Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1255780

Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1470 : 05 Marec 2008, 13:10:28
Super filmčki.  :o :o

Samo se mi zdi, da sta pri Zoyi oba filma ista?  ??? Al sem jest blont?  :-[

Ful dobr tam, ko gre v tunel in pride iz iste luknje nazaj.  :o  :o



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1471 : 05 Marec 2008, 13:12:49
Popravljeno. Sem pozabila da je jumping posnetek za 1 stevilko višji  :-[.


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1472 : 05 Marec 2008, 13:27:22
Hehe.. sory ::) Ampak slikice je kljub temu fajn met. :P Sicer pa ce imas fotoaparat na filme bos tudi prezivela. Navsezadnje smo imeli do nedavnega vsi taksne fotice.  ;)

Mi smo ok. Delam ful. Otroci so bozanski ;D Moj imunski sistem se krepi, tak da me po novem podere samo vsaki tretji virus 8)

Ray je tudi vredu. Se vedno vragec. Prejsnji teden je Alex pozabil polno vrecko smeti odnest ven in se je Ray v najini odsotnosti lotil raziskovanja. V njej je nasel eno veeeliko svinjsko taco ki sem jo jaz dobila za Bozic v paketu italjanskih dobrot. In ker mi2 tega ne jeva in ker je imela rok trajanja do poletja sem jo hotela poslat domov nasim. No Alex jo je tistega dne vrgel v smeti in ko je prisel med kosilom domov, je Ray ponosno sedel na tepihu sit ko prasic.  :o

Seveda je sledila 3 dnevna driska. 2 dni ni jedel nic. Me je ze zacelo prav posteno skrbet, ampak se je potem drekec popravil in tudi zelodec je boljse.

Tak da nas dolgotrajni trud se lahko v trenutku unici >:(

Bacek enkrat sem ti odpisala na en post glede morja, pa se mi zdi da se ni prikazal. Al ga samo jaz ne vidim?
V glavnem mi hodimo na Rab. Suha punta. Ful je fajn. Celo pasja plaza. Nekje na forumu so slike od lanskega poletja. Ce se ti da poisci. Doplacilo je bilo se mi zdi 7 eur na noc. Letos pa je baje 10.
Ray je uzival kot norc!

Za Velikonocne pa gremo na Nizozemsko. In v tem hotelu(kmetiji) kjer bomo spali imajo tudi kavalircka in nas ze ful cakajo:-) Javim kak bo.







tim,zoya

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #1473 : 05 Marec 2008, 13:42:43
Ja ne vem ampak na videoteki sta oba teka jasno vidna  :-[ , vidim pa, da sta zdaj teka tudi na forumu in ne morem si kaj, da jih ne bi gledala  ::) res sem vesela, da si naju posnela.  :o   :o
lp



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1474 : 05 Marec 2008, 13:45:56
Katica,  :o :D :D :D :D 8) Ray vama pa da vetra.  ::) :P Sit ko prašič. Hahahahahahahahahahahaahahaha haha

Grem iskat slikce, tvojega posta o morju pa tud jest nisem vidla.  :-\ Midva se odločava za Pelješac, ker greva šele septembra .... pa da me nau zebl.  :-[ :-\



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1475 : 05 Marec 2008, 18:16:18
Katica,  :o :D :D :D :D 8) Ray vama pa da vetra.  ::) :P Sit ko prašič. Hahahahahahahahahahahaahahaha haha

Grem iskat slikce, tvojega posta o morju pa tud jest nisem vidla.  :-\ Midva se odločava za Pelješac, ker greva šele septembra .... pa da me nau zebl.  :-[ :-\

Ja lahko si predstavljas da je bil sit kot prasic, ker je imel se pol tace pred sabo in ni mogel vec jest. Samo sedel je pred njo. To da je bila velika in mastna se niti ni najhuje. Ocitno je bila uiber zacinjena, ker revezu nisem mogla tolko vode tocit kolko jo je uspel popit ::)
Da nama vetra ja. Sproti nama daje lekcije ;)

Mi gremo prva dva tedna julija, tak da tudi upam da nas ne bo zeblo.



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1476 : 07 Marec 2008, 12:30:55
Ja lahko si predstavljas da je bil sit kot prasic, ker je imel se pol tace pred sabo in ni mogel vec jest. Samo sedel je pred njo. To da je bila velika in mastna se niti ni najhuje. Ocitno je bila uiber zacinjena, ker revezu nisem mogla tolko vode tocit kolko jo je uspel popit ::)
Da nama vetra ja. Sproti nama daje lekcije ;)

Mi gremo prva dva tedna julija, tak da tudi upam da nas ne bo zeblo.


