Občutljive blazinice

Nina, Uni, Ivy · 1884

Nina, Uni, Ivy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
: 19 Oktober 2006, 20:24:57
Živjo!

Moj zlatko im blazno problematične, občutljive tačk. Pozimi se poreže ob začetku blainic samo da stopi na sneg, poleti po treh dneh dopusta ni več hotel hoditi po kamnih (takih velikih, rečnih). Mogoče sem kriva zato jaz -pozimi ga vedno po sprehodu namažm s Herbal Balm(om) od Jean Peau(a), samo dvomim, da je to krivo vsega. Veliko ljudi mi je svetovalo, naj pustim, da se mu blazinice utrdijio, vendar n morem gledati, kako ima krvave. Enkrat sem kljub temu ustrajala, vendar so se mu začele drugi dan gnojiti. Pred letošnjim snegom mu nameravam kupiti usnjne copatke za vse 4 tačke (ker ni šanse, da bi zlatku prepovedala norenje po snegu).

Kaj mislite vi? Se naj sprijaznim, da ima občutljive tačke in ga obuvam v copatke ali obstaja še kak drug način? Bila sva pri veterinarju, ki mi je povedal, da se bo to uredilo samo od sebe in mu dal neko inekcijo, ampak hudiča - 30.10. bo star 1,5 let, pa do danes ni bilo še nič bolje.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 20 Oktober 2006, 08:57:09
Kakšno injekcijo pa mu je dal ??? Kaj pa drugače če hodi po asfaltu tudi dobi krvave blazinice?

Lp nina



Nina, Uni, Ivy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 20 Oktober 2006, 09:17:44
Imena funkcije ne poznam, uporablja se za lažjo odstranitev tujkov s tačke (moj kuža sicer ni imel nobenega tujka v tački). Je pa res, da sem takrat slepo zaupala veterinarjem, zdaj pa ne več.

Ne, po asfaltu ne dobi krvavih blazinic. Se mu pa lupijo in cufajo. Problem je samo na snegu in kamnih.



Nina, Uni, Ivy

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 20 Oktober 2006, 09:18:38
Mislila sem inekcije (zraven delam v excelu neko bazo, zato funkcija ::)).