vprašalnik

roxa · 16061

roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
: 26 Oktober 2006, 18:52:28
Vprašalnik


Tale vprašalnik je zame zelo pomemben, zato vas vse naprošam, da ga izpolnite in mi tako pomagate. Izpolnite ga vsi lastniki mačk in psov, lahko tudi tisti, ki ste to bili ali pa to nameravate postati. Odgovori naj bodo kratki in iskreni. Z rešitvijo ankete boste naredili dobro sebi in svojim dragim ljubljencem.


1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega?
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano?
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?
10.   Ali hodite na razstave?
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?
13.   Kaj kupujete?


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?
4.   Se vam zdijo cene visoke?
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.


Hvala!



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #1 : 26 Oktober 2006, 19:20:58
1. Lastnica psa.
2. Arden Grange (ker je kakovostna hrana, vsebuje manj alergenov kot večina ostalih in odgovarja mojemu psu)
3. Eden izmed najboljših izborov.
4. Da. (Arden Grange Crunchy Bites, pasja čokolada, bikovke, navadne hrenovke, sir, kakšen košček salame...)
5. Da.
6. ne vem
7. Da.
8. Denar ni ovira, je pa tudi pomemben faktor.
9. Da.
10. Ne.
11. Ne vem, ker ne obiskujem razstav.
12. Ne, ker ne obiskujem razstav.
13. Nič, ker ne obiskujem razstav.


1. Kupujem opremo - ovratnice, povodci, krtače, zobne krtačke, vrečke za pobiranje kakcev...  ;D
2. Večjo izbiro igrač in še česa drugega (ki mi sedaj ne pade na pamet)
3. Ne.
4. Odvisno za kaj... Recimo da.
5. Da.
6. Ima rad igrače - piskajoče žogice. Jaz pa imam rada neuničljive igrače...  ;D :-[


Mislim, da je moj ljubljenček zadovoljen. Definitivno bi lahko dobil več, ampak ne v smislu, da mu sedaj kaj manjka. Nima pač cele gore igrač, ampak so dovolj te 4 ki jih ima. Ko je potreba po novi, dobi novo. Ne kupujem pa kar tja v tri dni, ker si tega ne morem privoščiti.
Na slovenskem tržišču pa primanjkuje kvalitetnih dopolnil k pasji prehrani, ki se jih uporablja predvsem v "zdravstvene namene", a so drugod po Evropi dostopne tudi v navadnih trgovinah.
Prav tako primanjkuje večje izbire pasjih igrač... Ker tiste, ki jih je Ninci objavila v eni temi (neke puzzle in še druge igrače za "misliti" so prav carske!  :o ).


To je tako bolj na hitro. ;)


Lp,
M


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 26 Oktober 2006, 19:55:51
1.   Lastnica psa.
2.   Forza 10; zaradi kvalitete in ker psički ustreza.
3.   Trenutno da.
4.   Da, hrenovke in sir.
5.   Da.
6.   Ne vem.
7.   Da.
8.   Ne.
9.   Da.
10.  Da.
11.   Opreme.
12.   Da.
13.   Kar trenutno potrebujem in stvari, ki se jih drugače ne dobi ali pa so dražje.


1.   Da, kupujem opremo, pri nakupu gledam na kvaliteto in ceno.
2.   Uf.. veliko stvari.
3.   Ne.
4.   Ne.
5.   Da.
6.   Vse kar ropota ali se kako drugače oglaša in se da gristi.



Mislim, da je moja psička zadovoljna. Če bi ji lahko ponudila več bi ji ponudila več svojega časa.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #3 : 26 Oktober 2006, 20:10:39
1. Lastnica obojega.
2. Belcando, ker je kvalitetna in ker psički ustreza.
3. Zaenkrat ji zelo ustreza, tako da...da.
4. Da, sirček, salamica, kakšni manjši briketki.
5. Da.
6. Ne vem.
7. Mogoče.
8. Ne.
9. Da.
10. Ne.
11. Ničesar ker ne kupujem tam
12. Ne. 
13. /

1. Ovratnice, povodce, igrače... Kar se da kvalitetno
2. Zaenkrat ničesar.
3. Da.
4. Kakor za kaj.
5. Da
6. Obožuje vse vrste žogic in palice.

