Mačkoni > Razno o mačkah

Mucke v steklenici!!

(1/3) > >>

Marko:
Dobil po mailu!!! Groza

Mucke, ki so v steklenicah prezivijo celo zivljenje zaprti v steklenici, se ne morejo premikati,...
Najhuje pa je da postajajo moda v ZDA Japonci dajo zive mucke v steklenico in jim vstavijo posebno sondo v ritko. preko katere
lahko izlocajo iztrebke. Prehranjevanje poteka z doloceno kemicno proizvedeno hrano za macke, zaradi katere postanejo sterilni.

Nobeno zivo bitje si ne zasluzi taksnega zivljenja!!!!
 
Te uboge zivalice prodajajo v ZDA, na Kitajskem, v Indoneziji in Novi zelandiji.
 
Prodajajo jih kot okraske za na polico. (kot ladjice v steklenici)

Ce ne verjamete se prepricajte na lastne oci!
 
http://www.bonsaikitten.com

ninci:
Tole je še ena nategancija, tako kot tisti prinašalci, tako da ne zganjajte panike prehitro. Tudi tole kroži po mailih že kar leeeep čas.

Lp nina

Marko:
No, ja! Samo ko pa pogledaš slike in veš, da so kitajčki možni vsega, te kr malo stisne.  :o :o :o

irenchy:
jaz sem tudi to dobila! me kar malo stisne...drugace se res to dogaja...na kitajskem....nasi prijatelji so zdej prisli domov in so to videli kako jih stlacju v steklenico itd. , ko pa so stari 1,5 leta pa jih dajo ven....zato, da so vedno mejhni. ::) ::) ::) ::)

Rinchy:
Ja,to sem tut jaz dobila...in poslala naprej,ker še nisem vedla da je to pač fora..in so take slike,da nikoli ne bi pomislili,da je to nateg... :-\

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo