Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1259297

zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #990 : 16 December 2007, 18:18:13
Aha, okay kul.. :)

Pol pa v redu!
Bom jutri sla v akcijo.. Ali pa sse bolje, da ji kar zdaj kak mail pisem!


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #991 : 16 December 2007, 18:28:07
če boš pisala mail, boš pisala njenemu možu..newem no..pomoje bi blo lažje da jo pokličeš..


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #992 : 16 December 2007, 18:40:05
Ah, sem ze odpisala... Bom vidla kako bo.. ce ne dobim odgovora, bom pa jutri poklicala...


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #993 : 16 December 2007, 19:32:10
Zlatolaska fuul lep plascek. Mi je prav zal da nimamo "puncke" ;)

Ampak ji ni malo prekratek?



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #994 : 16 December 2007, 20:00:57
Ne, bo cisto v redu..


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #995 : 16 December 2007, 20:10:08
Se mi je zdelo da ji je tam pri ritki prekratek. Ray je v dolzino namrec vse 3 plascke prerasel, novega pa ne najdem. Ker vsi ki so mu v dolzino prav so preveliki okrog "pasu", tisti ki so pa prav pri pasu, pa so prekratki. No vsaj meni se zdi da mora bit plascek do korena repka, al ne?



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #996 : 16 December 2007, 20:17:42
sej ta roza plašček je do repka..samo se malo čudno vidi ker ima na koncu širok bel patent, pa zgleda kot da bi bila dlaka..


no ja..saj tako se meni zdi..bo mogla zlatolasska povedat..


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #997 : 16 December 2007, 20:42:39
Ja, najbrz ji res ni cist do repka, je pa okay... Vecjih stvari po netu itak nimajo... Pa ce bi kupila vecjo, bi ji bilo pa presiroko. Ampak je cist ok.

Ima pa res tisti beli rob, ja.. :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #998 : 19 December 2007, 22:22:06
Kaj je zdaj z vami babe??? Nic vec se ne oglasite!

Varja, sem poslala!

Am, danes zvecer sem videla 2 (!!!!) kavalirja... In sicer MIssy!!!!! In pa enega Vilija al neki takega... ki je tricolorcek... Pa je bil cist nor na Elly, ona ga pa ni smerglala..  :D
Sva bile skoraj celo popoldne zunaj.. Najprej s kolegico na sprehodu kaksno uro in pol, pol sem jo vzela s sabo na posto... pol pa sva sle se v mesto na sprehod, poslusat moje male, ki so peli pa mal lucke gledat... Zdaj pa spi v Rogzu in kar ne morem verjet...  :o Zdaj pa spet ne vem, ali naj ji kupim vecjega za bozicka ali ne.. lol...


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #999 : 20 December 2007, 19:09:26
pazi zlatolasska da ne boš pretiravala..ker potem ti elly vzamem  :P kuža je še vedno kuža in ga ne probej spremenit v lutko..sploh pa za njegovo zadovoljstvo ne potrebuujee toooolikoo stvari... verjemi mi, ta rogz ji je čisto dovolj velik..
od iris polbratec (isti očka) se mi že prav smili ker ima svojo garderobno omarico z oblačili za vse letne čase, copatki, klobučki, sončnimi očali..v vsaki sobi ima drugo ležišče..hranijo ga pa z piščančjimi bedri in kuhano hrano  ??? in če noče pojest (edino prav saj je zeloo debel) se jim že revček smili... >:( pa kaj je to? pes ali razvajen otrok? mislim halooo >:( >:(

iris mi je danes 2x bruhala..na sprehodu je bilo še vse v redu..ko sta prišla starša domov, je ona mirno ležala na fotelju in še glave ni dvignila, kaj šele da bi pomahala z repkom  ???
mislim da ji je zdaj že bolje saj je pojedla svojo večerjo(v fotelju) in se sprehodila do posodice za vodo pa spet nazaj spaat..



