Dva rotvajlerja napadla dekle.

Gost · 13592

rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #30 : 26 December 2005, 20:51:10
Tale tabla nima nobene veze. Pred letom dni je na naše dvorišče prišel nepovabljen gost, ki ga je naš pes zagrabil za hlačnico. Pes je močno lajal, stala je tabla POZOR HUD PES in pes je bil privezan. Poleg tega je imel dovolj prostora, da je do vrat prišel brez stika s psom. Imeli smo zavarovano hišo in s tem tudi kritje stroškov, ki jih povzroči naš pes, pa je temu človeku zavarovalnica (meni še danes ni jasno na podlagi česa) ponudila 500 000 sit :o :o Sem nekje slišala, da bi moralo pod tablo pisati še PREHOD NA LASTNO ODGOVORNOST ???

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #31 : 26 December 2005, 21:44:32
Ma ja kar naprej si namislijo kaj novega..najboljš, da bi imel vsak tako tablo, prilagojeno pasmi, ki jo ima  :P

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #32 : 26 December 2005, 22:48:04
Butterfly  ;D ;D ;D Hudo dobra slika :) Kej tazga bi jest dal na vrata... sam da bi blo pač kej tko povezan z stanvanjem :)

Drugače pa naj bi blo v splošnem dovolj POZOR HUD PES .. čeprav če spodaj napišeš PRIVATNA LASTNINA - PREHOD NA LASTNO ODGOVORNOST ... ti tega ne more izpodbiti noben odvetnik... tudi Čeferin ne :) BTW... lahko tudi brez pozor hud pes :)

Aja.. še ena taka tabla ki sem jo videl zadnjič po TV-ju ... "Screw Dogs, Protected by Smith&Wesson" ... ne vem če sem čisto pravilno napisal.. smith&wesson je znamka orožja... večinoma pušk ;)

Lp, Črt