Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1027589

baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
Odgovori #90 : 25 Marec 2006, 12:19:22
Mašy na prvi sliki je pa res očitna razlika v teži vaših lepotcev. Se res vidi da je Pagec bolj suhec oz. bolj suh od Tysa  ;)



baloo

  • *
    • Prispevkov: 154
    • Točke: 0
  • Lepotička:)
Odgovori #91 : 25 Marec 2006, 12:20:01
Čeprav še vedno velja, da ga čez Pagca NI  :-*



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #92 : 25 Marec 2006, 19:37:31
Mašy hvala za odgovor glede teže in velikosti...  ;) zdaj vidim da naš Harley sploh ni tako ogromen  :D ampak je pa večji od boxerjev ki sem jih videla na razstavi. pa tudi tako je kar velik kuža  ;D

glih gledam slikce v tvojem albumu...Tyson in Pago sta res ful lepa...  8)



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #93 : 20 April 2006, 12:17:22
Za vse ljubitelje bokserjev, ki ta trenutek iščejo psa, je na sosednjem portalu oglas za oddajo leto in pol stare bokserke srnine barve z belo liso na prsih. Kontakt: 040-233-566,01 7238 274

http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index.php?pa=viewannonces&lid=5001

Lp


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #94 : 20 April 2006, 16:12:49
Psička Ula se ne oddaja več, je že v novem/starem domu. ;)

Lp


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #96 : 23 April 2006, 11:56:58
Nekaj novih slikic:


Smeško Tyson: "Hahaha, ko bi ti vedela komu se jaz tako na široko režim! Hahaha."


Pago: "A že lahko začnem šibat al ne? Sej že 2 minuti sedim čisto na miru ... veš da tega nisem navajen!"

Malce več pa TuKaJ. ;)

Sicer pa zadnje čase z vsakim posebej rolam po dvorišču. Gremo tudi do ceste, pa malce po pločniku pa hitro nazaj. Ko bodo počitnice bomo šli pa do gozda in malo naprej.

Kako pa kaj vaši bokserčki?  :)



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #97 : 23 April 2006, 18:44:56
Mašy - res sta klovnčka, ta tvoja fanta. :)
Naša frajla je ok, samo tole vročino, ki se je v bistvu komaj začela, čedalje slabše prenaša. Vsako leto težje.
Se vleče za mano, sopiha kot lokomotiva, jezik ven, išče senčko... seveda če ni kakega pasjega kolega v bližini. Takrat jo pač nič ne moti, najbolj pa uživa s sosedom buldogom, ki je ravno v puberteti ( 10 mes.) in ga uči vseh neumnosti. Je pa smešno, kako so si podobni po načinu igranja in obnašanju, sploh ta je en hiperaktivec in čisto nasprotje prepričanju da so to leni psi.
Je pa soimenjak tvojega Tysona, Maša. ;)
Kako so pa kaj vaši bokserji navdušeni nad vodo, Gina namreč je nora nanjo, plavala bi v nedogled.  :)

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #98 : 24 April 2006, 16:20:14
Ja, saj mi tudi vročino vsako leto prenašamo slabše. Tyson se že tako malce hitreje utrudi, ker mu pač ne gre prenašati take teže, sedaj je pa sploh hitro konec. Dobro da so jutra in večeri še vedno hladni. ;) Pagec pa sicer laufa koliko se da, ampak jezik je do tal še preden sploh začne z kakšnimi norijami.

Navdušenje nad vodo... Mi smo šele lani spoznali kako fino je če malo zaplavaš, se ohladiš, prinašaš palice, čofotaš, včasih se celo potapljaš. ;D Je bilo kar težko iti proti domu ali še naprej na sprehod. Me pa prav zanima, če bomo letos tako pogumni ali bo morda kaj trajalo dokler se spet ne spomnimo kako lepe so vodne norčije. :P

Lp



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #99 : 26 April 2006, 00:10:33
gina, koliko pa je stara tvoja bokserka?   
moja Lise je oboževala vodo, čeprav se je raje "sprehajala" v njej kot plavala. ampak na morju je pa skoraj vedno priplavala za mano, če nisem šla predaleč.
je pa imela svojo blazino za v vodo, na katero se je ulegla in pol sem jo mal vozila po morju. in ko je imela dovolj je skočila iz nje in doplaval proti obali!
moja Liska :'(


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #100 : 26 April 2006, 13:29:24
...je pa imela svojo blazino za v vodo, na katero se je ulegla in pol sem jo mal vozila po morju. in ko je imela dovolj je skočila iz nje in doplaval proti obali!...

Kok fino. :D A pa to je imela napihnjeno z zrakom? Pa ni počila, če je kdaj s kakšnim krempljem "zapela", ali je bila Lisa tako pridna da je pač samo na miru ležala...

