DRUŠTVO "REPEK" SE PREDSTAVI!

Xena · 13170

Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
: 23 Avgust 2005, 13:05:18
Najprej naj napišem, da verjetno tale tema bolj paše v "Zavetiščarski boks", vendar sta tam le dve temi, v katerih pa (se mi zdi) razna društva za pomoč brezdomnim živalim niso posebej omenjena. V kolikor je nekje na tem forumu taka tema, se opravičujem in prosim administratorja, da tole mojo ustrezno prestavi. Hvala

Vsebina pa bi bila taka:

ZADEVA: DRUŠTVO »REPEK«


Spoštovani prijatelji in simpatizerji, pa tudi tisti, ki nas še ne poznate!

Tole pismo bi lahko začela malce bolj poetično, v smislu: »Tresla se je gora, rodilo se je …. DRUŠTVO REPEK«!

Tako je, končno Vam lahko z največjim veseljem in ponosom sporočim veselo novico, da je iz prvotnega neformalnega sklada »Repek«, ki je deloval v okviru KD Krim, nastalo popolnoma samostojno in pravno formalno društvo, katerega glavna skrb bodo, tako kot doslej, brezdomne živali.

Dosedanji rezultati povedo veliko – do danes smo namreč v več kot enem letu s pomočjo vas, dragi prijatelji in simpatizerji, zbrali 1.348.803,00 sit in s temi sredstvi na različne načine pomagali 60 živalim - 25 psom in 35 mačkam. Najbolj razveseljivo pri tem pa je dejstvo, da je večina od njih tudi že v novih, ljubečih domovih.

Ob tem naj se vsem, ki ste nam do sedaj pomagali, iz srca zahvalim za donacijo/e, podporo in dobro besedo, ki ste jo morda ob kakšni priliki rekli za nas. Brez Vas danes zagotovo ne bi bili tam, kjer smo… pomoči potrebne živali pa tudi ne! Upam, da smo s tem, ko smo ustanovili društvo ter dokazali, da so naši načrti trdni in da naše obljube držijo, upravičili Vaše zaupanje v nas - z ustanovitvijo Repka se bomo še naprej in še bolje borili za dobrobit živali, za katere tudi Vam ni vseeno.

Naši cilji ostajajo isti – pomagati čimveč brezdomnim živalim in se ob tem držati vodila: Naj repek spet pomaha!

Na živalskih spletnih forumih se bomo v določenih oblikah še naprej pojavljali, celotno dogajanje, vključno z dosedanjimi uspelimi akcijami, pa lahko spremljate na naši spletni strani: www.repek.org, ki je trenutno še v delu, kar pomeni, da vse informacije še niso dostopne. Trudili se bomo, da bo stran čimprej v celoti delovala. Na tej strani pa bo kmalu objavljena tudi številka našega transakcijskega računa, ki je: 03107 - 1000197021, na katerega že zbiramo prispevke in donacije.

Kako smo delali in katerim živalicam smo pomagali do sedaj, pa si lahko ogledate v Repkovem barometru:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1954.0.html

Prisrčna hvala in ostanite še naprej z nami, ostale pa vabimo da pomagate po svojih željah in zmožnostih!

                                           Katarina Wallas
                                                predsednica društva   



Lanyca

  • Gost
Odgovori #1 : 23 Avgust 2005, 18:35:39
Potpiram vsa taka društva in tudi sama velikokrat vzamem brezdome muce. Ravno včeraj sem vzela dva cukerčka. ;)Želim vam veliko uspeha v vašem društvu. In, da bi imeli vse manj dela. S tem mislim, da bi bilo manj živali brez domov.
Lp Lanyca



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 24 Avgust 2005, 13:18:24
Xena jaz imam pa eno vprašanje ::).

Na strani sem zasledila da zbirate hrano, opremo itd. In me je nekaj malega zmotilo.

in sicer pri hrani piše, da želite kvalitetno hrano, Eukanuba, Hills, Nutro itd. Kaj pa če nekdo prinese Whiskas, Pedigre, Chapi itd.? Tako hrano spejmete ali zavrnete?

Lp nina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 24 Avgust 2005, 19:41:45
Ninci, vprašanje na mestu.