 
Mislim da je zadovoljen  :)



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #4 : 26 Oktober 2006, 20:13:13
1.   maček je v solastništvu (ga ima tašča) pa psičko (bom samo za psičko odgovarjala, ker za mucka nič ne vem)
2.   trenutno menjava na AG, ker se sem slišala same pohvale (tudi psička od kolegice je izredno navdušena nad njo)
3.   bomo videli, kako jo bo prenašala (trenutno je super)
4.   pasji piškotki in salamca ter sir na treningu
5.   ja
6.   ne vem...
7.   da
8.   ne
9.   ne (ker svetujejo navadno samo tisti, ki prodajajo)
10.   občasno
11.   nič...
12.   občasno
13.   igračke


1.   kupujem čimbolj kvalitetno opremo
2.   kvalitetne frizbije
3.   ne
4.   niti ne
5.   kdo pa ne bi... ;)
6.   vse...


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #5 : 26 Oktober 2006, 20:16:42
1.   Lastnica obojega.
2.   Almo nature, po večih menjavah jim ta najbolj ustreza.
3.   Da, vidim po dlaki, iztrebkih, živahnosti, psička za razliko od ostalih hran vse poje.
4.   Da. Različno.
5.   Da.
6.   Nisem še zasledila.
7.   Če bi jim bolj ustrezala, v smislu zdravja in ješčosti.
8.   Odvisno... Če je res kvalitetna hrana rajši plačam več, kot da bi kupila slabšo.
9.   Zelo je pomembno, da mi znajo svetovati katera hrana je za mojo psičko primerna. Čeprav znajo "okrog prinašat"
10.   Občasno samo kot gledalec.
11.   Opreme, ki ni povezana z razstavljanjem, hrana.
12.   Če je ravno kaj takega kar rabim.
13.   Oprema (povodci, ovratnice, igrače...)


1.   Da. Rajši bolj kvalitetno kot ceneno.
2.   Bolj privlačne (luškane) ovratnice in povodci za velike pasme. Za majhne je velika izbira, za velike pa premajhna.
3.   Ne.
4.   Odvisno od posameznega atrikla. Nekatere zelo.
5.   Da (ali nebi vsi ;))
6.   Vleke, žogice, piskajoče igrače... Najrajši pa tiste, ki so last sosedove psičke  :D


Mislim, da je zelo zadovoljna. Manjka ji mogoče le kakšen igralni partner, za doma  ;D
lp
T.

8)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #6 : 26 Oktober 2006, 20:22:08
Aja, še glede zadovoljnosti. Mislim, da je Veni najbolj zadovoljna psička na svetu.  :o Upam no, da je...  :-\


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #7 : 26 Oktober 2006, 21:01:02
1. Lastnica psa.
2. Trenutno poskušamo z Arden Grange, predvsem zato, ker sem slišala (v glavnem) same pohvale.    
3. Nisem še 100%, da mu odgovarja.
4. Da - Arden Grange Crunchy Bites, DENTAfun (lističi iz alg za čiščenje zob) ter razni testerji drugih proizvajalcev kot nagrada pri učenju, umetne kosti iz kože ...
5. Precej.
6. Hmmm, dobro vprašanje.
7. Da.
8. Ne, če je cena sorazmerna s kvaliteto.
9. Da.
10. Občasno, samo kot gledalka.
11. Pestrejšo ponudbo ovratnic in povodcev.
12. Občasno.
13. Ponavadi priboljške.


1. Seveda - vse, kar pes rabi.  ;)
2. Opremo za skijoring.  :D
3. Ne.
4. Odvisno od izdelka do izdelka.
5. Hehe, ja.
6. Žogice, prinosila ('aporte'), pletene vrvi, kong ...

Glede 'materialnih dobrin' sigurno ...


http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #8 : 26 Oktober 2006, 21:25:45
1. Obojega.
2. Pes Canidae, ker se mi zdi zelo kvalitetna; macek pa Nutrience.
3. Ja.
4. Obcasno; kosti za glodanje, zvecilke.
5. Niti ne.
6. Vecjo izbiro visoko kvalitetne hran.
7. Ja.
8. Ne.
9. Odvisno od koga.
10. Obcasno.
11. Vecjo ponudbo stvari, ki se jih ne dobi v vsaki trgovini - igrace, povodci...
12. Redko, ker je zelo majhna izbira.
13. Povodec.


1. Ja, obicajno opremo za psa - povodce, ovratnice, igrace...
2. Vecjo raznilkost pri povodcih in igracah, bolj trpezne igrace.
3. Ne.
4. Vecinoma ja.
5. Vsekakor :)
6. Zogice, vrvi.