Aja, bokseraši: če koga zanima pa ne spremlja teme o PeSjanarskem srečanju - to soboto bo srečanje! Vabljeni! (Gina, ti imaš če se ne motim recimo kar blizu.) :)

Lp



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #101 : 05 Maj 2006, 10:54:29
V Zonzaniju čaka na nov dom nemška bokserka stara 1 leto, ki je bila najdena na Vojniku.



Tel: 03-7490602       e-mail: [email protected]
Ogledi Živali: ponedeljek -petek med 12 in 16 uro

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #102 : 06 Maj 2006, 14:46:35
:( Upam, da tale bokserka čimprej najde nov (ali morda stari) dom, saj je prava lepotička.

Pa spet nove slikce naših bučmanov...

Pago in njegovi lepi učki, ter moker jeziček... :P


Tyson, ki trdi da je smisel življenja uživanje na travi - takih fotk je v albumu še nekaj in bi bilo škoda, da jih ne pogledate. ;)


Ena skupna med opazovanjem ljudi pred trgovino... ::)

Več pa jih lahko najdete TuKaJ. :)

Lp



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #103 : 06 Maj 2006, 15:41:03
Mašy- je pa Tyko postal pravi bajsek.  :) Sploh ko sta oba skupaj, zgleda Pagec tak drobižek.
Kako pa kaj sprejemata bratovega pitbulla ... se razumejo ?

gina, koliko pa je stara tvoja bokserka?
Ups... :-[ sem šele zdaj videla vprašanje. Gina je bila 1. maja stara pet let. Pa je še vedno otročja kot pri petih mesecih, no saj uboga pa to že, je zelo pridna, samo lumparije ji gredo pa še vedno po glavi. Je takoj za kakšno neumnost. Neumorna, kot verjetno vsak bokser. ;)

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #104 : 06 Maj 2006, 20:31:47
Gina, ja res je bajsek. Ampak ne da je postal, ampak je to že kar dolgo. ;) Bratovega pitbulla dobro sprejemata. Ko sicer ta preveč skače ali morda premočno ugrizne mu Tyson da vedeti, da je dovolj in se ustavi pa zarenči (naredi mu seveda nič), Pago pa prav tako. Sicer so sedaj malo manj skupaj kot na začetku, ampak še vedno kar precej. Tudi če sta Tys in Pago kdaj v pesjaku, je Mike (ki mu je pesjak še v izdelavi) privezan poleg pesjaka in se lupčkajo čez ograjo (ni z njima v pesjaku, ker njuno ograjo že dolgo lahko preskoči). Jaz samo upam, da ne bo to prijateljstvo izginilo oziroma, da se bodo tudi kasneje lahko vsaj prenašali da ne bo prihajalo do kakšnih pretepov (Pago - Mike).

Glede lumparij je pa res. Tudi naša vedno nekaj ušpičita, pa se Tysu tudi bliža 5.rojstni dan. ::)

Lp



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #105 : 06 Maj 2006, 21:02:01
Ja, kako Mike preskoči ograjo smo pa lahko videli po fotkah. Neverjetno ! :o
Ma verjetno se bodo še vnaprej vsi trije razumeli, samo je bolje da so pod nadzorom, saj nikoli ne veš, kaj katerega piči ( al palica, kakšna psička...) in fajt je tu. Ali pa vsi skupaj potegnejo nad kakšnim drugim "vsiljivcem".
Hmm...trije samci, potem je kar pestro pri vas doma. Da pa Tyko kmalu praznuje pa vem, saj je vendar bratec od Tije. 8)
Mi pa uživamo na sončku, se podimo po gozdu ... in sosedovega desetmesečnega buldoga učimo vseh pasjih lumparij. :)

Lp


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #106 : 08 Maj 2006, 21:36:31
Kok fino. :D A pa to je imela napihnjeno z zrakom? Pa ni počila, če je kdaj s kakšnim krempljem "zapela", ali je bila Lisa tako pridna da je pač samo na miru ležala...

Aja, bokseraši: če koga zanima pa ne spremlja teme o PeSjanarskem srečanju - to soboto bo srečanje! Vabljeni! (Gina, ti imaš če se ne motim recimo kar blizu.) :)

Lp

ne, ni je prepiknala... blazina je bila iz tistega mal "debelejšega" oz. močnejšega materiala. je pa res, da je lepo pri miru ležala:


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #107 : 09 Maj 2006, 15:46:37
Pozdravljeni!

Meni se v Zonzani ne javijo. Danes sem jim še poslala mail. Ve kdo kaj je s tisto bokserko?

Lp, p&P

nerodna Pehtica


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #108 : 11 Maj 2006, 16:32:41
No....boxerka iz Zonzanija že uživa v novem domu!  :o


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #109 : 11 Maj 2006, 18:18:54
Baje pa išče oz. bo iskala nov dom tudi eno leto stara bokserka, rodovniška in že sterilizirana.... če koga zanima.

