Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1257868

Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #450 : 24 September 2007, 14:36:31
Zlaotlaska pri nas je bilo tak da je tam pri 6 mescih zacel dobivat ful flekov po hrbtu, in pol so mu tam zrasle crne dlakice. Mislim da se je Bog malo zmotil.. Tam na hrbtu bi mogel bit se en flek, pa so ratale pikice :P
Ne da bi se trudila to prikrit, ampak tudi ce bi se, se ne bi dalo. Pa nocem te spravljat v slbo voljo, ampak ce bo tak kot je bilo pri nas, lahko pricakujes vedno vec pikic.
Ves kaj.. Raya cist nic ne motijo, mene pa tudi ne.



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #451 : 24 September 2007, 19:10:15
Ah, mi pa imamo pikice ze ves cas, tako da me je ze skozi po malem strah, kako bo to nastalo.
Sem pa dobila kar sem hotla.. hehe.. Namrec, sem vzrediteljico sprasevala, ce bo elly se kaj bolj rjava, ker je ful bela. Pa je rekla, da NE... baba smotana..  ::) No, zdaj pa mam, kar sem hotela..  :P Ne, saj bo kar bo. Elly je cudovita in zlata, pa naj bo pikic kolikor hoce... Ce ne bo za na razstave, bomo pa naslednjo kuziko bolj zrihtali..  ;)


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #452 : 24 September 2007, 20:58:25

Nam je bilo receno, da bodo najbrz nastale pikice, ker je tudi zelo bel. No in so res. Ampak mi nismo imeli nobenih namenov z raztavami. :P



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #453 : 25 September 2007, 16:43:56
saj ima kar precej BH in TR kavalirjev pegice. Sicer "ni zaželjeno", pa kaj. Jaz tudi nisem manekenka, pa čisto lepo živim.  ;D

Annie jih tudi ima nekaj, 2 na gobčku pa eno na nogici. Je pa drugače precej črna, tako da pegice nimajo prostora.  :P


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #454 : 25 September 2007, 16:48:52
Daj prilepi kakšno slikco od Annie gor! :-*

Lp Alja



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #455 : 25 September 2007, 17:07:08
nimam nobene novejše, sem bila zdaj brez fotoaparata en mesec (star je poiskal novo družino, nov pa je prišel včeraj   ;D). tu je ena malo starejša fotka:



Zlatolasska, tvoje slikice pa protestirajo.  :(



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #456 : 25 September 2007, 20:38:55
Ja, sem ugotovila..  :( Se mi jih ni dalo dat na shrani.si, ker sem ugotovila, da mi jih je fuuuuul kar zbrisalo, ker so bile kao neaktivne..  >:( ??? A obstaja kaksna bolj stalna stvar za dajat slike na net?


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #457 : 25 September 2007, 21:03:18
če misliva isto, je potem to ena izmed možnosti: http://www.moj-album.com/ (potem si ustvariš svojo polico-stran)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #458 : 26 September 2007, 18:07:13
Aja, lol.. Ja, saj imam to..  :D Samo malo sem pozabila nanjo..  :-\ UPS...  :-[

No, bom nalozila slike tja..  :)
Hvala, da si me opomnila..  :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #459 : 26 September 2007, 19:33:19
Gre kdo mogoce na kostanjev piknik? Jaz bi sla, me mika, samo bi mi bilo fajn, ce bi sel se kdo, ki ga ze poznam.. Vsaj preko foruma..  :)

P.S. Delam na albumu - me ta tudi malo heca..  ???


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #460 : 27 September 2007, 14:36:20
Aja, lol.. Ja, saj imam to..  :D Samo malo sem pozabila nanjo..  :-\ UPS...  :-[

No, bom nalozila slike tja..  :)
Hvala, da si me opomnila..  :)

se zgodi ;) hihi :D :D


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #461 : 29 September 2007, 11:11:58
No, mi je uspelo ukrotit moj album..  ::) Pa so tu le slikice iz Varazdina... Kaj vec si lahko pogledate na mojemu albumu (link je v podpisu)... S Agility_loving_girl sva pa tudi uspesno zakoracili v kavalirski forum, tako da vabljeni tudi tja kaj pokukat (link tudi v mojem podpisu)..  :)

No, pa slikice...



(c) Varja

(c) Varja

(c) Varja

Pa se Elly z novim plasckom:



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #462 : 01 Oktober 2007, 19:54:44
Uffff.. Tile kavalirji so pa postali zeloooooooooo popularni!
Vceraj sem na sprehodu po Golovcu srecala eno BT kavalirko, nisem mogla verjet svojim ocem in sem bila cisto navdusena, njena lastnika pa tudi nad Elly... Mislim, da ji je bilo ime Cibil ali nekaj takega..
No, potem pa mi danes se sodelavka pove, da sta se njeni hcerki odlocili, da bi imeli kavalirja... In ga nameravajo it iskat ali na Cesko ali Poljsko... Sem ji rekla, naj mi pove katero psarno so gledali, cena je bila za vzhod kar visoka...


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #463 : 02 Oktober 2007, 09:37:52
ccene na Vzhodu se že precej višje, kot so bile... tako da so povprečno med 700-900 EUR, se pa najde tudi kaj za precej manj...  :)  sama bi tudi Čehom ali Slovakom plačala tako ceno, če bi bil lep mladič s kvalitetnim rodovnikom.  :)

Jih je pa res vedno več povsod, so postali izjemno popularni.  :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #464 : 04 Oktober 2007, 23:01:03
Ha, pa sva spet uvrscene na Pedigreejevo sliko meseca..:) Prejsnji mesec sva bile tam namrec le nekaj dni, ta mesec bova ocitno dlje casa.. :)
Tako, da lahko glasujete za naju na temle linku (upam, da dela, ce ne sva zaenkrat na 3. strani - Elly sevede - in punca je v rdecem plascku ;)): http://www.pedigree.si/dog-of-the-month.html#pics

Pa LP od naju... In vprasanje... Pa KJE ste vsi???  ???