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1000 : 20 December 2007, 20:30:21
Ja Quido je pa 4x bruhal ???
Je danes mogoče dan bruhanja? :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1001 : 20 December 2007, 21:59:21
Joj, ne Petrca, ti je ne dam! lol
Ne bo pretiravala (mogoce samo malo)..  ;) Ne, zdaj sem koncala z oblekicami in temi zadevami... Ima zdaj kar nekaj stvari, tako da bo dovolj.
Rogz pa verjemi, da ji ni dovolj velik.. V njem lahko lezi le, ce je zavita v polzka... Ali pa ce visi cez! Mah sej zaenkrat itak nimam denarja, da bi ji to kupla... itak ima na voljo tudi posteljo v dnevni, tako da ni panike!

Elly je pa dva dni nazaj bruhala... Ocitno je res sezona hehe...



Fruc

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Odgovori #1002 : 21 December 2007, 09:03:29
Še mal pa se začnejo prazniki in dopust. Končno! Danes je še zadnji delovni dan potem pa jupi...fraj!!! :P
No, oglašam pa se zato, ker še vedno ne poznam lokacije za srečanje v MB 29.12., seveda, če še velja. Mi mamo namen prit, čeprav trenutno kaže, da boma oba z možem zdej zdej obležala...sam 29. je še daleč ;D

Prosim sporočte kje se dobimo. :-[

Hvala


nike

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #1003 : 21 December 2007, 14:53:47
hej hoj!

počitnice!!!! :o končno!!!
pr nas pa ni nč snega, tko da vam ne morm nobene zimske fotke pokazat... pride pa mogoče kera božična kmalu :P

komej čakam 29.... upam da mi bo res ratalo prit...!

Velik (ne)snežni pozdrav!
Nika&Mosca :P

love dog ♥ love people ♥ love life
http://www2.arnes.si/~nlemut/Mosca/mosca.htm


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #1004 : 21 December 2007, 15:19:40
Zoya na treningu agilityja  ;) http://youtube.com/watch?v=LCDzsqGuUSw

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1005 : 21 December 2007, 19:00:15
a je Zoya za midi kategorijo??

hehe danes sva pa midve dobile najin plašček na štiri nogice  :o :o iris ga je že čist vzljubila in je sploh ne moti več..menda dobiva še novoletno darilo po pošti(puloverček iz pliša :o)

joj zlatolasska a veš da smo bili zmenjeni skoraj na istem kraju za pomerjanje plaščka?? škoda ker se nismo zmenli pa se bi loh mal kužicii spoznali..mi je pokazala tvoj plašček..elly je res velka babnca  :) irisin plašček v primerjavi s tvojim zgleda tak ..mejhn ??? hehe iris v njem pa kot podganca usposobljena za reševanje  ;D (podganca ker je tko suhcana v plaščku, za reševanje pa zato, ker je plašček rdeče barve s sivim odsevnikom)  :D :D


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1006 : 21 December 2007, 21:02:01
Jah, je pa tut smotana..  ;) Res skoda..  :( Sej sem pomislila na vaju, ampak sele POTEM... ampak si nisem mislila, da vama bo ravno danes nesla plascek!
Ja, midve sva ga pomerile, pa so ji bile tacke predolge!
A ni lep drugace??? meni je CUDOVIT!!!!!
Sva se pa zmenile, da mi bo dala nekaj se cez trebuscek, ker sem ji rekla, da se mi zdi, da ji bo sel sneg notri... ker je bilo kar ohlapno (hm, sem rekla, da naj bo bolj veliko, da ne bo prekmalu premajhno)...

Uf, aja, a tako velik zgleda??  :-\ :-[ :( :'( ??? Ojej... Kaj je pol Iris podobna Missy?? Ker ona je taka mala miska.. Meni se Elly ne zdi TAKO zelo ogromna lol.. Vsaj glede na nekatere kuzke na razstavah...
Ja, midve dobiva tudi pulovercek! Kumi cakam.. sploh pa na plascek! Mogoce ga dobiva jutri, ali pa v ponedeljek! Ali pa po posti.. Ne vem cist tocno... Saj dokler ni snega pa hudega dezja je v redu.. :)

No, jaz sem ze sigurna, da midve ne bova prisle na srecanje! Ker Elly se vedno krvavi... pa vse bolj jo ovohavajo in ji sledijo..  :-\ Danes sva imele enega spremljevalca kar ene pol ure..  :o


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1007 : 21 December 2007, 21:23:19
Ooooo škoda da vaju ne bo ;)

Midva pa prideva... :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1008 : 22 December 2007, 09:12:17
Srecen in blagoslovljen bozic ter veselo, zanimivo novo leto 2008, polno zdravja, uspehov in ljubezni!


