Indi & Bam & Moon

*nastja* · 20552

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #30 : 20 November 2005, 08:59:15
Mi bomo pa spet kmalu praznovali ...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Indi ima čez 5 dni rojstni dan  :D :D :D :D bo star že pol leta  ;) ;) ma kolk hitr cajt bežiiii  ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #31 : 06 Januar 2006, 15:10:24
hmm .. Indi prvič v dnevni sobi (sama sm doma) .. pa pssssst  ;)










ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #32 : 06 Januar 2006, 15:15:07
ti ti nastja  ;D
joj lepe slike  :-* in tisti črnuhec na sliki tudi...lol



aja pa....ninci ZS

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #33 : 11 Januar 2006, 23:32:23
ufa kak je lepi tale tvoj Indi, res pravi lepotec :)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #34 : 30 Januar 2006, 14:43:04
Evo novih slikic ..











5 sekund za tem je padel iz kupa  ;) :P








*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #35 : 04 Marec 2006, 11:12:58
Nič ne deluje tale moja tema ha ..  ;)

Evo neki slikic iz sprehoda (3. marec)  :P



Vedno v gibanju, tako da je marsikatera slika malo razmazana ;D :D









Več sLik ::.. http://indi.moj-album.com/album/1566109/?stran=1



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #36 : 04 Marec 2006, 11:20:43
uuu kaka mrcinca je indi postal  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #37 : 04 Marec 2006, 16:37:50
hehe, ti poglej svojo mrcino   ;) :D :D :D

danes smo nardili "generalno česanje"  ;D u bistvu ga vsak dan, ampak tko kokr smo pa dans pa še ne, se polepšujemo za pasjo šolo da ga bo kera "babnca" marala :P joke



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #38 : 19 Marec 2006, 16:10:32
No dans smo bli pa na orng sprehodu. Indi se je fajn naletu, navohu, jz pa nahodla. Pol je pa Indi tut malo silu v vodo, ampak je šel samo do trebuha, za mene je pa še premrzlo. No in ko je prišel notr, se mu je zazdelo da bi lahko šel ven in je mogel it kar rikverc. No in ker je bilo tam, kamor smo nameravali iti preveč blatno smo se obrnili in šli drugam, kjer je bilo še leeeepšeeeee. In kjer je Indi spet malo namočil trebušček. In ko je prišel ven, se je nad mano stresel in sem bila mokra od nog do glave.  ;) Oooo, pa celo malo časa si je vzel za poziranje. Pa smo nadaljeva pot po goščavi. Nakar Indi spuli eno velikooooooo palico, v bistvu bi rekla da je bil hlod. In potem gre po potki kot da je edini in me pohabi. Ja, še zdaj me boli križ.  :D No tole je tisto, kar je mene ruknilo v križ. No pa smo prišli do varpoljskega jezerčka (poleti je več vode), kjer se je Indi spet mal namočil in zmočil mene. Potem se je pa spravil raziskovat "podzemne rove". Uuuu, samo je res moralo biti nekaj zanimivega ali pa je samo "dišalo" po ribah. Malo je še povohal po tleh in potem z novim kolom odpujskal domov. Sonček je sijal. Nebo pa je bilo svetlo modro, dosti bolj kot na tej slikci.


No zdej pa Indi Crka spančka v svoji kočici, in upam stavit, da bo vsaj do 6h mir.  :P


Več slikic TuKaJ




newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #39 : 19 Marec 2006, 16:13:59
Vidim, da ste se imel pa zelo fajn!  :o  ;D 
Pa Indi je že res zrasel! In kako ima kodrasto dlako!  :o

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #40 : 19 Marec 2006, 16:16:43
Pa daljšo ma tudi. Ko sem gledala slikce iz srečanja se mi je zdel tko "opulen" hehe. Zdej pa ma mal več dlakce. Se vid da že dolgo jemo kvalitetnejšo hrano.  :P