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #465 : 05 Oktober 2007, 10:13:01
heh, jaz sem brez fotiča...in potem zame življenje nima smisla....in sem bolj malo tu!  ;D  ;D

bomo glasovali....  :)


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #466 : 05 Oktober 2007, 13:00:25
Ha, pa sva spet uvrscene na Pedigreejevo sliko meseca..:) Prejsnji mesec sva bile tam namrec le nekaj dni, ta mesec bova ocitno dlje casa.. :)
Tako, da lahko glasujete za naju na temle linku (upam, da dela, ce ne sva zaenkrat na 3. strani - Elly sevede - in punca je v rdecem plascku ;)): http://www.pedigree.si/dog-of-the-month.html#pics

Pa LP od naju... In vprasanje... Pa KJE ste vsi???  ???
Bi glasovala,sam ne najdem slike. :-[

Lp Alja



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #468 : 05 Oktober 2007, 15:55:19
Ups.. Ja se opravicujem..  :-[ Je na 2. strani..  ;) Hvala 5rca.. :)
Sem zabluzila vceraj...  Pa hvala za glasove!  :)

Varja, kje pa je tvoj novi fotic? Sem hotla ze pri maetuljckih vprasat, ko si nekaj sprasevala, da se ne ves katerega bi imela.. A ga nisi ravno kupila??  ???


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #469 : 07 Oktober 2007, 20:24:02
hoj!

upam da ni resno, ampak vseeno..
danes ponoči je Iris celo noč lajala (bila je v zunanjem pesjaku, kot je navajena)..na vsako uro..pa sem šla pogledat k njej, kaj je narobe, da tako laja..prišla je k meni čisto prihuljena in čisto počasi, kot da ne bi bila sigurna..pa sva se malo pocartale in sem jo dala nazaj..tako je bilo tudi, ko jo je ati prišel dve uri za mano pogledat..dal jo je v notranji pesjak (v hiši) pa še vedno ni nehala lajati..ob šestih zjutraj jo je mami peljala na sprehod, pa ji ni hotela hoditi..menda se je ves čas ustavljala in ni hotela naprej..
popoldne sem jo tudi sama odpeljala ven, da bi jo malo ''zlaufala'' z žogico.. 2x je tekla za njo in jo potem prinesla..ta tretjič, ko sem ji vrgla, pa jo je zagrabila in šla domov ??? :-\ tega ni še nikoli naredila saj je ponavadi čisto nora kadar se podajava z žogico..zvečer sem jo  hotla še enkrat peljati malo na sprehod, pa sva prišle samo do konca ulice in se je obrnila in ni hotla naprej.. hotela sem jo zvabiti s hrano, pa ni vžgalo..tako sem jo odnesla malo proč od naše hiše (nekaj ulic stran), da bi se malo razmigala vsaj v eno smer (ves čas je tišala domov)...danes sem jo večkrat slišala cviliti, kar njej sploh ni podobno :-\ ??? ???

ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj bi lahko to bilo??
še včeraj je bila čisto živahna pa vse..

lp, petra


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #470 : 07 Oktober 2007, 21:06:46
Petra jaz nimam pojma, kaj bi to lahko bilo. Slisi se zelo cudno. Kot da se je necesa prestrasila?  :-\



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #471 : 07 Oktober 2007, 21:20:13
Ojej, boscka... Upam, da ni kaj hujsega.. Meni se tudi zdi, da jo je moralo nekaj ful prestrasit..  :( Porocaj naprej, kako bo.. Upam, da bo vse ok..


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #472 : 07 Oktober 2007, 21:31:44
misliš ponoči? še pomislit nočem..vsekakor ne bo več spala zunej..


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #473 : 07 Oktober 2007, 21:55:59
Ja najbrz jo je ponoci kaj moralo prestrasiti.. Kak je pa zdaj? Porocaj kak bo. Tudi mene zanima. Sicer pa, mislim da imata najina kuzka isto mamo:-)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #474 : 07 Oktober 2007, 22:05:59
hihi a res  :o  a daš kkšno slikco svoje kužike/kužka?  :-[ops še to newem kaj imaš.. na kero črko pa je?


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #475 : 07 Oktober 2007, 22:22:48
Na crko R. Klicemo ga Ray, pravo ime mu je pa (Ramon Scarlett team) Slikice trenutno ne morem dodat. Ampak jih je Varja dodala nekaj strani nazaj. A si mogoce na facebooku?



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #476 : 07 Oktober 2007, 22:37:59
hmm kaj pa je to?? :-[ :-[ :)

a to je ta  :D sem vidla slikce ja..s kje pa ste?


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #477 : 07 Oktober 2007, 22:50:16
To je ta ja:-) Mi smo iz Maribora. No moj fant je iz Maribora, jaz sem iz Prekmurja, zivimo pa v Luxemburgu. 
Facebook je ena super stvar. Bi te povabila ce bi imela tvoj mail. Lahk mi ga posljes. Tam imam ful Rayevih slik. Kak je pa Iris zdaj?



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #478 : 08 Oktober 2007, 17:11:50
vesela novica :D

z iris se je vse pošlihtal..spi v notranjem pesjaku in je spet vsa polna energije :o :o


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #479 : 09 Oktober 2007, 15:18:42
Super! :-* od Chappa za Iris!

Lp