Meče vodo

ninci · 3509

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 20 September 2006, 11:48:49
Ok že tri dne gledam če pasja skleda za vodo pušča, probavam, menjam vodo, gledam skledo, brišem luže. Ni videti da pušča luže so pa ogrooomne, še malo pa nam bo potopilo hodnik. V Frajerjevi navadi je sicer, da mora biti voda kristalno čista in iz pasje sklede pobere vse smetke, ki jih onedva z gobcem naneseta notri... ampak tole je pa že višek, zdaj vodo meče ven kot za stavo in skledo poriva gor in dol po hodniku. Pa to tako taveliko skledo polno vode, ne kakšno majhno :o >:( Hudič mali... ne vem a bi se rad kopal al kaj? :D

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1 : 20 September 2006, 12:16:45
Ninc mislim da ti samo hoče dopovedat da se je naveličal pospravljanja za njima dvema in da je čas da ti to začneš početi :P ;)
Lahko ga pa vprašaš če je bil kej z mojim Larsonom na vezi, kajti namreč pri nas to on počne, ko voda ni po njegovem okusu. >:( :o


erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #2 : 20 September 2006, 12:19:24

 ;D ;Dmogoče je pa pogruntal, da je prav fino, ko voda šprica naokoli

  poskusi postaviti posodo v stojalo, boš videla, če bo odnehal.

lp erika


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 20 September 2006, 12:25:02
poskusi postaviti posodo v stojalo, boš videla, če bo odnehal.

Pri nas imamo "majhne" pse in nimamo stojala  :-[

Sicer ne spada sem ampak ... naj povem da mi je ko smo se pakirali za na morje hudič pojedel polovico zgornjega dela kopalk :o Na dopustu pa presenečenje ko hoče človek na plažo >:(

Lp nina




Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #4 : 20 September 2006, 12:36:31
Ja tale tvoj Frajer ma pa zanimiv fetiš :o ;), si bila pa vsaj lepo zagorela po celi zgornji polovici, ni bilo potem potrebno v solarij ;) Vidiš kak lepo skrbi zate!
Lily je najbolj všeč če zasede mojo posteljo seveda mora prej še malo znervirati želvice od bratove punce.
Sem se pa spomnila da ima moja Lily pa fetiš na prste na nogi, če te zaloti bosega ti jih enostavno mora umiti :o ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #5 : 20 September 2006, 12:40:50
Bom jaz njemu dala fetiš >:D

Lp nina



erika

  • *
    • Prispevkov: 448
    • Točke: 5
Odgovori #6 : 20 September 2006, 13:10:09

Ok, saj ni važno, da je stojalo,

 probaj mu fiksirat posodo z vodo, mogoče mu potem ne bo zanimivo, da bi jo gor in dol šibal ;D



A zgornji del kopalk je použil,  ;D ;D ;D- to pa je dec a ne?

lp erika


Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 20 September 2006, 15:10:17
Ah, Ninci, tvoj ima vsaj fetiš na kopalke, moj je pa, medtem ko
sva bila s fantom v kinu "použil" 2 štunfa (in to cela ) !
Prvega je nepoškodovanega izbruhal, drugega pa po 11-dneh
naših skrbi in letanja k veterinarju po..kal. :P

To z vodo pa je tako ali tako zgodba zase. Za weimarčane je
itak značilno, da pijejo vodo tako, da je popije enako količino
kot jo pokaplja še po tleh. Tako,da je najbolje kar z močotom
zraven stat, drugače se ubiješ, če v tisto lužo stopiš. No ja, saj
tudi ljudje nismo popolni, zakaj bi to zahtevali od naših ljubljenčkov.  ;D


Lp, Nina  :)