Mislim, da ja. On itak ne rabi dosti - kar je materialnega, je bolj zame ;) (lepi povodci in podobno)

battito animale


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 26 Oktober 2006, 21:36:27
1.   Lastnica 2-eh psov in 4-ih mačk  :P
2.   Purina ProPlan in doma pripravljena hrana. Doma pripravljena zato, ker zaupam svojemu znanju in poznavanju potreb vsake od živali, Purina ProPlan za takrat, ko ni časa in kot dodatek, ker jo imam za eno boljših briketiranih hran.
3.   Da.
4.   Da. Pri šolanju oz. vzgoji uporabljam hrenavke, sir, sadje in zelenjavo
5.   Ne.
6.   Katero od holističnih.
7.   Da.
8.   Včasih, vendar to ni vzrok za zamenjavo hrane.
9.   Da, a pri nas žal nimamo usposobljenih nutricionistov in se je treba obračati "na tuje".
10. Da.
11. Osveščanja o pravilni hrani, negi, opremi ter osveščanja o tem, kako izbrati žival, ki ustreza stilu življenja, pričakovanjem in zmožnostim / znanju etc. novega lastnika.
12. Ne.
13. Ne kupujem.

1. Zelo malo, občasno ovratnice, povodce, mačje WC-je, kakšno od kvalitetnih igrač, veliko stvari izdelam sama.
2. Več primerne opreme za pse tipa bull.
3. Ne.
4. Odvisno od proizvoda.
5. Kdo ne bi?
6. Mačke imajo rade vse po vrsti, psi več ali manj konge ali kaj podobnega.


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #10 : 26 Oktober 2006, 21:57:04
1. Lastnik psa
2.Amm uglavnem kuhana hrana, ker se mi zdijo usi briketi isti, če pa že kupujem brikete pa ne gledam na znamko
3. Ni najboljša
4.Da
5. Ne
6. Amm mogoče kakšno specialno meso, ki se ga da kupit v vsaki trgovini, tako zmrznjeno meso...
7. Mogoče
8.Da
9.Da
10.Ne
11. Ničesar
12. Ne hodim
13.Ne hodim

1. Opremo kupujem kvalitetno, mora biti lep dizajn in praktičen ter seveda kakovost. Kupujem povodce, igrače, ovratnice...
2. Weight pulling oprema,..
3.Da
4.Občutno predrage
5. Da
6. Rad ima vse, še najraje pa coca cola plastenko :)

Moj pes je zelo zadovoljen, lahko rečem, če bi stanoval v stanovanju bi živel bolje kot jaz.

lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lena

  • *
    • Prispevkov: 121
    • Točke: 3
Odgovori #11 : 26 Oktober 2006, 22:09:31
Vprašalnik


Tale vprašalnik je zame zelo pomemben, zato vas vse naprošam, da ga izpolnite in mi tako pomagate. Izpolnite ga vsi lastniki mačk in psov, lahko tudi tisti, ki ste to bili ali pa to nameravate postati. Odgovori naj bodo kratki in iskreni. Z rešitvijo ankete boste naredili dobro sebi in svojim dragim ljubljencem.


1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega?  psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Arden Grange,  zato ker je edina hrana ki jo psica z užitkom je, poleg tega je kvalitetna in prijazna do ledvic in mehurja
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? da
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?  od AG
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?  dokaj
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?  odvisno od hrane, njenih sestavin in tega kako bi jo psička sprejela
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?  občasno
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?  ja
10.   Ali hodite na razstave? občasno mal pogledat :D
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? 
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?  ne
13.   Kaj kupujete?


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?  predvsem gledam kvaliteto in uporabnost
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?  bolj pestro in kvalitetno ponudbo povodcev, ovratnic, nagobčnikov...
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?  lahko bi bilo boljše
4.   Se vam zdijo cene visoke? precej
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?  kdo pa ne bi :D6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?  najraje od igrač ima žogo, sicer je pa vse zanimivo če ni v igri sama

 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.


Hvala!



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #12 : 26 Oktober 2006, 22:22:54
1.1 psica, 4 mačke + 2 začasna mačkona ;D
2. mačke z AG, ker sta mi obe starejše mačke naenkrat dobile pesek v urinu in sem ju morala zdraviti med drugim tudi z dieto, zamenjala sem hrano, ker je bila slaba kvaliteta prejšnje vzrok zdravstvenemu stanju, psico z Bosch, ker sem prav tako zamenjala prejšnjo manj kvalitetno po kateri mi je iztrebljala vsaj 6x na dan
3. trenutno ja
4. psica dobi hrenovke pri učenju in kakšne kosti iz kože, mačkom niti ne, ker so že tako predebeli :o
5. niti se nisem toliko poglabljala v to, zame je dovolj izbire
6. nimam pojma katere so še
7. odvisno koliko boljša in koliko gre temu zaupati, vsak ima različne izkušnje pri reakciji psa oz. mačke na hrano
8. ni ovira je pa eden izmed dejavnikov, ki pomaga pri odločitvi
9. svetovanje v smislu kako hrana izboljšuje zdravje živali, ne pa v smislu koliko česa ima notri, ker se ne zastopim na to
10. Ja, ampak z drugim psom
11. večja izbira opozorilnih tabel (to trenutno rabim in iščem ;))
12. ja
13. kupila sem razstavne povodce in navadne povodce, hrane pa ne

