Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1255775

LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1830 : 23 April 2008, 15:19:48
Dobrodošla! :D

in varja..super slikce :-*


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #1831 : 23 April 2008, 15:28:07
A je na tem forumu kira lastnica kavalirke Moske...?

LP Anja
Naj album


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1832 : 23 April 2008, 20:06:53
nika (od mosce) je zelo redko na forumu, ima pa nick 'Mosca' (se mi zdi :-[)


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1833 : 24 April 2008, 08:53:43
Zivijo. Mi smo ze zdravi :D

Pako dobrodosla. Ste iz Maribora, ne?

pozdravcek

p.s. Varja ful lepe slike. Komaj cakam da vidim v zivo tega lepotca:-)



Aitana

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #1834 : 24 April 2008, 10:10:31
Oj, hvala vsem za dobrodošlico :)

Ja, v principu smo iz Mb, ampak smo na "služenju" v prestolnici že kar nekaj časa.

Varja, spet že kar preveč krasne fotke!!!

Saj bom jaz tudi še kakšno dala gor, ko ugotovim, kako se to naredi tako, da se dejansko vidi.

Lp,


Ana &Pako



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1835 : 24 April 2008, 15:25:58
Pa se slikice od naju...







Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1836 : 24 April 2008, 16:42:21
Hehehehe, Elly se na teh fotkah prav smeje  ;D

Aitana, dobrodošla pri kavalirjih!  :-*

Naš kuža je pa včeraj prvič dvignil tačko pri lulanju  :o Šmrc, ni več tista mala kepica, ki sva jo dobila, zdaj že tačko dviga... Šmrc... (malo sentimentalnosti)

Sicer sem pa izvedela, da ima moja bivša sošolka tudi kavalirja, prav tako v NM  :o Noro, smo čisto veseli  :)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1837 : 24 April 2008, 17:50:58
Hehe.. :)

Cestitke za prvi dvig nogice.. :) Ja, ni kej.. Nasi mulci rastejo..  :o

Jaz sem naju pa KONCNO prijavila za Hrusico (za soboto).. Sem danes vplacala, pa poslala on-line prijavo, pol pa skoraj paniko zagnala, kje imam slovenski rodovnik.. Mi je koncno kapnilo, po koncanem brskanju stanovanja, da se mi zdi, da so dali le na nemski rodovnik stempelj..  8) Brr.. Tocno tako.. :) Js pac blond pod to rjavo barvo hihi...  ::)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1838 : 24 April 2008, 21:01:06
Hehe.. :)

Cestitke za prvi dvig nogice.. :) Ja, ni kej.. Nasi mulci rastejo..  :o

Jaz sem naju pa KONCNO prijavila za Hrusico (za soboto).. Sem danes vplacala, pa poslala on-line prijavo, pol pa skoraj paniko zagnala, kje imam slovenski rodovnik.. Mi je koncno kapnilo, po koncanem brskanju stanovanja, da se mi zdi, da so dali le na nemski rodovnik stempelj..  8) Brr.. Tocno tako.. :) Js pac blond pod to rjavo barvo hihi...  ::)

A zdej že rjavo?  :o :P

Super slikce in res je taka, kot da bi se režala  :o :o



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1839 : 24 April 2008, 21:48:11
Pa res Elly se rezi na zadnji sliki :o Se mi zdi to prav nenavadno, ker ponavadi kavalircki nadenejo vedno najbolj bogi in zalosten mozen obraz, ceprav se jim repek od veselja utrga ;)



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1840 : 24 April 2008, 22:14:30
@bacek, ja rjava sm, z odtenkom tiste viola se vedno spodaj, po 3 rjavih barvanjih..  ???

@katica, po moje se je rezala ker ji je sonce svetlo v obraz hihi...  :o


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1841 : 25 April 2008, 11:03:29
Zlatolaska, poznam  :-\ Jaz sem se tudi s svetle (beri: blond) pobarvala na rjavo, pa sem zdaj vsa čudna... Sama sebi se zdim zelena  ;D Ampak pravijo, da niti ni tako slabo.