 :D :o :o :D :D  Hahahaha



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1477 : 07 Marec 2008, 12:59:34
O, hudoo - Katica, noro sem fouš! Meni je NL ful lepa.... Kje pa je ta kmetija?


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1478 : 07 Marec 2008, 19:36:53
O, hudoo - Katica, noro sem fouš! Meni je NL ful lepa.... Kje pa je ta kmetija?

Meni je NL tudi ful lepa. Gremo pa v vasico Oud Alblas, v eno izmed starih kmetij ob reki Alblas, walking distance od famous windmills of Kinderdijk.

Ti vec napisem na zs.



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1479 : 08 Marec 2008, 00:09:52
Joj, glej, da boš fotkala!!!!   ;D

Ko pa se povabim v LUX, pa bomo še mi skoknili malo čez mejo... čez vse meje, pa bo multikulturni obisk.  ;D   :o


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1480 : 08 Marec 2008, 11:30:20
hej!

malo offtopic..za varjo in katico  ;) ..: a sta vidve kej v sorodu? se mi zdi, da imata enak priimek? :-[ :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1481 : 08 Marec 2008, 12:10:40
hej!

malo offtopic..za varjo in katico  ;) ..: a sta vidve kej v sorodu? se mi zdi, da imata enak priimek? :-[ :)

Kolikor je meni znano, nista!  ;D



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1482 : 08 Marec 2008, 17:51:17
Priimek je res isti, nisva pa v sorodu. ;)

Varja nic ti ne verjamem dokler te ne vidim tu. Ampak ja, komot gremo lahko v Nemcijo, Nizozemsko, Belgijo in Francijo. Vse je ful blizu.

Obljubim da bom slikala Nizozemsko. Vse kavalircke in tulipane ki jih vidim:-)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1483 : 08 Marec 2008, 18:09:08
Obljubim da bom slikala Nizozemsko. Vse kavalircke in tulipane ki jih vidim:-)

pa še kooikerčke  ::) ::) (izvirajo iz NL)

hih mi gremo tud letos spet na Nizozemsko..tokrat z malo drugačnim namenom  ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1484 : 08 Marec 2008, 18:34:17
Hej hej,

mi2 sva šla danes v nabavo za bučo. Glede na to, da mava posteljo že skoraj dva meseca, bi bilo pametno še kaj dokupit. Med vsemi igračami mi je najbolj všeč ena piskajoča kužika, ki ima namesto repa in ušes vrv. Seveda sem en uho že razdrla in ga potem nisem znala skup sestavit.  :-[ :-[ :-\ ::) Tko da je mal deformirana sedaj (ima kito).  :'(
Upam, da jo bo buča imela rada in jo bova imeli na mali šoli. Prilagam slikco, ki pa je bolj tko tko (telefon).



Drugače sva pa kupla še en kongo, žogico mehko, žogico mal tršo, vrv, piskajočega in iz malo tršega blaga medveda, 2 ovratnici in 2 povodca, posode za hrano, kliker,... pa še 60 litrski akvarij za taščico, ki ma rojstni dan jutri.  :o :o Tko da .......  spet so služl trgovci.  :-[ ::)

Zdaj greva pa na koncert od Gibonnija ....  :o :o :o Jeeeee, komaj čakam.

Na mali šoli nas je pa 8 - 3 zlati prinašalci, 1 nemška ovčarka, 1 samojed, 1 pinč in še en srednje velik pes. Tko da upam, da bučo ne bo preveč strah med vsemi velikani.  ??? Sicer sta pa mam in tata "mal večja" za dobro obrambo.  :P ;)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1485 : 08 Marec 2008, 18:43:19
iii kaka cort igračka  :o :o  kitka ji prou paše  ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1486 : 08 Marec 2008, 18:52:22
o koliko opreme si nabavila :o :o Tale igračka je res mega luštna :o :o


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1487 : 08 Marec 2008, 20:24:53
full dobra igračka..Quido ma tud psa za igračko sam je pa kot dalmatinec ;D pa še piska..mu je zeloo ušeč..se skoz z njo igra 8)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1488 : 08 Marec 2008, 22:29:57
ZAKON! Ymonn bi pomoje orgazmiral, čim bi tole igračo videl :D Špaga, pa še piska!! Ojej :)

Si pa res nabavila veliko opreme!


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1489 : 09 Marec 2008, 01:49:20
Zakaj vsi pravte veliko opreme  :-[ :(  ??? ... hmmm.... men se pa sploh ne zdi. OK, kakšna žogica preveč, ampak s tisto ta plišasto se po novem kar midva igrava.  ::) :-[
Kongo bo za takrat, ko naju ne bo, tale kužika je za malo šolo, pol je pa še vrv pa medo. Hmmm, a je to preveč?