1. kupujem po potrebi, večinoma so to enkratni nakupi, mačji wc, mačje ovratnice, pasje ovratnice, pasji povodci, fleksi (je Kato že drugega pregriznil >:(), krtače, posode za hrano in vodo, občasno kakšno igračo, ampak se mi ne splača, ker jih Kana vse uniči, tudi mačkam ukrade njihove, žogice pa ponavadi dobive od drugih ali pa jih najdeve zunaj, aja pa pasjo kletko za Kata smo nazadnje kupili
2. nisem tako zahtevna, da ne bi mogla v sloveniji to dobiti, razen slike kraševca, ki bi jo nalepila na opozorilno tablo, ampak tega tudi v tujini nimajo
3. ja, in se mi zdi, da se je izbor zadnje čase še razširil
4. odvisno kaj kupuješ, kletke za pse so drage, pa kakšna ležišča tudi
5. kdo pa ne bi?! :D
6. imajo radi, ampak kot sem že rekla jih Kana hitro uniči, psica ima rada žogice, mačke pa karkoli s čemer lahko mahaš pred njimi, da to lovijo (ponavadi kakšne vrvice)

Moje živali imajo še preveč vsega, so čisto preveč razvajene. Pa veliko raje se med seboj igrajo ali z mano kot s kakšno igračo. Kaj več pa lahko še dam? Nimam idej.
Lp


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #13 : 26 Oktober 2006, 22:47:01
1.   psa / macka / belih dihurjev
2.   kuhana hrana + vet dieta Trovet (trenutno se borimo z alergijo, ki je ven udarila kot posledica erlihije, prej je psica jedla kuhano hrano + Canidae briketirano / doma pripravljena hrana + Felidae + Almo nature / doma pripravljena hrana + Felidae + Totally Ferret + Almo nature; doma pripravljena hrana - ker s emi zdi primernejsa in bolj zdrava kot pripravljena, izbrane znamke ind. pripravljene hrane, ker so po mojem mnenju najkvalitetnejse kar s ejih pri nas dobi in mojim zivalim ustrezajo
3.   JA - vsaj glede na trenutne razpolozljive izbire
4.   JA - psica: meso, zelenjava/ macek: Gimpetovi "bonboncki", meso, malt soft pasta / dihurji: Ferretone, gimpetovi bonboncki, malt soft pasta
5.   Se kar
6.   Innova
7.   Ja, oz. jo kombinirati s hrano, ki jo trenutno uporabljam
8.   navadno ne, vendar v mejah normale ...
9.   sama vem dovolj, vendar sem pripravljena poslusati se kaksno mnenje, razlago - ce se mi zdi dovolj kompetentna ...
10.   redko
11.   opreme
12.   obcasno
13.   igrace, opremo ...


1.   seveda  ;D (igrace, igrace in igrace, povodce, lezisca) - nekatere stvari pac kupim po potrebi, druge pa po "nepotrebi" ... Od igrac sem najbolj zadovoljna (zverine tudi) s petstages igracami in jih imamo zato "na tone"
2.   vec igrac specificnih za male zivali (dihurji), vec "kreativnih" igrac
3.   vedno je izbira lahko se vecja ...
4.   vedno bi lahko bile nizje
5.   kdo pa ne bi  tega zelel ... ;D
6.   vsi imajo radi plisaste igrace in interaktivne igrace, dihurji pa se posebno razne tunelcke, skatle z materialom za kopanje
lp, m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


_Tyra_

  • *
    • Prispevkov: 240
    • Točke: 10
Odgovori #14 : 27 Oktober 2006, 09:25:13
1.   Oboje
2.   Psička - Purina Pro Plan Performance, je zelo neješča, ta hrana ji pa več kot tekne. Muca - Bosh - je tudi bolj izbirčne sorte, ta hrana ji je pa všeč
3.   DA
4.   Da, hrenovke (pri učenju), od Purine Begin' Salami oz. nekaj podobnega), razne bikovke, goltance, sušena ušesa, jetra, pljuča,...
5.   Da
6.   ?
7.   Da
8.   Ne
9.   Preberem vse kar se, da najti na interneru o sami hrani, predvsem pa pogledam sestavine
10.  Ne
11.   /
12. Da
13.   Če je kaj zanimivega in se ponavadi ne da dobiti v naših trgovinah (povodci, igrače,..)