Lp nina



icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #110 : 11 Maj 2006, 18:27:52
Lep pozdrav vsem ljubiteljem psov,predvsem boxerjev. Sem čisto nova na forumu in seveda imam doma psičko, boxerko-staro 7 mesecev.
Zanima me pri kateri starosti se konča rast psa- moja Bia ma namreč 22 kg in nekje 52 cm. Nekam majčkena se mi še zdi zato me zanima ali bo še kak cm pridobila.
Hvala lepa za odgovore in lep dan  ???

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #111 : 11 Maj 2006, 18:30:41
Baje pa išče oz. bo iskala nov dom tudi eno leto stara bokserka, rodovniška in že sterilizirana.... če koga zanima.
Pa kaj je zdaj to?  ??? V zadnjem mesecu bo to že 3. boxerka, ki se oddaja!  :-X Tako kot je bilo zgodaj pozimi z bernci.  :-\


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #112 : 11 Maj 2006, 18:52:53
icor... saj samičke dosežejo od 53 cm dalje. Tako da... če bo bolj pri tamalih potem je praktično višino že skoraj dosegla. Še kakšen cm bo pa pridobila ;) Od kje pa prihaja?

Scythe... ne vem zgleda ljudje prepozno ugotovijo kakšne hiperaktivce so si nakopali na glavo...  :-\ bo treba dati več poudarka na izobraževanje in osveščanje ljudi o pasmah, zgleda premalo delamo na tem. Teli bučmani z potlačenimi gobci pa so tako simpatični, da se jim je težko upreti ;)

Lp nina



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #113 : 11 Maj 2006, 19:52:45
Lep pozdrav vsem ljubiteljem psov,predvsem boxerjev. Sem čisto nova na forumu in seveda imam doma psičko, boxerko-staro 7 mesecev.
Zanima me pri kateri starosti se konča rast psa- moja Bia ma namreč 22 kg in nekje 52 cm. Nekam majčkena se mi še zdi zato me zanima ali bo še kak cm pridobila.
Hvala lepa za odgovore in lep dan  ???
Pozdravljena icor 01!
Verjetno bo tvoja punca v višino še kak cm pridobila, oblikovanje telesa, glave ...pa še zdaleč ni končano. Se mi zdi, da so bokserji tako smešni, ko tako nesorazmerno rastejo, enkrat dolge tace, drugič majna glavca z velikimi ušesi ... :D
Gina je visoka kakih 57-58 cm, ampak se mi zdi za punco kar visoka. :-\
Je pa kar dolgo trajalo, da se je razširila v prsni koš, glavo; je bila svoj čas taka suha glista. Tako, da se je šele pri kakih dveh letih dokončno oblikovala, čeprav je v zadnjem letu tud kako kilco pridobila, ker se je dama odločila, da ne bo več zbirčna pri hrani ( pa vpliv sterilizacije tud verjetno ).
Tako, da brez bojazni. ;)
Pa daj kako fotko gor, da vidimo "malo" tigrico. ;)

Jah....verjetno ljudje res ne vedo, kaj jih čaka, ko si nabavijo bokserja, potem pa ko pride njihov taprav karakter na plano, pa spoznajo, da jim niso kos ....Žalostno, ko vedno takratko potegne pes. >:(

Lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #114 : 11 Maj 2006, 21:53:01
Ok res je.Dom išče 1 leto oz. 11 mesecev stara bokserka.
Njena zgodba je sicer malce zapletena ampak...to je pravzaprav Bela o kateri se je že govorilo stran ali 2 nazaj.Lastniki žal živijo v bloku,sinu se ne da več ukvarjati z njo,gospa pa ima premalo časa da bi vse uredila :(.Bela je sterilizirana,tigraste barve in še kaj bi se najdlo.Če koga zanima še kaj več naj me kontaktira na ZS ali pa email ([email protected]).
Lastniki so se ubistvu zavedali kaj kupujejo ker je to že 3 bokser...ampak žal se je izteklo tako,da ne gre več naprej :(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #115 : 11 Maj 2006, 21:56:56
Hvala za odgovore. Jaz tudi upam da bo še kaj zrasla. Drugače pa je pravi mali vražiček z žalostnimi očmi. Pri nas v vasi ni nobenega boxerja in že zdaj jo vsi gledajo s strahom,ker ima baje tak "hud " pogled. Drugače pa sem jo pripeljala iz Hrvaške. Zelo rada bi pripela kako slikico, vendar ne vem če bom vedela. Bom poskusila....

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....


icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #116 : 11 Maj 2006, 22:00:44
in....ni mi uspelo

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #117 : 11 Maj 2006, 22:07:32
in....ni mi uspelo

Kdo sta pa starša??

Skopiraj link med
Koda: [Select]
[img]link[/img]
Lp nina



icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #118 : 11 Maj 2006, 22:15:05
aha, pa je šlo!!!
Je iz psarne Iggy Box

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #119 : 12 Maj 2006, 11:12:29
moja Lise je rasla do 9.meseca torej bo tvoja tud malce zrasla. bo pa zato pol bol v "širino" šla (mišice, ne "špeh")