;)Pasji rojstni dan

Gost · 18510

Lanyca

  • Gost
: 01 September 2005, 17:21:45
Mal sem po straneh gledala pa sm vidla slikce kak lastniki svojim psom priredijo prave zabave. Ja o.k. ne vsi, eni sploh ne vejo mislim pozabijo in jih ne zanima kdaj ma pes rojstni dan to se jim zdi ena nepomembna stvar, koga briga. No drugi spet psom kupijo kup daril, torto pa tko. Veliko jih tudi pretirava. No mi smo Lani za rojstni dan kupili precej daril ne vem več kaj točno nekaj priboljškov novo ovratnico, povodec... :D ;) Pa me zanima kako ste pa vi ali psu za rojstni dan kupite kako malenkost ali pa vam je to brez veze. Ali pa ste med tistimi, ki psom pripravljajo zabave torte pa tko. Pri oddaji psi miljonarjev vložijo nevem koliko denarja (miljonarji) za zabavo, povabijo druge pse pa jim pojejo pesmice... To se mi zdi pa res pretiravanje...
 :o
Lp Lanyca



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1 : 01 September 2005, 17:29:11
Jaz ponavadi naredim mini otrtico pa ga še posebej crkljam...nič takega ::).je pa res,da nekateri pretiravajo.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #2 : 01 September 2005, 17:48:32
jaz mu naredim torto in potem povabim njegove ta boli prjatlce ;D ;D ;D. najprej pojejo torto potem pa gremo na sprehod! Kupim mu pa kakor kdaj itak kar naprej nekaj novega dobiva! ::)
igrače, povodec, ovratnica itd.

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3 : 01 September 2005, 19:22:13
No Neon je za prvi rojstni dan dobil sneg. Ja prav ste slišali več kot 0,5 metra snega je padlo 3,2,2005. Na žalost si kaj več kot Neon čestitam in želim ti vse,... nisem mogla privoščit, ker mi je trapasta prfoksa za GEO dala nasledn dan test. Tak da pr nas ni nč. Upam da mu bom letos uspela kupit kakšno malenkost.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #4 : 01 September 2005, 20:25:03
Mi smo tudi že pekli pasje tortice no Črt jih je ;) Smart jo je pa z veseljem pojedel. Drugače pa ponavadi za roj. dan dobi novo ovratnico (ja pač, to je moja strast ::))

Drugače pa je pri nas že bila ideja, da pasje prijatelje povabimo v Mcdonalds ;D Sva enkrat gledala, in na vratih ni bilo nalepke, da je psom vstop prepovedan tako da... mogoče bi pa kdaj res najeli tisti njihov igralni kotiček, naročili torto in Happy meale pa naj psi vsaj enkrat v življenju jedo pravi junk food ;D

Lp nina



Lanyca

  • Gost
Odgovori #5 : 01 September 2005, 20:29:04
Ja ninci pa saj lahko sedite zunaj pri mizah v Mcdonaldsu. No razen pozimi če ma rojstni dan ne. Psi tudi ne smejo v slaščičarne pa jas vseeno z Lano grem pa sedim zunaj nikjer nr piše, da pes zunaj ne sme biti. :D ;)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #6 : 01 September 2005, 20:34:01
psu roj. dan po mojene pomeni veliko , če tako kot naši ne dobi :
- 2 igračk
- 1nečesa novega
- vrečko piškotov


Lahko se pa zberemo enega dne in praznujemo roj . dan vseh naših pesjanarjev naenkrat .... sicer pa boste povabljeni na kanino zabavo , če jo bo imela



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #7 : 01 September 2005, 20:38:12
Naša pesjanka je imela tut torto.Slike najdele v albumu pod" Rinin 1. rojstni dan". Dobila je tudi darilo od mene in Irenchy ;D.Od mene rutko+ovratnica in ogromnooo čohanja,od irene pa ovratnico+povodec.

LP,
NIna

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #8 : 02 September 2005, 13:11:24
Citiraj
Naša pesjanka je imela tut torto.Slike najdele v albumu pod" Rinin 1. rojstni dan". Dobila je tudi darilo od mene in Irenchy Grin.Od mene rutko+ovratnica in ogromnooo čohanja,od irene pa ovratnico+povodec.

Rinchy, zdaj si me pa razočarala. A tetka zoe ni pa nič prinesla al kaj?  :'( ;) ;D

Meni se zdi fino izkoristiti pasji rojstni dan za še eno zabavo  ;D in zapravljanje denarja za ovratnice in igračke  :D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #9 : 02 September 2005, 13:32:47
Rinchy, zdaj si me pa razočarala. A tetka zoe ni pa nič prinesla al kaj? :'( ;) ;D

Meni se zdi fino izkoristiti pasji rojstni dan za še eno zabavo ;D in zapravljanje denarja za ovratnice in igračke :D

lp
Se ti močnooo opravičujem :).Tudi zoe je prinesla slaste(nisem jih probala,ampak glede nato,kako jih je Rina z užitkom jedla..bi rekla da so bili slastni ;)) piškotke,katere je Rina z veseljem popapcala.Men je pa eno igračko prnesla..da se lahko igram v avtu,heheh ;D ;D

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 02 September 2005, 13:53:04
No, ko že Rinchy omenja da sem prinesla rini za rojstni dan darilo. Sta ga rondeku prinesli tudi rinchy(tista posoda za vodo...ko je steklenica zraven pa posodica in odpreš pa natočiš vodo..zelo priročno) in mary(povodec).