Naše mnenje in stališče glede hrane je tako, da želimo vse naše "paciente", če je le mogoče, oskrbeti z visoko kvalitetno hrano (tako, s kakršno recimo oskrbujemo naše "osebne" živalice) in smo zato napisali, da tako tudi zbiramo.
Je pa res, da je taka hrana v višjem razredu, kar se cene tiče in si jo zato vsi ne morejo privoščiti... bi pa npr. radi pomagali.
V preteklosti je Repek prejel nekaj Pedigree pasje hrane, s katero smo v kombinaciji z drugo, bolj kvalitetno, oskrbeli nekega pesjančka. Torej, tudi take hrane ne bomo zavrnili, če pa bo darovalec prej o tem kontaktiral nas, se bomo poskusili dogovoriti kako drugače, npr, da bi namesto take hrane podaril kaj drugega.

Lp, Katarina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 24 Avgust 2005, 19:47:37
Hvala za odgovor.

Se mi je zdelo zanimivo, glede na to, da ko se sprehajam po večjih nakupovalnih centrih še vedno gledam ogromno ljudi, ki "trogajo" gor in dol cheap pasjo ali mačjo hrano. Torej večina ljudi niti svojim psom in mačkom ne privošči kvalitetne hrane, da pa bi jo privoščili živalim, ki sploh niso njihove je pa že skoraj utopija.


Ok torej namesto hrane v tem primeru povodce, ovratnice itd.? ali še bolje finančno nakazilo pa kupite hrano, ki jo potrebujete ;)

Lp nina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 25 Avgust 2005, 08:11:32
Hvala za odgovor.

Se mi je zdelo zanimivo, glede na to, da ko se sprehajam po večjih nakupovalnih centrih še vedno gledam ogromno ljudi, ki "trogajo" gor in dol cheap pasjo ali mačjo hrano. Torej večina ljudi niti svojim psom in mačkom ne privošči kvalitetne hrane, da pa bi jo privoščili živalim, ki sploh niso njihove je pa že skoraj utopija.

Lp nina

S to tvojo ugotovitvijo se popolnoma strinjam, tudi sama opažam tako hrano na vsakem koraku in seveda res ne moremo pričakovati, da bi ti ljudje za "repke" kupovali kaj dražjega, oz boljšega.
In res je tudi, da še vedno najbolj prav pride denarno nakazilo, saj bo šla itak večina sredstev (ta kot doslej)za veterinarske stroške...

lp, Katarina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 05 September 2005, 08:52:46
Xena evo spet jaz z mojimi neumnimi vprašanji ::). Prebiram vašo stran in zasledim krvodajalstvo, tam pa piše, da krvodajalci ne smejo biti psi z potlačenimi gobci. Spomnim pa se enega primera nazaj, ne vem točno ali je bilo to pri Repku ali ne, ko je bila krvodajalka bokserka. Kako je v resnici z tem? Zakaj ne smejo imeti potlačenega gobca??

Lp nina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 05 September 2005, 09:45:55
Xena evo spet jaz z mojimi neumnimi vprašanji ::). Prebiram vašo stran in zasledim krvodajalstvo, tam pa piše, da krvodajalci ne smejo biti psi z potlačenimi gobci. Spomnim pa se enega primera nazaj, ne vem točno ali je bilo to pri Repku ali ne, ko je bila krvodajalka bokserka. Kako je v resnici z tem? Zakaj ne smejo imeti potlačenega gobca??

Lp nina

Ti kar sprašuj, ni problema, vsaj dokler ti bom znala odgovarjati, hi hi.... ;)

Torej, tista akcija z bokserjem se ni dogajala pri Repku, mi (na srečo) še nismo rabili krvodajalčka!

Druga stvar pa : čeprav je krvodajalec naceloma lahko vsak, ki ustreza splošnim pogojem, pa je v praksi prevelik rizik, če dobiš preveč nemirnega psa s kratkim gobcem, da bi ga dajal pod pomirjevala...tko da je to v bistvu pogojno za primer, če je psa-krvodajalca (s kratko šnoflco) v stresu potrebno pomiriti s pomirjevali. Ker pa nikakor ne želimo tvegati kakšne tragedije, smo dali "kratke in potlačene" šnoflce pod "NE".

lp, Katarina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 09 September 2005, 08:11:38
Xena, je kakšna opcija, da Repek financira kastracijo Bilbota iz teme mucki v kranju?? Star je kakšne 4 mesece, Črt je najprej pobral bratca Riota, ki je že v novem domu, potem pa še Leota oz. Bilbota bimbota ;) Trenutno je nastanjen pri nama, prehlad in vnete učke smo pozdravili, rabili bi še teste in kastracijo preden gre v nov dom.

