Priboljški

T.M.T · 86024

pikic@

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
  • Psi so moje najljubše živali!!!
Odgovori #180 : 01 Julij 2014, 13:46:00
Moja kužka imata najraje priboljške iz Mr. Peta. taki priboljški mi prav pridejo v pasji šoli, čeprav sem ju naučila da sta zadovoljn tudi s pohvalo.

Kar pa se tiče paštete, jima kupim kar navadno jeterno, ki sta jo zelo vzljubila. Ponavadi pašteto namažem na kruh in ga razrežem na majhne koščke in jo uporablam tudi a spodbudo pri agilityju.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #181 : 01 Julij 2014, 13:47:43
Moj pes mara vse, čisto vse. Meni je samo v vodi bolj priročno z neko tubo v roki, po malem iztiskat ven pašteto. Kot pa iz kakih posod ipd.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


pikic@

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
  • Psi so moje najljubše živali!!!
Odgovori #182 : 01 Julij 2014, 14:02:37
Saj se dobijo tudi različni okusi paštet v tubah. Kupiti se jih da v kakšni večji trgovini. Potem pa sama ugotovi kateri okus je najbolj všeč tvojemu psu.



Collxie

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #183 : 02 Julij 2014, 09:11:06
Kaj pa tisti priboljški v tubi od Konga? Tisti, ki so namenjeni za filanje njihovih igrač...



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #184 : 02 Julij 2014, 10:02:31
Mislim, da ima DM nekaj takega od njihove znamke. Prav v tubici...enkrat sem videla, žal pa ne vem, če še imajo...

Evo sem našla še na netu: http://www.dm.de/de_homepage/deinbestes_home/produkte/deinbestes_produkte_hund/deinbestes_produkte_hund_belohnung/33212/deinbestes-delikatess-leberwurst.html




Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #185 : 02 Julij 2014, 11:18:44
Se mi sicer zdi, da sem (po tem, ko sem tudi sama potrebovala to rešitev...za mačko predvsem in ne za plavanje 8)) na CleanRunu vidla prav refil-tube za tak način nagradic. Bojda se da tudi po športnih trgovinah oz. med kamping opremo dobit take tubice (bojda za paste in podobno prepakirat).
Sem pa sama potem vse skupaj poenostvila in sem vzela v lekarni navadno, a večjo brizgo. Vanjo z žličko nadeva običajno pasjo/mačjo konzervo. Če je le-ta koščkasta in čvrsta ji dodam ali samo malo vode ali pa jogurt ter spasiram. Tako, da je pač ravno prav tekoča, da fino leze iz brizge.
Tako učenje ni več povezano z vse preveč slanimi in začinjenimi gavriloviči ter ne junk foodom.  ;) Okus in ješčost pa pač prilagodim z živali bolj zdravim okusnim delom. Pri nas gredo v ''promet'' in so vedno na top.wish.listi nagrad - ribji mouseji. 

Lep pozdrav,
Lunette &Co.