Kana

**Jackie** · 16282

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #30 : 08 December 2005, 19:43:59
Thank you



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #31 : 11 Januar 2006, 11:48:57
A ni tale fotka dobra reklama za vodo hehe ?
Ko prazne plastenke okoli ležijo !
Aja, Kana zdajle spi čez cel kavč!



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #32 : 01 April 2006, 18:20:31
Malo novičk ...  ;)
Kana hodi v pajo šolo v klub za šolanje psov NM ...
V našem tečaju imamo še BD-ja Pana, mešanko Nero, labradorca Naja, njufkota Bučkota  :P
Super se imamo.
Torej, Kiky je sterilizirana, Frfra pa bo  čez pribli
no 2 me3seca ( čakamo še na ene mladičke ) ... Macho se je "gonil" boksigavedi kje ... Tasko je revček čisto shujšan ... Ga bo treba malo porediti  :o Ja, Ron še vedno zvesto prisega na načelo : "Bolj staR BOLJ NOR..." Ne, ne pred staro pasjo zgago res nimamo miru... Niti takrat ko s kanio vadiva za pasjo šolo. Ne, gospod mora biti zraven in lepo delati isto vajo kot Kana  8) Slike bodo kmalu. Ja, Maša kdaj nas prideš pogledat  ;D



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #33 : 01 April 2006, 19:02:12
oo Kana dej nam povabi Bučkovo lastnico sem gor. Je bla na mojpes.net pa veš da ne morem tam prosit če pride sem  ::)

Drgač pa cort zverine...se pa priporočoma za kako sliko Kane v šoli. Da vidmo kako kaj dela mali vražiček  8)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #34 : 01 April 2006, 19:04:38
Ja Bučko je res en Bučko. Zelo lep, malce len, lepo laja pa veeelik je  ::) ;)
Boste enkrat dobili slike ( enkratz ja...)



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #35 : 01 April 2006, 20:17:33
Ja, Maša kdaj nas prideš pogledat  ;D

V sredo nisem zaradi res čudnega vremena, pa še ob 4ih sem prišla z Vegovega tekmovanja. :-\ To sredo, ki prihaja (5.april) po vsej verjetnosti pridem - če le ne bo dežja, ker potem mi je pa brezveze. No, kadarkoli pridem obljubim, da bom tudi jaz poslikala Kano in vse ostale (tudi Bučkota za Neyko). ;)

Lp



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #36 : 02 April 2006, 10:01:06
V sredo nisem zaradi res čudnega vremena, pa še ob 4ih sem prišla z Vegovega tekmovanja. :-\ To sredo, ki prihaja (5.april) po vsej verjetnosti pridem - če le ne bo dežja, ker potem mi je pa brezveze. No, kadarkoli pridem obljubim, da bom tudi jaz poslikala Kano in vse ostale (tudi Bučkota za Neyko). ;)

Lp
;) Ja to sredo so zaradi dežja vsi obupali, tako da sva bili na koncu s Kano sami. Ja res najbolje da fotkiča prineseš s sabo. Pa še nekaj imamo tudi ob petkih ob 17h če te zanima... V sredo potem sploh ni bilo dežja, ampak je bilo lepo, sveže vreme,se mi zdi , da najbolj primerno za vadbo. No se vidimo...  ;)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #37 : 27 April 2006, 14:52:10
Nora novica, imamo 6 novih muckov !
 >:(
Ja, ja ... Frfra je poskrbela za to  ::)
Pa tako sem upala , da bosta največ dva  :(
No ja , pa jih je šest.
Važno , da gre čez 2 meseca Frfra na sterilizacijo, Macho pa v še bližnji prihodosti  8)
Ja...
No imamo 2 črnobeli samički ( ena ima flek čez obrazek), enega sivega z rjavimi in belimi dlakami, enega črnega, enega belega in enega belega z rjavim repkom, ušeskom in flčekcem na tački.


Poročam !



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #38 : 27 April 2006, 15:07:07



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #39 : 27 April 2006, 16:14:57
Kako vama gre pa s Kano v šoli?

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #40 : 27 April 2006, 19:02:02
Kako vama gre pa s Kano v šoli?

lp
Super je, zdaj že obvladamo poleg, sedi in prostor ( le to moramo še ponavljati), pa sem pa razne "čudne korake", obrat itd.
Meni je zelo všeč.
Včeraj smo bbili v urbanem okolju...
Tako moji vtisi so...   ;D  ;D  ;D!!!!




Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #41 : 27 April 2006, 19:54:13
Včeraj smo bbili v urbanem okolju...

Kje ste pa to bili? Kako vam je šlo? Žal mi ni uspelo priti (saj veš - maturantski ples). :-\

Drugače pa lahko tudi jaz pohvalim Kano. Ko sem jo videla je bila prav pridna, če ne celo ena najbolj pridnih v skupini. :-* Upam le, da čimprej spet pridem - s fotoaparatom (sedaj ga ne bom pozabila). ;D

Lp



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #42 : 28 April 2006, 10:11:44
Kje ste pa to bili? Kako vam je šlo? Žal mi ni uspelo priti (saj veš - maturantski ples). :-\

Drugače pa lahko tudi jaz pohvalim Kano. Ko sem jo videla je bila prav pridna, če ne celo ena najbolj pridnih v skupini. :-* Upam le, da čimprej spet pridem - s fotoaparatom (sedaj ga ne bom pozabila). ;D

Lp
Nič še nisi zamudila, konec maja gremo še enkrat. Bili smo pa v Bršljinu oz. v okolici smo naredili krog. Labradorec (Naj) je pa imel veliko dela, saj sta bili pred njim in mešanka Nera in labradorka Pina, no Nera se mu je bolj dopadla(beri , hotel jo je naskočit). Naj je naredil še en kupček. Drugače so se vsi obnašali super, razen občasnih vohanj ni bilo napak (no ja če gremo v finese so bile ). Za Kano so malo hitro hodili, pa nič zato.
Ti pa le ne pozabi fotoaparata.
(Hvala za pohvalo)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #43 : 30 Julij 2006, 14:02:04
Nove fotke zverin lahko pogledate na http://zina.moj-album.com/
Kako nam je šlo na izpitu pa http://solanjepsov.moj-album.com/