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #8 : 20 September 2006, 15:28:31
moj macji utrganc tega ne dela (voda je fej in fuj ::) ), imajo pa ta zur dihurji, tocneje "tvoj" Gulo. Ce ne poriva sklede naokrog, pa notri potopi celo glavo, parkrat pihne, da gredo ven mehurcki, poem pa glavo ven in se strese ...  ::) ::) ::) Tezavo sem resila tako, da skledo je pasja skleda dvignjena, dihurska pa postavim toliko stran od vseh sten, da se ne more odrinit od njih, pa vodo imajo v eni tezji keramicni posodi, tretja je pa kar v tus kbini. Tam mi je vseeno, tudi ce vsi naenkrat notri skocijo.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 20 September 2006, 22:25:04
Weimy Frajer je maček ;D In če bi pojedel dva štumfa (pa je pojedel že marsikaj) bi me resno skrbelo :o

Mah pomoje ga bom jutri kar pod tuš vrgla itak ko si človek umiva zobe sedi v umivalniku in namaka tačke pa lovi kapljice iz pipe, in je zgleda že čas za eno pošteno prho  :P

Lp nina




Weimy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 127
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 21 September 2006, 08:13:28
Oh, sorry, sem čisto spregledala, da je to mačji podforum :'(
No ja, vsaj vidim, da imajo tile naši ljubljenčki zelo podobne
navade, ne glede na pasmo in vrsto.

P.S. Seveda, kar pod tuš z njim, očitno ga že pogreša  :P


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #11 : 21 September 2006, 12:37:03
Moj začasni varovanec tudi to dela. >:D Meni je bilo pa čudno, kako lahko toliko vode spijejo, ker sem jo morala skoz dotakat. Potem sem pa poštekala, da mački tako norijo, in skačejo noter v sklede, da gre voda vse okrog, ampak tepih vse popivna, tako da sploh nisem vedela, dokler ni začelo zaudarjati. >:( Potem mi je pa Kihec enkrat demonstriral, kako on to pije, najprej proba s tačko, če je res samo voda in to proba ene parkrat in potem stresa okoli, potem malo popije, pa si spet tačke umije, da ne bi preveč vode ostalo notri. :D ;D
Lp


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #12 : 21 September 2006, 12:56:18
ninci - to kar pišeš je kot da bi mojega mačkona opisala  :D

vodo pije kar iz pasje posode in iz le-te jo tudi meče  :o ne sprašuj, kako sem iskala posodo prvič ko je to začel delat, saj jo je iz korilnice spravil pod avto v garaži  ::) in seveda luže vsepovsod  :D
vode se niti najmanj ne boji, ko vidi da grem v kopalnico, gre za mano in čaka da mu pipo odprem  ;D
tako malo pije in še več se igra. enkrat mi je celo družbo delal pri kopeli, in mi je celo tisto vodo polno mila in pene želel piti  ???

totalno nasprotje mojega prejšnjega mačkona, kateri se tekoči vodi še na en meter ni približal :)


Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #13 : 21 September 2006, 17:07:28
ninci - to kar pišeš je kot da bi mojega mačkona opisala  :D

vodo pije kar iz pasje posode in iz le-te jo tudi meče  :o ne sprašuj, kako sem iskala posodo prvič ko je to začel delat, saj jo je iz korilnice spravil pod avto v garaži  ::) in seveda luže vsepovsod  :D
vode se niti najmanj ne boji, ko vidi da grem v kopalnico, gre za mano in čaka da mu pipo odprem  ;D
tako malo pije in še več se igra. enkrat mi je celo družbo delal pri kopeli, in mi je celo tisto vodo polno mila in pene želel piti  ???

totalno nasprotje mojega prejšnjega mačkona, kateri se tekoči vodi še na en meter ni približal :)

um če smo že pri tem, kako majo radi vodo...moj mucko prav tako izgleda kot da se vode ne boji (ko zasliši vodo je že na vc-ju in že štoha po napolnjeni banji pa tko) samo sem pa ga danes (star je 6 mesecev) prvič redno umila (pipa, šampon,....) pa ni bil lih navdušen...škoda da nimam slika kako je izgledal :P



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #14 : 21 September 2006, 17:17:08
Verjamem takoj  :D
Kopanje bi tudi v moji mačji zadevi znal biti velik problem  ::)

P.S. + offtopic: Ti redno kopaš mačke? Jaz še nikoli nisem, bi morala  ???