1.   Da, gledam predvsem na kvaliteto, sama cena ne igra bistvene vloge. Za psičko razne povodce, ovratnice, igračke, aporte, za muco pa ležišča, igrače, ovratnice, za obe pa šampone, krtače,...
2.   Kvalitetne aporte, malo večjo izbiro močnejših ovratnic in oprsnic, oprsnice za delovne pasme
3.   Glede na to, da vedno iščem kaj novega, bi rekla da ni ;)
4.   Če gre za kvaliteten izdelek, mi ni težko odšteti več denarja
5.   zakaj pa ne ;)
6.   Da, muca žogice in razne trakce, psička pa frizbije, žogice, aporte, piskajoče igrače, konge, ...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #15 : 27 Oktober 2006, 09:36:56
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Dveh psov in enega mačka
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Psa trenutno jesta Canidae, maček pa Arden Grange, ker jim je hrana všeč, imajo lepo in sijočo dlako, brez alergij in prebavnih težav
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Ja
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? Svinjska ušesa in sapnike, goveje kosti,
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? Lahko bi bila boljša
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? Še kakšno holistično
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? Da, če po poskusni dobi ustreza tudi živali.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? Ne
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? Svetovanje prodajalca nikoli, ker ponavadi nimajo pojma.
10.   Ali hodite na razstave? Samo kot gledalec
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? Predvsem večjo izbiro opreme
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? Tudi
13.   Kaj kupujete? Odvisno kaj imajo  ::)


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? Ja. Kupujem ponavadi po navdihu in ne ko nekaj nujno rabim ::)
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Za zbiratelje ovratnic in povodcev bi bila večja izbira le-teh zelo dobrodošla ;D
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? Ne
4.   Se vam zdijo cene visoke? Odvisno od kvalitete izdelka
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? Seveda ;D
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Smart ima rad igrače in vse kar se da spravit na prafaktorje v 3eh minutah, ostalo ni zanimivo, Rumba ima najraje stvari za katere se lahko vleče, Frajerja pa igrače ne zanimajo.

Me pa zanima tole Z rešitvijo ankete boste naredili dobro sebi in svojim dragim ljubljencem., kako bo to da sem odgovorila na anketo pomagalo mojim bumbarjem???

Lp nina





Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #16 : 27 Oktober 2006, 09:42:12
Me pa zanima tole Z rešitvijo ankete boste naredili dobro sebi in svojim dragim ljubljencem., kako bo to da sem odgovorila na anketo pomagalo mojim bumbarjem???
Lp nina

Ja, tudi mene zanima, ker me ta trditev malo moti in mi ni čisto jasno.
LP


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #17 : 27 Oktober 2006, 11:04:31
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Royal Canin, ker so mi jo priporočali in jo ima res rad.
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Do sedaj, ja.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? Ponavadi takšne priboljške, ki čistijo zobke. (Greenies al nekaj takega)
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? Še kar.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? Zaenkrat še nič.
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? Da.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? Ne.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? Če se nekdo spozna na to, da.
10.   Ali hodite na razstave? Kot obiskovalca hodiva.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? Večjo opreme, priboljškov, šamponov...
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? Da.
13.   Kaj kupujete? Opremo.


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?  Kupim, če vidim kaj izvirnega in praktičnega.
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Predvsem bolj izvirno opremo.
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? Ne.
4.   Se vam zdijo cene visoke? Da.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? Da.
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Tiste, ki piskajo ter seveda moje copate.  :o




Packo

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 27 Oktober 2006, 11:07:35



1.   Sem lastnik psa.
2.   Hranim jih z Arden Grange Adult, ker je najboljša.
3.   Ja je.
4.   Priboljške uporabljam, tudi od Arden Grange.
5.   Ja še kar.
6.   Nič novega za enkrat ne rabim.
7.   Edino, če bi se ta poslabšala.
8.   Ne.
9.   Ja
10.    Samo firbcat.
11.    Večjo izbiro opreme.
12.    Ja.
13.    Opremo.


