Strah pred drsečimi površinami

galy · 26490

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #60 : 24 November 2010, 12:30:26
TibiQ sedaj s ceveljcki ni omarica sploh grozna. Mimo gre normalno, jo niti ne pogleda (prej jo je vedno). Vceraj sva se tudi malo "igrala" s tisto plastiko, ki je namesto vrat na omarici, sem jo dala na tla in je sel lepo parkrat cez njo, lepo, umirjeno, brez kakrsnegakoli strahu  ;)

blumina tole je pa hudo!  :o Samo nisem pa nasla, kako to dol spravis? Ker po prebranem moras nalepit na tace, ampak nikjer ne pise koliko casa zdrzi..  :-[ Zunaj se verjetno kar hitro obrabi..

Drugace imajo pa tole tudi na ameriskem amazonu, samo nikjer ne najdem cenika postnine.. Verjetno ni ravno poceni  :-[

Ja, pa pri nogavickah je bilo ravno to.. Ceprav imam tiste, ki so gumirane na podplatih, se mu vse suce naokol ko hodi, tako da mu vseeno potem zacne drset..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #61 : 24 November 2010, 12:38:23
A je mogoce ze kdo tole sprobal??  :o :o :o

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #62 : 24 November 2010, 13:48:02
A je mogoce ze kdo tole sprobal??  :o :o :o

Tale zadeva zgleda kot nekaka smola. Jaz sem jo ponesreči spravla na prste in je cel dan nisem mogla spravit dol.  :-\



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #63 : 24 November 2010, 14:10:35
Tale zadeva zgleda kot nekaka smola. Jaz sem jo ponesreči spravla na prste in je cel dan nisem mogla spravit dol.  :-\

Hm, zanimivo.. Pa saj pise, da je cisto naravno, nic skodljivo za tace, itd.. A mislis, da deluje proti drsenju? Ali ce pusca kaj madezev (recimo ce si kaj prijela, se je poznalo)?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 24 November 2010, 15:45:15
Je prozorno - bele barve, lepljivo. Pomoje, če počaka na miru dokler se posuši nebi nič spuščalo. Čeprav na kakšne dobro očiščenem parketu bi se verjetno opazile sledi  ;D

Drugače pa deklaracija pravi: "je aerosol sprej proti drsenju. Ta naravna smolasta formula nudi odličen oprijem in preprečuje drsenje na razstavah in tudi na vlažnih travnatih površinah. Hitro se suši in ne draži kože. Odstranite z mineralnim oljem ali alkoholom."



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #65 : 24 November 2010, 16:37:45
Zanimivo, da nimajo teh paw pads na nobenem od ebayev in samo na .com amazonu pa še od tam ne pošljejo v Slovenijo.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #66 : 24 November 2010, 20:32:44
Ce se ti da, naredi se kaksen posnetek zdaj, ko ima cevlje gor, da vidim njegovo vedelje...

Blumina evo, snemano pred eno uro: KLIK  ;)

Na dolocenih delih se vidi, da ko je treba stopit na tepih brez mene je se malo zadrzan, ampak definitivno je boljse tole kot tisto prej.. Je tudi ves cas vesel, rep ves cas dela, pa tudi vidi se da omarice sploh ne opazi (to je tista nizka crna v dnevni zraven sedezne).  :) Aja, pa drugace ga ne sibam sem pa tja, pa na tepih pa dol (zdaj sem ga zanalasc, da se vsaj vidi kako gre), ampak smo res ignorantski..

No, pokomentiraj posnetek pa da vidimo, ce smo na dobri poti  ;)

doro dobro ociscen laminat je pri nas le kaksne pol ure po ciscenju, vendarle je pes pri hisi  :P Mislila sem pac, ce ne gre dol, ali da bi se ta smola prilepila na tla ali kaj podobnega..  :-[ Drugace pa hvala za info.. ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #67 : 24 November 2010, 23:03:23
Meni za enkrat izgleda fajn, na momente se se vidi nesigurnost, sploh tam, ko je potrebno obrnit, ampak je veliko boljse in tu na posnetku sta res pretiravala s ponovitvami... sej vem, zaradi snemanja...
In moje mnenje je, da ni nikakrsnega problema z omaricami. Fora so tla, pogledi proti omaricam so zaradi iskanja boljse poti, ali razmisljanja kaj storiti, cakanja na odresitev...
Zato se je po mojem mnenju potrebno osredotocit na odpravljanje problema glede tal. Pozabi glede omaric... vsaj meni se tako zdi.

OK, kar tako dalje, mene zdaj do nedelje zvecer ne bo, bom pa potem vse prebrala  ::) :)

Drzta se!

Jasna



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #68 : 25 November 2010, 12:07:09
Blumina me veseli, da se ti zdi uredu  :) Ja to s pretiravanji se strinjam, zato sem malo "kompenzirala" z igracko, da ga nisem samo za brezveze sem pa tja posiljala..  :P

Drugace imava tako proceduro.. Ponoci spi itak pri meni v sobi, brez ceveljckov, ker imam itison po tleh. Zjutraj ga obujem se preden gre iz moje sobe, in cisto sam z veseljem siba v vezo in caka za ven. Ce je mami doma se mimogrede njo pozdravi. Na tepihu v vezi se sezujeva, greva ven, in ko prideva nazaj, greva najprej v kopalnico, kjer mu vedno umijem tacke ko prideva od zunaj, sedaj pa hkrati nazaj ceveljcke obujeva, tako da ko zopet pride v dnevno gre spet brez problema..  :) Popoldne ko pociva in spi, pa ko se jaz ucim, se zapreva v mojo sobo in mu jih dam dol, da se mu ne bojo tacke skuhale v njih  :-[

Pa saj, bo ze potrpel teh 14 dni ali kolikor bo ze trajalo.. Zdaj si jih niti ne grize vec, prvi dan so mu sle na koncu ze pocasi na zivce, in si jih je hotel ogriznit s tac  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #69 : 25 November 2010, 14:08:22
Pa res izgleda kot kup nesreče brez čevljev. Ni mi jasno kako mu rata, da mu tako drsi. V počasni hoji. ???

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #70 : 25 November 2010, 20:12:46
Ni mi jasno kako mu rata, da mu tako drsi. V počasni hoji. ???

Cisto simpl.. Saj si verjetno kdaj gledala risanke, kjer akterji preden zbezijo nekaj casa na mestu "laufajo", potem pa oddrvijo stran? No, nekaj takega je tole  :P :P Drugace mu pa to rata tako, da takrat ko zapanicari, da vse kremplje ven, hoce na hitro zalaufat, da bi cimprej prisel z laminata dol, in posledicno mu zdrsne, saj na krempljih res ni oprijema..  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album