Veterinarji

Tara · 35072

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #30 : 08 Junij 2010, 10:37:31
A lahko kdo svetuje dobrega veterianrja iz Maribora ali okolice? Poseg bi bil puljenje mlečnih zobkov, pes male pasme. Prosim čim prej :)

Hvala!!!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #31 : 13 Junij 2010, 16:02:30
Nobeden ne pozna kakšnega dobrega veta iz mb???


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #32 : 13 Junij 2010, 16:18:28
Senčar na Ptuju.



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #33 : 12 Avgust 2010, 09:20:34
Čimprej bi bilo potrebno opraviti operacijo zobovja (natančneje dveh večjih stalnih zob) pri moji psički, ki pa je srčni bolnik. Ker vem, da je dokaj riskantno, me zanima, če priporočate katero izmed klinik, kjer imajo izkušeno osebje (moj vet je rekel, da bosta potrebna dva, ampak nekako dvomim, da imamo v naši kliniki dva dovolj izkušena). Sem pa iz Škofje Loke, tako da prideta v poštev Kranj, Ljubljana..


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #34 : 21 September 2010, 09:24:35
Mogoče v e kdo priporočati res res dobro vet kliniko v ljubljani???

Odpadejo sledeče, ker absolutno nisem zadovoljna z njimi:
- vet fakulteta
- prva klinika - zaninovič
- 300 kosmatih
- trstenjak-zajc.... no tukaj lahko še debatiramo, nimam osebnih slabih zelo slabih izkušenj,s em pa slišala že marsikaj.

razen omenjenih a mogoče ve kdo priporočati - predvsem iščem dobrega veterianarja z veliko izkušnjami in po možnosti kliniko kjer imajo večji obseg dela in ne samo cepljenje. Nujno!
(problem je ker se za vsako malenkost ne morem v lesce ali postojno voziti)


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #35 : 21 September 2010, 10:10:42
Mogoče ve  kdo priporočati res res dobro vet kliniko v ljubljani???

Odpadejo sledeče, ker absolutno nisem zadovoljna z njimi:
- vet fakulteta
- prva klinika - zaninovič
- 300 kosmatih
- trstenjak-zajc.... no tukaj lahko še debatiramo, nimam osebnih slabih zelo slabih izkušenj,s em pa slišala že marsikaj.

razen omenjenih a mogoče ve kdo priporočati - predvsem iščem dobrega veterianarja z veliko izkušnjami in po možnosti kliniko kjer imajo večji obseg dela in ne samo cepljenje. Nujno!
(problem je ker se za vsako malenkost ne morem v lesce ali postojno voziti)

ej to maš pa že spisek skoraj vseh veterin  :D...

Mislim,da ni klinike,kjer se ne bi kdaj zgodilo,da kdaj kakšen posameznik ne bi bil zadovoljen  :-\.
Zato ne obupat kar nad celo kliniko apriori. Večinoma pa je dobro vedet za konkretno ime, ki se obnese za določene diagnoze.
S Trstenjak -Zajc imam jaz dobre izkušnje. "Uporabljam " pa največ dr Saviča. Od zobnih posegov sem imala na tej kliniki eno puljenje stalnega derača (granolom) in nekaj čiščenj kamna (pod narkozo in brez narkoze variante) pa je bilo vedno super.
Odvečne mlečne zobe (mali pasmi  ;))so mi pa enkrat mladiču pulili na fakulteti ( stomatologinja) in je bilo tudi vse zelo OK, s tem da tudi ni bilo čist enostavno, ker je bil en mlečni derač preklan do korenine in je bil torej en manjši operativni poseg potreben. Sočasno so mi pokazali vaje za popravljanje rasti zob (ker so zaradi zastajanja mlečnih že rasli narobe), ki so delovale in je stalno zobovje zdaj za 10 točk :).

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #36 : 21 September 2010, 10:30:21
Ja saj vem :):):)

V bistvu bi rabila enga dobrega splošnega veta - recimo sedaj bi morala eno psičko nesti da ji pogledajo kožo ker ima ene izpuščaje... samo to če peljem k kar enemu bo dal antibiotike ker nebo imel pojma, jaz bi pa rabila mogoče bris da se vidi ali je sploh okužba ali je samo zaradi enih drugih dejavnikov...

za zobe grem v postojno, za oči in reprodukcijo v lesce, samo vseeno bi imela enga na dohvat ruke :):):)

a Savič je bolj za zobe a neda? mogoče kakšno ime splošne veterine?

ja zgoraj omenjne odpadejo totalno, fakulteta preveč osebnih slabih izkušenj, zaninovič totalna katastrofa in me ne vidijo sploh več tam, 300 kosmatih - žal so mi antipatični totalno :))


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #37 : 21 September 2010, 10:39:52
Kaj pa recimo Pet - vet klinika, kakšen veterianr pri njih?

Ali pa Buba v Grosupljem, mogoče kakšen dober vet pri njih?