1.   Ja kupujem, kvalitetno.
2.   Bolj nore oblekce za male pse :)
3.   Niti ne.
4.   Ne gledam na ceno, če mi je kaj všeč.
5.   Ja to pa seveda :)
6.   Ja imajo jih radi, njabolj žogice


Mislim da moji trije kosmatinci več kot dobijo od mene že ne morjo dobit :) Razvajeni so, dobijo vse kar je možno, najbrž še preveč. Sam k te s tistimi očki pogledajo itak ne moreš da jim nebi dal vsega in jih razvajal.







gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #19 : 27 Oktober 2006, 11:25:58
1.   Sem lastnica obojega.
2.   Kužka hranim pretežno s hrano Nutro, ker je imela najmanjši procent proteinov (kuža še raste), maco pa z RC,  pa tudi z Nutro, ker sta ji bili najbolj všeč od vseh probanih.
3.   Ja, mislim, da je, vsaj zaenkrat.
4.   Priboljškov je toliko, da ne vem za vse, kateri so. Od Pedigreejevih/Whiskasovih do Nutrovih.
5.   Zaenkrat sem kar zadovoljna, vendar pa kaj posebnega še nisem iskala.
6.   Zaenkrat sem našla vse, kar sem iskala.
7.   Ja, če se s tem "strinjata" tudi živalci - če jima je všeč.
8.   Ne.
9.   Ja, rada prisluhnem dobrim nasvetom.
10.   Ne.
11.   Ne hodim.
12.   Ne.
13.           Nič.


1.   Kupili smo ležišče za kužka (ne vem firme), pa povodec in ovratnico, pa krtačo za oba. Ostalo naredimo sami (igrače, plezalo za muco ...).
2.   Več "pametnih" igrač. Če to sodi pod opremo, kakršne v tujini že imajo.
3.   Ne.
4.   Ja.
5.   Ja, seveda.
6.   Kuža ima najraje frizbije in vrvi za vlečt, pa žogice v katerih so priboljški, maca pa žogice in miške.


Zdi se mi, da sta oba zadovoljna, ker pa sta še zelo mlada (pol leta), pričakujem, da bosta samo še bolj.  ;)



vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 27 Oktober 2006, 13:53:33
1. Sem lastnica kužkov
2. Hranim jih s FORZO 10 , ker jim odgovarja (trenutno je najbolj naravna hrana na tržišču)
3. Ostala bom na tej hrani (dokler se ljubljenčki počutijo dobro)
4. Priboljški so mi trenutno dobri od FARRIBIELLE ker so čisto pravi izdelki od bikove kože, do sedaj so mi vedno na koncu pustili
    palčke, to pa se sedaj ne dogaja več od kar jemljem to firmo.
5. Zaenkrat imam vse
6. Ne
7. Se morajo strinjati
8Ne
9. Rada prisluhnem novitetam
10. Ne
11. Ne hodim
12. Ne
13. Nič

LP



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #21 : 27 Oktober 2006, 17:09:55
1.   Mačka in pes.
2.   Proplan. Ker je to hrano dobivala že pri vzrediteljici in ji odgovarja. Tudi zaradi cenovne ugodnosti za vzreditelje in reševalce.
3.   Ne vem če je ravno najboljša, ampak ji odgovarja. Vsake toliko pa še malo kuhane pa je.
4.   Seveda. Kar je pri roki. Največkrat sir in kake hrenovke, od posebej kupljenih zadev pa kaj za žvečenje in čiščenje zob.
5.   Še kar. Pestrost je vedno večja.
6.   Ne vem. Se nisem poglabljala, ker ni bilo potrebe.
7.   Odvisno. Za svojo hrano mislim da je kar dobra, zato bi menjala samo, če bi se pojavile kake težave z zdajšnjo ali pa bi morala dobiti res dober argument. Enkrat sem že skoraj zamenjala, ampak sem se premislila. Zakaj bi menjala nekaj kar psu paše.
8.   Denar ni ravno ovira, ni pa slabo, če se dobi kako ugodnost ;) (Zaradi tega tudi nebi menjala hrane, razen če bi zapadla v denarne težave)
9.   Nasveti so vedno dobrodošli.
10.   ja
11.   Pestrosti.
12.   Ja
13.   Vse za nego dlake, zob, oprsnico, če bi bil kakšen povodec, ki bi mi bil všeč, bi ga vzela, kakšno stvar, ki mi pade v oči, čeprav ni najbolj nujna a je uporabna, enkrat sem vzela neko ležišče. Mislim, da je večina pasjih stvari z razstav. (komaj čakam stojnice svetovnega)