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #11 : 02 September 2005, 14:52:23
Ma neeeeeeee!A da je Irena povodec prinaesla? :o ;D.Irena oprosti :-[...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


nussika

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 07 Februar 2009, 10:59:50
Ja mi našemu cofeku fsako leto (4.2) Naredimo zabavo...Vsak mu kupi darilo ati mu pa naredi mesno tortico in svečke...(svečke upihnem jaz ;)) Drugač pa smo mu letos kupli plašč, povodec, postlico...

Ful ga mamo radi...Tega res nebi mogli pozabit... :P



Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #13 : 10 Februar 2009, 17:08:52
Ja našemu pesjankou tudi kupimo darila:za prvi roj.dan je od dveh mojih prijateljic in njihovih pesjankotov dobil pentljico za v laske, kosti ter igračko gumjast čeveljček.Za drugi roj. dan bo dobil tudi torto.

My best friend is a westie


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #14 : 15 Februar 2009, 14:00:11
Živjo,

danes praznuje prvi rojstni dan novofundlandec Lacrima Negra Carlos Santana.
Pripravili smo mu torto in nekaj daril





lp Sabina

http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #15 : 18 Februar 2009, 09:57:07
Lepa torta še lepša psa :) :-X :-*.Vse najboljše Lacrima Negra Carlos Santana

My best friend is a westie


awinita

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 18 Februar 2009, 10:05:50
Bom nežen. Škoda, k ne morem bit anonimen. Prosim vzemite si pol urice časa in pejte se poment s psihologom. Sej crtaste psa vsak dan, koji k.... mislite, da pes razume, da ima rd. Ma halloooo. In verjetno dobi še en velik kup  :-* na smrček, s katerem je prej po dreku ril ?? ???


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #17 : 13 Marec 2009, 17:26:39
Miki je danes praznoval in še praznuje rojstni dan.Dopolnil je drugo leto.
Slike torte in njegovega mlaskanja :P pa še sledijo

My best friend is a westie


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #18 : 14 Marec 2009, 16:09:15
Citat:  
Bom nežen. Škoda, k ne morem bit anonimen. Prosim vzemite si pol urice časa in pejte se poment s psihologom. Sej crtaste psa vsak dan, koji k.... mislite, da pes razume, da ima rd. Ma halloooo. In verjetno dobi še en velik kup  :-* na smrček, s katerem je prej po dreku ril ?? ???
Dej, ne pretiravaj ok?  ::)
Saj ne dobi pes vsak dan torte ali pač?

Nisi resen. ::)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #19 : 15 Marec 2009, 09:14:51
rojstni dnevi imajo simbolni pomen. in sploh nima veze, kdo ima rojstni dan, če lastnikom praznovanje rojstnega dneva nekaj pomeni, ga pač praznujejo.
še eden od načinov preživljanja časa s psom in mislim, da nima noben pes nič proti, če ga lastniki cartlajo, dobi igrače in še slastno torto za povrh. rojstnodnevno kapico na glavi pa že preživi :P

vsekakor boljša oblika darila za rojstni dan, kot pa moja izbira, da sem peljala psa na Uršljo goro na sprehod, kjer je v družbi pasjih kolegov sicer zelo užival, ampak si je pa na poti tudi nogo zlomil.
heh, jako darilo ::)

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


SABINA

  • *
    • Prispevkov: 444
    • Točke: 0
  • Živi in ne misli na jutri!
Odgovori #20 : 21 Marec 2009, 20:29:38
Živjo!

Naša novofundlandka Sona je včeraj praznovala 3. rojstni dan.
Privoščili smo si slastno torto.



Levo Carlos in desno Sona

LP Sabina


http://sona-carlos.moj-album.com/
http://sabina-carlos.moj-album.com/
http://sabina-sona.moj-album.com/

newfies love the water and are ideal pets for homes in seaside towns


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #21 : 22 Marec 2009, 09:48:10
Miki je danes praznoval in še praznuje rojstni dan.Dopolnil je drugo leto.
Slike torte in njegovega mlaskanja :P pa še sledijo

Nina slikee !  :P



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #22 : 28 April 2009, 10:11:06
AJKA praznuje 1.leto :-[


Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #23 : 28 April 2009, 12:18:16
Vse naj naj Ajkči!  :-* :-*

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #24 : 28 April 2009, 16:18:39
Vse najbolše Ajka !  :-*



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 28 April 2009, 16:30:55
Abby je za prvi RD od mene dobila posteljo(je rabila pač novo-staro je uničla), igračko za v vodo, flexi, čohce, lupčke, tisto kost s podatki za na ovratnico(mogoče še kaj ::))
Od mami torto, kosti.
Od sosede kost žogico.


Za letos pa darilo ostaja skrivnost.



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #26 : 28 April 2009, 19:00:40
Abby je za prvi RD od mene dobila posteljo(je rabila pač novo-staro je uničla), igračko za v vodo, flexi, čohce, lupčke, tisto kost s podatki za na ovratnico(mogoče še kaj ::))
Od mami torto, kosti.
Od sosede kost žogico.


Za letos pa darilo ostaja skrivnost.

Lepa darila  8)
Čakamo , kdaj skrivnost ne bo več skrivnost  :P



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 28 April 2009, 19:50:34
Hehe čez cca. 1mesec natančneje 21.6. :P ;D



dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 29 April 2009, 10:13:21
heii od vseh treh s zelo lepe slikce tudi moja je letos praznovala 1 rojstni dan imela je pa pravo malo žurko :o pet prijateljev in prijateljic ter vsak je imel svojo torto hehe :D



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #29 : 29 April 2009, 10:38:21
Potem pa slike :)