Bernski planšarski pes

PiSiZ · 1510

PiSiZ

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
: 13 November 2006, 18:43:01
Pozdrav svima!

Nadam se da sam dobro napisala ime pasmine  :-\

20.10.2006. u Zagrebu, na svijet je došlo 8 malih berni beba  :) 5 dečkića i 3 curice (5 samcov i 3 samice) nada se da je dobro napisano  :-\ ispričavam se unaprijed na svim greškama! Htjela bi napisati na slovenščini, ali ne znam dobro..nadam se da se nećete ljutiti  :-[

Mama štenaca je ERIS VOM SCHONEN SCHWARZATAL, a tata je CONTE VENETO BALDER

ovo je slikica mame








mama je ova skroz desno


a tatu vjerujem svi dobro znate  ;)






a ovo su štenci  :-* :-* :-*






Više o svemu ako želite možete pročitati ovdje: http://www.ljubimci-forum.com/index.php?topic=35138.0

to je hrvaški forum na kojem sam više pisala, a ako ste zainteresirani ili imate kakvo pitanje možete nazvati na broj +38598703220 (Petra) ili možete meni poslati privatno sporočilo

Štenci su sa rodovnikom, paženi, maženi, biti će cijepljeni i očišćeni od parazita...
Za sada samo uživaju, puno papaju i jako lijepo napreduju!

Eto, nadam se da će vam se svidjeti i da će svi dobiti predivne vlasnike  :-*



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 14 November 2006, 16:51:01
Citiraj
Undecided ispričavam se unaprijed na svim greškama! Htjela bi napisati na slovenščini, ali ne znam dobro..nadam se da se nećete ljutiti  Embarrassed

Vse razumemo ;) Ti nas pa le založi še z kakšno sliko malih nagajivcev.

Lp nina



PiSiZ

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 21 November 2006, 11:39:20
nisam bas bila na netu ovih dana, pa zato nisam stavljala niti nove fotkice  :-[
dakle male bernske bebe jako lijepo napreduju, sada su stari mjesec dana, puno papaju, debeli su i veseli  ;D
stavit cu nesto slikica, a do kad ih ne stavim mozete pogledati jedan kratki video o njima  ;)
http://www.youtube.com/watch?v=GWlVVSmKnpQ



PiSiZ

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 28 November 2006, 18:42:28
maleni su sada stari 5 tjedana i ostala su za sada samo 2 decka-ostali su svi rezervirani...  ;D
nove slikice cu uskoro postaviti, a ako ste zainteresirani za stene sto prije se javite jer jos malo pa nestalo  :D



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 07 Marec 2007, 20:19:14
wiiii kako su lušni!!!

kako se zovejo?   :-*  za vsakega

lp,tyaša