1.   pol kupim, pol naredim sama, predvsem igrače pa eno hišo za mačke sem naredila, ležišča sem "že" dva naredila. Ko kupim pazim na kvaliteto. Raje mam manj po številu, ampak v redu zadevo.
2.   trenutno se ne spomnim, vem pa da sem že nekaj stvari iskala pa jih ni bilo. Zadnja stvar, ki jo iščem je nalepka moje pasme, ki je seveda ni nikjer. Jo bom verjetno sama dala naredit.
3.   Izbira opreme je recimo da zadovoljiva. Se pa da vedno več dobit...
4.   Več ali manj primerne. V povprečju...
5.   Se ne branim
6.   Mački je dovolj zmečkan papirček, kakih igračk posebej zanjo niti ne pogleda, pes pa uživa v kakih peluših in mehkih igračah, žogice so zakon, kong je preveč švoh, sicer ga ima zelo rada, ampak vsak drug dan, ji ga pa že ne bom kupila. En frizbi je imela kar rada, sicer je ne zanimajo preveč. Najraje ima pa božičkovo kapo --> mehko lahko in opletajoče.


Mislim da sta oba zadovoljna. Pes bi bil še bolj če bi bili ves čas skupaj, mačka pa malo manj hi hi hi

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #22 : 27 Oktober 2006, 17:10:16
1. 2 psa + 3 mački
2. psa: Satisfaction, mački: Royal Canin; na podlagi veterinarjevega mnenja, hrana jim je všeč, kakovostna in dobra.
3. da
4. priboljški, ki jih kupim v pet shopu (čokoladni posladki, kosti, piškotki,...)
5. da
6. ne vem
7. mogoče
8. ne
9. da
10.ne
11. ne vem
12. ne
13. nič


1. da, predvsem oprsnice, povodce, posode za hrano, vodo, krtače, glavnike, kletko za mačko,...
2. ne
3. da
4. lahko bi bile bolj poceni za študentski žep  :P
5. da
6. da. žoge, kosti, pletene vrvi,...

Mislim da sta oba psa zadovoljna  ;) jih bo treba vprašat, pa še zanju narest en vprašalnik  :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #23 : 27 Oktober 2006, 17:12:34
Aja, pozabla napisat kaj je mačka. Trenutno friskis, ker nič drugega ne mara, čeprav sem ugotovila pred kratkim da se nad Arden Grangu(kako se že napiše) ne zmrduje preveč.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #24 : 27 Oktober 2006, 18:18:38
1.   oboje
2.   pes1: nutro (nasvet vzreditelja in priporocila) pes2,3 : Hills (priporocilo veterinarja) Macke : hills
3.   da
4.   nutro cookie, eukanuba piskotki... salamca, sircek...
5.   da
6.   ne vem
7.   da
8.   ne, pomembna je samo kvaliteta
9.   da
10.   ne, zaenkrat samo gledalci... mogoce v kratkem
11.   bolj specializirana ponudba vecjega kakovostnega razreda
12.   obcasno
13.   oprema, ki jo v ostalih trgovinah ne dobim..vsaj ne taksne kvalitete


1.   da, povodci, posodice, skarje, krtace, negovalno kozmetiko....
2.   vecja ponudba kaksnih kakovostnih pripomockov
3.   ne
4.   ne, ce je stvar kvalitetna
5.   da
6.   da, razne zadevice ki piskajo, zoge, frisbi, vrvi...


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #25 : 27 Oktober 2006, 19:12:42
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? psičke, mačka je "skupna"  ;D
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? psička: arden grange; mačka: arden grange ali hills. z njo smo zadovoljni
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? da
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? psička: učenje: hrenovke, doma pripravljeni pasji prigrizki, kupljeni prigrizki, bikovke, vampi, goveje kosti; mačka: hm...mačja konzerva ji pomeni posladek. ne vem pa, katera točno - kupuje mami
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? da...morda edino visoke cene
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? da, vendar ne izključno zato, ker je boljša. pomembna je tudi dostopnost, cena,...
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? kot delen kriterij, ne pa v celoti
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? da, samo ne na nasvete prodajalcev določenih znamk hrane (interesi po čimvečji prodaji)
10.   Ali hodite na razstave? ne
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?
13.   Kaj kupujete?


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? ovratnice, igračke, pripomočke za nego, hrano,...
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? več variacij podobnih izdelkov
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? ne
4.   Se vam zdijo cene visoke? da...spet odvisno, za kaj
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? absolutno
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? uf ja... ;D najraje ima (psička) rada stvari, ki jih je mogoče uničiti v rekordnem času. drugače ji kupujem žogice, raze vrvi, tiste oskubljene piskajoče kure,...



