Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1255616

Fruc

  • *
    • Prispevkov: 38
    • Točke: 0
Odgovori #540 : 25 Oktober 2007, 15:17:57
No tud jst morm pohvalit Fruca, ker nama ni od kar je pri nama nič uničil. Ampak res nič. Sicer je res navajanje na hišno čistočo mal dlje trajalo, ampak to je pa tud bla edina težava pri njemu. Pa tud preventivno preden grem od doma nardim isto kot Varja - odmaknem in pospravim vse "potencialne" motilne dele.

No ja, da ga ne bom preveč hvalila. Je blo pa res enkrat, da sem na mizici v dnevni pustila v posodi posušene krhlje od jabolk in ko sem prišla iz službe jih ni več blo. Seveda sem takoj obtožla mojga, da zakaj je vse pojedu in mi ni nobenga pustu, sam na koncu sma ugotovila, da je krivec naš Frucek (ko so bli kakeci rumene barve) :D

Drgač pa Zlatolasska, obstajajo eni spreji s katerim poškropiš del pohištva al pa tkanino in ker so grenkega okusa, se jih pes tudi izogiba. Preveri v pasjih trgovinah.

dijo


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #541 : 25 Oktober 2007, 19:17:22
Jaz tudi vedno vse odstranim, tak da nima na dosegu. Sicer pa so kulice pri nas tudi aktualne. Se dobro da jih imamo ful:-) Sicer pa vsa plastika. Naraje grize plastenko od vode.

Jaz sem danes pozabila porinit stole pod mizo in ko je fant prisel domov, je Ray spal na mizi :-[ Le kaj si sosedje mislijo o nas, ce ga je kdo videl ::)




agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #542 : 25 Oktober 2007, 19:24:57
hihi iris tudi skoči na vsak stol, ki je vsaj malo odmaknjen od mize ;D  je pa tako, da ko nas ni tudi iris nima dostopa do hišnih prostorov..zunaj ima pesjak in če je lepo vreme  je v njem, če pa je slabo, pa imamo zanjo tudi notranji pesjak..tako da predmeti, ki bi jih lahko poškodovala, niso na dostopu...moram pa jo pohvaliti, da se ne pritožuje oz ne javka za vsako majceno stvar..tako da moj kavalirček (k sreči)  ni mimozca ;)  ..je kar trdovratna :P


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #543 : 27 Oktober 2007, 20:00:48
nič..jz sm se kar odločila, da bom tukaj napisala

 - agility loving girl - čestitke za super rezultat na tekmi danes!! ;D ;D ;D
Iris šiba kot raketa po parkurju!!  :D  :D :D  prav z veseljem si vaju vedno ogledam!


LPmaja



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #544 : 27 Oktober 2007, 20:13:12
hihi.. uuu si me prehitela .sm se (oz sm jo) hotla kr sama pohvalt :D  jaa danes je bila res superr, zmeraj hitrejša je..danes je bla tok naspidirana da je kr renčala umes.. :) hihi sm mislna če slučajn nisem zamenala s kkšnmu ker je bila res kot raketa ..še sama sm ji komi sledila...morm prznat da me je kr zdelala :o in tako sva se uvrstile na 1. mesto 8)



pa srečale sva zoyo  :D oz iris takrat ni bilo zraven ker je počivala v boksu..


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #545 : 27 Oktober 2007, 20:18:53
Uaaaau!ČESTITKEEEE! :o



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #546 : 27 Oktober 2007, 21:27:50
Wauuu.. BRAVOOOO!!!!  :) Cestitke tudi od mene!!!


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #547 : 27 Oktober 2007, 21:48:40
z iris se zahvaljujeva za čestitke :-* :-*


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #548 : 27 Oktober 2007, 22:38:55
Se pridruzujemo cestitkam. Bi vaju prav rada enkrat videla v akciji :)



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #549 : 28 Oktober 2007, 15:52:07
čestitkeee :-*


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #550 : 29 Oktober 2007, 10:03:08
...in tako sva se uvrstile na 1. mesto 8)

Jaz sem uspela posnet vajina teka: agility, jumping  ;)


tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #551 : 29 Oktober 2007, 13:21:19
Čestitke agility loving girl, odlični sta!!!!!  :o
Lepo pa tudi, da smo se srečali in upam, da kdaj vidim tudi iris.  :o
Lp Urša, Tim in Zoya



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #552 : 29 Oktober 2007, 14:42:07
Čestitam!!!!!!   :-*

sem pogledala filmčka in mi je najbolj všeč njen "polet" iz gugalnice!  ;D


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #553 : 29 Oktober 2007, 14:48:34
Uaaaaauuuuuuuuuuuu. :o
Super sta. To je prava mojstrovina.
Cestitke obema! 



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #554 : 29 Oktober 2007, 16:59:46
WAW :o ;D ;) super sta ;) Kako je mala pri gugalnici  dol skočila  :o 8) a to zmeri naredi?
aja pa še eno vprašanje: a lahko to pes naredi ali more počakat da gugalnica dol pade?