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #1490 : 09 Marec 2008, 02:01:20
hihi! mislm da ne rabiš skrbet...pač si si naredila zalogo, če se slucajno kaka igračka uniči pod zobki, ti ne bo treba laufaat v trgovino po novo  :D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1491 : 09 Marec 2008, 08:14:04
Bacek* sej nisem napisala, da jih imaš preveč. Vse ti bo prav prišlo :D Sama sem pa dodatno pač dokupovala in verjemi, da sedaj skupaj, če grem štet vse igrače ipd, mnogo večje število :-[ Tiste prve igrače so pa že fuč.

hihi! mislm da ne rabiš skrbet...pač si si naredila zalogo, če se slucajno kaka igračka uniči pod zobki, ti ne bo treba laufaat v trgovino po novo  :D
Točno tako :D 

lp



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1492 : 09 Marec 2008, 08:46:27
Citiraj
Varja nic ti ne verjamem dokler te ne vidim tu.

Bom prišla.  ;D  Samo vreme mora štimat....  :) 


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1493 : 09 Marec 2008, 09:07:17
Hej hej,

točno tako, zaloga. Sploh k tle v KR imajo takooo malo (Konga sploh ni), v LJ pa tud vsak dan ne morem (OK, izpustim dejstvo da hodim tja v službo, samo do BTCja je daleč).

Zdaj bi pa prosila še za eno mnenje, tolažbo, nasvet, ker jaz nimam pojma o tem:

Včeraj so me prestrašili, da mi lahko kak tečen carinik (pač s Hrvaško mamo šengen), ki ima povrhu slab dan, zavrne kužiko, ker še ni bila cepljena proti steklini. JE TO RES????? Me res lahko obrnejo na meji in rečejo, NE, psa je treba cepit prej. Ker me bo samo pobralo ....  :'(



Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1494 : 09 Marec 2008, 15:40:31
Nek nov zakon je res... Ampak ne vem točno. Predlagam ti, da se obrneš na veterinarsko upravo - jaz sem jih poklicala in so bili neskončno uslužni!

Bacek, nimaš preveč opreme :) Samo več, kot smo je imeli mi v štartu.

Sicer pa - najpopularnejša igračka je uničena, naslednja piskajoča tudi, novi pliško tudi  ::) ::)Tako, da... Veliko igrač je zaželeno! :)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1495 : 10 Marec 2008, 08:01:35
Včeraj so me prestrašili, da mi lahko kak tečen carinik (pač s Hrvaško mamo šengen), ki ima povrhu slab dan, zavrne kužiko, ker še ni bila cepljena proti steklini. JE TO RES????? Me res lahko obrnejo na meji in rečejo, NE, psa je treba cepit prej. Ker me bo samo pobralo ....  :'(

Če bo psička pred odhodom veterinarsko pregledana in to imela napisano v potnem listu ali cepilni knjižici, ti nimajo kaj težit.
Načeloma pa ti lahko zavrnejo vstop s psom, ki ni cepljen prosti steklini (če je le dovolj star, da bi že moral biti cepljen).


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1496 : 10 Marec 2008, 08:08:17
Hej hej,

sem se včeraj vrgla v brskanje in najdla pravilnik o premiku živali, kjer piše, da je za živali mlajše od 3 mesecev dovoljen prestop, če niso bile v stiku z divjimi živalmi ali če potujejo z mamo. OK, sem se potolažila, toda kako dokazati, da ni bil v stiku z divjimi živalmi ??? Bom danes malo na VURS poklicala.

Ker bom kar znorela na meji, če bo kak carinik mel slab dan in se bo izživljal.  >:(



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1497 : 10 Marec 2008, 10:04:00
... toda kako dokazati, da ni bil v stiku z divjimi živalmi ???

Sem ti že v mojem postu napisala --- veterinarski pregled in potrdilo. Vsaj jaz sem imela tako pri prevozu iz Belgije v Slovenije.



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1498 : 10 Marec 2008, 10:07:34
Sem ti že v mojem postu napisala --- veterinarski pregled in potrdilo. Vsaj jaz sem imela tako pri prevozu iz Belgije v Slovenije.

Ja, sem že ugotovila, da rabim nek veterinarski certifikat. Ma, men je tole še mal neznano, vedla sem da dobim potni list in knjižico z cepljenji - pa nisem povezala, da je ta knjižica isto kot certifikat.  :-[ Blont.  :P



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #1499 : 10 Marec 2008, 10:35:27
Jaz sem 2x kupila in uvozila psico iz tujine (sicer drugo pasmo, ampak to nima veze). V obeh primerih sta bili psici kot mladič veterinarsko pregledani in sta imele to potrjeno v potnem listu. Hkrati sta bili ob odhodu čipirani. Na mejah nismo imeli težav in pasjih papirjev tud pogledali niso.