Lp nina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 09 September 2005, 09:04:49
Xena, je kakšna opcija, da Repek financira kastracijo Bilbota iz teme mucki v kranju?? Star je kakšne 4 mesece, Črt je najprej pobral bratca Riota, ki je že v novem domu, potem pa še Leota oz. Bilbota bimbota ;) Trenutno je nastanjen pri nama, prehlad in vnete učke smo pozdravili, rabili bi še teste in kastracijo preden gre v nov dom.

Lp nina

Hojla, trenutno je ta opcija slaba, oz. je ni, ker je račun prazen. :(. Sem pa ravno te dni začela z razpošiljanjem pisnih prošenj raznim pravnim osebam (ČE KDO POZNA KAKO FIRMO, KI BI KAJ PRISPEVALA, NAJ SE MI PROSIM JAVI) in upam, da bo iz tega naslova situacija kmalu kaj boljša. Če lahko malo počakate, vas dam na "waiting listo" za test in kastracijo. Bi bilo to ok?

lp, Katarina





zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #10 : 09 September 2005, 19:57:58
Kaj pa "prevoznike" morda že imate? Kakšen prevoz bi prišel zelo prav, saj imamo v naselju nekaj potepuških mačk, ki smo jih nameravali odpeljati na sterilizacijo v Gmajnice. Ker lahko muce pripelješ le med 8. in 9. uro je problem, ker jih ima večina službo.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #11 : 10 September 2005, 17:31:44
Xena

Midva bi ti lahko čez kakšen teden ko dobiva dokumentacijo, ponudila eno dobro priložnost za donacijo.

Če te zanima se oglasi na privat :D

LP, Črt

P.s.: Aja, pa Bilbota bi prosila če lahko vpišeš v waiting listo.



simon

  • S1MČ
  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 10 September 2005, 18:39:35

haha kk se kej mate



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 10 September 2005, 19:10:51
Kaj pa "prevoznike" morda že imate? Kakšen prevoz bi prišel zelo prav, saj imamo v naselju nekaj potepuških mačk, ki smo jih nameravali odpeljati na sterilizacijo v Gmajnice. Ker lahko muce pripelješ le med 8. in 9. uro je problem, ker jih ima večina službo.

lp

Hojla,
prevozniki s(m)o tisti, ki smo to tudi do sedaj bili, zaenkrat nobenega novega in vsi po službah. Take zadeve običajno združimo s kakim dnem dopusta. :P... ali pa če se z Gmajnicami zmenimo, da bi pripeljali muce pozno zvečer.... ???

Lp, Katarina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 10 September 2005, 20:17:04
Xena

Midva bi ti lahko čez kakšen teden ko dobiva dokumentacijo, ponudila eno dobro priložnost za donacijo.

Če te zanima se oglasi na privat :D

LP, Črt

P.s.: Aja, pa Bilbota bi prosila če lahko vpišeš v waiting listo.

Bilbo je na waiting listi!

Glede možnosti donacije se ti javim kamor češ! ;) ;D

lp, Katarina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #15 : 11 September 2005, 19:03:22
Ja, če bi se dalo zmenit z Gmajnicami da muce pripeljemo popoldne bi bilo super  :)
Bo jutri tudi moja prijateljica s katero bova "lovili" mačke poklicala in se probala zmenit.

Hvala  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 11 September 2005, 20:24:39
Ja, če bi se dalo zmenit z Gmajnicami da muce pripeljemo popoldne bi bilo super  :)
Bo jutri tudi moja prijateljica s katero bova "lovili" mačke poklicala in se probala zmenit.

Hvala  :)

Danes sem bila na Gmajnicah in govorila s šefom, g. Hrovatinom, ki mi je dejal, da je možno, da se muco pripelje popoldno, oz. zvečer, počaka tam do jutra in se jo potem sterilizira.

Lp, Katarina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #17 : 12 September 2005, 15:40:00
SUPER Xena  :D :D. Hvala!

