LOGIKA!!!

jenny3 · 15271

jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
: 29 September 2006, 15:22:35
danes se je pisalo šolsko tekmovanje iz logike...zanima me , kdo je pisal, pa kako je šlo???


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 29 September 2006, 17:33:58
Je šlo...pol na blef,3. naloga mi je šla pa kar fino.Za 4. sem nekaj delala po spominu,2. pa sem se igrala  minolovca...1. sem prepisala od sošolke zdaj pa samo še čakam da mentorico spet zadane infarkt,ko pregleda moj test >:D.Se pa splkoh ne obremnjujem,ker sem šla 2. na priprave pa še takrat nismo naredili nič...priznam,logika ni moje področje---čakam biologijoin kengurujčka :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #2 : 29 September 2006, 17:43:06
Jaz sem tudi šla.
Nič se nisem pripravljala (v šoli nimamo nobenih priprav), tako da nisem presenečena, da mi je uspelo rešiti samo 1 celo nalogo, ostale pa na pol.
Za 2. nalogo vem, da imam vse pravilno :P

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 29 September 2006, 17:43:47
jst sem pa 1 nalogo zasrala v nulo :D-izjavna logika ni moje področje...drugače mi je bil pa test lahek(z izjemo 1 naloge hehe)
ma mi niti priprav nismo imeli...imamo namreč "super" učiteljico hehe


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #4 : 29 September 2006, 18:15:17
Ooo...pri nas pa učiteljica skače za nami z listom in svinčnikom:"Pejt na logiko,a boš šla.Ne zatiraj svojega talenta...si že napisana,brez ugovorov.Takoj na priprave!"
"Ja gospa profesor bi pa ni pogojev...morm domov sestrično it merkat,joj pa še 3 travnika mamo pokošena...aja pa zobarja mam nasledno uro..."Pa ga gremo v trgovino :D

Potem pa izsilim še,da sem opravičena spraševanja (ker se doma cel dan pripravljam,seveda ;)) pa sme na konju :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #5 : 29 September 2006, 22:33:56
Sem tudi jaz šla na logiko :) . 3 naloga je bila( vsaj meni) zelo zaj..... 1 naloga je še nekako šla oz. je šla kar dobro, da o 2 nalogi sploh ne govorim. Za 2 nalogo nam je rekla učiteljica, da moremo barvati kvadratke tako, kot da igramo minolovca ;) ( ja, imamo super učiteljico).  4 naloga mi je bila pa tudi kar lahka. Se mi je lansko leto zdelo da je bilo vse skupaj težje :-\ .

Lp,  ;)



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #6 : 30 September 2006, 08:33:23
Jst sm tud tekmoval ;D, ja vse so mi nekak šle sam bomo pa vidl, če sem imel prav :D :D :D.
Se pa tud men zdi, da so bile lansko leto težje ???

lp Jure


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #7 : 30 September 2006, 10:27:36
ma sej so ble u izi-samo 1!!!!!!!!!!!!!!!! izjavna logika-brrrr...aja, jaz sem potem vidla rešitve ;D...hehe


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #8 : 03 Oktober 2006, 13:58:02
Meni pa so bile vse naloge lahke z izjemo 1...3 naloga ful lahka,4 še bolj.. ;D :)...in sem bila skupno druga tako da,nimam pojma kam zdaj gremo,na področno ali na državno.. ???
Kako je šlo pa vam? Se je kdo uvrstil naprej?

papa


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #9 : 03 Oktober 2006, 14:19:47
ma jaz sem dobila bronasto-1 nalogo zasrala do konca :D ...ja saj pravim tele naloge(z izjemo tiste 1) so za 4 razred čisto O.K...
se mi pa ne zdi fer, da sta dve učiteljici (v 2 različnih razredih) povedali da je prizma kocka in kvader(1 naloga :D )mislim HALOOO???


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 03 Oktober 2006, 15:26:51
Jaz sem imela celih 15 točk 8).Sem bila tretja...1. in 2. sta imela pa oba 16 točk :P.

Sem imela pa 3. nalogo celo prav,pri drugi sem imela pa 5 - točk tako da...me je tisto zj***lo...ampak sme prov happy.Važno da dobim priznanje :P,ker na državno se mi pa res ne da :-\.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #11 : 03 Oktober 2006, 20:49:14
Jaz sem imela 29 točk,prva pa je imela 32.5 točk.  :o ;D..torej gremo verjetno na državno..mah edino je škoda to,ker je državno na soboto,namesto da bi bilo med tednom  :-\...

papa


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 05 Oktober 2006, 16:23:15
aja jaz sem imela 30 točk :P
prvi jih je imel 39.5 tako da ja... :D


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #13 : 05 Oktober 2006, 16:29:45
Jaz sem bila 2. pri 2. letnikih. Samo ne vem še, koliko točk sem imela.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


katie

  • *
    • Prispevkov: 974
    • Točke: 0
  • eternal flame
Odgovori #14 : 05 Oktober 2006, 19:50:35
Jst sem bila 3. in ravno tako ne vem koliko točk sem imela.... :D

Aydeen Collies
... don't stop believin', hold on to that feelin'


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #15 : 06 Oktober 2006, 16:29:57
pri nas so napisali vse...pri kateri nalogi si se zmotil, za koliko točk, pa še uvrstiteb...


Neja.

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
  • Australian Shepherd ~ Nox
Odgovori #16 : 19 Januar 2012, 16:03:31

A je kdo letos šel?
Sem bila 1. na šolskem, pa sem šla na državno in dobila srebrno priznanje. (:
Pa skoraj brez pogledat naloge. Je pa zdaj že ene 3 leta vedno kakšna naloga iz tujih jezikov za sklepat, kar se na začetku zdi težko, potem je pa čiiiist enostavno. Največ težav pa mam z izjavno logiko. ><