Junior handling

**Jackie** · 355031

Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #1110 : 05 April 2010, 16:32:51
Ja o tem JH ker kot sem že A-Tsa-Rja   povedala vem čisto malo pravil in poznam zlato pravilo.
Pa Huller je močen?Vleče kaj?Ker jaz sem 12 let stara pa da me ne bo povleko ker mam slabe izkušnje s tem.
LP
Tina



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #1111 : 05 April 2010, 17:58:47
Hehehe  :D Haller je med tistimi, ko z razstavno vrvico na pravem mestu ne upa kaj vlečt, ker ga preveč stisne pri grlu..  :P
Močan je.. to ne smem rečt, da ni.. 33kg mišic..  8) ;)  :D

Bom zraven pa verjetno A-Tsa-Rja tudi, ko bosta delali, tako da se ne rabiš bat.. Je Haller že par razstav dal skozi, tako da bo kar ok. ;)

V bistvu sama nisem delala tega JH.. vem edino, da je "zlato pravilo" (ga poznam) in da pač v ringu moraš psa lepo predstavit, ga postavit, itd.,
potem pa izvajaš različne like (odvisno, katerega ti sodnik določi).. O teh likih ti lahko več pove A-Tsa-Rja (vem za L, 8, T). :)

LP



Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #1112 : 05 April 2010, 18:18:55
Aha.Torej se ne rabim bat.
Upam da se bomo videli in spoznali čimprej.
LP,Tina



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1113 : 11 April 2010, 13:13:08
Imam eno neumno vprašanje, ampak vseno..se je treba za razstavo tudi kaj namazat?
Hvala, ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #1114 : 11 April 2010, 13:14:17
Ne ni se potrebno :)



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1115 : 11 April 2010, 15:35:29
Hvala.. :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1116 : 11 April 2010, 16:15:06
Živjo, ko malo gledam vaše slike, opažam da ste večinoma v kostimu s krilom...imate mogoče kakšno idejo, kje lahko to kupim...nisem sama še nikjer zasledila.. :(
Hvala, Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #1117 : 11 April 2010, 16:38:03
Ni nujno da imaš kostim. :) Lahko imaš kakšno enodelno oblekco ali pa srajco in kake hlače. :) Čisto tvoja izbira je. Važno je samo to, da ne prideš na tekmovanje ravno v kavbojkah oz. trenirki in eni razvlečeni majci. :)
Drugače jaz si načeloma ne kupujem kostimov, ker mi nikoli ni noben prav (jih dam delat k šivilji). Drugače pa v H&M-u jih imajo, tudi Orsay, Zara...Drugače pa ima tudi New Yorker kakšne bolj elegantne obleke. :)



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1118 : 11 April 2010, 20:54:03
Najlepša hvala...če pa kostim ni nujen bom pa raje v oblekici :P Hvala Ula!
Ester

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #1119 : 11 April 2010, 20:57:27
Ne res ni. :) Poleti bom tudi jaz imela kako poletno oblekco in mogoče čez suknjič. :)
Se vidimo!



LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1120 : 12 April 2010, 15:00:08
Znana sta sodnika za JH in SH  v Mariboru!!

Sobota: Olga Šinko Kupryanova
Nedelja: Otto Krcal


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #1121 : 12 April 2010, 15:24:06
Ooo še ena Slovenka ki sodi JH? :D Spet bo zanimivo, ko so še nepoznani sodniki :)



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1122 : 12 April 2010, 15:32:50
Mene pa zanima kakšen bo tale Otto Krcal...je vredu?
lp, e

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1123 : 31 Maj 2010, 20:31:19


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Odgovori #1124 : 31 Maj 2010, 20:54:04
DRŽAVNO PRVENSTVO V JUNIOR IN SENIOR HANDLINGU, 13.6.2010

PRIJAVNICA


KATEGORIJA: (označi)

____Junior handling-Mlajša: 9-12 let
____Junior Handling-Starejša: 13-17
_____Senior handling-Mlajša: 18-40
____Senior Handling-Starejša: 40+



1. PODATKI O TEKMOVALCU:

IME in PRIIMEK: _____________________________ _____________________________ _

NASLOV: _____________________________ _____________________________ ________

TELEFON: _____________________________ _____________________________ _______

E-MAIL:_____________________________ _____________________________ __________

Mladoletne tekmovalce naj podpišejo starši oziroma zakoniti zastopniki!

2. PODATKI O PSU:

PASMA PSA:_____________________________ _____________________________ _____

IME PSA:_____________________________ _____________________________ _________

DATUM ROJSTVA PSA:_____________________________ _________________________


Vsi psi morajo imeti s seboj veljavno potrdilo o cepljenju proti steklini. Lastnik psa je odgovoren za škodo, ki jo povzroči njegov pes.

Za vse informacije se lahko obrnete na:
051 213 155, Lana ali 031 328 183 Peter
[email protected]

Prijavnico pošljite na: Lana Premk, Slovenska cesta 5, 1234 Mengeš, ali po e-mailu: [email protected], najkasneje do 10.6.2010



Datum:__________________   Podpis:____________________

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Alaskan

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1125 : 17 Julij 2010, 09:43:07
Mene pa zanima, če ima kdo za posodit psa za na evropsko v celju?
Rabim zase in še za prijateljico(North).Greva pa v petek in soboto.