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #41 : 19 Marec 2006, 17:08:30
lušne slikce in še bolj lušen indi. danes so imeli vsi pesjani posebne dneve ;D ;D ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #42 : 25 Marec 2006, 13:13:42
Evo tudi danes je bil poseben dan  :P Indi je star 10 mesecev .. oo še samo 2 meseca pa bo star 1 letooo  :P

No naša mrcina je bil dans še posebej zmatran, pa malo ponosen na sebe, je tko hodu okrog kot kralj. Pol se je pa vlegu na tla pa vse štiri od sebe pa jezik ven. Ja no .. tortica je spet iz gresa pa meseka pa graheka smo dali vmes. Pojedel je 2 koščka, neki je še pa ostalo, ne more vse naenkrat zmazat  :D


Takole je spaaaal, ker je bi tako fejt utrujen ker je mogu cel vrt preštihat  :D hec hec


No potem je bil pa razigran pa še meni ni pustil sedet na deki  :P


To ga je pa seveda tk utrudloooo  :D




*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #43 : 05 Julij 2006, 10:07:59
Dva mucka sta na poti k meni.  ;D Iz Trebnjega .. od Zine (**Jackie**)  ;)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #44 : 05 Julij 2006, 11:13:03
A dva gresta k tebi? Fino! :) Bo imela Zina sedaj malo manj dela, da jih ne bo toliko lovila okoli. ;D

Pa enga lupčka Indiju, da ne bo ljubosumen ker ga nič ne omenim. :-*

Lp



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #45 : 05 Julij 2006, 13:14:38
Ekola .. pa sta pri meni. No bila sta že prej .. ampak sem se igrala z njima. Oooo .. kaka cukrčka sta.  :P :-* :-* Zdej sta papcala .. mal sem jima meska narezala. Sicer je Zina prinesla briketke .. ampak sem jima dala zdaj raje malo meska.

Zdej jih morm še zredit.  :P ::) Tak sta spala ....  :-* :-* skupi pa se stiskala. Pol sta šla pa jest. Črnuh (črno bel - Bam) je pojedel svoje nato pa hotel še od Moon-a  :D Požerušček mali.  :-* Ampak se imasta zelo rada. Dala sem jima tudi malo vode.

Mleka jima še ne bom dala. Zvečer jima bom dala malo mrzlega, ker je vroče. Trenutno pa mislim da se igrata  ;D Grem pogledat .. aha .. pr sestri sta .. gledajo letošnjo modo  ::) ::)


Pol pa dobite še slikce  ::)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #46 : 05 Julij 2006, 17:36:22
Nastja, super  :D Čimbolj uživajte skupaj, pa naj naredita mucka čimmanj lumparij  :P

Lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #47 : 05 Julij 2006, 18:59:06
Nastja, super  :D Čimbolj uživajte skupaj, pa naj naredita mucka čimmanj lumparij  :P

Lp
To bo pa težko, že meni sta povzročila toooliko sivih las, da ne vem... Prva sta začela rože pult, bila sta pbudnika za "izlet" ( iskala sem jih po celi vasi) , itd.

Drugače pa Indi je faca  :o



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #48 : 05 Julij 2006, 19:44:09
Valda .. Indi je itak največja faca. mačkona ne dasta miru niti sekunde. Škoda da se je fotič polnil ko sta spančkala.  ::) Ekola .. pa sm nardila neki lepih ..

Zdej pa da mal povem o mucijih .. Moon :

Ja tak .. flegma .. ne zmeni se za Indijev lajež. Indi ga je lahko celo malo prelizal. Drugače pa suhec mali.  :P Zina ga ni nič futrala .. ali pa je suh samo zaradi svoje hiperativnosti.  ::) Skoz tribla s svojo žogico  ::) ::) se obeša za štikce .. pleza po mojih nogah (fajn mazaža - resno)  ;D :D Je pa zlo žalosten če ga pustišm malo na stranski tir. Da se malo preveč ukvarjam z Bam-om. Da se z Bam-om igram. Kr mjavka .. pa mjavka. Ko se pa začneš z njim špilat je pa spet celi Moonči  :D :D Hiperaktivc na kvadrat, crkljivček .. in še in še.  ::) ::) Drugač se z Bamom supr zastopita (pa sej sta bratca) ..