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #18 : 24 September 2005, 18:24:50
Xena iz seznama lahko črtaš najinega Leota, ker je šel danes v nov domek, kjer bodo poskrbeli za kastracijo, cepljenje in vse kar paše zraven.

Lp nina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 25 September 2005, 00:17:24
Xena iz seznama lahko črtaš najinega Leota, ker je šel danes v nov domek, kjer bodo poskrbeli za kastracijo, cepljenje in vse kar paše zraven.

Lp nina

No, to je pa krasna novica, čeprav nisem pozabila nanj in je bil te dni prvi na čakalni listi! Želim mu, da se bo imel v novem domu krasno! :-*

lp, Katarina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #20 : 08 Oktober 2005, 11:36:35
Prebrala sem celotno temo in moram čestitati Xeni za dosedanji trud in vso prizadevanje za pomoč ubogim živalcam. Sama lahko ponudim pomoč v obliki prevoza živali, če boste kdaj potrebovali. Moja mobi je 041 633613, tako, da ni problema. Do 100 km peljem brezplačno in na moje stroške. Glede pomoči v hrani pa je tako: sama sem odpovedala briketirano hrano, zato imam vedno na zalogi sveže mesoin testenine za skuhat.Če bo kriza, se lahko dogovorimo tudi za to obliko pomoči.
Xena, vso srečo še naprej in čim manj zavrženih živalic.
Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 12 Oktober 2005, 08:40:14
Prebrala sem celotno temo in moram čestitati Xeni za dosedanji trud in vso prizadevanje za pomoč ubogim živalcam. Sama lahko ponudim pomoč v obliki prevoza živali, če boste kdaj potrebovali. Moja mobi je 041 633613, tako, da ni problema. Do 100 km peljem brezplačno in na moje stroške. Glede pomoči v hrani pa je tako: sama sem odpovedala briketirano hrano, zato imam vedno na zalogi sveže mesoin testenine za skuhat.Če bo kriza, se lahko dogovorimo tudi za to obliko pomoči.
Xena, vso srečo še naprej in čim manj zavrženih živalic.
Miša

MIša, najlepša hvala za te prijazne in spodbudne besede, ter ponujeno pomoč. Trenutno "predemo" mrežo donatorjev, vendar še ni kakega blaznega odziva. A ne bom odnehala. Veliko je živalic, ki potrebujejo pomoč.

lp, Katarina



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #22 : 23 Oktober 2005, 09:50:43
Xena, v kakšnem smislu predeš donatorsko mrežo ?
Ti lahko kaj pomagam ?

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 25 Oktober 2005, 11:27:56
Evo nas!!! Ker je naša spletka še vedno    malo na stand-byu, vam bom trenutno situacijo napisala kar tukaj: , saj vas kar nekaj pridno spremlja naše aktivnosti in akcije, tako da boste na tekočem....

zadnje stanje, pred več kot dvema mesecema   je bilo:

+  3.978,00  sit
-------------------------------
+ 223.930,00 sit (donacije kinologov, prijateljev, simpatizerjev, forumašev , sorodnikov ...)
+   58.000,00 sit (zbrana sredstva v akciji "Mucek" : http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=8134 )
+          18,61 sit (pripis pozitivnih obresti )
---------------------------------------------------------------
= 285.926,61   

Vmes smo "prešaltali" tudi na bančno poslovanje, kar seveda močno olajša situacijo, predvsem pa meni ni treba več tekat s "kufrom keša" okrog veterinarjev   . Dinčke pa smo razporedili takole:

-  30.771,00  (mucka JOLIE - test, mikološka preiskava, odprava parazitov, sterilizacija : http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=7408
                      ŽE V NOVEM DOMU!)
-    2.334,00  (evtanazija malega mačjega najdenčka: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4320.0.html )
-  44.640,00  (sterilizacija 3 zunaj živečih muc, po posegu in okrevanju so bile vrnjene v njihovo bivalno okolje)
-  47.219,40  (sterilizacija in stomatološki poseg psičke Pajdice : http://www.juliadoria.com/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=63&func=view&id=4194&catid=37 )
-  32.800,00  (zdravljenje in kastracija psa ČURIJA : http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4852.0.html , PESJAN V NOVEM DOMU!!)
-  24.422,00  (žig društva, obrazci in stroški bančnih storitev )
----------------------------------------------------------------------------------------