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #26 : 27 Oktober 2006, 19:38:46
1.lastnica psičke
2.arden grange;ker je kvalitetna in tudi Rina jo z veseljem poje
3.da
4.za učenje uporabljam kakšno poli salamo ali sir,za sprehode pa kupljene piškote
5.da
6.trenutno nobene
7.odvisno.po vsej verjetnosti ja.Če pa psički nebi odgovarjala bi šla nazaj na staro
8.denar je včasih problem,ker ne plačujem sama in potrebujem dovoljenje staršev in seveda denar
9.da
10.vedno pogosteje  ;D
11.več izbire ovratnic,povodcev,igrač..
12.ponavadi ne,edino če je kakšna stvar ki mi je res všeč
13.do sedaj sem kupila tablo pozor pes in par priboljškov

1.da,ovratnice,povodce,krtače,...
2.trenutno mi nič pametnega ne pade na misel
3.ne
4.da,ponavadi so (pre)visoke
5.ja
6.rina izmed igrač najbol obožuje nogometno žogo


Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


matrox

  • *
    • Prispevkov: 196
    • Točke: 2
Odgovori #27 : 27 Oktober 2006, 19:46:14
Roxa
Citiraj
Tale vprašalnik je zame zelo pomemben, zato vas vse naprošam, da ga izpolnite in mi tako pomagate. Izpolnite ga vsi lastniki mačk in psov, lahko tudi tisti, ki ste to bili ali pa to nameravate postati. Odgovori naj bodo kratki in iskreni. Z rešitvijo ankete boste naredili dobro sebi in svojim dragim ljubljencem.

Kaj je poanta tega vprašalnika ???
Roxa ali pišeš kakšno seminarsko, se ukvarjaš s trgovskimi posli ???



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #28 : 27 Oktober 2006, 19:49:20
1.sem ponosna lastnica psa :P :P
2.hills. Je kvalitetna pa še rad jo ima. Zdaj enkrat pa mislimo poskusiti Arden Grange
3.da
4.mja, sirčki, klobasice- pa tisti ki jih kupiš,am, taki trakci pa jih maš pol za nagrade ;) ;)
5.ja, kar
6.Brala sem o eni, pa se ne spomnim imena... :-[ Bom pobrskala, pa probala najdet...
  Nisem pa sigurna če je res ni v sloveniji... :-\ :-\
7.da, seveda
8.mja, dokler financira mami je denar micena ovira, ja... Ampak jo zmeri prepričam za hills. Sej ne da bi hotla kdaj kupit pedigree, al pa kakšen tak š**. ;) ;)
9. ja,seveda. imamo srečo da v tisti trgovini kjer kupujemo, res prodaja nekdo, ki vedno dobro svetuje... ;)
10. ne



1. ja, seveda kupujem... ::) povodci, igračke,...............
2.več izbire..absolutno!!
3. ne
4. odvisno... večinoma ja, kar...
5.kaj prašaš... ;D ;D ;D itak!!!!!!!!
6.da, zelo... ::) najraje ima žogice, svojega konga... ;D ;D Pa tut zelu obožuje kartonaste tulce... ::) ::)

p.s.: smo hkrati pisale ;) ;)

Lp, Ana & Bono :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #29 : 27 Oktober 2006, 21:47:41
Roxa
Kaj je poanta tega vprašalnika ???
Roxa ali pišeš kakšno seminarsko, se ukvarjaš s trgovskimi posli ???
Najbrž je vprašalnik za kako tržno raziskavo, na podlagi katere rezulatati naj bi pripomogli, da bi trgovec v pet shopu prišel do informacij, kaj si lastniki hišnih ljubljenčkov želijo za svoje pse oz. kako popestriti ponudbo in povečati prodajo. Z boljšo ponudbo pa bi bili zadovoljni tako lastniki kot psi, mačke...vsaj tako si jaz to razlagam...
1.   Obojega
2.  Pes - Royal Canin Sensitivity control, ker je na dieti, muca pa trenutno je Purino
3.   Trenutno DA
4.    Trenutno NE, ker je na dieti (razen iste brikete kot ima za obroke)
5.    Dokaj
6.   Forza 10, Baubon
7.   DA
8.  Ni ovira, je pa dobro če je kakšna akcija  ::)
9.    da...več mi pomenijo mnenja na podlagi izkušenj kot pa svetovanje trgovca.
10.    Redko in brez psa
11.   Ponudbe za pse velikih pasem
12.   Včasih
13.    igrače, po naročilu povodec, ovratnice, ...v prihodnje nameravam dobre škarje


1.   Da, povodce, ovratnice, krtače, .. igračke poredko
2.   Veliko izbiro povodcev in ovratnic ( za velike pasme je problem dobit lepo in dobro)
3.    ne
4.    Niti ne
5.    Seveda
6.    Niti ne, hitro mine veselje,...zadnje čase ima najraje povodec. Če ga le doseže, ga vzame in se nanj uleže  ???