Pa še o Bamu ..
Ja to je pa moj požeruh. Poje za cel pokrovček mesa .. potem pa se spravi še na briketke  ::) Pol pa spat.  ;D Ko se zbudi .. malo pogledat če je kaj ostalo v posodici  - pol pa spat  ::) Bam se malo bolj boji Indija .. oziroma ga ne prenaša najbolj. Pač Indi je le velik. Bam in Moon pa sta velika kot en Indijev uhelj .  ::) ::) Sicer pa se Bam tudi rad igra .. ampak manj kot Moon.  ::)

Se moram pa še malo navadit na imena  :P Kar razmišljam preden pokličem  :D samo se ponavadi odločim kar za : muc muc  ;) Pa najbolj zastopita.


Slikce pa dobiste takoj ko jih naložim v album.  ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #49 : 05 Julij 2006, 19:53:46
Bam:






Moon:









Lp, Nastja



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #50 : 06 Julij 2006, 16:49:52
Oooooo kakšna lepa mucka!!!!  :o  :-* :-* Full sta mi všeč  :) Čestitke  ;) Kako ju je pa Indi sprejel?

Lp


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #51 : 19 Julij 2006, 15:08:47
http://kana.moj-album.com/album/4114665/

Tole si morate vsi, brez izjeme, nujno pogledat ;)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #52 : 19 Julij 2006, 16:36:13
Kaksne ucke ima Bam :o takega mucka kot je Moon sem pa imela tudi jaz pred leti... ful mi je vsec ta barvna kombinacija.

battito animale


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #53 : 19 Julij 2006, 20:16:05
Bamu so se učke spremeni. Zdej ima zelenkaste. Moon pa bo imel skoz takšne kot jih ima .. torej svetlooo plave.  :-*

Samo neki še .. a kdo ve kako nej Moončija zrediiim  ::) malo mi je že uspelo .. zdej imasta oba 0,9 kg. Samo je Moon vseeno bolj suh kot Bam.  8)




Lp



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #54 : 19 Julij 2006, 22:12:24
Nastja lahko je bolj vitke postave že po naravi, tudi naš pokojni janez (ja moji so mačku nadeli ime Janez ne sprašujte zakaj ::) 8) ;)) je zgledal bolj pretegnjeno ko da ne bi nikol za jest dobil doma, pa je naš bogi revež pospravil svojo porcijo konzerve (ena cela tamala samo zanj), kar sta Mitzy in Lily pustile za sabo plus še zvrhano skodelico briketov ali dve, pa ne smemo pozabiti na celodnevne prigrizke, dobesedno je ta maček kadarkoli si ga pogledal nekaj žvečil ::) :D ;) pa je bil tak kot da bi imel trakuljo v riti. V primeru da mu nisi hotel odstopiti kos svojega sendviča se je začel prav nesramno in grozno dreti >:( >:D ::) Drugače pa mu briketke malo obogati s kakimi priboljški, kako tunco, mesekom, sirčkom z nečim kar gre tvojim dvema mačkončkoma v slast. Pa veliko užitkov razvajanju in mečkanju! ;) ;D

P.S.: Sta oba taka cukra :-* ;D :o


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #55 : 20 Julij 2006, 08:50:28
Tale Moon je že skoz bolj suhec  8)
Mislim, da če imata oba pri 3 mesecih enako težo ni nič narobe, pač je take konstitucije  ;D



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #56 : 04 December 2007, 17:06:20
Tale tema pa je kr zaspala...
hehe
Zlo je lep tale Indi...
O kod pa ideja za ime?

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #57 : 10 September 2008, 17:26:14
Ola.Mucka sta res cukra zlata :-* da o indiju ne govorim  :-* :-* :-|~ .
Daj še več slikic no  :-*
Samo res tale tema je čisto zaspala(že v komi  :D ) :(

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...