= 103.740,21 

Dragi prijatelji in simpatizerji, tako lepega uspeha ne bi mogli pokazati brez vaše  požrtvovalne pomoči in donacij. Iskrena HVALA!

kATARINA, alias mama Repka

P.s. Za začetek tega "Repka" in vse akcije do sedaj pa si lahko ogledate celoten "barometer" na : http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1954.0.html )



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 06 December 2005, 11:09:59
predstavili smo se tudi na mačji razstavi:

http://www.repek.org

lp, Katarina



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #25 : 06 December 2005, 11:18:18
Jaz sem se pa za letos odločila, da bom obdarila moje prijatelje z donacijo Repku(kar sem že naredila na razstavi in prišparala pri nakaznicah ;D) Ko sem jim to povedala, so rekli, v redu bomo pa brez daril, daj nam številko TR od Repka ;D.
Lp


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 06 December 2005, 11:27:52
Jaz sem se pa za letos odločila, da bom obdarila moje prijatelje z donacijo Repku(kar sem že naredila na razstavi in prišparala pri nakaznicah ;D) Ko sem jim to povedala, so rekli, v redu bomo pa brez daril, daj nam številko TR od Repka ;D.
Lp

Bolha, ti si d best!! :-* :-* :-* :-*



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 29 Januar 2006, 13:04:30
Evo, KONČNO spet Repkovo poročilo!!!

Minili so trije meseci in v tem času se je ogromno zgodilo, številke povedo vse:

zadnje stanje:   103.740,00 sit

+                        585.896,00  sit
                         (donacije posameznikov, novoletno srečanje v KD Krim,
                           donacije zbrane na mačji razstavi 3./4.12.2005, namenske
                           dinacije - muc Dejvi, mucka Borka, sterilizacije muck, trinogi pes Zmago in bernka Lučka)

------------------------------------------------------------------------------------------------
=                        689.636,00 sit 

-                         310.544,oo sit
                          (6 psičk, 4 psi  ; kastracije, sterilizacije, ortopedski pregled, ortopedski poseg)

-                         138.749,00 sit
                           (6 mačk in 5 mačkonov ; pregledi, zdravljenja, oskrba rane, rtg, testi, kastracije, sterilizacije, 2 evtanaziji)

-                           44.796,00 sit
                            (sanitetni material, specifična pasja hrana, promocijski material...)

-                             7.980,00 sit
                             (stroški bančnega poslovanja)

+                                 55,00 sit
                             (pripis obresti)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

=                       187.622,00 sit


Kot vidite, smo tokrat pomagali 21 živalim in jim s skupaj zbranimi sredstvi rešili, izboljšali ali podaljšali življenje, njihovi repki s pomočjo vas zdaj veselo mahajo!

Hvala vsem.

mama Repka
 
 



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #28 : 02 Marec 2006, 07:24:46
Uau! Madonca, vi ste bili pa pridni!  ;)

lp, in vse naj naj za vnaprej!

Suns.


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 02 Marec 2006, 10:57:26
Evo, kopiram s Tekaškega FORUMA in obenem vabim tudi v Repkovem imenu!

"drage prijateljice in prijatelji,

že zdaj vas vabim na 3. Pomladni tek Tekaškega foruma - Repkov tek.

tek, pohod, tek s pasjimi prijatelji, spremljevalni program, žrebanje nagrad, ... vse to bo dogajalo v soboto, 18. marca 2006 od 11. ure dalje na parkirišču nasproti ljubljanskega živalskega vrta ob Večni poti.

soprireditelji teka smo, ob Tekaškem forumu seveda, Športno društvo ŠPiC Ljubljana, Kinološko društvo Krim Ljubljana in revija Lisa. prispevek za udeležbo na prireditvi je 1.000,00 SIT in gre v celoti za Društvo Repek.

pomlad letos res prične v ponedeljek, 20. marca ob 19:26 a mislim, da bo za vse bolj primerno, če se dobimo v soboto dopoldne. potem greste lahko v nedeljo na sneg na Pokljuški maraton in ponedeljek zvečer v miru pričakate pomlad med tekom v lastni izvedbi.

o podrobnostih vas bomo sproti obveščali. vidimo se na Repkovem teku.
_________________
lp
Ero!"

Prisrčno vabljeni!

mama Repka