konkretnega hokeja, ampak na splošno...


Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #204 : 10 April 2008, 13:57:52
Jst bom samo rekla, da če bi bilo obratno, bi bili na drugi strani isti izgovori...

Jaz se ne bi prav močno sekirala (za slabšo igro se ne išče izgovorov).  :P :P  ;) ;)  Se pa strinjam, da sigurno bi bili taki izgovori tudi na drugi strani, če bi bila situacija obrnjena.  :)

Sem proti določenim igralcem Jesenic (oz. enemu) in ZELOOO proti obnašanju navijačev (tako ene kot druge strani!).

A te Polonca mot?  :P :P  Kar se pa tiče navijačev pa mene ne motijo kulturni navijači. Motijo me "navijači", ki hodijo na tekme zaradi izgredov.  >:( >:( Takim bi bilo treba prepovedati na tekme hodit.  >:(



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #205 : 10 April 2008, 15:52:49
No zdej bom pa še jaz nekaj napisala, k sem kr pri koritu zraven in vem marsikaj. Sem navijačica Jesenic, ampak na vse skušam gledati kar se da realno.
To, da je lani Jesenicam bil onemogočen nastop v finalu, so si delno krivi sami Jeseničani. Napako prizanava tudi upravni odbor. Seveda bi lahko HZS zato, da bi bilo prvenstvo zanimivo prestavilo tekme - tega res ni naredilo pa ne samo v finalu, že tudi prej. letos na primer Olimpija s prvo ekipo ni prišla enkrat na Jesenice igrati proti mladim, pa ni bilo nič sankcij.

Ko so naši izpadli iz ebel lige, sem jasno in glasno marsikje povedala, da je pač klub en mal v razsulu, da se popiva in da so popolnoma sami krivi za izpad. zdaj so sledili aneksi, strožji nadzor in rezultat je bil tu.

Vedno pa bodo neki izgovori - pa to je v slo športih nekaj normalnega. Krivi vse drugo, samo sebe ne.

Polonca pa marsikoga moti ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Kurcevsky

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #206 : 10 April 2008, 16:08:34
Jest podrobno spremljam hokej že ene deset let in, od tiste izključitve jesenic iz lige in skorajšnjega propada. rekel bi samo to, da o malverzacijah HZS-ja in Olimpije bi lahko napisal knjigo, stvari je preveč, da bi jih spravil v post.
Kar se Polone tiče, on je pač tak igralc, bil je tak pri olimpiji in je tak pri jesenicah.



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #207 : 10 April 2008, 18:34:11
Jest podrobno spremljam hokej že ene deset let in, od tiste izključitve jesenic iz lige in skorajšnjega propada. rekel bi samo to, da o malverzacijah HZS-ja in Olimpije bi lahko napisal knjigo, stvari je preveč, da bi jih spravil v post.
Kar se Polone tiče, on je pač tak igralc, bil je tak pri olimpiji in je tak pri jesenicah.

Drži! In v bistvu so Ljubljančani na svoji koži v eblu doživeli kako je to, če je zveza en mal pristranska. No sicer pa pravijo vse se plača in vse se vrne!

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #208 : 11 April 2008, 00:15:56
Drži! In v bistvu so Ljubljančani na svoji koži v eblu doživeli kako je to, če je zveza en mal pristranska. No sicer pa pravijo vse se plača in vse se vrne!
To pa res ja!


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #209 : 02 Maj 2008, 22:48:15
No spet bo veselo in navijali ob ekranih za naše :o Danes kar dobro igrajo naši prodi Canadi :o Bravo Anže Kopitar, ki je malo prej dosegel gggggooooooooooooooollllllll :o :o Bravo!!!! Ok vseeno je rezultat sedaj v drugi tretjini 3:1 za Canado :'( Vseeno naši dobro igrajo :D.  Kristan dobro brani gol razen to sekundo, ko je en Kanadčan povišal na 4:1 :( :( :( :( :( Dejmo naši, držite se!!!!!!!