Lp, Anja



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1126 : 08 Avgust 2010, 16:11:58
Mene pa zanima kje kupujete take luštne kostime!  ::) Že 2 tedna iščem nekaj primernega, pa brez uspeha. Videla sem sicer nekaj takih kakršne nosi moja stara mama za pogreb, ampak mi niso preveč ustrezali  :P
Najraje bi imela nekaj v svetlomodri, vijolični barvi. Lahko tudi v sivi ali črni. Pač nekaj kar te ne postara za 60 let in v čemer ne zgledaš kot debil. Kje bi se dalo dobit kaj takega?  :)


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...

Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Odgovori #1128 : 09 Avgust 2010, 14:12:37
Mene pa zanima kje kupujete take luštne kostime!  ::) Že 2 tedna iščem nekaj primernega, pa brez uspeha. Videla sem sicer nekaj takih kakršne nosi moja stara mama za pogreb, ampak mi niso preveč ustrezali  :P
Najraje bi imela nekaj v svetlomodri, vijolični barvi. Lahko tudi v sivi ali črni. Pač nekaj kar te ne postara za 60 let in v čemer ne zgledaš kot debil. Kje bi se dalo dobit kaj takega?  :)

Veliko takih stvari (pa še fuuul poceni je) se da dobit v kaki Mani ali pa v Vögle, kaj lepšega,kvalitetnejšega,dražjega pa v Zari... Drugače pa kupit blago in potem k šivilji..  :)



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1129 : 09 Avgust 2010, 14:56:07
V Zari sem gledala pa mi ni bilo nič všeč /: Pa v Vogele sem šla tudi pokukat pa me ni nič prav navdušilo. Bom pogledala še v Mani, sicer bom pa eno šiviljo ppoiskala  :)
Hvala za odgovore  :-*


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #1130 : 09 Avgust 2010, 16:18:58
Jaz sem jih naročila preko spleta potem pa smo jih dali popravit (kar je bilo preširoko, predolgo,..). V trgovini je težko dobit, vsaj jaz še nisem našla kostima, ki bi sedel na mojo postavo ;)

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1131 : 09 Avgust 2010, 17:47:07
Predvsem spomladi imajo tudi  v Orsayu lušne kompletke, včasih pa dobiš kakšen bolj eleganten kos garderobe tudi v H&M. Poskusi še v C&A. Drugače pa neckermann, samo natančno se moraš zmerit, da naročiš pravo velikost ;)
Drugače pa sem in tja se tudi na bolhi.com dobi kakšen luškan kostimček. Ravno zadnjič sem videla enega svetlo roza-bi ga takoj vzela, če ne bi bila premajhna številka  ;D


Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1132 : 09 Avgust 2010, 17:57:52
O super, hvala za nasvete! Grem prebrskat Neckermanne in spletne štacune  :P Lana v neštetih štacunah sem bila pa že po 3x pa mi ni nič v "oči padlo". Mogoče sem pa samo preveč izbirčna, kaj pa vem  :P
No, kakorkoli, hvala za pomoč in upam da bom našla kaj luštnega do Trbovelj  :)


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #1133 : 10 Avgust 2010, 10:52:53
Točno kako sem lahko pozabila na Orsay! 2 imam iz tam lol :D

Če imaš koga ki ti lahko popravi je super naročat tudi preko neta :)

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1134 : 07 December 2010, 13:24:05


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1135 : 08 Januar 2011, 18:11:11
Mene to zelo zanima, le še starše moram prepričat. Nekaj pa mi ni jasno...kakšna je razlika me t v paru in l v paru? Kakor razumem gresta pri t-ju v paru oba naravnost in nato vsak v svojo smer in spet skupaj nazaj, pri l-ju pa isto. Mogoče sem malo nerodno razložila, a upam da boste razumeli.
Pa kaj razstavno vrvico ti posodi lastnik psa (če si psa izposodiš) ali si moraš kupiti svojo?
Vem da so malo butasta vprašanja :D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1136 : 08 Januar 2011, 18:17:46
Ce se ne motim pri T v paru naredita oba cel lik, se pravi gresta ravno linijo naravnost, vsak na svojo stran, potem vsak na drugo stran (tako da se ubistvu krizata), pa spet do sredine in linijo nazaj  :) Pri L pa pac samo v eno stran (vsak v svojo), do sredine in nazaj..  :)

Vrvico ti pa verjetno dajo zraven psa  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #1137 : 08 Januar 2011, 20:13:18
airedale, T v paru je točno tako kot je Ovcka razlozila.
Za razstavno vrvico ti pa priporočam, da imaš vsaj eno svojo, ker nimajo vsi lastniki psov vrvic, ki so primerne za junior handling (se ne dajo zvit v roko, ipd.).
Prideš mogoče v Ljubljano na razstavo naslednji vikend?
Če bi te zanimalo, bo spomladi tudi tečaj Junior in Senior handlinga :)


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1138 : 08 Januar 2011, 20:24:32
Hvala za odgovore, zdaj mi je jasno. Za ljubljano nevem če pridem, bom še sporočila. Tečaji so pa malo predaleč. Upam da mi bodo starši dovolili tekmovat, saj me zelo zanima kinologija in nimam svojega psa.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1139 : 23 Marec 2011, 10:29:06
Pri meni pa bo (če bom mogoče tekmovala) najbolj problem ker moraš biti tako oblečen :D :D. Jaz sem vedno v kavbojkah, majici in all starkah :P . Se bom že potrudila...