Mi imamo pa novo kolegico; parson russel terierko, ki je stara - 7 tednov  :P Pa tako pogumno malo bitjece, da to ni res!! Včeraj smo se pred blokom skoraj dve uri igrali. Zraven je prišel se sosedov maltežan, pa neki pekinezer, potem pa še slavna potepuška psička iz okoliša - in, ne boste verjele - Ymonn je bil daleč največji!! Morale bi videti, kako je bil zadovoljen sam s sabo  ;D

No, s tačko sem se malo prenagila, od srede, ko jo je prvič dvignil, lula še naprej po damsko  ??? No, saj se bo navadil.


Aitana

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #1842 : 25 April 2008, 16:12:48
To dvigovanje tačk... pri nas je med prvim in drugim dvigom tačke minilo kar nekaj tednov, se mi zdi.... Saj vem, da komaj čakaš, da to postane stalnica,  ampak verjemi, da je potem včasih kar katastrofa, ker se namreč polulajo po celem trebuhu (Pako se je enkrat do vratu, prisežem   :-\). In imamo še dva soseda samčka kavalirja, s katerima je enako. Upam, da bo pri vas drugače. Ker pri nas je tuš po VSAKEM sprehodu obveza, drugače smrdi kot star kozel.  :) :)

Če ima kdo drugačne izkušnje, me prosim popravite.



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1843 : 25 April 2008, 16:20:08
Živjo!

Ja tudi pri nas se Quido polula po trebuščku..in ni ravno lepo :-\
ravno po tistih najlepših belih dlakcah... ;)

Lp


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1844 : 25 April 2008, 16:34:39
No to sem ti Irena ravno hotela napisat. Nic se prevec ne veseli trenutka ko bo zacel dvigovat tacko. Ray se vedno polula po sprednji tacki, tak da tudi pri nas je tus obvezen po vsakem sprehodu. Ampak se tudi tega navadis. Mislim da celo samemu Rayu ne pase ce se ne stusira, ker sva zadnjic prisla not samo za pol ure in ker sva imela namen it dalje ga nisem oprala. Sel je v kopalnico in lajal. Tak je to >:(
Jaz kr verjet ne morem da imamo v Luxu sonce, tak da sibamo veeeeeeeen :o



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1845 : 25 April 2008, 17:34:57
ok, moj sicer res še ne dviguje tace... samo poznam pa tudi take samce, ki se čisto nič ne polulajo. morda je tudi odvisno od tehnike, pa od tega, kako dolgo dlako ima na kolegu.  :)  bom vedela kaj več čez kakih 3-5 mesecev.  ;D


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1846 : 25 April 2008, 18:33:05
Kaj mu je treba porezat dlako na kolegu?  :o Z veseljem, ce bo pomagalo. Sej ves da mu je Alex hoto ze na tackah rezat.  ::)



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1847 : 25 April 2008, 18:55:01
nene, meni se zdi, da daljša je boljše je... zaradi curka!  ;D  ker potem lepo dol steče po dlaki... ali ne?

joj, ja se spomnim, da ga je hotel postričt. upam, da ne bo zmagal.  :P

pa še dve naši:



(hihi, ima že malo kosmate prsi  ;D )



mene zanima, če ste kaj merili/tehtali, koliko so kaj vaši visoki/težki? malo sem izgubila filing kako rastejo ti naši kužmani, pa me zanima.. saj vem, da se vsak razvija po svoje, eni se hitro potegnejo, eni počasi. annie se je npr hitro, pa je potem nekala pri 6stih mesecih rasti (ob prvi gonitvi).

no, kaj pa drugi kaj in slikice? se mi zdi, da jih le z rjavolaso Zlatolassko dava gor, pa občasno ALG.  ::)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1848 : 25 April 2008, 19:01:27
Aja? A tisto morje slik, k sm jih gor metala, je blo pa vosek?  ??? :-X :P



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1849 : 25 April 2008, 19:10:36
jaja, ti jih daš dosti... ampak preredko.  :P


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1850 : 25 April 2008, 19:12:11
jaja, ti jih daš dosti... ampak preredko.  :P

no, a veš kaj, men se jih je zdelo ogromno, pa sem raje malo nehala ... ti si tista, k šparaš ... pa tolk lepe slike ... ne pa moj zmazek  :(