Info bi bile dobrodošle :)


anessa

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 21 September 2010, 11:41:11
Jaz sem z Bubo zadovoljna.  ;D

Je pa tako, da tudi ljudje nimo zadovolni z nekaterimi zdravniki, eni pa te iste zdravnike hvalijo :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #39 : 21 September 2010, 11:52:35
Hvala :)

Ja saj vem, samo z omenjenimi imam osebno katastrofalne izkušnje, in to ne samo enkrat. in ne male slabe izkušnje ampak kar hude zadeve nestrokovnosti in nesposobnosti.

Pri 300 kosmatih pa je tale Selanova že v osnovi taka da tja nikoli v življenju psa nebi peljala :):):) jaooo res je križ z temi veti pri nas...

no vseeno sem se odločila in že dobila termin pri Čopovi :) bomo sproti še očke testirali in pogačice, ...

se pa še vedno priporočam za informacije o dobrih vetih - po imenih če se da, da najdem točno določenega veta :)


resa

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 01 Oktober 2010, 06:07:26
Ja ne vem ...
Jaz sem v svoji 35 letni pasji "karieri" obiskala že vse privat klinike v Ljubljani in VF v Mestnem logu.
Pa je bilo povsod kaj narobe. Za zdravega psa, za cepljenje je skoraj vsak dober.

Ko pa je res kaj narobe, ko ne veš, kaj psu pravzaprav je, pa je hudo.
Ko bruha brez razloga, ko imaš slabe izkušnje, ker ti je prejšnji na enak način umrl ... iščeš kam ... kdo bo pomagal ...

Ne vem, ampak jaz zaupam bolnici Postojna. JA. Dokler ne bo šlo kaj narobe tudi tam. Mogoče bo moralo it narobe. Enkrat bo šlo. VEM.



Kirsikka

  • *
    • Prispevkov: 130
    • Točke: 0
  • Viivi & Roni
Odgovori #41 : 05 Oktober 2010, 21:15:15
No, jaz pa imam grozno izkušnjo ravno s Postojno :'(

Jaz si želi samo, da je veterinar pripravljen nuditi živali pomoč, ko jo potrebuje, ne glede na dan in uro!



resa

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 07 Oktober 2010, 18:01:21
Lahko kaj več poveš ... Kakšno grozno izkušnjo?



all

  • Gost
Odgovori #43 : 29 November 2010, 16:50:11
Ker sem opazila, da je bil omenjen kranjski Medicovet, bom še jaz dodala svojo izkušnjo z njimi, glede na to da v Kranju nimamo veliko opcij z veterinarji. :)

V zadnjem letu sem jih morala obiskati večkrat, saj ima mačka ledvične težave. Pripeljala sem jo skorajda na pol mrtvo, pa so jo zrihtali odlično. Po tem sem jo pripeljala še 2x, občasno še poklicala za nasvet. Vedno so se z mano pogovorili vsi, ki so bili takrat tam, malce veterinarka, pa potem tehnik, itd. Glede cen se ne spomnim konkretno, vedno pa brez problema svetujejo (pa jim vedno kaj "težim", 1x mi je še kartoteko pokazala in mi razlagala vrednosti, pa sem samo po hrano prišla) in delajo z občutkom.
Sem pa enkrat prišla bolj kot ne za brezveze, saj sem samo hotela, da pogleda mačko in pove kakšno se ji zdi njeno stanje ter če bi rabili kak odvzem krvi, čisto tako za kontrolo. Pa jo je pregledala, krvi se ni jemalo (jim zaupam kar se tega tiče, da vedo če ni potrebno) , se z mano pogovorila na dolgo in široko, na koncu mi pa niso zaračunali nič! To se mi je zdelo res prijazno, vsaj glede na to kar sem prebrala v tej temi - kako vam zaračunavajo nasvete...


lp



La.nula

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Aston
Odgovori #44 : 29 November 2010, 17:16:22
Oila...
all se popolnoma strinjam s tabo...v Medicovetu je osebje res prijazno in naredi tako kot je treba...sem tam bila kot majhen asistent vetu, en teden med počitnicami, ker sem si hotela ogledat kako zgleda
veterinarki poklic in kaj sploh dela veterinar :)...sem se z vsem osebjem prav lepo pogovarjala tudi s "pacienti"...veti so vsi prijazni in natančni ;)...

LP L&A


ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 06 April 2015, 20:16:26
Zdravo!

Ima mogoče kdo izkušnje z veterinarsko ambulanto Gaber v Litiji?



Sasha01

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 06 April 2015, 20:38:06
Tudi jaz bi rabila nasvet za kakšnega veterinarja v okolici Lj, ki ima po možnosti izkušnje z bolj prestrašenimi psi, sem namreč prevzela oskrbo nad sosedovo psičko in bi jo rada peljala na pregled in cepljenje (čisto osnovnen pregled) in kasneje sterilizacija. Ima pa psička malo težave z zaupanjem.
Svojega muca vozim v Mačjo hišo in kar sem zaenkrat potrebovala sem bila zelo zadovoljna, ali kdo ve kako je z njimi in psi?  :)



Katjica

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
  • Lin & Eli
Odgovori #47 : 07 April 2015, 03:31:11
Goriška: Veterina Nova Gorica (meni osebno sta najboljša Tavčar, Lozej)

Lj: Prva klinika - odlične izkušnje z nujnim primerom in s človeškimi veterinarji (še posebej Zaninović, Mujagić)