Build your own Blingee


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1009 : 22 December 2007, 10:43:04
wiii a vama je ratal tole z božično kapico  :o :D :D lepa voščilnica...

no sej newem..bo treba enkrat primerjat..iris je malo večja od annie..

heh pri nama je pa bolj oprijet tko da upam da sneg ne bo šel notri..no ja razen na koncu pri tačkah je malo širši..ga bomo mal zožal...še vedno je pa dovolj velik, da lahko leži po žabje  :D

donc sm opazla da se iris kr trese na sprehodu če greva bolj počas..mogoče jo pa že zdej zebe in bova morali začeli nositi plašček..


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1010 : 22 December 2007, 11:05:30
ja, annie je bolj mala. no, saj so še manjši, samo meni se zdi mala. ima 31 cm vvišino, dolžino pa tam med 35 in 37 cm, tega ne morem točno izmeriti, ker se zvija zraven.  ;D se mi zdi, pa da je v dolžino 36 cm. tako, to so od Annie mere, haha.

njo tudi trese zunaj, tako da jo bom zdaj pač "prisilila", da bo imela oblečenega pajacka, volnen pa je še vedno na dražbi. samo se bojim, da so vse babe večje od nje.  ::)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1011 : 22 December 2007, 13:23:42
vedno bolj se mi zdi, da se je iris zmanjšala kvaliteta dlake..sploh se ne sveti več tko kot včasih, čist je razmršena, pa tud ko jo počešem se takoj nazaj sprime..a je to možno da zaradi letnega časa?  :-\ ???


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1012 : 22 December 2007, 17:20:45
danes sva z iris krstili nov plašček  ;D mislim da se jo bom morala še malo privaditi ker meni je takooo smešna..sploh kadar nori naokoli  :D
poskrbela si je tudi za predjed pred večerjo...tokrat prav posebno specjaliteto in sicer zmrznjeno žabo (saj pomoje da je bla žaba--nekam velku je blo)  ::) ::)

wiii še en teden  :D :D


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1013 : 23 December 2007, 11:27:53
hm, to z dlako bi lahko bilo zaradi letnega časa... mi imamo zdaj tudi ta problem, kaka 2 meseca zdaj...  ali pa malo manj.....  upam, da bo spomladi bolje, zdaj se mi zdi, da bi jo lahko cele dneve česala, včasih pa že pogledujem po škarjah (saj ne booom  ;D )


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1014 : 23 December 2007, 12:59:59
še vedno ne poznam lokacije za srečanje v MB 29.12.
Ja povejte kje se bomo dobili... mogoče na železniški postaji.. :)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1015 : 23 December 2007, 13:12:04
hm, ja, pravzaprav bi se morali zmenit.... če bi se na železniški, bi bilo fajn, da je kdo z avtom... ker je tisti travnik peš predaleč.

upam, da ne bo tako mrzlo, kot je zdaj.  :(


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1016 : 23 December 2007, 13:59:05
Ja, nama je po tezkih poizkusih in s pomocjo sodelavke ratalo narest celo tole slikico s kapico.. Sicer sem jo mogla malo pobarvat na crno, ker ozadnje ni ravno ok..  :D Je pa lepo nastalo!

Joj, sem vam fous, k se dobite! Elly se vedno malo krvavi, psi so pa vsi cisto zmesani okoli nje... Komaj cakam, da se bo vse skupaj koncalo!

Lepo praznujte!


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1017 : 23 December 2007, 14:26:03
saj ko bo nehala krvavet, bo šele najhujše prišlo.  :)

fotka vama je pa lepo uspela.  ;D


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1018 : 23 December 2007, 15:44:44
Ja mi pridemo z avtom bi lohka š kerga pobrali. :)
Kok delč pa je travnik od postaje?

Kaj pa v bližina tega travnika je kakšna znana "stvar"? Mislim trgovina al pa kej, da bi vedli kam mormo??


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1019 : 23 December 2007, 17:10:47
hm, nič tako znanega... morda bivša "mitnica", ki je zdaj kafič. pa konjeniški klub je malo naprej.... od železniške z avtom je 15 minut.