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1851 : 25 April 2008, 19:21:29
Evo slikce ... zadnjič prideva domov in naju čaka en kup drekov, pa še luža .... ampak seveda ne na plenici

No, začela je na plenici



pa potem mal levo



pa proti vratom ....



tkole pa zgleda vse skupi



Včeraj smo mel pa hudo uro in danes ponoči je spala na hodniku (sama samcata) in zjutraj ni imela dovoljenja it na posteljo. Namreč, včeraj se je pred spanjem prav nesramno polulala na posteljo. Sama sreča, da se je na mojo prevleko, da je vsaj jogi ostal suh. Seveda je pa vse natacala potem ....  >:( >:( >:( Je dobila celo glavo, ne sam nos, v tisto mokro prevleko in izselitev iz spalnice. Tud enkrat ni zacvilila ponoči, samo njen pogled .....  :-\ :-\ :-\ :( :'( :'( :'( Sem se komaj komaj zadrževala, da je nisem pobožala, ko sem hodila mimo



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1852 : 25 April 2008, 19:52:31
Bacek hvala lepa za te cudovite slike. Ampak mi bi raje Ajso gledali ;D

Varja, res je problem v curku, ampak to mislim da nima veze z dolzino dlake. Ray se polula po tacki v zadnjih sekundah ko curek pojenja ;D

Nas fotic je umrl, tak da jaz nimam nic novih slik. Zal :-\



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1853 : 25 April 2008, 21:18:12
Bacek hvala lepa za te cudovite slike. Ampak mi bi raje Ajso gledali ;D

  >:D > :D:D :D :D :D :D  :P :P :P :P A dej nehi, no!
Nič novih slikc nimam, tko da ...  :-*



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1854 : 25 April 2008, 21:41:15
  >:D >:D :D :D :D :D :D  :P :P :P :P A dej nehi, no!
Nič novih slikc nimam, tko da ...  :-*

Eh, sem jih že nekaj dni nazaj naložila, pa pozabla ...




















Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1855 : 25 April 2008, 22:20:50
Hehehehe, takele kakce po celi sobi smo pa tudi mi poznali, a ne?  :P Je bilo pa najbolj smešno, ko se nama je nekajkrat pred vrata spalnice polulal in sva potem takoj zjutraj dočakala eno tako mrzlo kopel za stopala  >:(  ??? ;D

Ojoj, potem se pa dvigovanja tačke res ne veselim več  :'( No, ja, se bomo pa več tuširali, pa bo...

Slikic mi nimamo, ker je nekdo zadnjič skočil na kavč, kjer je bil USB kabel. Mislim, da razumete.

Jutri gremo na morje in komaj čakam, da vidim, če bo Ymonn kaj reagiral na vodo  :o :o

Se vidimo čez kak teden, do takrat nam pa gotovo uspe dobiti USB ;)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1856 : 25 April 2008, 23:07:15
Ojej @bacek... Sem se tako nasmejala hihi..  :o Meni je to naredila zdaj enkrat, ko je imela malo driske..  :-\ Sem sledila kupckom, pa enega celo malo sfalila..  >:( >:(

Midve pa sva bile danes na morju.. :) Sva sle z dvema prijateljicama in smo se imele super.. No, le da smo prvo polovico izleta presedele v hotelskem barcku pa na kosilu, ker je zunaj dezevalo pa popenit.. Sem sla samo do avta po deznik pa sem bila mokra do kolen in nogavic..   :-\ Ampak je na koncu posijalo sonce, da smo sle lahko na sprehod po plazi.. :) In jaz sem si izposodila HUD fotoaparat v sluzbi za cel pocitnice in so nastale res lepe fotke.. :) Pa jih bom delila malo z vami.. :)













Kaj vec pa na blogu.. :)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1857 : 25 April 2008, 23:20:39
W O W  :o


Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1858 : 26 April 2008, 08:24:47
Jooooj kak smo vam faus Jadranskega morja :'(



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1859 : 26 April 2008, 10:22:42
Super ... a ne kolk je fajn, k ma človk Fotoaparat za slikat in ne fotiča.  :o :P
Tudi naju še čaka ta strošek, zdaj je malo na stranskem tiru ... namreč v četrtek, sva šla dat aro za stanovanje.   :o :o :o :o  8) 8)