:D luštni so tele vaši kavalirčki ;D
lp ursa

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #555 : 29 Oktober 2007, 17:59:22
Waou.. Samo sta res kar letelli.  :o Super sta bili!
Daj drugic kdaj povej, ko gresta na kako tekmo, jaz bi si kaksno z veseljem ogledala, pa se ne sledim agilityju in nimam pojma, kje so...
Pa da se vaju vidim..  :)


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #556 : 30 Oktober 2007, 08:29:34
ursa: ja, pes mora počakati na gugalnici dokler se na prevaga na drugo stran. najbolje in najhitreje se gugalnica prevesi, če pes zleze čisto do vrha in tam počaka...

samo je pa v soboto bilo mokro in blatno, tako da je večina psov letelo po gugalnici naprej, kljub temu da so se hoteli ustaviti, so ob taki hitrost poleteli čez.   :-\



npr: moja Bri je pa že na mostu dol padla, ker ji je že tam spodrsnilo...pol sem pa itak jaz čist zabluzila ::)



LPmaja



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #557 : 30 Oktober 2007, 13:38:12
Naš Quido ima na desni sprednji tački črn krepelj :o
Ko smo ga dobili ga še ni imel, zgleda da se mu je zdaj "pobarval"  :D

Tudi jaz bi si želela ogledati tekmo agility-ja.
Lp Kaja&Quido :-*


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #558 : 30 Oktober 2007, 13:47:37
hoj!
najprej hvala Petrca, da si naju posnela!! :o :o hihi takole sem jaz zgledala, ko sem prebrala da si naju posnela...res hvala!

jap iris bi morala na gugalnici počakati, samo sem bila jaz čisto šokirana že zato, ker je v prvo šla gor..in sploh nisem pomislila da bi jo ustavila...ponavadi gre po gugalnici bolj počasi in bolj pazljivo..tole v soboto me je čisto presenetilo..


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #559 : 30 Oktober 2007, 13:49:04
Naslednja slovenska agility tekma bo 15.12.2007 v Postojni v dvorani Srednje šole. Na spletni strani KZS so okvirno določene tudi tekme za naslednje leto, le datumi še manjkajo ;).
V rubriki Dogodki na tem forumu so tudi napisani datumi določenih dogodkov. Samo poiskat je treba  ;D.

najprej hvala Petrca, da si naju posnela!! :o :o hihi takole sem jaz zgledala, ko sem prebrala da si naju posnela...res hvala!

Moja sestra si strašno želi kavalirčka, pa sem si rekla, da bom posnela enga na tekmi in ji naredila trenutno veselje  ;).


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #560 : 30 Oktober 2007, 15:05:32
Ja, saj vem..  :-[ Da bi mogla malo pobrskat..  :D
Bom zdaj malo zacela.. Pa hvala za datum naslednje tekme.. Samo ravno takrat pa grem v Avstrijo na en kocnert, tako da ne bom mogla prit.. Pa drugo leto...  :)

Little star, bomo sli kdaj skupaj?  ;)
Nasa Elly pa mislim, da ima vse bele.. Vsaj bili so kak mesec nazaj, ko sem ji jih strigla.. Ji moram pocasi spet postrist, pa bom videla, ce se ji je kak obarval.. Ampak ne verjamem...  :)


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #561 : 31 Oktober 2007, 16:19:09
Ja zlatolasska, lahko gremo gdaj skupaj ;D
Pa še moja starejša sestra bi šla zraven.


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #562 : 01 November 2007, 20:22:34
Meni se je danes skoraj srce ustavilo. S fantom cistiva stanovanje in naenkrat ugotoviva da ni Raya. Preisceva celo stanovanje, njega nikjer. Edina moznost, da bi smuknil iz stanovanja je ko sem nesla smeti ven. Jaz laufam dol, okoli bloka(v zoknih), gor in dol po ulici.. Njega nikjer.
Pridem domov na robu obupa... Lump doma. Alex ga je nasel na balkonu pod lezalnikom.
Pol sva ugotovila da se ful boji sweferja. Pred dnevi mi je padel po tleh(swefer) in je fuul zaruzlo in se je najbrz takrat vstrasil. Zdaj sva ga pa spet setkala in se je raje skril da mu to cudo kaj hudega ne naredi.
Prav posteno nas je vstrasil. Mene se zdaj stiska pri srcu, da o prebavnih motnjah niti ne govorim..



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)

Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #564 : 02 November 2007, 20:54:50
Swiffer(prej narobe napisala) je ona metla za cisit dlake. My best friend po novem :P



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #565 : 02 November 2007, 21:11:58
uu to bi  pa tud mi rabli ;)


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #566 : 02 November 2007, 22:26:41
Verjamem ja. Jaz vec ne bi znala zivet brez tega. Svetujem vsem ki imate probleme z ciscenjem dlake. Tak lepo dlake na sebe povlece da je pravi uzitek in Ray vec nic ne rabi poslusat, da ga bomo dali bek. ;) Dobi se v vseh trgovinah kjer prodajajo cistila.



nike

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #567 : 05 November 2007, 16:26:28
živjo!! me že dolgo ni blo tuki :) pa sej ne da sm bla prej lih ogromno gor ne :P drgače pa čestitam agility loving girl... posnetkov sicr nism mogla pogledat... mi nočejo delat:( ... sam vseeno čestitke!!! aja... in sory kr se čez počitnce nisva mogle dobit, kokr smo se neki menle :( sam me ni blo skor nč doma...

Lp,
Nika&Mosca

love dog ♥ love people ♥ love life
http://www2.arnes.si/~nlemut/Mosca/mosca.htm


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #568 : 05 November 2007, 18:19:47
ne sekirej se zarad tega ker tudi jaz nisem našla časa za cel dan.. sej bo kdaj še kkšna priložnost  ;) :)


nike

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #569 : 05 November 2007, 18:42:28
oky pole ql :P in še enkrat čestitke!!! ;)

love dog ♥ love people ♥ love life
http://www2.arnes.si/~nlemut/Mosca/mosca.htm